В які Місячні дні сняться віщі сни? Як дізнатися віщий сон?

Багатьом з нас кожну ніч сняться сни. Коли наша жити не обтяжена проблемами, ми можемо безтурботно поринути в обійми Морфея і переглядати всі сни, які приходять до нас. Але бувають й інші часи, коли ми в глухому куті і не бачимо виходу, коли ми відчуваємо неясну тривогу і не можемо зрозуміти, звідки чекати біди. Не завжди можна поділитися своїми тривогами з рідними або друзями, тоді де шукати підказку?

Наша підказка завжди з нами — це наші сни. Уві сні ми можемо отримувати інформацію від своєї підсвідомості або з єдиного інформаційного поля, або від Вищих сил (хто як називає), якщо нашого досвіду нам недостатньо. Але не кожен день ми можемо отримати ясні підказки.

Наша підсвідомість і доступ чистої інформації до нього пов’язаний з місячним календарем. Кожен з нас має свій досвід або знає, з розповідей інших людей, як ми пов’язані з місячними циклами. І не тільки ми, але і все живе на нашій планеті. Так і наша планета нерозривно пов’язана зі своїм супутником Місяцем. Ми всі пов’язані між собою.

Тому люди, здавна становили місячний і сонячний календар і орієнтуються в складних ситуаціях на цю інформацію. Місячні календарі дуже довго створювалися на основі прийме і не раз перевірялися народною мудрістю. Тому ми можемо скористатися цим знанням і вирішити свої проблеми. Отже, давайте подивимося, які місячну добу сприятливі для одержання правдивої інформації про майбутнє. Тут ми розповімо саме про віщих снах.

Як відрізнити віщий сон від звичайного сну?

Дуже просто. Віщий сон неможливо забути, іноді навіть багато років. Звичайний сон — дуже легко забувається практично відразу після пробудження.

В які місячні дні ми можемо побачити пророчі сни?

Місячний календар нам говорить про те, що найчастіше віщі сни знятися в 7, 8, 12, 14, 15, 25, 27, 28 і 30 місячний день.

Віщий сон 7 місячний день.

Ці сни про поточні справи, і вони дуже швидко збуваються і найчастіше пов’язаний з інформацією, про яку ви вже знаєте, але не надаєте значення і не користуєтеся для вирішення своєї проблеми. Тому вищі сили посилають Вам цю інформацію в символічному вигляді.

Наприклад, у сні ви побачите час на будильнику або статтю в газеті або до вас у сні прийде хтось, хто щось скаже. Будьте уважні до слів уві сні у 7-е місячна доба. Це підказка.

Віщий сон 8 місячний день.

Віщі сни 8 місячного дня повідомляють нам про нашому внутрішньому стані. Ці сни не про події, а про вашому психологічному стані. Сни вказують вам на ваші нездійснені бажання, нереалізовані мети. Це одкровення про себе, приховані глибоко від себе в підсвідомість. Це наші негаразди, помилки і почуття провини за свої негідні вчинки. У цих снах ви можете прочитати інформацію про те, що ж вас гризе зсередини насправді, в чому ви звинувачуєте себе і чому у вас на душі “скребуть кішки”. Вищі сили зазвичай у 8 місячний день посилають віщі сни тим, хто активно працює над собою, очищає свою підсвідомість духовними практиками і бажає знати свої психологічні травми.

Наприклад, ви в сні бачите колодязь, кидаєте в нього відро і щось витягуєте з колодязя на світ Божий. Якщо відро з колодязя наповнена чистою водою, знайте, ви очистилися від травм минулого, а якщо ні, то роботи попереду багато. Таким чином, всі нечистоти, що ви бачите — це те, що ви ховаєте від себе в глибині своєї підсвідомості. Вони прийдуть у вигляді символів, і ви зможете за допомогою сонника розшифрувати цей символ і попрацювати з ними самостійно або з психологом.

Також сон у 8 місячний лінь сприятливий для розуміння свого призначення. Саме в цей день ви можете побачити віщий сон, який покаже в символічному вигляді в якому напрямку йти. Також підказка може прийти буквально, наприклад букет квітів, читання лекцій тощо.

Запишіть цей сон. Можливо, ви не відразу зрозумієте його значення, а може він стане дороговказом на шляху до вашого призначенням.

