Сприятливі дні для купівлі та продажу автомобіля у 2021 році

Рано чи пізно майже кожна людина постає перед необхідністю покупки нової машини або продажу старої. Це дуже відповідальна і важлива угода, від успіху якої залежить не просто гарний настрій людини, але і його успішність. І тому так важливо не помилитися при даній операції, а завершити її з максимальною для себе вигодою. Допомогти в цьому і покликані сприятливі дні для купівлі та продажу автомобіля в 2021 році, вказані в нашому Місячному календарі.

Місячний календар для купівлі та продажу автомобіля

Вплив Місяця, зміни її фаз і взаємного розташування з Меркурієм, іншими планетами і зірками, на купівлю і продаж автомобіля досить значно. Навіть найпривабливіша покупка може обернутися повним розчаруванням, якщо вона проведена в невдалий, несприятливий місячний день.

Покупка такої дорогої речі, як автомобіль, не може бути пересічною подією, порівнянним з походом в сусідній магазин за продуктами. Як правило, це ретельно продуманий крок, покликаний виконати давно плекається людиною мрію. І навряд чи хтось може сказати про себе, що невдача у виконанні його мрії залишить його спокійним і байдужим.

А адже при купівлі машини завжди існують певні ризики. Не кожен автомобіль здатний стати вірним другом і помічником людини, не кожен день за днем справно виконувати свої нелегкі обов’язки, служити вірою і правдою своєму власникові.

Давно помічено, що деякі автомобілі роками бігають без поломок, власник ніколи не потрапляє на них у ДТП, на них не зазіхають хулігани і злодії. А інші місяцями не залишають автосервіси, часто навіть не з-за великих поломок, а просто через прикрих дрібниць. І це встановлений факт.

Автомобіль, звичайно ж, не відноситься до об’єктів живої природи, але будь-який автовласник погодиться з тим, що кожен автомобіль має свій унікальний характер. І це теж правда.

Давно помічено, що успіх тієї чи іншої угоди часто визначається місячними фазами і взаємним розташуванням планет. Тим більше, це стосується великих і дорогих придбань, таких як автомобіль. Купуючи автомобіль у найбільш сприятливий для цього день, автовласник отримує додаткову страховку від невдачі.

Найбільш сприятливим періодом для покупки машини є фаза зростаючого Місяця, але одного цього факту мало, для того щоб покупка дійсно вдалася.

У нашому Місячному календарі сприятливих днів для покупки автомобіля враховані не тільки вплив місячних фаз, але і певних планет, таких як Меркурій, Марс, Сатурн і Плутон, а також вплив розташування Місяця в різних зодіакальних сузір’ях. І зазначені в ньому сприятливі для покупки дні є оптимальними. Ознайомлення з ними не займе багато часу, але може послужити певною гарантією благополучного завершення угоди і успішної багаторічної експлуатації автомобіля.

Все сказане вище про купівлю автомобіля залишається справедливим і для зворотної операції, для його продажу. Але в цьому випадку метою автовласника виявляється не просто сам факт швидкого позбавлення від автомобіля, а отримання максимальної вигоди при його продажу.

Сам факт затребуваності автомобіля ще не може служити гарантією успішності угоди. Не треба багато говорити про те, як багато зараз нечесних людей, шахраїв і недобросовісних покупців. На шляху продавця постають численні підводні камені, помітити які може або дуже досвідчений погляд, або погляд астролога. Ще складніше їх благополучно уникнути. І як же тоді вибрати найбільш сприятливий час для продажу?

І тут знову на допомогу приходить наш Місячний календар. У ньому вказані найбільш сприятливі дати для продажу автомобіля в 2020 році, які визначені з урахуванням впливу як місячних фаз, так і розташування планет і сузір’їв.

Будь-який продаж обіцяє бути більш успішною і при убуваючому Місяці, але багато інші фактори здатні зробити сприятливим для продажу день і при зростаючому Місяці. Тут важливіше врахувати планету Меркурій і родючий знак Зодіаку, так як від продажу ви отримуєте дохід.

Сприятливі місячні дні для купівлі та продажу автомобіля у 2021 році

Сприятливі місячні дні для купівлі або продажу автомобіля розглядаються на 12:00 і в залежності від мети операції. Для покупки — це день і час, коли ви переоформляє автомобіль на себе (довіреність, розстрочка, кредит, переоформлення документів). Для продажу машини — це день і час, коли ви вперше виставили автомобіль на продаж, а саме опублікували оголошення або купували потенційному покупцеві.

Січень 2021

Сприятливі дні для покупки автомобіля – 25, 27 і 28 січня. Для продажу машини – 28 січня.

Лютий 2021

Сприятливі дні для покупки машини — 1 та 2 лютого. Для продажу авто – 5, і 6 лютого.

Березень 2021

Краще утриматися від покупки і продажу з 1 по 10 березня. Меркурій ретроградний, можна не помітити приховані недоліки при купівлі, або пропустити помилки в оформленні документів при продажу. Продаж авто – 26 (після 18:00), 27, 31 березня (після 15:00).

Квітень 2021

Сприятливі дні для купівлі та продажу автомобіля відсутні, у зв’язку з несприятливими аспектами Меркурія.

Травень 2021

Сприятливі дні для покупки машини – 1, 2 і 3 травня. Для продажу авто — відсутні. У крайньому випадку можна скористатися також датами 1, 2 і 3 травня.

Червень 2021

Краще утриматися від покупки і продажу з 18 червня по 12 липня. Меркурій ретроградний, можна не помітити приховані недоліки при купівлі, або пропустити помилки в оформленні документів при продажу. Також період ретроградности Венери не підходить для здійснення великих покупок і продажів відповідно.

Липень 2021

Сприятливих днів немає.

Серпень 2021

Сприятливі дні для покупки автомобіля – 27 серпня. Для продажу авто — немає.

Вересень 2021

У вересні сприятливих днів немає.

Жовтень 2021

У жовтні вдалих днів для великих придбань немає.

Листопад 2021

Сприятливі дні для покупки машини – 23, 25 і 26 листопада. Для продажу авто – 23, 27, 28 листопада.

Грудень 2021

Сприятливі дні для покупки автомобіля – 27і 28 грудня. Для продажу машини – 24, 25, 26, 29 грудня.

Підведемо деякі підсумки. Купувати автомобіль краще на зростаючу Місяць, враховуючи перебування Меркурія в знаках його обителі та екзальтації, а продавати — враховуючи перебування планети в родючих знаках. Також важливі аспекти Меркурія з Місяцем та іншими планетами. Наш Місячний календар може і повинен стати серйозним помічником для всіх, хто збирається купити або продати машину. Тільки в ньому можна знайти дійсно сприятливі дні для купівлі або продажу автомобіля в 2020 році.

Сонник - тлумачення снів