Що зробити, щоб сон не збувся: змови, молитви, прикмети

Жахи і кошмари не просто псують настрій. Це справжні пророцтва прийдешніх бід. Бажано активно вжити заходів, щоб поганий сон не збувся ніколи. Ефективних способів кілька. Але вибрати максимально продуктивний треба індивідуально. Розберемо, що можна зробити, як скасувати опівнічний прогноз.

Нейтралізація поганого сну

Якщо відразу зорієнтувалися, то виконайте одну з нижчеописаних технік. У методики включені езотеричні аспекти і закони психології.

Принципи:

 1. Щоб погане сновидіння залишилося лише картинкою, потрібно зруйнувати ефект. Тут важливим є ставлення до події в астралі. Погано залишати в пам’яті переляк, жах, темне напруга. Емоційна наповненість підсвідомості регулює прийдешні обставини.
 2. Провісник біди – це ангельська допомогу. Небесний покровитель спеціально показує неприємності, щоб особистість зробила крок в сторону. Езотерика надає інструменти переробки нинішнього досвіду з тим, щоб він не викликав неприємних наслідків.

Перше, що треба зробити для скасування сну, це перестати боятися поганий прогностики. Сюжет з четверга на п’ятницю – самий пророчий. Але і його цілком можливо скасувати, якщо рішуче взятися за роботу.

Що сказати відразу після пробудження, перебуваючи в ліжку

Відкривши очі і згадуючи страхітливий сюжет, пригадайте вічну рятівну фразу:

Куди ніч, туди й сон.

Мовлення її треба відразу і голосно. Чим довше спогади вкарбовуються в мозок, тим важче стерти.

Якщо не зрозуміли вчасно, то робіть іншу практику нейтралізації:

Уявіть, що знаходитеся в прозорому водонепроникному коконі. Сновидіння зовні, а ви всередині. Утримуйте образ, поки не заспокоїтеся. Досягайте стану повного балансу. Тоді можна розслабитися.

Водні процедури, щоб не збувся кошмар

Навіть серйозну псування іноді швидко знімають під душем . Вода – унікальна субстанція, що збирає з поверхонь не тільки фізичну, а й енергетичний бруд. Найчастіше опівнічний жах викликаний елементарним пристрітом.

Щоб сюжет не збувався, ні за яких обставин, треба вставши з ліжка:

 1. Відразу вмитися крижаною водою. Добре поплещітесь, потріть щоки, лоб, надбрівні дуги.
 2. Відкрийте кран і розкажіть страшні картину поточної воді до полудня.
 3. Прийміть контрастний душ. Для посилення ефекту натріться попередньо звичайною кухонною сіллю.

Тривале плавання в природному водоймищі зніме нехороший прогноз назавжди. Є можливість, викупайтеся в річці, озері. Ще краще постояти в хвилях моря або океану.

Ритуал з сіллю, щоб відвести ознаку

Легка методу 100% дієва. Відправляйтеся на кухню або у ванну кімнату. У склянку налийте трохи водопровідної водиці. Насипте чайну ложку солі. Розмішуйте проти годинникової стрілки, заговарівая:

Як сіль розчинилася, так щоб сон розчинився і ніколи не збувся. Амінь.

Повторіть тричі. Потім поверніться до раковини спиною і виплесніть розчин через ліве плече.

Вітер – найкращі ліки від жахливого передвістя

Який би не була погода, не нехтуйте цим способом. Встаньте, підійдіть до вікна. Розкрийте стулку. Вберіть повітряний потік. Добре, якщо вітер виявиться холодним, протверезним. Повторіть:

Все хороше залишаю, все погане в простір відправляю.

Простенький ритуал допомагає видавити пристріт, очистити квартиру від негативу.

Молитва проти нехорошого сну

Віруючим підійде звернення до святих. Підніміться, поверніться до кута, де висить Ікона. Читайте «Отче наш» або іншу молитву. Будь-яка підійде.

Варіант «Від Луки»

Отче наш, що єси на небесах!

Хай святиться ім’я Твоє; < br /> Нехай прийде Царство Твоє;
Хай буде воля Твоя і на землі, як на небі, так
Хліб наш насущний дай нам на кожний день;
І прости нам гріхи наші, як і ми прощаємо кожному боржникові нашому
І не введи нас у спокусу,
Але визволи нас від лукавого.

Дівчині рекомендують «Богородиця Діво, радуйся»:

Богородиця Діва Марія, сповнена благодаті Божої, радуйся!
Господь з Тобою;

Ти благословенна між жонами і благословенний Плід, Тобою породжений, тому що Ти народила Спасителя душ наших.

Не забудьте тричі перехреститися після кожного прочитання. Молитися можна стільки, скільки треба для приведення душі в нормальний стан.

Доповніть процес святою водою: окропити обличчя, випийте кілька ковтків.

чи треба розповідати погане сновидіння, щоб не виповнилося

Поширення інформації має побічну дію. У нашому випадку двунаправленное:

 1. Якщо розповісте бачення одного або нейтральному особі, то розпорошите енергетику чорних побажань. Згодом вона розтане, в житті не реалізується.
 2. Якщо розповідь досягне вух недруга, то станеться все навпаки. Ворог постарається підштовхнути передвістя власними думками і вчинками. Наприклад, почне випитувати, нагадувати, випитувати, нервувати.

Розповісти про тяжких картинках можна. Але треба уважно підбирати слухача. Дивіться, щоб про таємниці прогностики не впізнали недружні особи.

Психологічна техніка розчинення прогнозів сновидінь

Не всім підходять замовляння і молитву. Якщо не вірите в існування потойбічного світу, то беріть цілком наукові інструменти на озброєння.