Віщий сон 12 місячний день

12 місячний день, побачений віщий сон говорить нам про те, що в наше життя прийде щось цінне. Це можуть бути матеріальні цінності, Вчителя або просто люди, які можуть стати для нас в якийсь сфері нашого життя. Зазвичай у цей день приходить віщий сон, який вказує на те, що ви цінуєте найбільше у своєму житті. І звичайно, якщо ви в цей день знятися тільки матеріальні цінності, то слід подумати і про духовне, щоб врівноважити ці протилежні сфери людського життя.

Це ж стосується віщого сну, якщо ви бачите образи, пов’язані з релігією або духовністю. Це знак Вищих сил про те, що ви віддалися від людей, приділяєте увагу тільки своєму духовному розвитку і відірвалися від усього матеріального. Це теж показник неврівноваженості. Поки Душа перебуває в матеріальному світі, потрібно займатися своїми земними справами. Піклуватися про своєму земному тілі, виконувати обов’язки перед сім’єю і суспільством, а не тільки займатися своїм духовним розвитком. Всього має бути в міру.

Віщий сон 14 місячний день

Якщо у 14 місячний день вам приснився віщий сон, значить зовсім скоро ваші мрії збудуться і ваше бажання близько до реалізації. Також в цей день можна побачити сон про свої таланти і здібності, на які ви не звертали увагу, вважаючи це само собою зрозумілим. Цей місячний день має символ “Труби” у місячному календарі і його можна витлумачити як “труба кличе”. Тобто настав час для реалізації вашої мрії або вашого таланту.

Віщий сон 15 місячний день

Віщий сон пророкує події на місяць, ми можемо побачити в 15 день місяця, у цей день можна побачити символічне відображення проблеми, яку вам треба вирішити. Наприклад, ви бачите себе за кермом автомобіля — це означає, що вам потрібно проявити ініціативу і самостійно вирішити свою проблему. А якщо ви себе бачите на пасажирському сидінні, поряд з водієм автомобіля, то обов’язково запам’ятайте цієї людини, саме він вам може допомогти з вирішенням вашої проблеми, якщо ви до нього звернетеся.

Віщий сон в 25 місячний день

25 місячний день віщий сон сниться після півночі. Він несе в собі вказівку на ваш душевний стан. І більше ніяких знаків не несе. Якщо хочете зрозуміти, які емоції переважають у вашому психічному стані, будьте уважні до цього сну.

Приміром, якщо вам сниться чиста вода, або політ — це знак що у вас все добре, навіть якщо всі навколо твердять протилежне. Якщо ж ви бачите темний колір в сновидінні, страшних тварин або людей, то це ознаки важких емоційних станів: гніву, злості, образи чи розчарування. Відпустите їх на свободу, нехай вони не забирають ваші сили, не накопичуються в організмі призводить до психосоматичних проблем.

Віщий сон в 27 місячний день.

Сни в 27 місячний день вказують нам на ілюзії, в яких ми перебуваємо. Насправді це дуже небезпечний стан. Виходячи з ілюзій ми можемо прийняти важливе рішення, почати важливу справу, спланувати поїздку, бізнес або інше важливе захід у своєму житті вклавши величезну кількість сил в це і часу. А коли ілюзія розвіється, виявиться, що в кращому випадку витратили час даремно, а в гіршому вклали свої сили, гроші чи здоров’я в те, що незабаром піде з вашого життя. Уважно поставтеся до своїх снів в цей місячний день, можливо Вищі сили подають вам знак, що не варто коштувати свій замок на піску.

Віщий сон в 28 місячний день

Віщий сон, побачений у 28 місячний день, вам розповість про причинно-наслідкові зв’язки подій цього місячного місяця. Ви побачите, хто або що є причиною ваших успіхів або поразок. Ці сни дуже складні у тлумаченні, так як символів у сні або снах може бути багато. Варто записати їх, і потроху розшифровувати, накладаючи на значні події в цьому місячному місяці.

Віщий сон 30 місячний день

30 місячний день — це підбиття підсумків. Тому сни в цей день говорять вам про те, як ви провели цей місяць. Якщо сни легкі, радісні, дарують вам відпочинок і гарний настрій — ви з усім впоралися і знаходитеся на вірному шляху. Якщо ж вам приснився важкий сон — ви не зрозуміли якусь свою помилку, не знаєте як закінчити якесь важливе діло, не змогли розібратися в якихось людей і вас це на підсвідомому рівні обтяжує.

Запишіть свій сон, всі символи, людей, які прийшли в цьому сні і ви знайдете відгадку своєї тривоги.

____________________

Сонник - тлумачення снів