Коли проводити пікіровку розсади томатів у 2020 році за Місячним календарем?

Пікіровка — це пересадка підросла розсади томатів в ємність більшого обсягу, яку проводять коли у саджанця з’являються два справжніх листочка. Вона стимулює ріст кореневої системи рослини, що благотворно позначається на ріст надземної частини саджанців.

Пікіровка томатів за Місячним календарем

Але слід пам’ятати, що цю, вельми стресову для рослин маніпуляцію, слід проводити згідно з Місячним календарем. Вибір сприятливих для пікіровки днів дозволити саджанцю краще перенести пересадку, витратити менше часу на пристосування кореневої системи до нових умов.

Якщо для більшості рослин будь-яку пересадку краще проводити у фазу зростання Місяця, то для томатів не все так просто. Саме для розсади томатів характерно переростання, коли висота саджанця стає перешкодою для її розвитку. Пікіровка допомагає в боротьбі з переростанням помідор.

Пікіровку проводять приблизно через 10 днів, після появи сходів

Якщо рослина розвивається нормально, не витягується надмірно у висоту, то пікіровку проводять на фазу зростаючої Місяця, що благотворно впливає на зростання саме надземної частини.

Але якщо розсада переросла, витягнулася понад усяку міру, то зростання саджанців можна штучно сповільнити, провівши процедуру в дні спадною Місяця. При цьому ріст надземної частини сповільниться, а ось коренева система навпаки буде розвиватися більш інтенсивно, що дозволить рослині зміцніти.

Сприятливі дні для пікіровки томатів у 2020 році

Фаза зростаючої Місяця, знаходження в знаках Зодіаку: Овна, Тільця, Близнюків, Лева, Діви, Скорпіона, Стрільця, Козерога і Риб.

Січень 2020

З 1 по 8, а також з 27 по 31января;

Лютий 2020

З 1 по 7, а також з 24 по 29 лютого;

Березень 2020

З 1 по 8, а також з 25 по 31 березня;

Квітень 2020

З 1 по 6, а також з 24 по 30 квітня.

Травень 2020

З 1 по 3, а також з 23 по 31 травня.

Червень 2020

1, 2, 4, а також з 23 по 30 червня.

Місячний календар висадки томатів у відкритий грунт в 2020 році

Підведемо підсумки вищесказаного. Помідори дуже корисні і смачні овочі, вирощувати які слід радячись з рекомендаціями Місячного календаря. Пікірують томати через 10 днів після проростання насіння, після появи у рослини двох справжніх листочків. Цю процедуру проводять на зростаючу, але іноді на убуваючу Місяць, в залежності від цілей.

Посадку підрослих саджанців помідорів слід проводити, погоджуючи свої дії з нашим Місячним календарем висадки розсади у відкритий грунт, що забезпечить усі умови для гарного проростання, їх впевненого росту, захисту від хвороб та отримання відмінного врожаю.

__________________________

Сонник - тлумачення снів