Чихалка – четвер: значення по годинах і часу

Чхання – звичайний фізіологічний процес. Таким чином наш організм реагує на зовнішні подразники: сильний і різкий запах, пил, початок хвороби і т. д.

Проте давно помічено, що за звичайним чханням стоїть щось більше. Справа в тому, що організм подає нам сигнали про щось важливе, що ми пропустили.

Сьогодні ми поговоримо про те, що значить чхнути в четвер.

Значення чихалки у четвер, любовні прикмети

У давні часи люди, звичайно, чхали не менше, ніж в наші дні. А так як знання в медицині і науці були бідніший, то нерідко приписували кожному чиханию певні знаки і прикмети.

Якщо спиратися на стародавні повір’я, то багато знаки в четвер пов’язували з клопотами, нехай і приємними, успішне завершення розпочатих на тижні занять, вдалі покупки і знахідки, загалом – переважно добрі побажання.

Велике значення приділялося і романтичним стосункам між людьми. За чиханию в четвер визначали, що чекає кого, хто чхнув в любові. Причому не грало ролі, закоханий чоловік, вже одружений або поки не знайшов свого щастя.

Наприклад, велика частина знаків говорили про майбутні зустрічі з новими людьми.

НА ЗАМІТКУ! Якщо кашлянула був вільним, то він міг найближчим часом зустріти свою долю, або, як мінімум, того чоловіка, який залишить серйозний слід у житті.

Важливо було звернути увагу на знак і не прогавити випадкову зустріч.

Якщо чхали в четвер люди одружені, то, як правило, це говорило про те, що у відносинах може наступити крутий поворот. Але, що важливо, в кращу сторону: сварки закінчаться, чвари зійдуть нанівець, а всі складнощі тільки загартують два серця і благотворно позначаться на їх подальшому союзі.

Значення чихалки в першій половині четверга по годинах

Всі чхання за повір’ями несуть якийсь прихований сенс. Але якщо люди чхали вночі, то на ці знаки намагалися звертати особливу увагу. По-перше, тому що такі чхання точно трапляються несподівано. По-друге, вони бувають вкрай рідко і ніяк не пов’язані з свідомими вчинками людини.

З 00:00 до 00:59

Якщо вдалося чахнути в цьому часовому проміжку, то це вірний знак того, що настала пора відпочити, скинути кайдани турбот і щоденної рутини. Звичайно, це зовсім не означає, що потрібно тут же зриватися в клуб, але найближчим часом варто постаратися і вийти в люди. Будь відпочинок повинен пройти як по маслу і, звичайно ж, добре запам’ятатися.

З 01:00 до 01:59

У житті часто буває, що з потрібними і важливими людьми виходить зустрічатися рідше, ніж хотілося б. Але не сумнівайтеся, що чих з години до двох ночі – хороший знак, що означає, що найближчим часом відбудеться зустріч з тією людиною, якому і ви дороги, і він вам.

З 02:00 до 02:59

Швидше за все, ви точно зможете привернути до себе увагу великої кількості людей. Але дуже схоже, що не будете при цьому схожі самі на себе, а приміряєте якусь роль. Не завжди ця роль виявиться вдалою і приємною. Обережніше: постарайтеся тримати себе в руках, не піддавайтеся провокаціям, знайте міру в алкоголі!

З 03:00 до 03:59

А ось чхання з 3 до 4 ранку одночасно говорить і про труднощі в майбутньому, але і хороший результат в підсумку. Зокрема, якщо починали якусь справу, не здавайтеся, як би не було вже важко. Краще спочатку закінчити розпочате, а відпочинете пізніше. Лише так вдасться домогтися дійсно серйозних результатів!

З 04:00 до 04:59

Ну, буває ж таке, коли йдеш кудись, а так хочеться залишитися вдома і просто полежати в ліжку. Але якщо ним пчихнули з 4 до 5 ранку, повірте, що всі заплановані на день справи не варто скасовувати в останній момент. Адже вас чекають такі сюрпризи (звичайно, приємні!), про яких просто неможливо було навіть мріяти.

З 05:00 до 05:59

А ось ці знаки скажуть про те, що нові знайомства будуть, але не можна довіряти людям відразу ж, з порога. Дуже велика ймовірність, що ви потрібні неперевіреним людям виключно з метою наживи або вас просто хочуть використати.

З 06:00 до 06:59

Ще одне застереження, що навколо багато заздрісників і недоброзичливців. У найближчі дні будьте уважні до свого оточення і постарайтеся тримати вухо гостро.

