Коли садити баклажани на розсаду в 2020 році за Місячним календарем?

Рання весна — ідеальний час для посадки насіння різних рослин на розсаду. І одними з перших на розсаду починають садити баклажани. У нашому Місячному календарі ми підкажемо вам найбільш сприятливі дні для посадки баклажанів на розсаду в 2020 році.

Скільки росте розсада баклажанів?

У Європі і Росії баклажани почали культивувати порівняно недавно, в середині 19 століття, хоча на їх батьківщині, в Індії, цю культуру вирощували вже півтори тисячі років тому. Це дуже теплолюбива рослина, дуже примхлива і схильна до різних захворювань. Виростити хороший урожай баклажанів вважається важкою справою, і успіх в ньому свідчить про безсумнівною високої кваліфікації садівника.

З чого ж починається вирощування баклажанів?

Природно, з підготовки насіння та їх посадки. Період, який потрібно насіння баклажанів для проростання, дорівнює приблизно тижня. Але має пройти ще як мінімум два місяці, щоб молоді паростки виявилися готовими для пересадки у відкритий або закритий грунт.

Таким чином повний цикл вирощування розсади становить приблизно 2.5 місяці.

Виходячи з цієї цифри, садівники і починають посадку на розсаду дуже рано – в кінці лютого-на початку березня, в залежності від регіону. Тоді в середині травня підрослу розсаду стане можливим висаджувати в грунт.

Які фази Місяця найкраще підходять для посадки на розсаду баклажанів?

Ми вже говорили про те, що виростити хороший урожай баклажанів нелегко. Не малу допомогу в цій справі може надати Місячний календар сприятливих днів, який підкаже найкращі дати для посадки насіння, для висадки розсади і для пікірування рослин.

Вплив місячних фаз на ріст і розвиток баклажанів настільки ж велике, як і на будь-які інші рослини. Місяць може стимулювати зростання розсади, може загальмувати його. Вона може зробити так, що рослина виросте здоровим, повним сил і енергій, а може змусити його рости кволим і хворим. І це давно підтверджений факт, в якому немає нічого антинаучного. Вплив місячних фаз пояснюється впливом приливних сил на будь-які рідини, в тому числі і що знаходяться в рослинах.

При зростаючому Місяці соки рослини починають переміщатися від кореневої системи до надземної частини, змушуючи більш інтенсивно розвиватись листя, стебло, допомагаючи рослині набрати колір, і виростити плоди. Щербатий Місяць допомагає розвитку кореневої системи рослини, адже в цю фазу соки переміщуються вниз.

Відповідно, при вирощуванні рослин, таких як баклажани, у яких ми використовуємо в їжу плоди, слід заручитися підтримкою саме зростаючої Місяця. І тому насіння на розсаду слід садити в дні першої і другої чверті місячного місяця.

Не можна садити насіння у дні Повнолуння і Новолуння, в дні сонячних і місячних затемнень. Але про ці дні знає вже кожен садівник. А ось підрахувати сприятливий для посадки взаємне розташування Місяця, сузір’їв і планет може далеко не кожен.

Та в цьому немає ніякої необхідності, раз цю працю взяли на себе астрологи — професіонали. У наведеному нижче календарі сприятливих дат, вказані найкращі, оптимальні місячні дні для посадки насіння на розсаду баклажанів.

Посадка насіннєвого матеріалу в зазначені дні допоможе рослині швидше піти в зростання, рости міцним і здоровим, краще підготуватися до подальшої пересадці в грунт.

Сприятливі дні для посадки насіння баклажан на розсаду в 2020 році

Для посадки саджанців вказана зростаюча фаза Місяця, із зазначенням знаходження нічного світила в родючих знаках Зодіаку, а також використані в астрологічному розрахунку дні Коренів та Плодів.

Січень 2020

25, 27, 28, 30 і 31 січня;

Лютий 2020

1, 2, 3, 4, 5, 6 і 7 лютого;

Березень 2020

6, 7, 25 та 26, 29 та 30 березня;

Квітень 2020

1, 2, 3, 9, 24, 28, 29 і 30 квітня.

Травень 2020

1, 6, 25, 26, 27 і 28 травня.

Червень 2020

3, 4, 22, 23, 24 і 30 червня.

Підведемо деякі підсумки. Для вирощування повноцінних саджанців баклажанів садівникові потрібно посадити насіння за 2.5-3 місяці до планованої пересадки розсади в грунт. Садити насіннєвий матеріал слід в період зростання Місяця. Дізнатися найбільш сприятливі дні на висадку розсади баклажанів у відкритий грунт, можна в нашому Місячному календарі на 2020 рік, складеному нашими провідними астрологами.

Сонник - тлумачення снів