Висадка томатів у відкритий грунт. Місячний календар 2020

Відомо, що для одержання великого врожаю помідор важливо вчасно висадити розсаду у відкритий грунт з мінімальним стресом для рослини. Для цього потрібно вибрати сприятливий день, визначити який покликаний Місячний календар. Тільки дотримуючись цю умову, можна очікувати від вдячного помідора великих і смачних плодів.

Коли розсаду помідор можна пересаджувати у відкритий ґрунт? Ознаки.

Висадка саджанців томатів в грунт проводиться після того, як сама рослина досить виросло і зміцніло, щоб перенести цю процедуру. Важливо щоб земля достатньо прогрілася, а також була підготовлена для прийому розсади. Звичайно, при висадці слідувати рекомендаціям нашого Місячного календаря.

Розсада томатів у середньому зростає близько 60 днів з моменту посадки насіння. Іноді цей термін трохи менше, іноді трохи більше, але це не міняє справи. Саме в момент посадки насіння досвідчений господар вже уявляє собі приблизну дату висадки майбутніх саджанців в грунт. А значить може враховувати, яка саме місячна фаза буде в потрібний період.

Готові для пересадки саджанці повинні бути приблизно 25 сантиметрів заввишки, мати сильний, міцний стебло, достатня кількість листя, розвинену кореневу систему. Досягти всього цього можна дотримуючись агротехнічні прийоми вирощування томатів, зупинятися на яких ми в цій статті не будемо. Відзначимо лише те, що для розсади томатів характерно переростання уникнути цієї біди дуже складно.

Але сама по собі переростання саджанців не є критичним. Найчастіше воно викликане загущеними посадками і недостатнім освітленням. При виборі правильного часу такої пересадки розсади в грунт, можна реабілітувати рослина. Надалі воно буде прекрасно розвиватися, навіть його врожайність не виявиться менше, ніж у звичайної розсади.

Які фази Місяця найкраще підходять для пересадки розсади томатів у відкритий грунт?

Помідори — це рослини, у яких людина використовує в їжу плоди, тобто надземну частину рослини. Посадку саджанців краще всього проводити на зростаючу Місяць, коли посилюється відтік соків від кореневої частини рослини до її надземної частини. Таке сокорух активно стимулює ріст надземної частини рослини, в тому числі допомагає цвітіння і утворення зав’язі, без яких складно розраховувати на хорошу врожайність.

Тому, зростаюча Місяць виявляється найсприятливішою фазою для пересадки у відкритий грунт або теплицю. Щербатий Місяць сповільнить ріст рослини, а фази Повнолуння і Новолуння взагалі не годяться для посадки рослин.

Оскільки посадка насіння помідор за Місячним календарем також виробляється саме на зростаючу Місяць, то легко помітити, що і приблизний термін пересадки готових саджанців у грунт також доведеться на цю місячну фазу.

Сприятливі дні для висадки розсади томатів у відкритий грунт в 2020 році

Підсумовуючи вплив різних факторів астрологія визначає максимально сприятливі дні для висадки саджанців помідорів в грунт.

Квітень 2020

Висадка на зростаючому Місяці в періоди з 2 по 6, а також з 24 по 30 квітня.

Травень 2020

Висадка на молодий Місяць у періоди з 1 по 6, а також з 23 по 31 травня.

Червень 2020

Висадка на зростаючому Місяці в періоди з 1 по 4, а також з 22 по 30 червня.

Липень 2020

Висадка на молодий Місяць у періоди з 1 по 4, а також з 21 по 31 липня.

Підведемо підсумки з вищесказаного. Розсада виявляється готовою до пересадки через 60 днів після посадки насіннєвого матеріалу. При цьому вона повинна бути міцною, здоровою, не переросла, з розвиненою як кореневої, так і надземної частини.

Пересаджувати саджанці помідор слід у період зростаючого Місяця, використовуючи для вибору самого сприятливого для цього дня наш Місячний календар. Дотримання цих умов дозволить розраховувати на максимальний урожай томатів.

__________________________

Сонник - тлумачення снів