З 07:00 до 07:59

Якщо ним пчихнули у цей година, будьте впевнені, що хороший знак. Але тільки в тому випадку, якщо поряд з вами людина, від якого ну дуже хотілося добитися уваги або навіть ще серйозніші. Тепер же дуже великі шанси, що ви нарешті-то потрапляєте в полі його радарів.

З 08:00 до 08:59

Ну і хто ж з нас не любить добрі сюрпризи? Ось і зараз у вас є всі підстави чекати відмінний подарунок (зовсім як той, про який вже давно мріяли) або вас несподівано відзначать на роботі. Вмикайте все своє природне чарівність і позитивні якості на найближчі пару днів.

З 09:00 до 09:59

Ще один добрий по знаках годину, якщо вийшло несподівано в нього чхнути. Швидше за все, він обіцяє виконання ваших заповітних мрій. Це час принців і принцес. Зовсім як у казці: до вас прискаче принц на білому коні або на шляху попадеться Попелюшка, зронила туфельку. Ні в якому разі не тушуйтесь, а то прогавите велике щастя!

З 10:00 до 10:59

Тепер точно можете не сумніватися, що людина, яка буквально не виходить у вас з голови, приблизно те ж саме відчуває і по відношенню до вас. Можливо, саме вам доведеться робити перший крок.

З 11:00 до 11:59

Якщо ним пчихнули, то гарненько згадайте, з ким зустрічалися в останній час. Дуже велика ймовірність, що хтось з ваших супутників або супутниць не проти повторити час, коли-то проведений разом з вами.

Значення чихалки у другій половині четверга по годинах

І після полудня чхання несе в собі прихований зміст. Але вже в цей час треба бути уважнішими, бо чих в періоди неспання може бути проявом хвороби або просто зовнішніх подразників. І ось тут важливо не сплутати його з несподіваним чханням.

З 12:00 до 12:59

Так, якщо ним пчихнули з полудня до години дня, то жваво згадуйте про свою кохану людину. Навіть якщо розлучилися з ним ось-ось, буквально ще вранці, виходячи на роботу, все одно постарайтеся знайти час для скороминущої зустрічі на обіді. Ну, або як мінімум зателефонуйте, просто побалакати ні про що.

З 13:00 до 13:59

Ним пчихнули – значить, варто чекати новин. І точно не вийде сказати, добрі вони чи неприємні. Напевно можна відзначити, що, швидше за все, їх принесуть близькі друзі.

З 14:00 до 14:59

Коли чхаєш в цей час, то значить, що найближчим часом відбудеться зустріч зі старими знайомими.

З 15:00 до 15:59

Мало приємного, коли про вас хтось пліткує. Тим більше, коли роблять це за спиною. Але які б плітки ви не почули про себе, не сумнівайтеся, що вони зовсім скоро не підтвердяться і виставлять людини, распускающего їх, в неприємному світлі.

Так що нічого не приймайте близько до серця.

З 16:00 до 16:59

Ним пчихнули під вечір – вірний знак найближчих зустрічей. Це можуть бути і нові знайомства та зустрічі зі старими друзями. Але не всім варто довіряти. Дуже ймовірно, що вас хочуть підставити або скористатися вашою добротою в меркантильних цілях. І стосується це не тільки незнайомців, але й друзів.

З 17:00 до 17:59

Тут варто бути готовим до не найприємнішим знаків. Дуже ймовірно, що чих в цей час пообіцяє в найближчому майбутньому великі сварки. І ще більше неприємно те, що вони трапляться з дуже близькими людьми, рідними.

З 18:00 до 18:59

Час означають, що попереду будуть серйозні розмови. Але, здебільшого, всі вони будуть марними, не приносять ніякої користі. Хоча часу і нервів витратите вдосталь.

З 19:00 до 19:59

Начихались на тему роботи та любові, тепер настав час, який говорить про приємний відпочинок. Якщо вийшло так, що ви ним пчихнули з 7 до 8 вечора, то навіть не думайте скасовувати вечірки, походи в клуб, кіно, ресторан. Потім точно не пошкодуєте. І навіть якщо в плани культпохід не входив, однозначно змінюйте ці плани в користь відпочинку! І наберетеся сил, і, нарешті, наберетеся життєвої енергії.

З 20:00 до 20:59

Тут вже настає час секретів. І правда, добре подумайте – може, є такі речі, які не варто розповідати оточуючим? Так що краще збережіть свої скелети в шафі, а не виставляйте їх напоказ.

