13:13 на годиннику: значення, ангельська нумерологія

Ще здавна люди навчилися звертати увагу, що абсолютно у кожної цифри в житті є власний потаємний сенс. У будь-якого народу є повір’я про негативні числах, з якими пов’язані ті чи інші неприємності. І сьогодні багато хто продовжує вважати, що побачений повтор цифр 13 на годиннику може нести якесь попередження.

Чи Так це насправді, ми розповімо вам в цій статті.

Яке несуть значення цифри 1 і 3?

У числа «один» основне значення – сила і енергетика. З допомогою неї як би направляється погляд сторонніх безпосередньо на людину і його «его». Також це число бере участь і в концентрації думок тільки на собі.

Число «три» пов’язують з філософствуванням і обмірковуванням. У період медитації людина має додаткову можливість задуматися про власне минуле і про можливу його зв’язку з справжніми або майбутніми подіями.

НА ЗАМІТКУ. Комбінація одиниці і трійки в Західній культурі (в тому числі, і в російській) називається «чортовою дюжиною» і користується поганою славою. Але в ангельської нумерології все трошки інакше.

Яке значення має час 13:13?

Якщо на годиннику ви раптом побачили дзеркальну пару чортових дюжин, то відразу лякатися не має сенсу.

Нерідко таким чином просто всесвіт намагається донести якусь важливу для людини інформацію або ж попередити про щось дійсно важливе. Так що краще всього просто спробувати розібратися, як можна витлумачити цей знак. Дійсно це «подвійна невдача» або ж навпаки?

З точки зору практикуючих езотериків, комбінація з двох цифр 13 на циферблаті є важливим ознакою про те, що на сьогодні варто відмовитися від прийняття будь-яких важливих для подальшого життя рішень або підписання договорів.

Краще дати час мозку ще раз до найдрібніших деталей все обдумати і при необхідності скласти новий план розв’язання доленосного питання.

ВАЖЛИВО! Подібний збіг, звичайно, не варто випускати з уваги. Але буває так, що не можна скасувати важливу поїздку або ділову зустріч, тому що тоді неприємності точно будуть. До будь-якої ситуації, якщо її неможливо змінити, краще в такому випадку підійти виважено і, по можливості мінімізувати негативні наслідки, якщо її не можна переграти.

З магічної точки зору у випадку, якщо дана комбінація часу була помічена в період якогось ритуалу або практично відразу після його повного завершення, то це сигнал про те, що, можливо, ваші наміри можуть мати негативні наслідки. У разі звернення до потойбічних сил для отримання допомоги або якоїсь відповіді варто подібний символ можна вважати негативною реакцією на цю дію. Ви просто не вчасно вирішили потурбувати потойбічні сили, тому допомоги чекати в даний момент від них не доведеться.

Значення 13 13 на годиннику в ангельської нумерології

Знак у вигляді цифр 13:13 на циферблаті є нагадуванням побачив їх від ангелів, що у нього є надія отримати допомогу із небес у всіх поточних питаннях. Це означає, що зараз ангел-хранитель готовий особливо вас оберігати від здійснення помилок у прийнятті складних рішень. При цьому це ще може виявитися і засторогою від вчинення будь-яких неправильного вчинку.

ВАЖЛИВО! Підказка з цим числом у ангельської нумерології аж ніяк не є поганим знаком. Це звичайне нагадування, що в даний момент просто варто бути трохи уважніше.

Іноді таке поєднання чисел може стати вказівкою на можливість виникнення якихось проблем в любовній сфері, аж до сварки. Нерідко і нові знайомства можуть виявитися абсолютно безперспективними.

Необхідно лише пам’ятати, що дане поєднання є важливою підказкою, яка, можливо, допоможе найближчим часом уникнути серйозної помилки. Але при правильному вирішенні успіх буде неминучий.

В якому випадку бачити ці цифри, значить, отримати підказку від ангела?

Нерідко відбувається так, що підказку від ангела-хранителя у вигляді однакових цифр людина отримує не один раз, тому що не завжди відразу звертає увагу на дану закономірність. Вона може висвітлюватися при цьому не тільки у вигляді часу, але також в ті моменти, коли ви переглядаєте рекламу або у вигляді таймера хвилин, що залишилися до приходу потрібного вам виду транспорту.

Не варто в таких випадках намагатися ігнорувати це послання. По можливості варто якомога швидше дізнатися його можливі варіанти тлумачення, щоб зрозуміти, що ангел намагався нам довести.

ВАЖЛИВО! При цьому не варто відразу думати про якісь негативні тлумаченнях, адже будь-який вчинок може змінити ситуацію. Достатньо лише вчасно вжити необхідних заходів.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Іноді буває, що якусь комбінацію людина як би випадково постійно бачить на циферблаті. Таким шляхом ангел намагається достукатися до свого підопічного.

І ігнорувати такий наполегливий знак не варто однозначно. Досить просто спробувати розшифрувати отримане від свого небесного покровителя послання, щоб домогтися чогось нового в повсякденному житті або ж, навпаки, уникнути тієї чи іншої неприємності.

А наскільки вірити подібним знаків вирішує кожен індивідуально для себе.

Що означає 1 і 3 у звичайній нумерології

Число 1 вважається, згідно нумерології, одним з основних символів незалежності, сили і лідерства. Крім того, нерідко його називають в якості знака для всіх новаторських починань та ідей, символу індивідуальності особистості. У нього спонукає дію діяти без роздумів. Також це число позначає і енергію, яка спрямована у бік долі.

