Сприятливі дні у листопаді 2020 року за Місячним календарем

На відміну від жовтня 2020 року, листопад цього року виявляється значно більш сприятливим місяцем для нових починань та рішучих змін. Тільки перша половина місяця пройде під знаком ретроградного Марса, друга половина місяця виявиться більш вдалою в астрологічному плані. Саме на другу половину листопада краще планувати нові справи, хоча і в першій половині місяця є кілька непоганих днів. Дізнатися сприятливі дні у листопаді 2020 року за Місячним календарем можна з цієї статті.

Календар важливих подій: що нас чекає у листопаді 2020 року?

Якої б сфери життя людини ми не торкнулися, виявляється, що вона в значній мірі залежить від зміни місячних фаз, від положення планет, від інших астрологічних чинників, які враховують вчені при складанні місячного календаря. Саме тому так багато людей використовують для планування нових справ місячні календарі і домагаються з їх допомогою максимальної ефективності своїх дій. Але також слід врахувати при плануванні нових починань ради народного календаря і православного календаря. Вони виникли теж не на порожньому місці, а на основі народного досвіду, спостереження за природою та людською діяльністю.

Астрологічні події листопада 2020 року:

З 1 по 13 листопада ретроградний Марс

Не починайте важливих справ, планових операцій, не подавайте позови в суд. Також дуже важливо стримувати свої негативні стану і агресію у відношенні оточуючих людей. Вчіться бути дипломатичними і проявляти більше позитивних емоцій. навколишній світ як дзеркало, в подіях життя показує нам наш внутрішній стан.

У цей період рекомендується проаналізувати свої минулі дії, завершити раніше розпочаті справи, закінчити ремонт, реконструкцію або реорганізацію, а також час повернення своїх боргів.

З 1 по 3 листопада Меркурій ретроградний

Несприятливо починати важливі справи, вони можуть гальмуватися в часі і не дати результат, який ви очікуєте. Будьте особливо обачними, якщо вам потрібно підписати контракт, зробити далеку подорож, придбати дорогу річ, послати повідомлення або зробити хірургічну операцію. Ретельно перевіряйте будь-який текст, оскільки підвищена ймовірність помилок і неправильного розуміння сенсу. Для реалізації соціальних і комерційних проектів ретроградний Меркурій можна порівняти з рухом в автомобільній “пробці”.

Сприятливо зайнятися розвитком ораторських здібностей, розвитком інтелекту, відновити старі зв’язки, аналізувати та коригувати виконану роботу, доопрацювати минулі завдання і знайти чужі помилки.

1 листопада — день Сварогов

1 листопада слов’яни відзначали день бога Сварога, Бога-коваля і бога покровителя шлюбу. В цей день повсюди спалахували яскраві вогні в знак того, що зима і холод не вічні, а небесний вогонь вічний. У цей день різали курей і готували з їх м’яса різні страви. Ця традиція збереглася і в православ’ї, саме на Іванов день 1 листопада на честь проводів осені було прийнято пекти курники. День в цілому сприятливий для будь-яких робіт і починань.

4 листопада — Казанська осіння

У цей день вшановували ікону Казанської Божої Матері, і він вважався початком справжніх зимових холодів. У народі влаштовували гуляння, додому поверталися останні наймані працівники. Вважалося, що на Казанську повинні бути остаточно підведено розрахунки і з усіма будівельниками підбито підсумки. Тому і нині цей день сприятливий для фінансових операцій і завершення важливих справ. А ось нові починання краще відкласти.

8 листопада — Дмитрів день

У цей день поминають покійних, так само як і в суботу перед цим днем, яка називається Дмитрівській батьківського суботою. У 2020 році Дмитрівська батьківська субота припадає на 7 листопада. Ці дні присвячені скорботи і пам’яті, і будь-які роботи 7 і 8 листопада заборонені. Але також Дмитрієв день був останнім днем осені, коли можна було послати сватів. Так що цей день сприятливий для сватання і укладення шлюбу.

У більш глибокому минулому слов’яни 8 листопада відзначали день Мыха, воїна-захисника.

12 листопада — Юпітер у з’єднанні з Плутоном

Формується в 2020 році втретє. Період з 9 по 15 листопада характерний змінами у світогляді, у відношенні до культурних та духовних цінностей. Дає прагнення до лідерства, боротьбу за владу. З’єднання двох далеких планет впливає на світові суспільні процеси. Цей аспект у 2020 році вже формувався 5 квітня, 30 червня, і ще раз відбудеться 12 листопада. З’єднання включає цикл змін у фінансовій системі та перерозподіл грошових потоків та власності. Початок минулих циклів припали на 1994 і 2007 роки. Це роки в історії, що передували світовим фінансовим кризам.

15 листопада — Суперноволуние

Плануйте заходи на місяць вперед в перший час 1-го місячного дня.

15 листопада — Відання, день Діви

Старослов’янська свято відьом і чарівників. У цей день люди прагнули примиритися з ближніми, вибачитися за завдані вільно чи мимоволі образи. В цей день не покладалася займатися господарськими справами, а в сучасності не варто починати нових важливих справ.

17 листопада — Єрема — сиди вдома

В минулому вірили, що в Єрьомін день по вулицях розгулює нечиста сила, а тому старились без зайвої потреби не виходити з дому, і займалися виключно справами по домашньому господарству. День сприятливий для початку справ, пов’язаних з будинком. У цей день можна займатися інтернет-проектами, віддаленою роботою.

24 листопада — Свято Частки

В цей день відзначали свято слов’янської богині долі Частки. Традиційно в цей день дівчата займалися ворожінням на судженого, а також закликали молодих людей на вечірні посиденьки, пропонуючи кашу богині Долі.

28 листопада — початок Різдвяного посту

Різдвяний піст є останнім багатоденним постом року, що минає. Закінчується він 6 січня року, що настає, і триває сорок днів, за що його також називали Чотиридесятниця.

Різдвяний піст за суворістю близький до Петрова посту. При його дотриманні у вихідні дні і церковні свята допускається рибна їжа.

30 листопада — напівтіньове місячне затемнення

Читати детальніше про затемнення 30 листопада 2020 року

Сприятливі дні у листопаді 2020 року за Місячним календарем:

На зростаючому Місяці починайте справи: 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26;

На убуваючому Місяці сприятливих днів немає.

Якщо не виходить відкласти важливі справи на сприятливі дні у листопаді 2020 року, то в крайньому випадку використовуйте: 1, 2, 5, 6, 7, 9, 12 листопада.

Отже, з цієї статті ви дізналися, що в листопаді 2020 року можна починати нові справи, планувати важливі і відповідальні заходи не тільки у другій половині місяця. Але навіть в окремі дні першої половини. Зростаюча Місяць позитивно впливає на будь-які починання, але щербатий Місяць не завжди зводить ваші плани на немає. Також в листопаді ми звично думаємо про майбутнє і планувати важливі справи в грудні, можна з допомогою нашого Місячного календаря на грудень 2020 року.

Сонник - тлумачення снів