З 21:00 до 21:59

Це час, означає, що ви будете сумувати й тужити. По рідні, що живе далеко, за шкільним друзям.

З 22:00 до 22:59

Якщо є поруч людина, з яким ви недостатньо добре знайомі, постарайтеся не поспішати з відкриттям сокровенних таємниць. Можливо, ця людина поки не готовий ставати вам ближче. А може бути, ви йому не цікаві зовсім.

З 23:00 до 23:59

Якщо ним пчихнули, то чекайте непроханих гостей. Але це, втім, не означає, що прямо в цю хвилину до вас у двері постукають. Але в найближчі пару днів це неодмінно може статися в самий невідповідний момент. У сусіда під вами потече зі стелі, приїдуть родичі з Магадана або одного вижене з дому дружина.

Що означає, якщо чхнув кілька разів поспіль

У народі склалося безліч прикмет з чханням не тільки по годинах. Наприклад, вірили:

  • Якщо ним пчихнули кілька людей одночасно, то у всіх чихнувших станеться велике щастя.
  • Якщо чхали за їжею, то говорили, що у кого, хто чхнув з’явиться новий друг.
  • Коли хотілося чхнути, але не вийшло, вірили, що в цю людину хтось таємно закоханий.
  • Хто чхав в лазні, тому обіцяли багато грошей.

Як видно, знаків за повір’ями у простого чхання може бути безліч. Звичайно ж, люди давно помічали і ті ситуації, коли людина чхав кілька разів поспіль.

Якщо чхали двічі поспіль, то це значило:

  • Що про чихнувшем погано пліткують – пліткують, перемивають кістки, зло лають.
  • Нові зустрічі і приємний знайомства.
  • Перед дорогою багато клопоту і поневірянь в дорозі, але нічого поганого, як, втім, і зовсім хорошого чекати не варто.

Цікаво, що якщо люди перед виходом з дому чхали парну кількість разів, то це здавна тлумачили як добрий знак. Непарне – навпаки, обіцяло неприємності і труднощі.

  • Пчихнувши три рази, люди вірили в те, що їм належить незабаром далека дорога або просто добрі вісті.
  • Чотири – знак хвороби.
  • П’ять та шість – серйозне поповнення в фінансах.

Відомо, що багаторазове чхання у багатьох народах вважалися ознакою позбавлення організму від накопиченої негативної енергетики. В Африці є племена, які проводять цілі обряди з нюхальним порошком для провокування чхання. Так вони вірять у порятунок від злих духів. Стародавні племена із заплави річки Амазонка теж проводили схожі обряди, тільки вони лоскотали ніздрі спеціальними тонкими паличками.

Як нейтралізувати негативний прогноз

З давніх пір не всі прикмети обов’язково обіцяли щось хороше. Тому цілком логічно, що люди намагалися знайти способи якось нейтралізувати неприємний ознаку.

Відомо багато способів. Який з них вибрати – справа кожного.

Зав’язати на червоній хустці вузлик, примовляючи: «вузлик я зав’яжу, всю біду я віджену!» Такий червону хустку потрібно було носити всю наступну тиждень, а після прибрати його в шафу і не розв’язувати вузол.Більше того, в подальшому такий хустку жінки надягали по урочистих випадках, намагалися заховати його під одяг, якщо ходили в гості чи на свята. Говорили, що це допомагає уникнути пристріту або ще гірше – псування.

Плюнути через ліве плече три рази і просто постаратися забути неугодний знак. Це дуже простий, але, тим не менш, все ще дієвий метод позбутися від лихого ока і поганих новин.

Нейтралізувати негативний прогноз допоможе читання молитви. Три рази поспіль прочитаний «Отче наш» помітно зніме напругу і неприємний осад в душі.

Але завжди можна зробити ще простіше, якщо зайнятися якою-небудь справою, яке довго відкладалося. Підійде рукоділля, будівництво, ремонт, готування, прибирання. Якщо вийде піти на заняття з головою, то, найімовірніше, про поганий прикметі вже через пару хвилин і не вийде згадати.

Висновок

Четвер – сприятливий день і в астрології, і в стародавніх забобонів. Як правило, в цей день основна маса ознак – добрі. Тому звернути увагу на випадковий чих безперечно варто. Можливо, він дійсно принесе удачу, приємні і корисні зустрічі, а іноді і круто переверне життя. І велику роль у цьому відіграє настрій, заснований на прикметі. Якщо вірити в хороше, то все обов’язково вийде так, як бажаєш.

Сонник - тлумачення снів