16 16 на годиннику: значення в ангельської нумерології, традиційне значення цифр

Волею-неволею людина щодня стикається з величезною кількістю цифр. Вони присутні на годиннику, номери автомобілів, у квитанціях, документах і багато де ще. Природно, деякі цікаві люди помічають, що іноді одні і ті ж цифри з’являються в житті частіше інших. Що це знак долі або банальний збіг?

Звичайно, можна не звертати на співпадаючі цифри абсолютно ніякої уваги. З іншого боку, існує маса вчень і думок досвідчених психологів, астрологів, містиків, які впевнені, що їх посилає нам цифри – стоять знаки, з чиєю допомогою з нами зв’язуються вищі сили. Якщо надавати цифр значення, то можна обійти лихо, правильно налаштувати себе на майбутнє поведінка і добитися великих успіхів в цілому.

Найвідомішим теоретиком і практиком в магії цифр можна назвати американську психолога і філософа Дорін Верче – изобретательницу практики ангельської нумерології. Вона – автор численних книг, постійний учасник найвідомішого шоу на американському ТБ – «Доброго ранку, Америка». Дорін досягла великих висот у тлумаченні цифр, а значне місце в її практиці займало спілкування з людьми, наділеними надприродними здатностями.

Сьогодні тлумачити ангельську нумерологію можна з будь-яких цифр, які чіпляє погляд:

 • за номерами машин;
 • за адресами будинків, офісів;
 • за номерами телефонів;
 • дат (народження, зустрічей тощо);
 • години.

Одним з найпростіших способів передбачати долю можна назвати час на годиннику. Наручний годинник або смартфони є буквально в кожній кишені.

Між тим, вважається, що ангельська нумерологія за цифрами набуває максимальне значення тільки тоді, коли знаки помічаються абсолютно випадково. Якщо спробувати навмисно вгадати певний найбільш «зручний» момент, то таке тлумачення не буде мати ніякої сили.

Яке значення несуть цифри 1 і 6?

Безумовно, у кожної окремої цифри завжди є сенс.

 • Одиниця – вірний знак того, що варто зайнятися переглядом внутрішнього світу. «1» дуже часто символізує обмеженість сприйняття подій, що відбуваються в силу надмірної зацикленості на власній персоні.
  При цьому зазвичай одиниця – головний символ будь-яких починань. Якщо вдається побачити знак з цією цифрою – значить можна без остраху братися за ті справи, які здавалися занадто складними.
 • Шістка – теж знак, трактований щодо внутрішнього світу людини. 6 – символ того, що потрібно бути відвертим, чесним і справедливим. Правда, не тільки з оточуючими, але навіть з самим собою.
  У багатьох трактуваннях шістка – символ похвали від ангела-хранителя. Значить, часто цей знак несе в собі хороші прикмети, обіцяє непоганий удачу в угодах і багатьох розпочатих справах.

Яке значення має час 16:16?

Тлумачення по годинах на час 16:16 може включати в себе відразу два сенсу.

 • По-перше, ці цифри обіцяють щось хороше в житті в цілому, але за умови правильної поведінки з Вашого боку. Приміром, слід в найближчому майбутньому грунтовно переглянути свою поведінку і навіть поміняти деякі усталені моральні принципи. Дуже ймовірно, що ці принципи до цього як раз і заважали досягти особливого успіху або піднятися в очах свого оточення.
  У свою чергу, дані цифри на годиннику застерігають від проявів егоїзму. Зрозуміло, що кожна людина більшою чи меншою мірою, але завжди думає про себе. Однак якщо взяти до уваги значення ворожіння і постаратися допомагати іншим людям, забувши про власні інтереси, то такий вчинок точно не залишиться непоміченим, в подальшому дозволить серйозно піднятися по кар’єрних сходах або в стосунках з важливими людьми.
 • Інше тлумачення цифр 16:16 орієнтоване на всіх тих, хто перебуває в дорозі. Якщо мимоволі погляд торкнувся циферблата, на якому показується час 16:16, то слід бути особливо обережним у поїздці, адже велика ймовірність отримання травм. Також є ризик зустріти на шляху грабіжника і позбутися частини грошей.

Але головна думка від цього знаку, яку потрібно винести: 16:16 відкриває перед кожною людиною нові можливості. Можна спробувати змінити ті моменти і життєві підвалини, які, здається, вже ніяк не зрушити з місця. Але для цього доведеться докласти певні зусилля, в першу чергу – ментального плану, адже потрібно внутрішнє переосмислення свого характеру і відпрацьованого роками поведінки.

