Сприятливі дні у березні 2021 року за Місячним календарем

Кожен місяць календарного року містить у собі як дні сприятливі для будь-яких починань, так і дні, в які небажано починати нові справи. Місяць березень у цьому відношенні не виключення. У нього є дуже хороші дні, заряджені позитивною енергією, і є дні, які надають на наші починання негативний вплив. Дізнатися, правильно визначити сприятливі дні у березні 2021 року за Місячним календарем можна в цій статті.

Що нас чекає в березні 2021 року?

На життя людини впливають різні аспекти, від давно всіма визнаного вплив зміни місячних фаз, до майже не вивчених впливів інформаційних полів, що створюються людством на протязі його історії. Тому, плануючи якісь дорогі покупки, поїздки і просто справи, дуже важливо враховувати не тільки сприятливе розташування зірок і планет, але і дні, виділені народом, наповнені енергетикою віри і традиції. Дана стаття допоможе вам розібратися в тому, коли можна і коли не можна займатися важливими справами в березні 2021 року.

З 1 березня по 10 березня — ретроградний Меркурій

Несприятливо починати важливі справи, вони можуть гальмуватися в часі і не дати результат, який ви очікуєте. Будьте особливо обачними, якщо вам потрібно підписати контракт, зробити далеку подорож, придбати дорогу річ, послати повідомлення або зробити хірургічну операцію. Ретельно перевіряйте будь-який текст, оскільки підвищена ймовірність помилок і неправильного розуміння сенсу. Для реалізації соціальних і комерційних проектів ретроградний Меркурій можна порівняти з рухом в автомобільній “пробці”.

Сприятливо зайнятися розвитком ораторських здібностей, розвитком інтелекту, відновити старі зв’язки, аналізувати та коригувати виконану роботу, доопрацювати минулі завдання і знайти чужі помилки.

1 березня — Прощена неділя

Прощеною неділею називається останній день Масляної, останній день перед початком Великого посту, і в 2021 році він припадає на 1 березня, перший день весни.

У цей день люди просять один в одного прощення за всі образи і гріхи і відповідають на ці прохання традиційної фрази “Бог простить”. Також у цей день прийнято подавати милостиню нужденним. Ну і звичайно, Прощену неділю не обходиться без народних гулянь та забав. Люди прагнуть весело відсвяткувати це свято, попрощатися із зимою, для чого на центральних площах спалюють символічне опудало. Печуться млинці, влаштовуються пишні обіди, молоді люди грають і співають.

Цей день підходить для ворожінь, і також прийнято в цей день сходити в лазню. Однак займатися фізичною працею в цей день не можна, як не можна і творити зло і несправедливість.

В слов’янському календарі на перше березня доводилося початок нового року і в цей день було прийнято вшановувати бога Ярило.

6 березня — Тимофій Весновей

Цей день в народному календарі вважався початком весняного тепла. З 6 березня починали дути вже теплі весняні вітри і в народі говорили, що Тимофій старечі кістки гріє. Справжніх морозів після цього дня вже не траплялося.

8 березня — Міжнародний жіночий день

Міжнародний жіночий день 8 березня не є церковним або народним святом. Історично він з’явився зовсім недавно, як день солідарності жінок всього світу в боротьбі за свої права. Але дуже скоро цей день став відзначатися в багатьох країнах, в тому числі і в Росії, як жіночий день, свято для всіх жінок.

В цей день чоловіки вітають всіх представниць прекрасної статі, дарують їм квіти і подарунки, всіляко показують свою любов і повагу.

У багатьох країнах 8 березня є офіційним святом, вихідним днем, а чоловіки в добавок звільняють жінок від всіх турбот по веденню домашнього господарства.

9 Березня — Повний Місяць

Час виходу негативних емоцій. Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь.

17 березня — Герасим Грачевник, день Потвори

В цей день в народі було прийнято проводити обряди вигнання з дому злих духів, а також ворожіння на майбутнє заміжжя. Також, за кількістю пасажирів перелітних птахів судили про те, якою буде настала весна. Вважалося, що цей день сприяє початку подорожей, поїздок і завершення старих справ, але от здійснювати покупки на Герасима не рекомендується, швидше за все вони виявляться невдалими і марними.

20 березня — день весняного рівнодення

20 березня день стає дорівнює тривалості ночі і таким чином, саме 20 березня відзначається прихід астрономічної весни. В астрології надзвичайно потужний і енергетично насичений день.

У день весняного рівнодення можна успішно проводити різні магічні обряди, ворожіння, позбавлятися від негативних енергій і емоцій, спробувати змінити свою долю на краще.

У народі В цей день влаштовували масові гуляння та частування, кожен прагнув як можна краще і смачніше нагодувати сусіда, і просто незнайомого чоловіка. Традиційно випікали печиво у формі пташок, пекли млинці і фарбували яйця, ще до появи такої ж пасхальної традиції. В цей день спалювали опудало зими, символізуючи тим самим позбавлення від накопиченого за зимові місяці зла і негативу.

З 20 на 21 березня — Новий рік Слона авестийскому календарем

За календарем стародавніх Аріїв з 20 березня 2021 року починається рік Слона, що символізує стійкість і стабільність.

В цьому році сприятливо почати важливу справу і цілком можна розраховувати на його успішну реалізацію. Стартували договору та проекти також можуть мати довгострокову перспективу. Добре в цей період закласти фундамент глобальних проектів у бізнесі або стартувати у власній справі.

24 березня — Молодик, Ярило Червоний, Великдень — ДаждьБожий

Великдень у слов’янській традиції відзначається через три дні після рівнодення, коли день за тривалістю починає перевищувати ніч. Вважається, що це день воскресіння бога Сонця — Дажбога. В цей день проводились святкові гуляння, випікалися паски. Слов’яни вважали, що саме цей день краще іншого в році підходить для зачаття дитини.

26 березня Сонце в поєднанні з Чорним Місяцем

З 24 по 28 березня не рекомендується приймати важливі рішення і починати нові проекти. Можливі помилки, прорахунки, конфлікти.

Сприятливі дні у березні 2021 року за Місячним календарем:

На зростаючому Місяці починайте справи: 29,30 і 31 березня.

На убуваючому Місяці сприятливі дні: 11 і 22 березня.

Якщо не виходить спланувати справи в сприятливі дні у березні 2021 року, то в крайньому випадку використовуйте нейтральні дні цього місяця: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.

Тепер ви знаєте сприятливі дні у березні 2021 року для початку будь-яких справ. За допомогою нашого Місячного календаря можна правильно спланувати події та починання, грамотно розпорядитися часом і своїми силами. Також ви можете ознайомитися з сприятливими днями на наступний місяць, для того щоб спланувати важливі справи в квітні, за допомогою нашого Місячного календаря на квітень 2021 року.

Сонник - тлумачення снів