Сприятливі дні в серпні 2020 року за Місячним календарем

Серпень 2020 року в цілому виявляється досить сприятливим часом для початку нових справ, для проведення рішучих змін у своєму житті. Лише в першій декаді місяця буде відчуватися негативний вплив Чорної Місяця в поєднанні з Меркурієм, але друга половина місяця буде буяти хорошими і нейтральними днями. Якщо ви плануєте якісь починання в цьому місяці, то дізнатися сприятливі дні в серпні 2020 року за Місячним календарем можна з цієї статті.

Що нас чекає в серпні 2020 року?

Планування свого життя за місячним календарем давно отримала найвище визнання і найвищі оцінки з боку як науковців — астрологів, так і звичайних людей, які усвідомили, що використання місячного календаря робить їх життя простіше і успішніше. Але не варто забувати і про мудрість народної мудрості, яка по краплях збиралася кожним етносом впродовж багатьох століть. Частково вона отримала відображення в народному календарі і православному календарі, в яких також є вказівки на сприятливі і несприятливі дні.

2 серпня — Ільїн день

У день святого пророка Іллі за народним календарем закінчувалося літо. Після цього дня вже можна було купатися в різних водоймах і не тому, що вода в них ставала холодною, а тому що у воду після цього дня поверталася нечиста сила, духи, які могли завдати шкоди людині.

В Ільїн день зазвичай завжди йде дощ, а домашніх тварин випускати на вулицю в цей день було не можна – у них могла підселитися нечиста сила.

В Ільїн день заборонялися будь-які роботи в полі і вдома, тому незважаючи на те що цей день дуже сприятливий для початку нових справ за місячним календарем, без особливої необхідності працювати у цей день не слід.

3 серпня — повний Місяць

Час виходу негативних емоцій. Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь.

10 серпня — Марс у поєднанні з Чорним Місяцем

В період з 8 по 12 не рекомендується приймати важливих рішень і починати нові проекти. Можливі помилки, прорахунки, конфлікти. Період несприятливий для організації бізнесу, весіль, судів і дорогих покупок.

10 серпня — Прохори-Пармены

У народі цей день, присвячений пам’яті двох апостолів — семидесятникам Прохору і Пармену, завжди вважався вкрай невдалим днем для будь-яких торгових операція, для покупки, бартеру, продажу. Ніщо куплене в цей день довго не працювало, швидко ламалося і псувалося. А тому і зараз в цей день краще уникати починати нові справи, тим більше пов’язані з фінансами.

14 серпня — Медовий спас і Успенський піст

Перший з трьох Спасів, що відзначаються в серпні — медовий. У цей день вважалося важливим освятити в церкві продукцію бджільництва. Перша ложка меду нового врожаю, за повір’ям володіла магічною силою і давала людині здоров’я, а також могла виконати одне, найзаповітніше бажання. Для захисту від нечистої сили в цей день люди збирали букети васильків та чорнобривців і зберігали їх в засушеному вигляді в якості оберегів.

З 14 серпня починався і Успенський піст, такий же суворий, як і Великий піст, але триває всього два тижні.

19 серпня — молодий Місяць

Плануйте заходи на місяць вперед в перший час 1-го місячного дня.

19 серпня — Яблучний спас, Преображення Господнє

У цей день прийнято висвітлювати в церквах яблука і інші плоди, які до цього дня вживати в їжу було небажано. В даний час заборона на вживання яблук до Яблучного Спаса втратив свою актуальність, яблука ми їмо круглий рік, але традиція освячувати яблука залишилася. І за повір’ями, перше з’їдене в цей день освячене яблуко здатне виконати загадане бажання.

Яблучний Спас збігається у часі з дванадесяті неперехідним святом Преображення Господнього, присвячений преображення Ісуса, який стався з ним під час молитви на горі, перед його найближчими учнями. Це важливий церковний свято і будь-які роботи в цей день заборонялися.

22 серпня — Матвій Змеесос

Свято, присвячений святому євангелісту Матвію, автору першого канонічного життєпису Христа. За дивним народним повір’ям, у цей день змії присасывались до коров’ячого вимені, і тому стада на луки не ганяли. У народі про цей день говорили, що на Матвія ненастного будь-яка праця марна. І хоча працювати у цей день не заборонялося, результати праці завжди виявлялися нікчемними. Тому і зараз починати нові справи у цей день не рекомендується.

28 серпня — Успіння Богородиці, Обжинки

Цей великий церковний свято присвячене пам’яті про смерть Божої Матері, піднесенню її духу і тіла до Господа. Напередодні цього дня закінчується Успенський піст. Народних гулянь у цей день влаштовували свято намагалися відзначити частуванням у сімейному колі. Гріхом вважалося в цей день босою ногою торкнутися землі. Ніякі роботи в цей день не проводилися, нові справи не починалися. Однак, цей день ідеально підходить для благодійності, і якщо плануються якісь благодійні заходи, проводити їх краще на Успіння.

Обжинками цей день називався тому, що в цей час закінчувалася жнива.

29 серпня — Горіховий Спас

В останній з трьох Спасів, горіховий, було прийнято освячувати в церквах горіхи, а також фрукти і хліб. В цей день були поширені ворожіння на горіхах — солодкий горіх означав успіх в майбутньому році, а гіркий — невдачі. В якості сильного амулета, що приносить удачу, використовували зрощені горіхи, знайдені саме в цей день.

Сприятливі дні в серпні 2020 року за Місячним календарем:

На зростаючому Місяці починайте справи: 2, 26, 28, 29, 31 серпня;

На убуваючому Місяці сприятливі дні: 5, 6 серпня.

Якщо не виходить відкласти важливі справи на сприятливі дні, то в крайньому випадку використовуйте: 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23 серпня.

Скориставшись інформацією про сприятливі дні в серпні 2020 року для початку будь-яких справ, кожен може змінити своє життя в кращу сторону. Головне діяти за складеним планом, чітко і послідовно, і нові звершення не змусять себе довго чекати. У серпні настає час, коли варто замислитися і про подальші свої кроки, зокрема спланувати важливі справи у вересні, можна з допомогою нашого Місячного календаря на вересень 2020 року.

Сонник - тлумачення снів