Значення 16:16 на годиннику в ангельської нумерології

У ангельської нумерології час на годиннику 16:16 говорить про те, що пора займатися своїм духовним розвитком. Як правило, вища ступінь морального виховання досягається тільки тоді, коли перестаєш піклуватися тільки про власне благополуччя, а намагаєшся думати про інших. Тому, це часто означає, що бажано залишити будь-які прояви егоїзму і проявити кращі свої якості по відношенню до оточуючих людей.

Також наголошується, що час на годиннику 16:16 – недобрий знак в ангельської нумерології також для всіх тих, хто знаходиться в дорозі. Так як за повір’ями про небезпеки попереджають вищі сили, то можна скористатися «молитвою подорожуючих», щоб зняти недобрі ознаки.

В якому випадку бачити ці цифри – значить отримати підказку від ангела?

У всіх без винятку прогнозах незмінно говориться, що вищі сили у будь-яких подіях проявляються лише тоді, коли людина звертає на їх знаки уваги несвідомо, як ніби мимохідь, між справою.

Тому особливо сильними передбаченнями вважаються ті, які трапляються вночі. Наприклад, якщо вийшло несподівано прокинутися і поглянути на годинник, де застигли однакові або дзеркальні цифри. Або, наприклад, якщо в робочій суєті вийшло так, що погляд зачепився циферблата саме у 16:16 або яке-небудь інше магічний час.

З іншого боку, не варто намагатися «налагодити» долю, знаючи, яке передбачення несе та чи інша комбінація цифр. В такому випадку все може статися навпаки.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Напевно, багато хто з нас помічають, що чомусь мало не кожен день виходить дивитися час і з завидною точністю потрапляти хвилина в хвилину. Особливо чітко такі деталі подмечаются, якщо стрілки на годиннику або цифри на електронному табло симетричні або дзеркальні, тобто запам’ятовуються, помітні.

У такому разі волею-неволею замислюєшся, що доля намагається допомогти, застерегти або говорить про якісь приємні події. Дійсно, ангельська нумерологія говорить про те, що одна і та ж комбінація часу, яка повторюється занадто часто – наполеглива спроба вищих сил розповісти нам про назрівають події.

Думаємо, не зашкодить познайомитися з прогнозами і спробувати змоделювати свою поведінку на майбутнє.

Що означає 1 та 6 у звичайній нумерології

Класична нумерологія нерідко дуже схожа з ангельської. Однак деякі розходження в тлумаченні цифр знайти можна.

 • Наприклад, одиниця розцінюється виключно як початок чогось нового: шляхи, осмислення, справи. Цікаво, що цифра «1» у звичайній нумерології не зараховується ні до непарних, ні до парних цифр. Вона є носієм великої енергії початку, яку незмінно потрібно направляти на благі цілі.
 • «6» – головний символ досконалості. У єгиптян шістка вважалася знаком простору і часу. В Біблії саме за 6 днів був створений світ, тому цифра знаходиться під заступництвом гармонії.
  Шістка так само включає в себе смисли непарних і парних цифр, так як в нумерології вона ділиться і на непарне число (3), і на парне (2).

Значення одиниць і шісток згідно Піфагору

По Піфагору, цифри 1 і 6 на циферблаті допоможуть визначити характер людини.

 • Одиниця символізує егоїстичні нахили. Однак слід звернути увагу на те, що дві одиниці разом говорять про те, що людина може проявляти виняткову турботу про ближніх. Тому, якщо на годиннику вдалося побачити час 16:16 (а тут як раз дві одиниці), це знак необхідності проявити увагу до оточуючих людям.
 • Цифра 6 є складною для тлумачення. Як правило, вона характерна для тих людей, яким ближче творчість, ніж фізична праця. Отже, за Піфагоровим трактуванням слід звернути увагу на свій духовний розвиток. Саме в цьому напрямку можна досягти висот. З іншого боку, відразу дві шістки символізують труднощі, пов’язані з тим, що для досягнення цілей без фізичної праці людині не обійтися.

Якщо в даті народження є цифри 1 і 6

З цифр у даті народження теж можна скласти психологічний портер.

Люди, у яких в даті народження є цифри 1 і 6 (разом або окремо) – найчастіше відрізняються широким поглядом на світ, незвичайним розумом, вродженим даром переконання. Для них характерно бути в центрі уваги, пояснювати і розтлумачувати свою точку зору.

