Яка зараз Місяць, зростаюча або спадна? Календар Місяця 2020

Наш Місячний календар зростаючої та спадної Місяця в 2020 році розповість вам не тільки про циклічній зміні фаз Місяця і місячних днів, а також про вплив нічного світила на все живе, що росте і розвивається на нашій чудовій планеті, а тому числі і на здоров’я і щастя людини.

Кожну ніч ми бачимо в небі Місяць і кожен раз вона трохи інша, ніж була ще вчора. Місяць може бути повною, абсолютно круглої — це фаза повного місяця, коли ми бачимо диск Місяця цілком. Місяць може бути збитковою в більшій чи меншій мірі, і тоді ми говоримо, що в небі світить місяць — серп Місяця. Нарешті Місяця може бути зовсім не видно, а це значить, що настав Молодик.

Саме з Молодого місяця починається відлік днів місячного місяця. Місяць народжується, послідовно проходить ряд фаз, які в народі називають молодий Місяць, першою чвертю, Повнею, останньою чвертю, стара Місяць і нарешті Місяць знову йде на спад. Місячний місяць закінчується.

Чергування місячних фаз залежить від обертання Місяця навколо Землі, і взаємного розташування Землі, Сонця і Місяця.

Місяць — найближче до нас небесне тіло, причому в силу своїх значних розмірів і близькості розташування Місяць надає дуже сильний вплив на всі процеси, що відбуваються на Землі. І не тільки на фізичному плані, але також в астральному плані.

Загальновідомо вплив Місяця на утворення такого явища, як припливи і відливи. Впливає Місяць і на інші процеси, в яких беру участь рідини. А оскільки вода входить до складу будь-яких живих організмів, то й на саме існування життя на планеті вплив Місяця надзвичайно велике.

Місяць рухається навколо Землі по еліптичній орбіті, і наближається до Землі, то злегка віддаляється від неї. При цьому сила взаємодії двох космічних тіл змінюється.

Залежність багатьох явища в живій і неживій природі від місячних фаз була помічена людиною дуже давно. На основі багатовікових спостережень були складені Місячні календарі, в яких відмічалися сприятливі дні для того чи іншого заняття.

Особливе місце серед цих календарів займають Місячний посівної календар і Місячний календар садівника-городника. Адже саме на рослини Місяць впливає дуже інтенсивно, і тому в правильний день були посаджені рослини буде залежати і їх ріст і майбутній урожай.

Як впливає на ріст рослин спадна та зростаюча Місяць

Серед садівників давно є правило для посадки рослини. Якщо використовувати в їжу буде верхня, надземна частина, то потрібно садити в період зростаючого Місяця, а для рослин, у яких в їжу використовуються підземні частини, в період Місяця, що убуває.

Саме на використанні цього правила засновані всі місячні календарі, але чому це правило діє?

Ми вже говорили, що Місяць насамперед впливає на рідину, на воду, без якої неможливе зростання будь-якої рослини.

І виявляється, що в період зростання Місяця вода більш інтенсивно починає надходити від кореня в стебло, в надземну частину рослини. Насіння також в цей час краще поглинають воду і, отже, швидше проростають. У рослин активізуються всі процеси пов’язані з ростом, цвітінням, утворенням плодів. Максимуму це явище сягає безпосередньо перед повним місяцем і тому останні дні перед Повним місяцем вважаються кращими для посадки рослин — вершків.

Після Повного надходження води в стебло починає сповільнюватися, і майже зупиняється в момент Молодика. Вода залишається в коренях і тому в період Місяця, що убуває краще садити рослини — корінці, коренеплоди.

Як впливають фази Місяця на людину

Очевидно, що не тільки рослини схильні до впливу зміни місячних фаз. Часто самі несподівані процеси, що відбуваються в житті людини, також виявляються в прямій залежності від Місяця. Іноді це добре помітно вплив і очевидно, але механізм деяких впливів досі являє собою загадку.

Так місячні фази можуть впливати на інтенсивність росту волосся, а отже в залежності від місячних фаз можна вибирати сприятливий день для стрижки, укладки, інших маніпуляцій зі своєю зачіскою. Це вплив зрозуміло і відбувається аналогічно вплив місячних фаз на ріст рослин, тільки у випадку з волоссям вплив звернено на кров, теж рідину, яка циркулює в нашому організмі.

Рибалки відзначають безсумнівний вплив чергування місячних фаз на клювання риби, причому як влітку, так і взимку, коли вода знаходиться під шаром льоду.

Менш очевидним є вплив фаз Місяця на життя людини. Наприклад давно помічено, що весілля, які граються на зростаючу Місяць призводять до більш міцним, щасливим шлюбів, ніж весілля, зіграні в період Місяця, що убуває.

Втім, будь-відповідальна справа, будь-якої рішучий крок, змінює долю людини, слід робити саме в періоди зростання Місяця. Азартні люди навіть грати в казино прагнуть виключно у період зростаючого Місяця.

Виходячи зі сказаного, стає очевидним, що вплив Місяця, вплив зміни місячних фаз не можна відкидати і не можна не враховувати всякому розумній людині. Спробуйте будувати своє життя за Місячним календарем і побачите як вона зміниться самим чудесним чином.

Календар зростаючої Місяця в 2020 році по місяцях:

Побачити зростаючу Місяць на нічному небосхилі ви зможете в ці періоди:

Січень 2020

з 1 по 9 січня і з 25 по 31 січня;

Лютий 2020

з 1 по 8 лютого і з 24 по 29 лютого;

Березень 2020

з 1 по 8 березня і з 25 по 31 березня;

Квітень 2020

з 1 по 7 квітня і з 24 по 30 квітня;

Травень 2020

з 1 по 6 травня і з 23 по 31 травня;

Червень 2020

з 1 по 4 червня та з 22 по 30 червня;

Липень 2020

з 1 по 4 липня і з 21 по 31 липня;

Серпень 2020

1 і 2 серпня і з 20 по 31 серпня;

Вересень 2020

1 вересня та з 18 по 30 вересня;

Жовтень 2020

1 жовтня та з 17 по 30 жовтня;

Листопад 2020

з 16 по 29 листопада;

Грудень 2020

З 15 по 29 грудня.

Календар спадною Місяця в 2020 році по місяцях:

Побачити убуваючу Місяць на нічному небі ви зможете в ці періоди:

Січень 2020

з 11 по 23 січня;

Лютий 2020

з 10 по 22 лютого;

Березень 2020

з 10 по 23 березня;

Квітень 2020

з 9 по 22 квітня;

Травень 2020

з 8 по 21 травня;

Червень 2020

з 6 по 20 червня;

Липень 2020

з 6 по 19 липня;

Серпень 2020

з 4 по 18 серпня

Вересень 2020

з 3 по 16 вересня;

Жовтень 2020

з 3 по 15 жовтня;

Листопад 2020

з 1 по 14 листопада;

Грудень 2020

з 1 по 13 грудня та 31 грудня.

У висновку можна сказати, що Місячний календар зростаючої та спадної Місяця на 2020 рік розповів вам про місячних фазах протягом календарного року. До речі, якщо вас також цікавить час молодий і повного Місяця цього року, ви можете звернутися до наших календарів Повнолуння і Молодиків в 2020 році.

Сонник - тлумачення снів