Число 3 є символом самовираження, майстерності, ентузіазму, натхнення. Це символ прагнення як би обійняти всіх, що проживають на Землі. Багато нумерологи його вважають вдалим і щасливим числом, що виражає ентузіазм і оптимізм.

Значення одиниць і трійок згідно Піфагору

Число 1 по Піфагору є показником того, наскільки сильний характер. Це пов’язують з тим, що саме вольові якості нерідко відіграють першорядне значення протягом усього життя в будь-якому напрямку.

Число 3 – показник пізнавального потенціалу, а також можливого інтересу до різних точним і вузькоспеціальним наук. При цьому при виборі інтересів необхідно орієнтуватися не тільки на кількість цих цифр, але і на значення сусідніх показників клітинок.

Якщо в даті народження є цифри 1 і 3

Наявність одиниці в дату, коли народилася людина є символом наявності у нього в подальшому великих можливостей для особистісного розвитку і застосування її вроджених якостей.

При цьому складаються періодично обставини будуть навіть змушувати проявляти справжню стійкість і спритність. У результаті людина, народжена в одну з таких дат, зможе або розробити якийсь новий напрямок у бізнесі або ж навіть відкриття. І, таким чином, у нього буде додаткова можливість вплинути на життя оточуючих.

Наявність трійки в числі народження додає людині більше шансів прожити своє життя помітніше і яскравіше. Це відбувається нерідко за рахунок наявності у нього якихось привабливих для оточуючих рис характеру.

Використовуючи свою товариськість і повна відсутність комплексів, можливо знайти власний шанс звернути на свою персону увагу справді впливових людей.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями і трійками?

Комбінації з одиницею можуть говорити про те, що, можливо, в найближчому майбутньому людини буде чекати успіх у чомусь.

При цьому дана цифра ще несе відповідальність і за думки, через які ангели намагаються щось донести до своїх підопічних. При виникненні таких комбінацій варто дещо обережніше ставитися до висловлювання власних думок і бажань, так як вони можуть в майбутньому матеріалізуватися. Варто відпустити по максимуму негатив, налаштувавшись позитивно і відправляючи тільки позитив у Всесвіт.

Комбінації з трійкою можуть свідчити про появу в людини нового Покровителя з інших світів.

У такі моменти варто починати абсолютно будь задумане справа. Саме зараз з’явився помічник буде готовий надавати максимальну підтримку у починаннях. Таким чином, збільшаться і шанси на успішне просування задумів.

Незвичайні факти про цифри «1» і «3»

Частина давньогрецьких вчених помилково сприймали ряд натуральних чисел складається із зібрання одиниць. У теж час саму цю цифру числом у них не прийнято було вважати. Саме звідси тоді пішла теорія, що одиниця є лише якимось початковим процесом. Підтримував тоді дана думка, в тому числі і всім відомий ще зі шкільної лави Платон.

Платон

З давнини у трійки була своя особлива роль. Наприклад, в християнстві її вважали навіть священною. На Русі число нерідко використовувалося в билинах.

Але ряд культур його навпаки відносять до числа нещасливих. В’єтнамці і сьогодні вважають, що воно може навіть призвести біду. У них навіть є повір’я, що розташований посередині на фото людина може скоро померти (якщо зображено всього троє).

Всім відомо, що 13 – це чортова дюжина і нещасливе число. П’ятниця 13 вважається одним з найбільш нещасливих днів у році.

Втім, серед спортсменів, які відомі тим, що в період важливих змагань стають дуже забобонними, нерідко число 13 вважається приносить удачу. Під 13 номером виступають багато спортсменів світового рівня.

В азійських країнах 13 не є нещасливим числом.

Що означають одиниці і трійки в інших ворожіння?

Є й інші варіанти тлумачень значень цифр «1» і «3». Наприклад, шанувальники ворожіння на кавовій гущі вважають появу числа 1 в прямому положенні знаком появи шанувальника найближчим часом. Якщо ж число виявляється в перевернутому вигляді, то варто очікувати розриву відносин і, як наслідок, до самотності.

ВАЖЛИВО! Перевернуте число 11 може символізувати наведене прокляття або псування. Нерідко рекомендується додатково перевірятися на те, є чи на особистому фронті магічний негатив.

Якщо ж говорити про трійку, то при такому вигляді ворожіння, як розкладання карт Таро, вона позначає можливість найближчої перспективи для особистісного зростання, а також самовдосконалення і самовираження.

Всі найближчі творчі починання виявляться вдалими. Є й непогані шанси на підвищення по службі.

Але є і негативний відтінок у даного знака. Може виникнути відчуття перевтоми, порожній розтрати енергії, нервового напруження і навіть розлади емоційної сфери.

Про що можуть попередити ці цифри?

Поєднання цифр 13:13, побачене на циферблаті, завжди варто сприймати як знак того, що є ризик десь надійти не зовсім правильно. Тому вкрай рекомендовано якийсь час перед прийняттям особливо важливих рішень обміркувати їх хоча б двічі, а при наявності можливості отримати ще й думка когось стороннього.

Висновок

З допомогою ангельської нумерології навіть в якихось числових випадкових збігах можна побачити справжні знаки від Небес. Варто хоча б спробувати до них прислухатися і тоді з’явиться шанс не тільки уникнути якихось бід, але і досягти дійсно великих успіхів.

Сонник - тлумачення снів