Молодий місяць у 2020 році по місяцях. Суперноволуние 2020.

Молодик — одне з найпростіших і в той же час одне з найбільш містичних астрономічних явищ. Його легко спостерігати, тому що воно відбувається регулярно, місяць за місяцем, рік за роком, ніколи не змінюючи своєї послідовності.

Місячні фази в міфології

Зміна місячних фаз від Повного місяця до Молодика завжди здавалася людям містичним подією, наповненим глибоким сакральним сенсом.

Адже Місяць кожен місяць вмирала і після цього народжувалася знову. Люди кажуть, що та людина колись подібно Місяцю міг відроджуватися після смерті, але потім втратив цю здатність.

Попелястий світло і Суперноволуния

Попелястим світлом люди здавна називали слабке світіння темній поверхні Місяця, викликане вторинним відображенням сонячного світла від поверхні Землі.

Це красиве явище ми не можемо спостерігати в новолуння, але воно добре помітно до і відразу після появи молодого Місяця. Кажуть, що попелястий світло можна помітити навіть в новолуння, але вчені спростовують це.

Супермісяць називається період максимального наближення Місяця до Землі. Але фактично ми наше нічне світило не бачимо з Землі. В цей час Місяць знаходиться між Землею і Сонцем, а до нашої планети повернена темною стороною. Тому на небі її не видно. У народі це явище також називають “Чорною Місяцем” або часом Гекати.

Як Місяць впливає на людину

Молодик — не таке красиве явище як повний Місяць, адже в цей період ми не бачимо Місяць. Але зате ночі в Молодика дуже темні і зірки на небі незвичайно яскраві і прекрасні.

Вплив Молодика на людину майже настільки ж велике, як і вплив Повні. Багатьох людей в цей час охоплюють напади паніки, дратівливості, навіть агресії. Інших навпаки охоплює апатія, вони відчувають підвищену стомлюваність і будь-яка робота в цей час валиться з рук.

У періоди Молодика можуть загостритися хронічні захворювання, молодик негативно позначається на серцевої діяльності, у людини значно знижується імунітет.

Вважається, що найбільш сильно впливу Молодика схильні чоловіки.

В період Молодого місяця не рекомендується починати нові справи, проекти. Не слід захоплюватися заняттями спортом і фізичною працею, в цей час особливо великий ризик отримання травм.

Однак, саме в Молодика людини можуть хоронитель нові ідеї, в цей час можна зайнятися плануванням свого життя, відклавши реалізацію планів на більш сприятливий час.

Календар Молодиків у 2020 році по місяцях:

У перший час 1-го місячного дня добре планувати всі важливі справи на місяць вперед.

 • 25 січня 2020 року, Місяць у Водолії
 • 23 лютого 2020 року, Місяць у Рибах
 • 24 березня 2020 року, Місяць в Овні
 • 23 квітня 2020 року, Місяць у Тельці
 • 22 травня 2020 року, Місяць у Близнюках
 • 21 червня 2020 року, Місяць у Раку, кільцеподібне сонячне затемнення (детальніше).
 • 20 липня 2020 року, Місяць у Раку
 • 19 серпня 2020 року, Місяць у Леві
 • 17 вересня 2020 року, Місяць у Діві
 • 16 жовтня 2020 року, Місяць у Терезах (плюс — мінус добу Суперноволуние)
 • 15 листопада 2020 року, Місяць у Скорпіоні (плюс — мінус добу Суперноволуние)
 • 14 грудня 2020 року, Місяць у Стрільці, повне сонячне затемнення.

На закінчення можна сказати, що період Молодого місяця дуже важливий для складання плану важливих справ на майбутній місяць. Це час нових ідей і осяянь, але і період найбільшого занепаду фізичних сил за весь місячний місяць.

Бережіть себе в цей час, не навантажуйте фізичною роботою і буквально через 2 дні енергетичний і фізичний стан повернеться в норму і ви будете готові до нових звершень та перемог.

Сонник - тлумачення снів