Чим небезпечно ходити вночі в туалет: прикмети і забобони

Організм безперервно працює, своєчасно посилаючи сигнал про необхідність звільнити сечовий міхур або кишечник. Забобони кажуть, що не можна ходити в туалет, якщо прокинулися вночі. А лікарі пояснюють, чому подібний симптом вказує на що починається захворювання. Більшість з нас роблять велику помилку, не прислухаючись до фахівців.

Прикмети про нічні походи в туалет

в народі помічено, що деякі звичайні вчинки призводять до несприятливих наслідків. Відправитися посеред ночі до вбиральні, значить:

 1. Зіткнутися з темними силами. Біси хитрі. Одні забираються в нагріту постіль, щоб почекати господаря. Інші впиваються в тіло, ослаблене напівсонним станом. Подібні вампіри харчуються цілющими силами. І відірвати сутність вкрай складно.
 2. Власними руками винести з дому добробут. За старих часів відхоже місце розташовувалося у дворі. Вийти за поріг о третій годині після півночі погано. Людина разом з випорожненнями викидає успішність в грошах і любові. Наслідки незавидна: злидні, страждання, зради, самотність.

Виходячи в туалет ми «підбираємо» хвороби, нещастя, слабкості, залежності. Ці непотрібні подаруночки диявола приживаються і знищують особистість.

Північне пробудження може бути підступністю неземної сутності – двійника з темного світу. Такий здатний підселитися в душу, але виключно в темний час доби. Пробудження, пов’язане з переходом в іншу кімнату, сприяє впровадженню двійника в ауру.

Ще цікавіше читати думку езотериків. Це фахівці, що трактують енергетичну суть світобудови. Вони пишуть про опівнічних походах до унітазу наступне:

 1. Після півночі людська енергетика слабшає. Це природний процес, обумовлений отриманням з всесвіту свіжої порції сил. Якщо його перервати пробудженням, то новий шматок не засвоїли тонким тілом. Особистість прокинеться знесиленою. Чи не вистачить на вирішення повсякденних завдань. Регулярні втрати чергових вливань ведуть до серйозних збоїв у вигляді недуг, катастроф, неприємностей.
 2. Порушення нормального сну впливає на нервову систему. Стоншується захисна оболонка. Негативним структурам легше зробити пробою і присмоктатися до аури. Наприклад, лярва прикріплюється і паразитує на особистість. Це шкідлива сутність не просто позбавляє сил, а й підштовхує до агресивності, поганим пристрастям, невірних рішень, деструктивним вчинкам.

Особливу увагу езотерики приділяють страхам. Боязнь темряви відома практично всім з дитинства. Дорослі в напівдрімоті схильні до панічних атак, запомненним з малих років. Самі того не усвідомлюючи, відчувають підсвідомий жах. Потім довго не можуть заснути, мучаться. Розум підкидає образи прийдешніх нещасть. Безсоння вимотує, опускає рівень вібрацій.

Думка лікарів про причини походів до вбиральні під ранок

Медики раціонально досліджують симптоматику. Виходять з того факту, що організм здатний утримувати позиви до сечовипускання в періоди сну. Сильний сигнал, що піднімає з ліжка, говорить про розвивається патології.

Чим небезпечні опівнічні оправления:

 1. Швидкий вихід з фази глибокого сну прискорює серцебиття. Це ознака невеликого стресу. Якщо події повторюються, то розвивається гіпертонія. Тиск підвищується, прискорюється пульс. Подібна симптоматика передує захворювань серцево-судинної системи.
 2. Напівсонна «прогулянка» чревата травмами. В темряві можна наштовхнутися на меблі, поранитися.
 3. Потурання позивам викликає недугу – никтурию. Суть його в збої в сечовидільної системи. Велика частина рідини повинна накопичуватися і утилізуватися днем. А у хворих це відбувається після опівночі. Порушення веде до системних збоїв, основний з яких – діабет.
 4. Жінки стикаються з гормональним дисбалансом. Нічні чування знижують кількість пролактину, що виробляється з 3 до 6 ранку. Недолік гормону викликає передчасне старіння.

Важливий психологічно-поведінковий фактор. Прокинувшись, людина тягнеться до телефону, щоб дізнатися час. Гаджет відволікає від нормального відпочинку.

Доктор Майкл Бреус застерігає від таких вчинків:

 1. Постарайтеся відразу повернутися в несвідомий стан. Вольовим зусиллям нейтралізуйте інстинктивне намір дізнатися, котра година. Інакше мозок збадьориться, і укласти його знову виявиться неможливо.
 2. Чи не вважайте, скільки годин залишилося до підйому. Виключно непотрібне заняття. Розумовий вправу прожене залишки дрімоти. Провалитеся в обтяжливу безсоння.

Що робити: профілактика

Позбавлення від звички вставати по нужді – справа нескладна. Людям у віці доведеться попрацювати довше. Молодь впорається за пару тижнів.

Правила:

 1. Не їжте на ніч: багато, жирне, солодке, солоне, пряне.
 2. Не пийте перед сном велику кількість рідини.
 3. Не схоплюватися при першому позиві. Постарайтеся розслабитися і заснути.

Вірити повір’ями чи ні – справа особиста. А ось до думки ескулапів варто прислухатися. Постійний дисбаланс – фактори, що не сприяє активному здоровому довголіттю.

Сонник - тлумачення снів