Сприятливі дні в травні 2021 року за Місячним календарем

Травень — останній місяць весни і він відкриває непогані можливості для тих, хто хоче щось змінити у своєму житті, для нових задумів і починань. У травні 2021 року є чимало сприятливих для початку нових справ днів, обіцяють непогані шанси на успішне завершення будь-яких нових звершень. Однак, не слід забувати і про те, що в кожному місяці є і відверто несприятливі для починань дні, яких слід остерігатися і уникати. Дізнатися сприятливі дні в травні 2021 року за Місячним календарем можна в цій статті.

Що нас чекає в травні 2021 року?

Найчастіше, займаючись плануванням чогось нового і важливого, що ми використовуємо для цієї мети дані Місячного календаря, який враховує вплив на наше життя нашого нічного світила, зміни його фаз і взаємодія Місяця з основними планетами. Це правильно і похвально, але не слід забувати і про те, що крім місячного календаря існують ще й народні календарі і православні, в яких можна знайти чимало важливої інформації про сприятливих для починань днями, адже досвід народу складалася тисячоліттями і ігнорувати його було б необачно і безвідповідально.

1 травня — Свято трудящих

Першотравень як свято сформувався лише на початку 20 століття, і спочатку був днем солідарності робітників і трудящих у боротьбі за свої права. Але з часом політичне підґрунтя свята відійшла в минуле, а саме свято перетворився в добрий і веселий день Весни і Праці.

Сама назва свята говорить про те, що в цей день прийнято радіти настала Весни, і займатися працею. Причому традиційними стали виїзди жителів міст на свої присадибні ділянки. Таким чином в цей день будь-які нові справи та починання не тільки можливі, але і бажані. Цей День дуже сприятливий для здійснення нових та давно задуманих планів, результати яких обов’язково вас порадують.

2 травня — Живин день, Ярилица

Живин день присвячений у слов’янських віруваннях богині Живе, Ярилице, дочки Ярило і Лади, богині весни і родючості. В цей день було прийнято випускати на волю птахів, вшановувати зозулю, пригощати один одного пряниками у формі жайворонків.

Як правило, в Живин день ніякі роботи не проводилися, зате люди прагнули зануритися в холодну весняну воду, щоб змити з себе вантаж накопичених за зиму негативних емоцій і енергій. Цей день краще присвятити відпочинку, або завершення вже розпочатих справ.

6 травня — День Георгія Побідоносця

Святий Георгій Побідоносець є одним з найбільш шанованих православних святих, його зображення можна зустріти на гербах, монетах, прапорах. Георгій Побідоносець є покровителем воїнів, але також і всіх захисників тварин.

Тому в цей день не можна ображати, і тим паче, вбивати, тварин, а навпаки потрібно прагнути допомогти, наприклад, бездомним тваринам, полегшивши їх нелегку долю.

В цей день слов’яни прагнули не починати нових справ, не стригти волосся і не займатися домашньою роботою.

7 травня — повний Місяць

Час виходу негативних емоцій. Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь.

8 травня — День Пам’яті і Примирення

День Пам’яті та Примирення є одним з наймолодших свят, його почали відзначати з 2015 року. Присвячений він перемозі над фашистською Німеччиною і в цей день прийнято вшановувати ветеранів, полеглих героїв, жертв Великої Вітчизняної Війни. Традиціями це свято ще не обріс, але займатися якимись важливими справами в цей день не рекомендується.

9 травня — День Перемоги

День Перемоги також присвячений перемозі над фашистською Німеччиною, але історія цього свята вже налічує кілька десятиліть. У цей день у багатьох містах і країнах проходять військові паради та урочисті мітинги, люди несуть квіти до могил Невідомого солдата, вшановують ветеранів та згадують жертв тієї великої війни.

В Росії 9 травня офіційний вихідний день, і займатися будь-якими справами і проектами у цей день не можна. Це день пам’яті, а пам’ять не терпить суєти.

З 13 по 31 травня Венера ретроградна

Це час не підходить для великих покупок, фінансових операцій та оформлення шлюбів і ділових відносин. Цей період дає шанс змінити внутрішні пріоритети, переглянути систему цінностей, завершити розпочаті раніше справи і проекти, розрахуватися з борговими зобов’язаннями, а також відновити відносини, примиритися.

Не рекомендується робити пластичні операції, здійснювати великі угоди, робити дорогі покупки, купувати предмети розкоші, брати кредити, а також починати романтичні стосунки і вступати в шлюб.

15 травня — Борис і Гліб сіячі, Солов’їна свято

У цей день, присвячений святим Борису і Глібу, було прийнято займатися посівом, роботами в полі. Вважалося, що посіяний в цей день хліб дасть найбільш хороший урожай. день і зараз відмінно підходить для проведення сільськогосподарських робіт, для завершення старих справ і планування нових.

Цей день вважається особливо сприятливим і для торгових операцій, угод. Успіх операції досконалий в цей день обіцяв відмінну торгівлю на весь рік.

23 травня — Симонов день

Цей день в православ’ї був присвячений святому Симону Зилоту і інакше називається Іменинами Землі. В цей день заборонялися будь-які польові роботи, орати і сіяти вважалося страшним гріхом. Інші роботи і починання в цей день не забороняються. Але вважається, що при можливості краще перенести початок нових справ на інший день.

Зате Симон Зилот вважається покровителем шукачем скарбів, і будь-які фінансові операції, здійснені в цей день обіцяють бути вдалими.

28 травня — Вознесіння Господнє

Свято Вознесіння Господнє святкується православною церквою на сороковий день після Пасхи і в 2021 році він припадає на 28 травня. В цей день у церквах відбуваються урочисті богослужіння, а в народі прийнято поминати покійних, пекти млинці і ліпити поминальні хлібці.

Це свято завжди збігався з самим розпалом польових робіт, але працювати в настільки світле свято було не прийнято. І зараз, в день Вознесіння не слід займатися новими і старими проектами і справами, його слід присвятити спілкуванню з Богом, поминання батьків і предків, духовного самовдосконалення.

22 травня — молодий Місяць

В 1 годину 1-го місячного дня плануйте заходи на місяць вперед.

Сприятливі дні в травні 2021 року за Місячним календарем:

На зростаючому Місяці починайте справи: 1,2,3,4,5,6, травня.

На убуваючому Місяці сприятливі дні: 8,9,12 травня.

Якщо не виходить спланувати справи в сприятливі дні в травні 2021 року, то в крайньому випадку використовуйте: 13, 16, 17, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 травня.

З цієї статті ви дізналися про те, в які дні можна займатися новими проектами, починати нові справи, на які дні слід планувати подорожі і коли варто задуматися про докорінні зміни в особистому житті. Також ви дізналися в які несприятливі дні всього вище переліченого слід уникати. Ну а заздалегідь спланувати важливі справи в червні, можна з допомогою нашого Місячного календаря на червень 2021 року.

Сонник - тлумачення снів