Сприятливі дні у вересні 2020 року за Місячним календарем

Вересень є першим місяцем осені, часу, коли ми підводимо підсумки літніх турбот і продовжуємо працює над власним успіхом. Тільки перша декада вересня 2020 року являє собою ідеальний час для нових проектів, далі починає позначатися вплив ретроградного Марса, який 23 вересня з’єднується з Чорним Місяцем. Якщо ви плануєте почати нову справу у вересні, то дізнатися найбільш сприятливі дні у вересні 2020 року за Місячним календарем для будь-яких починань можна з цієї статті.

Календар важливих подій: що нас чекає у вересні 2020 року?

Дуже багато людей в даний час намагаються планувати важливі справи і заходи згідно з Місячним календарем. Адже календар руху Місяця допомагає вибрати правильний момент для будь-якої справи, момент, коли самі планети сприяють успішному проведенню таких справ. Але слід пам’ятати і про те, що іноді Місячний календар вступає в протиріччя з народним календарем і православним, а адже ці календарі з’явилися не на порожньому місці і в них відображена пам’ять народу, його досвід. Не враховувати значення народного календаря при відкритті нових справ вельми необачно.

З 10 вересня по 30 вересня ретроградний Марс

Не починайте важливих справ, планових операцій, не подавайте позови в суд. Також дуже важливо стримувати свої негативні стану і агресію у відношенні оточуючих людей. Вчіться бути дипломатичними і проявляти більше позитивних емоцій. навколишній світ як дзеркало, в подіях життя показує нам наш внутрішній стан.

У цей період рекомендується проаналізувати свої минулі дії, завершити раніше розпочаті справи, закінчити ремонт, реконструкцію або реорганізацію, а також час повернення своїх боргів.

1 вересня — День знань

День знань став загальнонаціональним святом з 1984 року. З цього дня діти йдуть в школу, в цей день вони радіють можливості отримати нові знання, і вшановують вчителів. У народному календарі цей день отримав назву Фекла-свекольница. Адже 1 вересня було прийнято прибирати буряк. Це сприятливий день для торгових і фінансових угод, для завершення старих проектів і планування нових.

2 вересня — повний Місяць

Час виходу негативних емоцій. Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь.

8 вересня — Рід і Рожаниця

Це слов’янське свято вважається сімейним, адже присвячений він двох богинь любові і сімейних відносин — Лелі і Ладі. На честь цих заступниць Роду влаштовувалися урочисті обряди, гуляння, виставлялося рясне частування. Однією з традицій свята був обряд похорону мух, символізує настання швидких холодів і зникнення комах.

11 вересня — Головосік або усікновення голови Іоанна Предтечі

Це велике двунадесяте непереходящий свято відзначався суворим постом. В цей день не можна було їсти не лише все м’ясне і рибне, але також овочі, нагадують своєю форму голову, — капусту, картоплю, яблука. Не можна було і прибирати такі овочі і плоди. Не можна в цей день що-небудь зрізати ножем, навіть хліб до свята нарізали заздалегідь. В цей день не можна починати нові проекти і справи.

14 вересня — Семена Летопроводец

За народним календарем у цей день відзначали новий рік і проводжали літо. Влаштовували масові гуляння з гучними іграми і танцями. День вважався сприятливим для роботи, для початку нових справ і особливо для новосілля. У цей день добре укладати договори купівлі нерухомості.

16 вересня — Домна Доброродная

Свято на честь великомучениці Домни Никомідійській. Традиційно в цей день спалювали і викидали мотлох і мотлох, займалися домашньої прибиранням. Цей день ідеально підходить для завершення важливих проектів, підведення підсумків, планування нових заходів.

17 вересня — молодий Місяць

Плануйте заходи на місяць вперед в перший час 1-го місячного дня.

19 вересня — Михайлове чудо

В цей день традиційно влаштовувалися братчина — люди намагалися помиритися з сусідами і родичами. Увечері влаштовувалися святкові гуляння. В цей заборонялися будь-які роботи, тому день вважається несприятливим для початку нових справ і завершення старих. Зате цей день ідеально підходить для візиту до лікаря, для турботи про своє здоров’я. Адже у давнину в цей день люди намагалися змовами і молитвами позбавиться від лихоманки.

21 вересня — Різдво Пресвятої Богородиці, Осеніни

Двунадесяте церковне свято Різдва Пресвятої Богородиці присвячений народженню Діви Марії, тож свято вважався жіночим. Жінки та дівчата проводили різні обряди, у тому числі виходили на береги водойм з хлібом і киселем і читали молитви до Богородиці. Потім розламували хліб, пригощалися самі та годували хлібом худобу. З цього дня часто починалися осінні весілля. День в цілому сприятливий для планування нових справ, заборони на роботу немає.

22 вересня — День осіннього рівнодення

День осіннього рівнодення вважається астрономічним початком осені. У давніх слов’ян в цей день було прийнято шанувати бога Сварога. Люди навішали своїх батьків, які виставляли на стіл все краще, що було в хаті. Вважалося, що чим багатший частування у цей день, тим щасливіше буде новий рік. Також в цей день відвідували могили предків, віддаючи шану померлим.

23 вересня — Марс у поєднанні з Чорним Місяцем

У період з 21 по 25 вересня не рекомендується приймати важливі рішення і починати нові проекти. Можливі помилки, прорахунки, конфлікти. Період несприятливий для організації бізнесу, весіль, судів і дорогих покупок.

24 вересня — Овсень, Радогощ, свято врожаю

Овсень або Радогощ — традиційний слов’янський свято нового врожаю. Польові роботи до цього дня завершувалися й будинки прикрашали гронами горобини. Слов’яни вірили, що горобина відганяє нечисту силу. Цей день вважався дуже сприятливим для нових справ і звершень, адже вони заздалегідь отримували схвалення предків.

27 вересня — Воздвиження Хреста Господнього

В цей день влаштовувалися хресні ходи. За народною прикметою починати які-небудь справи на Воздвиження не слід, так як користі від цих справ все одно не буде.

Сприятливі дні у вересні 2020 року за Місячним календарем:

На зростаючому Місяці починайте справи: 1, 3, 4, 7, 8, 9 вересня;

На убуваючому Місяці сприятливих днів немає.

Якщо не виходить відкласти важливі справи на сприятливі дні у вересні 2020 року, то в крайньому випадку використовуйте: 12, 15, 18, 19, 20, 26, 27, 28 вересня.

У цій статті ми познайомили вас з сприятливими днями. Коли можна і потрібно починати нові справи і звершення, але також попередили і про днями несприятливих, коли займатися новими проектами небажано. Використовуючи ці дані, будь-яка людина може правильно спланувати свій час на вересень. Також, у вересні слід задуматися про те, які справи запланувати в наступному місяці і правильно спланувати важливі справи в жовтні, можна з допомогою нашого Місячного календаря на жовтень 2020 року.

Сонник - тлумачення снів