Коли буде П’ятниця 13 у 2020 році?

Одне з найстрашніших для багатьох людей число тринадцять. Його іноді ще називають чортовою дюжиною. Саме з цим числом завжди було пов’язано безліч прикмет і забобонів, його боялися і намагалися всіляко уникати. Особливо цей страх помітний в європейській культурній традиції.

Наприклад, у багатьох країнах немає тринадцятого поверху, в Італії в багатьох театрах немає тринадцятих місць і рядів, на кораблях часто відсутня тринадцята каюта. Навіть військові не уникли загальної тенденції і, наприклад, американці так і не випустили винищувач F-13.

Для людей, які відчувають трансцендентний страх перед цим числом, навіть придумали спеціальну хвороба — фриггатрискаидекафобия.

Чому людина боїться числа 13? Магія чисел

Ще стародавні греки помітили, що числа відіграють важливу роль не тільки в розрахунках і вимірах, але і в долі людини.

Наука нумерологія зародилася в глибокій старовині, і якраз займалася передбаченнями долі і характеру людини, грунтуючись на магічні властивості чисел.

Грецький математик Піфагор взагалі вважав, що числа керують світом, що з їх допомогою можна висловити все існуюче в світі. І він же зауважив, що є щасливі числа і числа, що обіцяють невдачу.

Нумерологи, оперуючи числами, становлять код дня народження, роблять прогнози на життя людини, його долю, визначають сумісність партнерів і карму.

Немає нічого більш простого і разом з тим більш таємничого, ніж прості числа, які нас оточують з народження.

Досі, немає наукового пояснення впливу чисел на те чи інше подія, на ту чи іншу людську долю, але в тому, що такий вплив дійсно існує, сумніватися не доводиться.

Це страшне число 13

Як відомо з Біблії, у Христа було тринадцять учнів, тринадцять апостолів, але саме згаданий тринадцятим Юда став зрадником і прирік свого вчителя на муки. Іуда опинився тринадцятим, що сидять за столом на Таємній Вечері. Але це не єдиний випадок згадки числа тринадцять у священних текстах.

У тринадцятому розділі “Одкровень Іоанна Богослова” йдеться про Антихриста, в Каббалі згадується тринадцять духів Зла. А у скандинавів з’явився тринадцятим бог Локі став причиною розбрату і світової катастрофи. Також 13 жовтня 1307 року був підписаний вирок ордену тамплієрів у Франції.

І надалі саме в п’ятницю 13 відбувалося безліч страшних подій і катастроф. З останніх можна згадати хоча б загибель круїзного лайнера Costa Concordia в п’ятницю 13-в 2012 році.

Звичайно, може бути і в інші дати відбувалося не менше число страшних і трагічних подій, але саме п’ятниця 13 викликає у людей справжній містичний жах.

Цього жаху також дали свою назву — параскаведекатріафобія, боязнь саме п’ятниці 13. Але при цьому багато людей навпаки, вважають п’ятницю 13 днем щасливим і навіть божественним, обіцяє удачу та процвітання. І може бути, в цьому теж є своя дещиця істини.

Цей непростий день п’ятниця

Насправді прикмета про п’ятницю 13 досить молода. Вона сформувалася трохи більше століття тому, з двох інших прикмет, про нещасливе число тринадцять і про невдалий день п’ятниці.

Адже саме п’ятницю завжди вважали днем важким, селищем невдачу всім починанням, невідповідним для багатьох звичайних справ.

В цей день люди не займалися навчанням, не садили рослини, не шили і не займалися іншою домашньою роботою.

Жінкам заборонялося в п’ятницю мити голову.

А вже встромляти в землю гострі предмети в п’ятницю і зовсім вважалося страшним гріхом.

Вірити цим прикметам чи ні, кожен вирішує сам. Але як каже народна мудрість “Береженого бог береже”, і огульно відкидати те, що здається, нам незрозумілим дурним марновірством не слід.

Скільки п’ятниць 13 у 2020 році?

Кожен рік хоча б одна п’ятниця припадають на тринадцяте число. Частіше ця фатальна дата зустрічається раз на рік. Але бувають роки, коли трапляється відразу три п’ятниці 13. В цьому відношенні 2020 рік порівняно благополучний.

На його протязі тільки дві п’ятниці випадуть на тринадцяте число:

П’ятниця 13 навесні 2020 року:

Березень 2020 – п’ятниця 13.

П’ятниця 13 восени 2020 року:

Листопад 2020 – п’ятниця 13.

Що можна, а що не можна робити в П’ятницю 13 числа?

Так як в цей час нечиста сила розгулює по планеті, то не варто в цей день призначати важливі заходи, такі як весілля, підписання договорів, укладення контрактів та здійснювати будь-які операції з грошима. Крім цього не варто вирушати в подорож, особливо в компанії великої кількості людей, так як є багато прикладів масових катастроф саме в п’ятницю 13 числа.

Звичайно краще провести цей день, як зазвичай, але при цьому намагатися тримати свої емоції під контролем, щоб не стати проблемою для інших людей, джерелом неприємностей.

А якщо ви володієте екстрасенсорними даром і розумієте що робити з потужним негативним енергетичним потоком цього дня, то це ваш час. Адже в п’ятницю 13 можна не тільки нашкодити, але і звільнити від родового прокляття і інших негативних магічних впливів. Тільки будьте уважні, цей день не для новачків, а для професіоналів.

Сонник - тлумачення снів