Чи можна спати на двох подушках жінці, дівчині, хлопцю

Лягаючи в ліжко, ми не замислюємося про повір’я. Хочеться спокійно спати. Народна прикмета забороняє розташовуватися на двох подушках одночасно одній людині. Сліпа ведунья обіцяє всілякі неприємності. Розберемо, чому і кому слід дотримуватися табу.

Що буде, якщо засипати на 2 подушках

Ангели або небесні покровителі постійно доглядають за людьми. Спілкування відбувається на рівні знаків. Вони направляють опікуваним підказки, а відповідь зчитують з вчинків.

Лягаючи на пару подушок, одиночки сповіщають всесвіт про повну задоволеності поточним станом речей. Раз підопічний задоволений, значить, не потрібно підводити до нього потенційного любовного партнера.

Повір’я для дівчини і хлопця

Час юності призначене для пошуку чоловіка. Але не кожен індивід нині зацікавлений у продовженні роду. Покровитель дивиться, що юнак чи дівчина йому передають на підсвідомому рівні. І приймає відповідне рішення.

Дівчина , Спляча на парочці подушечок, натякає на небажання виходити заміж. Раз так, значить, залишиться самотньою. Але це не все. Звичка лежати головою на м’якому «п’єдесталі» говорить про гординю. Земні хлопці не приваблюють особу. Вона закликає до ліжка самого Сатану. А за зв’язок з нечистою піде серйозна кара.

Хлопець , що віддає перевагу оподаткуватися м’якими думками, декларує намір бути холостяком. Йому теж не дають кохану. Додатково, в якості покарання, юнака поставлять в незавидне становище. Він буде принижений і зганьблений на публіці.

За повір’ями, самотня людина, практикуючий парні підголовники регулярно, не знаходить шлюбу ніколи. Навіть якщо заведеться роман, то відразу обривається.

Забобони, що стосуються заміжніх жінок і одружених чоловіків

Прикмети про сімейне життя персон, возлегает на подвійному підголівнику:

 1. Половинка відчує, що її/його виганяють з дому. Чи стане шукати собі іншу долю. Згодом піде розлучення.
 2. Білі наволочки – до зради партнера. Обом адюльтер принесе гірке нещастя. Зрада не приведе до радісного з’єднанню сердець.
 3. Чорні або темні – до захворювань. Подібний окрас перешкоджає нормальному відновленню енергетики.
 4. Рожеві, блакитні, зелені – до руйнування сімейних зв’язків, конфронтації, образам.
 5. Яскраві – до життєвих випробувань, тяжких проблем.

Ще більше неприємностей:

 1. Невинна звичка втручається в ділову сферу. Зганьбитися постійно втрачає гроші, роботу, доходи.
 2. Зручне положення на подвійний Думці провокує лінь. В результаті людина розслабляється, втрачає пильність. Чи не справляється з завданнями керівництва, здійснює критичні помилки. Начальство лається і карає, партнери відвертаються, бізнесмени втрачають клієнтуру.

Хороші новини :

 1. Парочка маленьких подушечок необхідна особистостям, які бажають розвиватися. За приймете, це привертає важливі уроки.
 2. Великі білі думочки – до весілля.

Якщо приснилося, що ніжитеся на кількох красивих подушечках, то готуйтеся до втрат. Причому в неприємних втрати нікого звинувачувати, крім власної ліні.

Для літніх людей

З віком енергообмін із всесвітом сповільнюється. Потрібно ще більше обережності. Зручна для спини піднесена позиція уві сні вкорочує вік, викликає розлади, негаразди.

У народі вірять, що поза напівсидячи ночами навіває погані помисли. Сплячий занурюється в невеселі роздуми про безцільно витрачені роках, помилкових вчинках, невірних виборах.

Лікарі рекомендують купувати ортопедичний підголівник, що фіксує положення спини і хребта. Такий необхідний для нормалізації кровотоку.

Для дітей і немовлят

Новонародженим взагалі не потрібна подушечка. Педіатри рекомендують підкладати пелюшку, складену вчетверо. Навіть маленький підголівник незручний малюкові. Ненормальне становище головки впливає на психіку. Дитина виростає невпевненим, замкнутим, відлюдним, зазнає труднощів у спілкуванні з однолітками.

Повір’я говорить, що душа немовляти вміє літати по ночах. Повернувшись, вона заплутали серед м’яких перінок. Чи не зуміє вселитися назад в тіло.

Що говорила баба Ніна з серіалу Сліпа

Ясновидиця досить коротко характеризувала ситуацію. Звичка балувати себе лежання на парочці пуховиків – це внутрішня жадібність. Хто не відмовиться від такого переваги – буде переслідуємо неприємностями, невдачами, лихами.

За фен шуй

Китайське вчення суперечить народної мудрості. Тут позначається відмінність культур. Парні предмети показані одинакам. Дві разом під головою – це підсвідоме залучення гармонійної любові по долі. Корисно одиноким і який перебуває у відносинах.

Крім того, практика застосування подвійних аксесуарів для сну притягує удачу.

Інші забобони про подушках

Відразу до конкретики:

 1. Молодятам в першу шлюбну ніч треба укласти подушечки так, щоб стикалися розрізи наволочок. Це до дружнього, довгому шлюбу.
 2. Помістити в головах нову соску – до бажаної вагітності.
 3. Трава деревію з чоловічою могили приверне в сновидіння майбутнього коханого.
 4. Лаврові листя треба ховати в наволочку, щоб припинити кошмари. Сни стануть світлими і радісними.
 5. Набита соломою чохол полегшує муки вмираючого. Якщо наповнити його голубиних пухом, то життя ще затримається в недужих тілі тяжкохворого.
 6. Наволочка з вишивкою теплих тонів на дивані оберігає подружню вірність, а холодних – загострює інтуїцію.

Виявити в волоссі пір’їнка на ранок – до закоханості. Якщо чуттєва сфера не цікавить, то чекайте хороших звісток з цікавої теми.

Сонник - тлумачення снів