Сприятливі дні в червні 2020 року за Місячним календарем

Червень — перший місяць календарного літа, і це не тільки самий жаркий місяць в році, але і місяць, в який кожна людина може істотно змінити свою долю, почати нові справи, проекти, здійснити свої найсміливіші мрії. У червні 2020 року немає дійсно прекрасних для нових починань днів, які в астрології називаються сприятливими, але є в цьому місяці дні, коли нові справи починати все-таки можна. Однак, днів, в які не варто починати нові справи, днів несприятливих для починань у червні 2020 року більше. Детальніше дізнатися сприятливі дні в червні 2020 року за Місячним календарем можна з цієї статті.

Що нас чекає у червні 2020 року?

Рідко, коли будь-яке нове справа починається людиною навмання, спонтанно, найчастіше така справа є результатом чіткого планування. Про багатьох важливих звершення у своєму житті людина починає замислюватися задовго до того, як дійсно приступає до реалізації своїх мрій. І при цьому важливо враховувати сприятливі дні, дні, коли розташування Місяця і планет, вплив місячних фаз виявляється найбільш комфортним для виконання задуманого. Важливо враховувати і досвід, накопичений людством і відбитий у народних і церковних календарях.

З 1 по 25 червня Венера ретроградна

Це час не підходить для великих покупок, фінансових операцій та оформлення шлюбів і ділових відносин. Цей період дає шанс змінити внутрішні пріоритети, переглянути систему цінностей, завершити розпочаті раніше справи і проекти, розрахуватися з борговими зобов’язаннями, а також відновити відносини, примиритися.

Не рекомендується робити пластичні операції, здійснювати великі угоди, робити дорогі покупки, купувати предмети розкоші, брати кредити, а також починати романтичні стосунки і вступати в шлюб.

5 червня — Напівтіньове місячне затемнення

З 5 червня по 5 липня входимо в коридор затемнень. Це складний період для психологічного стану людей, особливо для тих, хто чутливий до місячним ритмам. Тому не провокуйте сварки і конфлікти, і будьте добрим помічником для своєї родини і близьких вам людей.

Детальніше прочитати про це коридорі затемнень.

7 червня — Трійця

Трійця або П’ятидесятниця є одним з головних православних свят. Це перехідний свято, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня і ознаменовує собою зішестя Святого Духа на апостолів.

З цим святом пов’язано чимало цікавих традицій, багато з яких сягають корінням в язичництво. На Трійцю не можна було митися і купатися. Адже саме з Трійці починалися Русальних тижні, дні, коли слов’яни вшановували духів водойм, представлявшимся їм в образі прекрасних жінок з риб’ячими хвостами. На Трійцю обов’язково освячували в церкві гілки беріз, і прикрашали ними вдома, на Трійцю проводилися різні магічні обряди і ворожби, дівчата плели вінки і пускали їх по воді. Також, дуже хорошою прикметою вважалося побувати під дощем на Трійцю. Такий дощ заряджав людину позитивною енергією і зміцнював здоров’я.

Починати будь-які справи і проекти в цей день, а також займатися роботою, не можна.

8 червня — Духів день

Понеділок, наступний за Трійцею, називається в народі Духів день і в цей день також заборонялося проводити які-небудь роботи, особливо пов’язані з землею. У Духів день традиційно було поминати покійних, відвідувати кладовище. Цікавою традицією Духового дня є годування землі. Для цього влаштовували пікніки на природі і частина їжі заривали в землю. Знаючі люди говорили, що у цей день найлегше почути землю, просто приклавши до неї вухо. Починати нові справи у Духів день також не можна.

15 червня-Початок Петрового Посту

Петрів Піст у православних починається в понеділок після свята Трійці і триває до 12 липня, дня святих Петра і Павла. Таким чином, цей пост не є постійним по тривалості, триває він може від 8 до 42 днів. У 2020 році Петрів піст триватиме 27 днів.