Індивідуальність такої людини виражається словами, жестами, діями. В якійсь мірі, що народилися в 16-х числах люди досить егоїстичні, більшість своїх устремлінь направляючи на відкуп власним амбіціям.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями і шістками?

Крім часу 16:16, можна виділити кілька інших привертають погляд комбінацій, які включають одиниці або шістки разом або окремо, і несуть в собі не менш глибокий сенс:

 • 01:01 –покажчик годин, який говорить про те, що настав час втілювати задумане в життя. Причому саме так, як і планувалося з самого початку.
 • 06:06 – попереду чекає зустріч з важливою людиною.
 • 10:01 – від майбутньої зустрічі багато чого залежить.
 • 10:10 – час скинути з себе вантаж непотрібних думок і перезавантажитися.
 • 11:11 – час, який повною комбінацією одиниць закликає діяти і не сумніватися.
 • 12:12 – ви все робите правильно. Продовжуйте в тому ж дусі.
 • 12:21 – одне з нових знайомств виявиться найважливішим у житті.
 • 13:13 – можливо, ви щось робите неправильно. Перегляньте свої вчинки.
 • 13:31 – скоро прийде час змін (в кращу сторону).
 • 14:14 – мрійте! Мрії збуваються!
 • 14:41 – великий успіх вже десь близько…
 • 15:15 – постарайтеся відкласти деякі справи. Висока ймовірність зробити помилку.
 • 15:51 – вас чекає романтичне знайомство.
 • 17:17 – вам удача благоволить.
 • 18:18 – обов’язково подякуйте свого ангела-хоронителя. У вас все буде добре.
 • 19:19 – вас чекає несподіваний успіх.
 • 21:12 – постарайтеся знайти для себе щось нове: хобі, захоплення.
 • 21:21 – скоро вирішиться довгий справа.

Незвичайні факти про цифри «1» і «6»

 • Число 111,111,111 в квадраті буде дорівнювати 12345678987654321. Здогадалися? Це цифри по порядку спочатку по зростаючій, а потім за зменшенням.
 • Якщо ви візьмете дві останні цифри року народження і додасте до них свій вік на момент 2011 року, то у вас вийде 111.
 • Якщо скласти всі цифри, які використовуються в колесі рулетки, то вийде сума … 666.
 • Гора Кайлас в Гімалаях має висоту 6666 метрів. Але дивно не тільки це, але і те, що від вершини цієї гори абсолютно однакову відстань до Північного полюса, так і до знаменитого Стоунхенджа на Британських островах. І яке б ви думали це відстань? Правильно! Рівно 6666 метрів!

Що означають одиниці і шістки в інших ворожіння?

У більшості народних гадань складалися такі тлумачення, що непарні цифри несуть в собі позитивний зміст: удачу, везіння, радість, щастя. У той час як парні цифри, навпаки, обіцяли більше негативного: біди, випробування, хвороби, нещастя.

Так як в часі 16:16 порівну і парних і непарних цифр, то прогноз від цього знаку не можна назвати строго негативним, але і цілком позитивним теж. Швидше, в більшості стародавніх прогнозів людині, побачив такі цифри, радили бути обережніше, щоб повернути долю в потрібне для себе русло.

Про що можуть попередити ці цифри?

Як випливає з самих поширених тлумачень значення годин 16:16, дані цифри попереджають про те, що зайва турбота про себе, ніж про інших, ні до чого доброго не призведе.

Тому потрібно постаратися, присвятивши день колективної праці, подбати не про особисті робочі плани, а просунутися в загальній справі. Безумовно, такий підхід сторицею винагородить в майбутньому.

Не варто закривати очі на яскраво негативний прогноз, який також обіцяють ці цифри. Зокрема, пророкують мало приємного тим, хто перебуває в дорозі. У зв’язку з цим, потрібно бути особливо уважним, щоб не стати жертвою грабіжників або не поплатитися своїм здоров’ям через зайвого поспіху.

Висновок

У будь-які прогнози можна вірити або закривати на них очі. Звичайно ж, існує величезна кількість як послідовників ангельської нумерології, так і її противників.

Але можна зробити й інший висновок: якщо ж одні і ті ж цифри на годиннику виходить бачити занадто часто, можливо, варто задуматися. Може бути, вищі сили дійсно хочуть про щось попередити. В такому разі, точно не завадить прочитати прогноз і заздалегідь налаштуватися до того чи іншого результату, хоча б підготувати себе. Як мовиться, попереджений – значить озброєний.

Сонник - тлумачення снів