Сонник чорний великий павук або собака, чорний кінь і пантера

Предмети, тварин або навколишнє оточення в темних тонах в сновидінні зазвичай викликають негативні асоціації. Цей образ і справді може передбачати неприємні події для сновидця, визначає сонник. Чорний колір зазвичай говорить про те, що потрібно виявити обачність. Але в деяких випадках інтерпретація символу може бути позитивною. У статті розглянемо найпопулярніші тлумачення нічних видінь.

Підсвідомість

У поданні підсвідомості чорнота уособлює щось невідоме, якісь таємниці, що ваш розум приховує від вас. У соннику павук великий чорний може вказувати на якісь невирішені внутрішні проблеми. Може бути, ви знаходитесь у сум’ятті через якихось подій?

Часто цей колір уособлює відчай, депресію, інші неприємні почуття і емоції. Не виключено, що ви пригнічуєте. Ще одна можлива інтерпретація — траур. Може бути, ви горюете по якій-небудь частині власного життя?

Народний сонник

Як визначає класичний сонник, жінка в чорному, а також будь-яка інша одяг цього кольору передбачають невдачі, біди, небезпека. Тому після таких видінь слід виявляти обачність. В інших випадках інтерпретація образу залежить від наступних обставин:

 • малювати щось на темній дошці — насправді успіх відвернеться від вас;
 • привидівся перець, який ви перемалываете — приготуйтеся до того, що вороги спробують доставити вам безліч неприємностей;
 • у соннику пантера чорна віщує проблеми, які чекають вас в діловому житті;
 • пір’я вказують на розчарування і проблеми в особистому житті, у стосунках із протилежною статтю;
 • у соннику чорний лебідь — уособлення того, що ви прагнете до недозволеним задоволень;
 • у соннику великий чорний бик, який женеться за вами, — знак того, що доведеться боротися за свої ідеали з тими, хто володіє більшою владою, ніж ви. Молодій дівчині сон може розповісти про швидке одруження;
 • у соннику чорні кошенята, дорослі тварини вказують на людей в оточенні, які використовують вас у власних цілях;
 • у соннику чорна ікра є втіленням багатства, набуття фінансового благополуччя, поліпшення справ;
 • у соннику земля чорна вказує на імовірність здійснення найамбітніших планів;
 • описується в соннику і смородина чорна. Вона віщує отримання вигідного і цікавого пропозиції.

Сонник Фрейда

Психоаналітик описував значення образів, які пов’язані з тваринами, які мають темну шерсть. Якщо привидівся бик, який мирно пасеться, значить, у вас немає комплексів. Ви впевнені в своїй привабливості і сили. Якщо ж тварина проявляв агресію, значить, на рівні підсвідомості ви переживаєте, що станете жертвою гомосексуального насильства.

Привиділося, ніби бик піднімає на роги людини, якого ви знаєте — наяву можуть стати відомі деякі інтимні особливості його життя. Жінці бачення віщує зустріч з невтомним партнером. Іноді сон указує на недолік активності та рішучості у сфері сексуальних відносин.

Кролики з темним забарвленням шерсті говорять про те, що ви боїтеся знайомитися з представниками протилежної статі з-за внутрішніх страхів і комплексів. Людям, які перебувають у відносинах, символ вказує на постійну ревнощі, яку вони відчувають. Ви часто думаєте про те, що партнер невірний. І це негативно позначається на поточних відносинах.

Чорний кіт (якщо він сниться дівчині) говорить про таємницю, яку вона приховує від своєї другої половинки. Не виключено, що сновидица відчуває почуття до іншої людини. Для чоловіка сон символізує невпевненість у спілкуванні з потенційними партнерками.

Сонник Міллера

У соннику Міллера велика чорна собака зазвичай передвіщає успіх у справах і досягнення усіх мислимих благ. Після такого сновидіння варто зайнятися реалізацією амбітних проектів, які ви давно відкладали.

Жінці сон за участю тварини може розповісти про те, що у неї є таємний залицяльник, з яким вона познайомиться найближчим часом. Але, якщо собака вела себе агресивно, спілкування з потенційним партнером не призведе ні до чого хорошого.

З позитивної точки зору описується в соннику чорний кінь, якого ви осідлали. Він також віщує удачу і реалізацію будь-яких намічених справ. Ви зможете завершити проект, на який покладаєте великі плани. Якщо ж кінь скинула вас, то не варто сподіватися на позитивний результат справ.

Агресивно налаштований темний бик, що крушить все на своєму шляху, говорить про те, що ви піддаєтеся миттєвим планами, які не приносять результату. Те, що дійсно важливо, ви не помічаєте.

Сонник Ванги

У розумінні провісниці темний павук, який є у сні, передбачає напружену розмову, від якого ви вже давно намагаєтеся сховатися. Наснилося, що він укусив вас — остерігайтеся пліток, які в змозі спровокувати ваше звільнення. Якщо ж павук просто нападає, він символізує впливового недоброзичливця, який спробує зачепити вашу честь і гідність.

У соннику провидиці чорна кінь уособлює неприємності, з якими ви зіткнетеся найближчим часом. Варто приготуватися до численним випробуванням. Якщо кінь брикнув вас, значить, потрібно бути уважним при підписанні документів. Впасти з коня — ознака того, що можете стати жертвою нещасного випадку.

Побачити кота з темною шерстю — в реальності чекають конфлікти, з’ясування відносин з близькими людьми. Не виключено, що у вас є вороги, які намагаються позбавити вас всього. Якщо тварин було багато, значить, репутація під загрозою.

Сонник Лоффа

Як вказував Лофф, більшість людей бачать кольорові сни. Але переважання одного конкретного кольору говорить про те, що сновидіння необхідно ретельно проаналізувати. Особливо в тому випадку, якщо який-небудь тон прив’язаний до предметів, речей, і ви звертаєте на нього уваги.

Всі кольори символізують що-небудь в людській підсвідомості і є певними архетипами. Але для точної інтерпретації необхідно враховувати не тільки сам факт появи відтінку, але і обставини нічного бачення, ваші відчуття в цей момент, асоціації.

У поданні тлумача чорний колір символізує щось неприємне, найчастіше смерть або траур. Згадайте, в якому саме вигляді він з’явився.

Сонник Знаків зодіаку

У цьому джерелі образ має одне з наступних значень:

 • приснилася одяг темних тонів на когось- насправді будете турбуватися про самопочуття близької людини;
 • чорні камені в ювелірному прикрасі говорять про зміни в гіршу сторону;
 • мурахи — знак того, що на вас чиниться негативний вплив. Необхідно знайти в собі сили, щоб протистояти йому;
 • троянди — в реальності отримаєте неприємні новини;
 • кішка в сновидінні попереджає про те, що зайва відвертість з малознайомими людьми може серйозно нашкодити вам;
 • у соннику чоботи жіночі чорні або інша взуття цього кольору віщують траур по комусь із близьких людей;
 • темна меблі пророкує напруга в стосунках з тими, хто вам доріг.

Сонник Цвєткова

В інтерпретації езотерика і його сонника чорна машина або інші предмети передбачають неприємний період. Це втілення горя, бід, відсутність удачі.

Сонник - тлумачення снів