Починається Петрів піст з так званого Петровського миколи та й ніколи, останньої неділі Русального тижня, коли народ святкував і гуляв, а молодь влаштовувала ігри і танці. Петрів піст не дуже строгий, по всі його дні можна їсти рибу, крім середи і п’ятниці.

З 18 червня по 30 червня — Меркурій ретроградний

Несприятливо починати важливі справи, вони можуть гальмуватися в часі і не дати результат, який ви очікуєте. Будьте особливо обачними, якщо вам потрібно підписати контракт, зробити далеку подорож, придбати дорогу річ, послати повідомлення або зробити хірургічну операцію. Ретельно перевіряйте будь-який текст, оскільки підвищена ймовірність помилок і неправильного розуміння сенсу. Для реалізації соціальних і комерційних проектів ретроградний Меркурій можна порівняти з рухом в автомобільній “пробці”.

Сприятливо зайнятися розвитком ораторських здібностей, розвитком інтелекту, відновити старі зв’язки, аналізувати та коригувати виконану роботу, доопрацювати минулі завдання і знайти чужі помилки.

21 червня-День літнього сонцестояння

День літнього сонцестояння завжди вважався днем особливої містичної сили. У народному календарі цей день отримав назву Річного Федора, а в слов’янському календарі День Води. У минулому саме 21 червня відзначали день Івана Купали, який зараз відзначають 7 липня.

Цей день вважався найкращим для копання криниць, і робота в цей день не заборонялася.

День літнього сонцестояння вважався дуже хорошим днем для проведення магічних обрядів і ворожінь. У цей день можна було зарядитися енергією сонця, привернути удачу та добробут.

21 червня — Кільцеподібне сонячне затемнення

Детальніше прочитати про кольцеобразном сонячному затемненні

З 21 червня по 24 червня — Купальські свята

Одразу за днем Івана Купали слов’яни починали відзначати Купальські свята. Ці найдовші дні в році символізували торжество світла над темрявою, магічна сила різних стихій в ці дні досягала свого максимуму, і за переказами саме у купальську ніч розквітала магічний квітка папороті. У народі ці дні завжди відзначали з небувалим розмахом. Влаштовувалися гуляння та ігри, розпалювалися очисні вогнища, через які стрибали всі бажаючі, іноді навіть ходили по вугіллю. З цією ж метою, очистити один одного від накопиченого негативу, люди обливалися водою. З цього дня можна було купатися в озерах і річках, не боячись потривожити духів водойм.

30 червня — Юпітер у з’єднанні з Плутоном

Період з 23 червня по 5 липня характерний змінами у світогляді, у відношенні до культурних та духовних цінностей. Дає прагнення до лідерства, боротьбу за владу. З’єднання двох далеких планет впливає на світові суспільні процеси. Цей аспект у 2020 році вже формувався 5 квітня, і ще раз відбудеться 12 листопада. Це час змін в фінансовій системі і перерозподіл грошових потоків та власності. Економіка в період даного з’єднання починає гальмуватися. Початок минулих циклів припали на 1994 і 2007 роки. Це роки в історії, що передували світовим фінансовим кризам.

Сприятливі дні в червні 2020 року за Місячним календарем:

Сприятливих днів в червні немає, так як цілий місяць Венера і Меркурій у ретроградному русі, а також відкривається коридор затемнень.

Якщо відсутні сприятливі дні в червні 2020 року, тоді в крайньому випадку використовуйте: 1, 8, 11, 12, 16, 24, 26, 27, 29 червня для планування важливих справ.

Прочитавши цю статтю, ви дізналися, які дні в червні 2020 року є найбільш сприятливими для будь-яких починань та задумів, дізналися про дні, які рекомендуються місячним календарем, і днями, а також відзначені в слов’янському та церковному календарях. Тепер ви сміливо можете приступати до реалізації своїх проектів. А попередньо спланувати важливі справи в липні, можна з допомогою нашого Місячного календаря на липень 2020 року.

Сонник - тлумачення снів