Посадка баклажанів у відкритий грунт за Місячним календарем 2020 року

Баклажани давно і міцно увійшли в наш раціон, як дуже смачний і корисний овоч, але ось вирощування цього вередулі на своїй дачній ділянці раніше є справою трудомістким і заморочливим. Тому будемо використовувати сприятливі дні за Місячним календарем для посадки баклажанів у відкритий грунт в 2020 році.

Коли розсаду баклажанів можна пересаджувати у відкритий ґрунт? Ознаки.

На відміну від багатьох інших рослин, про готовність баклажан до пересадки на грядку не прийнято судити за кількістю справжніх листків, на ній виросли. Їх може бути чотири, п’ять, шість, вісім. І навіть на готовій розсаді вже можуть з’явитися перші бутони.

В цьому немає нічого страшного, і така розсада не може вважатися переросла. Адже для баклажанів більш важливим виявляється температура землі і навколишнього повітря. Це настільки теплолюбна рослина, що найменші заморозки можуть його занапастити, а коливання температури можуть сильно послабити рослину і збільшити його схильність до різних захворювань.

Саме з-за цього, саджанці баклажанів починають висаджувати в грунт, коли його температура досягне 18 градусів, а середньодобова температура повітря складе 20 градусів Цельсія.

Зрозуміло, що в багатьох регіонах чекати такої високої температури просто безглуздо, а тому в Сибіру чи, наприклад, на Уралі, баклажани вирощують в захищеному грунті – в теплицях або на грядках, вкритими спеціальними матеріалами.

З моменту посадки насіння до моменту пересадки розсади баклажанів повинно пройти мінімум два з половиною місяці, тобто близько 75 днів. Саме на ці терміни і орієнтуються садівники, при посадці баклажанів. Тоді, при висадці розсади, у рослини вже є до 10 справжніх листочків, воно може досягати 20-30 сантиметрів у висоту. Ці показники можна вважати достатніми візуальними ознаками готовності до пересадки розсади.

Але, все-таки, головне — це температура ґрунту і повітря.

Які фази Місяця найкраще підходять для пересадки розсади баклажанів у відкритий ґрунт?

Плоди баклажанів являють собою ягоду грушоподібної або дуже витягнутої форми, традиційного фіолетового кольору. Хоча відомі і гібриди, які мають плодами білого або майже білого кольору. Саме ці плоди людина використовує в їжу, а значить баклажани відносяться до тих рослин, які вирощуються заради їх надземної частини.

Цей момент дуже важливий для того, щоб визначити найкращі строки пересаджування саджанців баклажанів в грунт. Адже від того, яка частина рослини використовується в їжу, зростання якої частини рослини ми хочемо стимулювати, залежить і те, в які місячні фази краще всього приступати до пересадки розсади.

Для баклажанів такими фазами виявляються перша і друга чверті місячного місяця, тобто період зростаючого Місяця. У розсади, висадженої в ці фази, спостерігається прискорений ріст надземної частини рослини, швидке і більш рясне цвітіння, краще утворяться зав’язі і швидше дозрівають плоди.

Проводити висадку розсади в такі дні, як повний Місяць, Молодик, дні затемнень, не рекомендується. Це дуже важкі в енергетичному плані дні для будь-якого живого організму, у тому числі і для рослин.

І звичайно, велике значення для вибору дати пересадки розсади має знаходження Місяця в тому чи іншому зодіакальному сузір’ї. Дізнатися найбільш сприятливі, родючі дні для висадки баклажанів можна у наведеному нижче Місячному календарі.

Сприятливі дні для висадки розсади баклажанів у відкритий грунт в 2020 році

Підсумовуючи вплив різних факторів астрологія визначає максимально сприятливі дні для висадки саджанців баклажанів в грунт.

Квітень 2020

Висадка на зростаючому Місяці в дні Коренів та Плодів періоди з 2 по 6, а також з 24 і 30 квітня.

Травень 2020

Висадка на молодий Місяць у періоди з 1 по 3, а також з 27 по 30 травня.

Червень 2020

Висадка на зростаючому Місяці в періоди 4, а також з 23 по 27 червня.

Липень 2020

Висадка на молодий Місяць у періоди з 2 по 4, а також з 21 по 31, за винятком періоду з 25 по 28 липня.

Підведемо деякі підсумки. Розвиток розсади до висадки на грядку має становити щонайменше два з половиною місяці. При цьому визначальне значення матиме температура ґрунту і повітря. Також важливо враховувати фазу Місяця, і її рух по зодіакальним сузір’ях. Стимулювати ріст насіння і комфортну пересадку можна, якщо слідувати порадам Місячного календаря, в якому позначені сприятливі дні на 2020 рік.

Сонник - тлумачення снів