Сприятливі дні у квітні 2020 року за Місячним календарем

Квітень відкриває щедрі можливості для нових справ, задумів і починань. Багато дні цього місяця виявляться сприятливими для всього нового і справи, розпочаті у такі дні мають високі шанси на успішне і успішне їх завершення. Але є у квітні і дні, коли починати нові проекти не можна, адже розташування планет, місячні фази і інші фактори впливають на життя людини в ці дні негативний вплив. Дізнатися сприятливі дні у квітні 2020 року за Місячним календарем можна з цієї статті.

Зміст статті

 • Що нас чекає у квітні 2020 року?
  • 5 квітня — Юпітер у з’єднанні з Плутоном
  • 7 квітня — Благовіщення Богородиці
  • 8 квітня — повний Місяць
  • 8 квітня — Зміїв день, Ящір
  • 12 квітня — Вербна Неділя
  • 16 квітня — Меркурій у поєднанні з Чорним Місяцем
  • 19 квітня — Пасха
  • 22 квітня — Лельник
  • 23 квітня — Ярило Весняний
  • 23 квітня — Суперноволуние
  • 26 квітня — Красна гірка
  • 30 квітня — Зосима Пасіка
 • Сприятливі дні у квітні 2020 року за Місячним календарем:

Що нас чекає у квітні 2020 року?

Ми звикли жити, використовуючи для планування своїх справ, свого життя, дані місячного астрологічного календаря. І це правильно, адже саме вплив Місяця на наше життя часто виявляється найбільш рішучих, найбільш визначальним. Однак, не можна відмовлятися і від порад, які відображені в православному календарі та слов’янському, адже в них зібрані результати багатовікових спостережень, досвід народу, і ігнорувати ці багатства, залишені нам предками, марнотратно і неправильно.

В цій статті вказано не лише сприятливі дні у квітні 2020 року за Місячним календарем для ведення справ, але аналогічні дні слов’янського народного календаря, а також православного календаря.

5 квітня — Юпітер у з’єднанні з Плутоном

Період з 1 по 10 квітня характерний змінами у світогляді, у відношенні до культурних та духовних цінностей. Дає прагнення до лідерства, боротьбу за владу. З’єднання двох далеких планет впливає на світові суспільні процеси. Цей аспект у 2020 році відбудеться ще 2 рази – 30 червня і 12 листопада.

В цей час також зміни в фінансовій системі і перерозподіл грошових потоків та власності. Економіка в період даного з’єднання починає гальмуватися. Початок минулих циклів припали на 1994 і 2007 роки. Це роки в історії, що передували світовим фінансовим кризам.

7 квітня — Благовіщення Богородиці

Благовіщення Пресвятої Богородиці у православ’ї належить до свят неперехідним, і щорічно відзначається 7 квітня. В цей день за переказами, архангел Гавриїл приніс Марії звістку про народження Христа. У цей святий день забороняється починати будь-які справи. По народній приказці на Благовіщення навіть птахи гнізда не в’ють.

І тому планувати якісь починання в цей день безглуздо і навіть шкідливо. Його потрібно присвятити медитаціям, розмови з Богом, спробувати переосмислити своє життя, вчинені помилки. У цей день добре займатися плануванням майбутніх справ.

8 квітня — повний Місяць

Час виходу негативних емоцій. Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь.

8 квітня — Зміїв день, Ящір

В цей день за переказами починають прокидатися від сплячки всі гади. У православній традиції цей день носить назву Гавриїл Благовіст і Василь Новий. Цей День вважається дуже невдалим, невезучим, і традиційно вважалося поганою прикметою починати в цей день щось нове. Будь-яку справу, затіяне 8 квітня, було приречене на провал.

12 квітня — Вербна Неділя

Вербну неділю традиційно відзначає день сходження Ісуса в Єрусалим, і відзначається за тиждень до Великодня. Це перехідний свято і в 2020 році він відзначається 12 квітня. Починати які-небудь справи в цей день не можна, його прийнято проводити в колі родини, присвячуючи день турботи про ближніх і духовного самовдосконалення.

