Сприятливі дні у грудні 2021 року за Місячним календарем

Перша половина грудня 2021 року пройде під знаком коридору затемнень, часу не найсприятливішого для будь-яких глобальних звершень і змін. У другій половині місяця буде позначатися вплив сполуки Урану і Чорної Місяця, що також не сприятливо для започаткування нових справ. Тим не менш, у грудні знайдеться чимало сприятливих днів, на які можна запланувати важливі заходи і справи. Дізнатися сприятливі дні в грудні 2021 року за Місячним календарем можна з цієї статті.

Календар важливих подій: що нас чекає у грудні 2021 року?

Давно минули ті часи, коли намагалися оскаржувати безсумнівний вплив Місяця на процеси, що протікають на Землі. Зараз в цьому ніхто не сумнівається і Місячний календар став діяльним і надійним помічником для всіх розсудливих людей. Однак, користуючись місячним календарем сприятливих днів, не слід ігнорувати і ті поради, що дають нам народні календарі, в тому числі і православний календар. У них також міститься чимало корисної інформації, достовірність якої не викликає сумнівів, адже складалися вони на основі досвіду цілого народу, отриманого протягом століть.

З 27 листопада по 16 грудня — коридор затемнень.

Не починайте важливих і значимих у житті справ — вони можуть мати несприятливий результат.

2 грудня — Авдій Дбайливець

На Авдея в народі було прийнято обстукувати обухом сокири колоди будинку, захищаючи його від нечистої сили. День в народі вважався поганим і люди уникали залишати житла. В цей день і сьогодні краще не робити нічого кардинального, не починати нові справи і проекти.

4 грудня — Введення у храм Пресвятої Богородиці

В цей день починалися зимові ярмарки, оновлювався санний шлях, влаштовувалися веселі ігрища і гуляння. Важкою роботою в цей день не займалися, тому всі важливі справи краще відкласти на інший, більш сприятливий день. Зате цей день сприятливий для торгівлі і фінансових підприємств.

6 грудня — Зустріч Велеса Зимового

Традиційний старослов’янська свято, що відзначається гамірно, як і годиться зустрічати прихід зими. У цей день ворожили, ганяли нечисту силу, влаштовували пишні частування з обов’язковою кашею. А от є у цей день яловичину і молочні продукти заборонялося, щоб не образити Велеса, бога худоби. Також вважалося, що сон у цей день віщий і він обов’язково збудеться.

9 грудня — Юріїв день, осінній Єгорій

У цей день вважалося святим обов’язком кожної людини розрахуватися зі своїми боргами. Тому і зараз цей день є сприятливим для завершення будь-яких проектів, для фінансових операцій, погашення кредитів.

14 грудня — повне сонячне затемнення

Читати детальніше про затемнення 14 грудня 2021 року

Плануйте заходи на рік вперед в перший час 1-го місячного дня.

19 грудня — день Святого Миколая, Нікола Зимовий

Святий Миколай є одним з найбільш шанованих у народі православних святих, заступником усіх невинно скривджених і звинувачених. Святому Миколаю молилися про справедливість, про захист, але також і про гарну погоду. Традиційно цей день призначався крайнім для різного роду угод і торгів. Після закінчення святкового богослужіння в народі влаштовували гучні братчина. День не підходить для початку нових справ і підприємств, але сприятливий для фінансових і торгових операцій.

21 грудня — День зимового сонцестояння

День зимового сонцестояння є самим коротким днем у році і доводиться або на 21, або на 22 грудня. Цей день не відзначено особливо в народному календарі, хоча 22 грудня наші пращури вшановували Ганну Темну, заступницю всіх вагітних. А ось слов’яни в далекому минулому відзначали 21 грудня Корочун, ознаменував влада ночі над Дійсністю. Для слов’ян цей та кілька наступних днів були останніми днями року, слідом за якими неодмінно наставало нове Народження.

21 грудня — Юпітер у з’єднанні з Сатурном

Велике з’єднання двох планет Сонячної системи, що впливає на світові суспільні процеси. Воно відбудеться в день зимового сонцестояння. Така подія ще називають “королівським аспектом” або “золотим з’єднанням” і воно буває один раз в 20 років.

Так як дві важливі планети з’єднують свої сили в 1 градусі Водолія, а це знак повітря, то можна стверджувати, що на нашій планеті почне свій розвиток повітряна економіка: інформаційні технології, повітряний транспорт і електронні гроші. Через глобальні кризи буде йти революція у світовій культурі та економічний устрій в бік більш вільного вибору стилю життя без експлуатації і примушення.

22 грудня — Уран у поєднанні з Чорним Місяцем

У період з 18 по 24 грудня може проявитися спокуса і прагнення до свободи та незалежності на шкоду благополуччю оточуючих. Не порушуйте свободу вибору інших людей. У цей період також не приймайте рішень.

23 грудня Святий Вечір

23 грудня слов’яни відзначали Святий Вечір або Святвечір. У цей день обов’язково виставлялася на стіл кутя, а після півночі починалися коляди. Коляди прославляли народження нового Сонця.

24 грудня — Коляда, Нове Коло, Новоліття

24 грудня слов’яни відзначали Коляди, народження нового Сонця, початок нового сонячного року, кола. Це був веселий і галасливий свято, в якому брали участь всі члени роду. Молодші діти обходили двори, співали пісні і їх пригощали солодощами. На світанку запалювався величезне вогнище, а поява перших променів сонця співом вітали. Обов’язковою стравою на Коляду був коровай, який символізував сонячний диск.

25 грудня — Різдво Христове

25 грудня відзначається католицьке Різдво, традиції якого багато в чому схожі з традиціями святкування Православного різдва. Також з першою зіркою напередодні Різдва закінчувався Різдвяний піст, будинки прикрашалися вертепами, ялинками, готувалося святкове частування. Всі раділи і веселилися. Це одне з найсвітліших християнських свят, коли люди дарують один одному подарунки і влаштовують масові народні гуляння.

Сприятливі дні у грудні 2021 року за Місячним календарем:

На зростаючому Місяці починайте справи: 17, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 31 грудня;

На убуваючому Місяці сприятливих днів немає.

Якщо не виходить відкласти важливі справи на сприятливі дні, то в крайньому випадку використовуйте: 5 і 9 грудня.

Завершується 2021 рік. Успішним чи не дуже він був, багато в чому залежало від того, наскільки точно ви дотримувалися порад місячного і народного календаря при плануванні своїх справ. Врахувати вдалий чи не дуже вдалий досвід, отриманий в цьому році, слід обов’язково при плануванні свого життя на наступаючий 2021 рік. Спланувати важливі справи в січні, можна з допомогою нашого Місячного календаря на січень 2021 року.

Сонник - тлумачення снів