Психологи радять переписати сценарій. Гарненько пригадаєте деталі лякає нічної пригоди. Що налякало? Виділіть цей нюанс. Тепер додумайте, домалюйте його подумки до хорошого результату.

Приклади:

 1. Сниться зрада коханого. Застали хлопця разом з іншою в інтимній обстановці. Придумайте, як він пояснює неймовірну. Прийшов випадково, а вона все підбудувала. Ви обнімаєтеся, цілуєтеся і миріться.
 2. Наснилося падіння в глибоку прірву. Прірісуйте в уяві собі крила, парашут. Ось уже парите над безоднею і приземляєтеся цілком благополучно.
 3. Чи бачили напад великого змія і власну смерть. Продовжіть відбулася подія героєм, який в останню мить розрубує гада і витягує вас зі шлунка живим і неушкодженим.
 4. Чи відчули неясну загрозу і злякалися. Тут треба застосувати альтернативу. Сформуйте почуття безпеки. Пригадайте найкращий день з дитинства.

Логіка зрозуміла. Треба змінити сценарій так, щоб вийти з депресії, прибрати негатив. Чи піде спогад про будь-якому радісну подію: святі, подарунок, перемозі.

Прибираємо простір, щоб знищити неприємний натяк сну

Як не дивно, але тривожні кадри породжує внутрішнє невдоволення собою. Вночі особистість втрачає контроль. Ретельно приховувані критичні пункти вриваються в сюжетні метаморфози.

Нейтралізує передвістя порядок навколо і всередині. Наведіть його. Виділіть час для упорядкування власного простору. Що робити:

 1. Переберія речі. Потрібні розкладіть по місцях. Невикористані безжально викиньте.
 2. Зробіть генеральне прибирання. Розберіть завали. Проведіть перестановку.
 3. Помийте шибки. Іноді уяву каламутними сценками реагує на недолік природного світла.
 4. Прикрасьте спальню. Розставте навколо красиві, улюблені речі. Кімната повинна радувати погляд.

Щоб запобігти повторенню ситуації, провітрюйте спальне приміщення. Не перестарайтеся з квітами. Не всі кімнатні рослини можна тримати вдома.

Якщо відгомін кошмару не йде

Останнє сильнодіючий засіб необхідно, якщо позбутися від тривожності не виходить. Проведіть обряд, аналогічний зняття порчі яйцем. Це потужна чистка аури, одночасно, захист від всесвітів сутностей, енергетичних вампірів.

Техніка:

 1. Увечері потримайте свіже яйце в долонях. Згадайте пережиті вночі тривоги.
 2. Розбийте в банку з водою.
 3. Поставте в узголів’я ліжка.
 4. Вранці вилийте в унітаз. Змийте гарненько, примовляючи слідом:

Все моє зі мною залишається, а що від темних – вдалину понесеться.

Нічні жахи далеко не завжди віщі. Чи не концентруйтеся на передчутті біди. Активно пориньте у вир повсякденності. Більше уваги радісним, позитивним для розслідування обставин. Тоді лихо пройде стороною.

Народні прикмети від страшного сновидіння

Перш, ніж почати мучитися і страждати, перевірте значення. Страшне бачення не обов’язково несе погані вісті. У сонниках описано безліч загрозливих картин з позитивним змістом.

Народом помічено, що змінити прогноз можна такими нескладними вчинками:

 1. Запишіть приснилося у всіх подробицях на аркуші паперу. Нічого не пропустіть. Потім скомкають листочок. Розірвіть з усією величезною силою власної люті. При наявності умов спаліть. Якщо проживаєте в міських умовах, то спустіть в каналізацію обривки. Особливо емоційним народні мудреці рекомендують розтоптати лист ногами.
 2. Три наступні ночі спите в вивернула ліжку. Наволочку одягніть навиворіт, а простирадло переверніть.
 3. Постукайте по вікну три рази.
 4. Відкрийте вхідні двері, випускаючи «демонів».

Є найвірніша прикмета. Прослідкуйте, що станеться в цей же день до вечора. Якщо щось хороше сталося, то вважайте примарилося порожнім. Нічне пророкування повинно підтвердитися знаком в ті ж добу. Варіанти: горло заболить, спіткнетеся і заб’ється, обрахують, обдурять по дрібниці, посварилися.

Підказки по днях тижня

Астрологи по-своєму вирішують проблему нічних знамень. Пропонують орієнтуватися на управителя доби – планету. Кожне астральне тіло впливає тільки на одну область. Значить, формує націлене передвістя.

Деталізація по днях:

 1. На понеділок – вказівка ​​на надмірну психологічне навантаження. Розслабтеся, відпочиньте. Прогноз залишиться без реалізації.
 2. На вівторок – натяк на нерозкритий творчий потенціал. Щоб піти від проблем, займіться самореалізацією.
 3. На середу – рада структурувати внутрішній хаос. Неприємність може статися через непродумане слова, помилкового судження.
 4. На четвер – розберіться з фінансовим планом. Інакше постраждаєте.
 5. На п’ятницю – поверніть погляд до улюблених. Тут назріває проблематика, що руйнує стосунки.
 6. На суботу – саме сьогодні треба бути особливо уважним до дрібниць.
 7. На неділя – пророцтво неуспіху через невміння вчасно підлаштуватися під обставини, що змінюються. Попрацюйте над відсталістю мислення.

Жахи, приснилися перед великим церковним святом (Великдень, Водохреще, Різдво, Покрову, Трійця), говорять про гріховності поведінки. Пора виправлятися, братися за розум. Інакше піде суворе покарання.

Сонник - тлумачення снів