16 квітня — Меркурій у поєднанні з Чорним Місяцем

З 15 по 17 квітня не рекомендується приймати важливі рішення і починати нові проекти. Можливі помилки, прорахунки, конфлікти.

19 квітня — Пасха

Світле Христове воскресіння, Великдень є головним православним святом, і в 2020 році відзначається 19 квітня. В цей день у церквах по всій країні служиться найяскравіша служба, яка починається ще за північ, відбувається хресний хід, висвітлюються паски, яйця та інші продукти.

Люди у цей день обов’язково вітають один одного словами “Христос воскрес! – Воістину воскрес!” і цілуються. Вони прощають один одному всі образи і радіють світлого свята. Природно, що ні про які справи в цей день не може бути й мови.

22 квітня — Лельник

Лельник — свято старовинний, слов’янський, його в минулому називали Червона гірка, адже всі обрядові дії цього свята проводилися на високому пагорбі. Пізніше назва Червона гірка перейшло до православного свята, що відзначається відразу після Великодня (дивись нижче).

У цей день люди вшановували богиню Весни Лелю, і сам свято вважався жіночим. Чоловіки дарували своїм жінкам квіти і подарунки, оточували їх турботою. Відзначали свято завжди весело, з хороводами, піснями і танцями. Вбиралася берізка, навколо якого водили хороводи, і вибиралася найкрасивіша дівчина, яка зображала богиню Лелю.

В даний час часто відзначають свято і 5 травня, за новим стилем.

23 квітня — Ярило Весняний

Бог Сонця Ярило користувався особливою повагою у слов’ян та свята на його честь відзначалися кілька разів в році. Ярило відповідав за родючість, а тому мав величезний вплив на життя селян і їх благополуччя. У квітні відзначалося свято Ярила Весняний.

В це свято влаштовувалися гучні гуляння, хороводи навколо дерев, ярмарки. Часто вибирали з неодружених юнаків Ярило і ставили йому на голову коровай хліба. Іноді це свято називали також Ярило Буйний, і в честь бога влаштовували кулачні бої.

Домашні роботи в цей день заборонялися, а тому і зараз 23 квітня краще утриматися від нових справ і проектів.

23 квітня — Суперноволуние

В 1 годину 1-го місячного дня плануйте заходи на місяць вперед.

26 квітня — Красна гірка

Православна Червона гірка, яка зазначається у наступне за Великоднем неділю, свято веселий і радісний. В цей день завжди проводилися народні гуляння і обов’язково гралися весілля. Цей день і зараз залишається одним з найбільш сприятливих в році не тільки для укладення шлюбу, але і будь-яких інших починань. У цей день можна докорінно змінювати своє життя, і приступати до давно відкладанням справах і проектах.

30 квітня — Зосима Пасіка

У цей день особливо шанували бджіл, стежили за їх поведінкою. Вважалося дуже важливим скуштувати меду. Бджоли в народі були символом працьовитості і тому цей день завжди вважався сприятливим для проведення посівних та інших селянських робіт. День сприятливий для будь-яких починань.

Сприятливі дні у квітні 2020 року за Місячним календарем:

На зростаючому Місяці починайте справи: 2, 3, 5, 6, 24, 25, 26, 27, 28,29 квітня.

На убуваючому Місяці сприятливі дні: 9, 10, 13, 18, 20 квітня.

У цій статті ви дізналися, коли і як правильно спланувати нові справи, нові проекти і підприємства, щоб заручитися підтримкою вищих сил, що впливають на життя людства у Сприятливі дні у квітні 2020 року за Місячним календарем. Використовуючи для початку справ ці дати, можна домогтися видатних успіхів вже в цьому місяці. Але настає пора задуматися і про те, як спланувати важливі справи в травні, за допомогою нашого Місячного календаря на травень 2020 року. Про це наша наступна стаття.

Сонник - тлумачення снів