Сприятливі дні у жовтні 2020 року за Місячним календарем

Жовтень 2020 року являє собою в цілому не самий вдалий місяць для планування нових справ. Весь місяць пройде під знаком ретроградного Марса, а друга його половина також і під знаком ретроградного Меркурія. Поєднання цих планет може зруйнувати найбільш ретельно вивірені плани. Однак, навіть у жовтні можна відшукати дні, коли розпочату справу не виявиться приречене на провал, коли негативний вплив Марса і Меркурія виявиться нівельовано впливом інших астрологічних чинників. Дізнатися сприятливі дні у жовтні 2020 року за Місячним календарем можна з нашої статті.

Що нас чекає в жовтні 2020 року?

Перш ніж ми займемося плануванням різних заходів на жовтень, потрібно згадати також про те, що місячний календар виявляється не єдиним помічником сучасної людини в плані ведення бізнесу і різних звершень. Існують ще й народні календарі, календарі церковні, з зазначенням дат, у які не можна займатися якимись роботами, або дні, коли навпаки слід приділити більше уваги своїй роботі й інших запланованих заходів. Не враховувати ці календарі можна, адже в них зібрані багатовікові спостереження народу.

З 1 по 30 жовтня ретроградний Марс

Не починайте важливих справ, планових операцій, не подавайте позови в суд. Також дуже важливо стримувати свої негативні стану і агресію у відношенні оточуючих людей. Вчіться бути дипломатичними і проявляти більше позитивних емоцій. навколишній світ як дзеркало, в подіях життя показує нам наш внутрішній стан.

У цей період рекомендується проаналізувати свої минулі дії, завершити раніше розпочаті справи, закінчити ремонт, реконструкцію або реорганізацію, а також час повернення своїх боргів.

Календар жовтня 2020 року:

1 жовтня — Покров Матері — Землі

1 жовтня слов’яни відзначали свято Покрови, присвячений богині землі Мокоші. В цей день Мокоша лягала спати до весни, ховаючись жовтим листям. У цей день дівчата гадали на женихів, просили богиню Мокоша про швидке весілля. День не вважається вдалим для початку нових справ, але і негативним його назвати не можна.

2 жовтня — повний Місяць

Час виходу негативних емоцій. Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь.

З 2 по 14 жовтня Юпітер (планета удачі) у руйнівному градусі

Час для випробувань труднощами. За правилами елективної астрології цей період не є сприятливим для важливих справ.

4 жовтня (5 жовтня всесвітній) — день Вчителя

До 1994 року відзначався в першу неділю жовтня, після 1994 року щорічно відзначається 5 жовтня. В цей день прийнято вітати й дякувати своїх вчителів, людей, які знайомлять маленької людини з величезним світом знань. Не є вихідним і працювати в цей день не забороняється.

10 жовтня — Саватій Пасіка

День присвячений пам’яті преподобного Саватія Соловецького і в цей день в народі було прийнято готувати вулики на зиму. Іншими роботами в цей день не займалися, так як вважалося, що користі від цього не буде. У цей день краще не займатися новими проектами та планами, день негативний для нових починань.

11 жовтня — день Харитонов

У народі день, присвячений Харитону Сповідникові, вважався недобрим і в цей день люди намагалися зайвий раз з дому не виходити. Відповідно в цей день не займалися ніякими роботами, навіть домашніми. Тому і в наші дні починати нові підприємства в Харитонов день небажано.

12 жовтня — Юпітер в секстилі з Нептуном

В період з 9 по 14 жовтня підвищується духовна свідомість і щедрість душі. Сприятливо проявити благодійність. Період ідеалізму і нестачі практичності.

14 жовтня — Покров Пресвятої Богородиці

Покрив вважався головним осіннім святом і традиційно відзначався святковими богослужіннями та народними гуляннями. Свято старились провести якомога веселіше, щоб і зима не виявилася сумною, в цей день весілля гралися і пекли млинці. До Покрови закінчувалися всі господарські справи і здійснювалася розплата з найманими працівниками. Тому цей день і зараз вважається дуже сприятливим для ведення фінансових операцій, а також для завершення справ, розпочатих раніше.

З 14 жовтня по 30 жовтня Меркурій ретроградний

Несприятливо починати важливі справи, вони можуть гальмуватися в часі і не дати результат, який ви очікуєте. Будьте особливо обачними, якщо вам потрібно підписати контракт, зробити далеку подорож, придбати дорогу річ, послати повідомлення або зробити хірургічну операцію. Ретельно перевіряйте будь-який текст, оскільки підвищена ймовірність помилок і неправильного розуміння сенсу. Для реалізації соціальних і комерційних проектів ретроградний Меркурій можна порівняти з рухом в автомобільній “пробці”.

Сприятливо зайнятися розвитком ораторських здібностей, розвитком інтелекту, відновити старі зв’язки, аналізувати та коригувати виконану роботу, доопрацювати минулі завдання і знайти чужі помилки.

16 жовтня — Суперноволуние

Плануйте заходи на місяць вперед в перший час 1-го місячного дня.

18 жовтня Харитини — перші полотна

Цей день присвячувався мучениці Харитине Амисийской. Цього дня жінки починали займатися рукоділлям, ткали полотна, а чоловіки починали шити валянки. День добре підходить для будь-яких господарських робіт і починань, для зміни роботи і початок нової діяльності.

22 жовтня — осінні Діди

Слов’янське свято, в який поминали предків, дідів, незалежно від того, де вони були поховані. Люди ходили на могили, до берегів водойм і приносили дідам багате частування, те, що ті любили за життя. Влаштовувалися тривалі поминальні обіди. В це свято не бажано починати важливі справи і будувати далекосяжні плани.

31 жовтня — Хеллоуїн, Цибулі Голодний

Свято зовсім недавно став відзначатися на території нашої країни. Зміст Хеллоуїна в відлякування злих духів. Що досягається за допомогою гарбуза, вирізаючи в ній злісну гримасу, а також страшних костюмів, в які вбираються люди. В цей день поширені різні ворожіння. Починати нові справи у цей день не варто, адже нечиста сила може поміщати їх успішного виконання.

У народному календарі цей день отримав назву Лука Голодний і присвячувався євангелісту Луці. В цей день обов’язково треба було поїсти лука.

Сприятливі дні у жовтні 2020 року за Місячним календарем:

Сприятливих днів у жовтні немає, так як цілий місяць Марс і Меркурій у ретроградному русі, а також Юпітер у руйнівному градусі.

Якщо не виходить відкласти важливі справи на сприятливі дні в інший період, то в крайньому випадку використовуйте: 1, 4, 7, 12, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30 жовтня.

З цієї статті ви дізналися про те, що жовтень 2020 року виявляється досить складним для нових проектів місяцем, але навіть в ньому є дні, коли можливо успішне проведення будь-яких справ, днів на які можна планувати подорожі або які-небудь зміни на особистому фронті. Головне вміло використовувати отриману інформацію, і все вийде. У цьому місяці потрібно задуматися і про те, як провести з максимальною користю підступає листопад, і спланувати важливі справи в листопаді, можна з допомогою нашого Місячного календаря на листопад 2020 року.

Сонник - тлумачення снів