Сприятливі дні у лютому 2021 року за Місячним календарем

Будь-яку справу, будь-яке починання буде успішним, буде мати набагато більш високі шанси на виконання, якщо спланувати його початок на сприятливі дні у лютому 2021 року за Місячним календарем. Неважливо, яку справу ви починаєте, це може бути бізнес-проект, купівля, зміна в особисте і сімейне життя, подорож, будь-яка з цих справ важливо починати при сприятливому розташуванні Місяця, і тоді ймовірність успішного його виконання значно підвищитися.

Що нас чекає в лютому 2021 року?

Лютий — другий місяць року і найкоротший місяць у році. Це останній місяць зими, а значить ідеальний час для планування справ, націлених на підступаючої літо. У лютому починають садити розсаду садівники, в цьому місяці можна сісти на дієту і зайнятися своїм здоров’ям. Сприятливі дні у лютому 2021 року для здійснення важливих покупок або для поїздок і подорожей. І початок будь-якого з цих справ важливо ретельно спланувати. При цьому слід враховувати не тільки вплив місячних фаз і планет, але і знакові дні слов’янського і православного календаря, адже в них полягає історія нашого народу.

6 лютого Аксиньин день

Блаженна Ксенія Петербурзька, чий день відзначають в народі зветься в народі Весноуказательницей. По погоді цього дня завжди судили про майбутню весну. Хороша погода на Аксиньин день передрікала теплу весну. Також в цей день традиційно міряли залишився хліб і ворожили про його ціну на майбутній рік. У Аксиньин день не варто починати важливих справ, адже в народі він завжди вважався важким. Люди намагалися в цей день не робити навіть дрібні роботи по дому, не стригти волосся і нігті, не шити і не в’язати.

7 лютого Григор’єв день

Весноуказателем прозивали в народі і день архієпископа Григорія Богослова, але вже з іншої причини, ніж Аксиньин день. Григор’єв день не вказував погоду навесні, але ознаменував початок повороту зими до весни. І цей день набагато краще підходить для початку будь-яких справ. Єдина умова — ці справи повинні приносити користь не тільки самій людині, а й іншим людям, і тоді підтримка святого в їх починанні буде забезпечена.

9 лютого — повний Місяць

Час виходу негативних емоцій. Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь.

З 7 по 10 лютого Венера в поєднанні з Чорним Місяцем

У цей період не рекомендується приймати важливі рішення і починати нові проекти. Період несприятливий для організації бізнесу, весіль, судів, дорогих покупок, проведення пластичних операцій і уколів краси.

11 лютого Велесов день

Давньослов’янське свято, присвячене богу Велесу, традиційно відзначався 11 лютого, зараз його часто зазначають 24 числа за новим стилем. У слов’янській міфології Велес вважався не просто скотним богом, але покровителем казок і поетів, володарем магії та чаклунства, покровителем воїнів і мандрівників. Тому традиційно Велесов день відкриває найширші можливості для представників творчих професій, в цей день можна починати подорожі, але фізична праця в Велесов день строго протипоказаний.

14 лютого день Святого Валентина

День святого Валентина не так давно увійшов у наше життя, адже свято це не має відношення до слов’янських традицій, але це дуже добрий і позитивний свято, що завоював весь світ. Інакше день святого Валентина називають днем всіх закоханих, і вважається, що святий Валентин допомагає людям знайти свою половинку. Це ідеальний день для освідчень у любові, романтичних побачень і зустрічей.

15 лютого Стрітення Господнє

Стрітення — це двонадесяте свято, непереходящий, який рік від року відзначається в один і той же день. Він знаменує принесення немовляти Христа у храм на сороковий день після народження для здійснення жертви. Особливих народних традицій святкування цього дня не існувало, а з погоди на Стрітення судили про урожай трав і рясних дощах.

З 17 лютого по 29 лютого — ретроградний Меркурій

Несприятливо починати важливі справи, вони можуть гальмуватися в часі і не дати результат, який ви очікуєте.

23 лютого — молодий Місяць

В 1 годину 1-го місячного дня плануйте заходи на місяць вперед.

24 лютого в Цей день

День священномученика Власія, заместившего в церковній традиції день Велеса (дивись вище).

29 лютого Касьянов день

Цей день трапляється лише у високосні роки, чому Касьяна і прозивають у народі Високосом. У народній традиції один з найнебезпечніших, демонічних днів у році, коли ні в якому разі не слід починати нові справи і проекти. Все, розпочате в цей день обов’язково закінчується невдачею і приносить біду. У давнину В Касьянов день навіть намагалися зайвий раз не виходити з будинку.

Сприятливі дні у лютому 2021 року за Місячним календарем:

На зростаючому Місяці починайте справи: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 лютого.

На убуваючому Місяці сприятливі для завершення справ: 13, 14, 15 лютого.

Якщо не виходить спланувати справи в сприятливі дні у лютому 2021 року, то в крайньому випадку використовуйте нейтральні дні цього місяця: 17, 18, 20, 21, 28.

Ознайомившись з нашим Місячним календарем, кожна людина може правильно спланувати свої справи на майбутній місяць. А якщо виникає необхідність замислитися про найближчому майбутньому, то спланувати важливі справи в березні можна з допомогою нашого Місячного календаря на березень 2021 року. Користуйтеся нашими календарями сприятливих днів, і удача буде супроводжувати вашим планам!

Сонник - тлумачення снів