Сприятливі дні у липні 2020 року за Місячним календарем

Початок липня 2020 року пройде під впливом ретроградного Меркурія і закінчується коридору затемнень, що не є доброю ознакою для будь-яких починань. Однак, ближче до кінця цього місяця ситуація вирівняється, і будь-яка людина отримає прекрасну можливість почати нову справу, здійснити давно задумане, скориставшись сприятливим розташуванням світил. Познайомитися з тим, які є сприятливі дні в липні 2020 року за Місячним календарем можна в цій статті.

Що нас чекає в липні 2020 року?

Місячний календар є незамінним помічником людини в усіх без винятку його справах. Нічне світило справляє визначальний вплив на самопочуття людини, на його енергетику, на можливість домогтися успіху і благополуччя. Але не тільки впливом Місяця пояснюються успіх того чи іншого починання. Наші далекі предки це прекрасно розуміли, і використовували свої спостереження при складанні інших календарів, слов’янського православного та інших. Враховувати ці календарі при плануванні справ іноді виявляється не менш важливо, ніж враховувати вплив місячного календаря.

З 1 липня по 12 липня — Меркурій ретроградний

Несприятливо починати важливі справи, вони можуть гальмуватися в часі і не дати результат, який ви очікуєте. Будьте особливо обачними, якщо вам потрібно підписати контракт, зробити далеку подорож, придбати дорогу річ, послати повідомлення або зробити хірургічну операцію. Ретельно перевіряйте будь-який текст, оскільки підвищена ймовірність помилок і неправильного розуміння сенсу. Для реалізації соціальних і комерційних проектів ретроградний Меркурій можна порівняти з рухом в автомобільній “пробці”.

Сприятливо зайнятися розвитком ораторських здібностей, розвитком інтелекту, відновити старі зв’язки, аналізувати та коригувати виконану роботу, доопрацювати минулі завдання і знайти чужі помилки.

5 липня — закінчення коридору затемнень

Це складний період для психологічного стану людей, особливо для тих, хто чутливий до місячним ритмам. Тому не провокуйте сварки і конфлікти, і будьте добрим помічником для своєї родини і близьких вам людей.

Детальніше прочитати про це коридорі затемнень.

5 липня — Напівтіньове місячне затемнення

Детальніше прочитати про полутеневом місячному затемненні 5 липня.

6 – 7 липня Івана Купала

Традиційно, слов’яни відзначали день Івана Купала, або Ярилин день під час літнього сонцестояння, але в зв’язку зі зміщенням календаря, зроблений Петром 1, це свято стали відзначати в ніч з 6 на 7 липня.

Іван Купала — дуже світлий і добрий свято, присвячений остаточної перемоги світла над пітьмою, свято наповненою могутніми потоками магічної енергії, час ворожінь і обрядів.

Увечері 6 липня люди ходили в лазню, вмивалися, купалися в річках і озерах. А вночі влаштовувалися чарівні обряди — стрибки через багаття, ходіння по вугіллю, ворожіння на пливучих вінках. Масові купання вночі були обов’язковим атрибутом свята.

І зараз традиції цього свята не забуті, хоча багато хто користується ними швидше за звичкою. У цей день не слід займатися роботою, приступати до нових справах.

7 липня — Різдво Іоанна Хрестителя

Зі слов’янським святом Івана Купала збігається за часом і православний свято — Різдво Іоанна Предтечі, християнського святого, колись хрестив у річці Йордан самого Ісуса Христа. Оскільки сам свято припадає завжди на час Петрівського посту, то відзначають його скромно — особливим богослужінням і послабленням в посаді, в цей день дозволяється їсти рибу і пити червоне вино.

12 липня — Апостолів Петра і Павла, Петров день

У день святих апостолів Петра і Павла завершується перший з річних постів — Петровський. Це подія в народі відзначали дуже весело — влаштовували хороводи і гуляння, виставлялося святкове частування. Люди вшановували середину літа, Червоне сонечко. В Петров день не обходилося і без ворожінь. Незаміжні дівчата ворожили на судженого, адже саме в цей день закінчувався сезон літніх весіль і починалася польова страда.

Особливо важливим обрядом було умивання петрової водою, яка давала людині здоров’я і енергію. Починати будь-які справи і взагалі займатися роботою в цей день було не прийнято.

15 липня — Берегиня

В цей день слов’яни вшановували богиню — творця всього живого, Берегиню, чий образ в церковній традиції з’єднався з образом Богоматері. Берегиня захищала людей від злих духів, нечистої сили і зазвичай уявлявся в образі молодої берізки. Саме тому в цей день було прийнято садити біля будинків берези, які, за повір’ям, повинні були захищати житло від злих духів.

Також на Берегиню молоді дівчата намагалися причарувати судженого, з допомогою простого обряду з використанням березових гілочок, покладених на поріг будинку.

16 липня — Стожари, Маків день

Традиційно в цей день, присвячений також святим Мокию і Марку, селяни займалися посівом маку, чому він і отримав таку назву. Також з цього дня на небі можна було розгледіти сузір’я Плеяд (Стожари), поява якого обіцяв вдале полювання. Але в цілому цей день вважався дуже нещасливим, і починати 16 липня якісь нові справи було не прийнято.

20 липня — Перунів день

Бог громовержець Перун особливо шанувався слов’янами, і вважався покровителем воїнів, але також і землеробів. Тому відзначався це свято завжди з великим розмахом. Починався він з обряду запалювання ” живого вогню, добути який потрібно було обов’язково тертям, потім влаштовували кулачні бої, змагання в силі. Це був здебільшого чоловіче свято, в який жінки вітали чоловіків, воїнів, справжніх і майбутніх, своїх захисників.

Перуну приносили жертви, відправлялася по воді човен, наповнена дарами, проводилися обряди ініціації воїнів.

Після Перунова дня не можна було купатися в річках, тому Перунів день часто відзначають 2 серпня, за новим церковним календарем.

20 липня — молодий Місяць

Плануйте заходи на місяць вперед в перший час 1-го місячного дня.

Сприятливі дні у липні 2020 року за Місячним календарем:

На зростаючому Місяці починайте справи: 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 липня;

На убуваючому Місяці сприятливі дні: 13, 15, 18, 19 липня.

З нашої статті ви дізналися, які саме сприятливі дні в липні 2020 року виявляються найбільш вдалими для нових справ і звершень. Грамотне використання цієї інформації може принести безсумнівний успіх будь-яким починанням. Але ніколи не можна зупинятися на досягнутому, і тому вже в липні слід задуматися про майбутнє. Спланувати важливі справи в серпні, можна з допомогою нашого Місячного календаря на серпень 2020 року.

Сонник - тлумачення снів