Сприятливі дні для покупок у 2020 році за Місячним календарем

Місячний календар сприятливих днів для покупок допоможе розібратися з тим, буде чи придбання вдалим, задоволений чи людина зробленим вибором, скільки часу прослужить вибраний товар і багато іншого. Звичайно кожен день люди роблять мільйони різних покупок. Але є покупки нерегулярні, які ми здійснюємо раз в рік, а то і рідше. І якраз такі покупки, часто досить значні для сімейного бюджету, слід здійснювати відповідно до інструкцій Місячного календаря.

Місячний календар для покупок 2020 року

Відразу обмовимо той незаперечний факт, що будь-яка покупка в дні Повного місяця або Молодика не принесе очікуваного задоволення і швидше за все виявиться невдалою. У ці дні не слід займатися покупками, крім самих необхідних і вимушених.

Купівля грошового гаманця

Купівля гаманця тільки на перший погляд здається ні до чого не зобов’язує процедурою. Насправді, від того у вдалий день чи ні куплений гаманець, залежить і те, наскільки значним і постійним його наповнення. Інакше кажучи, залежить фінансове благополуччя людини.

Визначити сприятливий для покупки гаманця день допомагають Місячні фази. Гаманець слід купувати в дні, коли Місяць зростає. Як Місяць буде в цей період прибувати, так і гаманець, куплений в цей час, чекає зиск. Особливо добре, якщо покупка гаманця припадає на четвер, а Місяць у цей час буде перебувати в сузір’я Телець, Терези чи Риби.

Зате гаманець, куплений під знаком спадною Місяця, постійно буде відчувати потребу в грошах. З нього гроші будуть занадто швидко йти, і надто повільно повертатися.

Ознайомитись з Місячним календарем для покупки грошового гаманця можна тут

Купівля автомобіля

Автомобіль вже давно не розкіш, але для багатьох залишається бажаним придбанням, хоча утримання автомобіля часто влітає в копієчку. Але багатьох радує сам факт володіння автомобілем, як символом. Як же вчинити, щоб покупка автомобіля все-таки не принесла розчарування, а сам чотириколісний друг служив вам вірою і правдою?

Потрібно звернутися до Місячним календарем. Виявляється, вдала покупка автомобіля можлива тільки на зростаючу Місяць, коли будь задумане справа виповнюється найлегше і знаходження Місяця в фіксованих знаках Зодіаку Телець, Лев, Скорпіон і Водолій. Крім цього слід врахувати положення Меркурія в знаках Зодіаку, а також його аспекти з іншими планетами.

Для вибору сприятливого дня покупки автомобіля ми створили окремий календар вдалих днів, з яким ви можете ознайомитися тут.

Купівля побутової техніки і телефонів

Побутова техніка і телефони останнім часом змінюються все частіше, адже прогрес в цій області постійно прискорюється, і старі моделі швидко перестають відповідати висунутим до них вимогам. Тому так важливо користуватися нашим календарем при купівлі саме цих товарів. Адже термін їх служби обмежений і треба зробити так, щоб хоча б цей короткий час вони працювали добре.

Купувати побутову техніку та телефони краще на зростаючу Місяць. Важливо враховувати при цьому взаємне розташування Меркурія й інших планет. А також транзитну карту Меркурія, виключаючи періоди ретроградности, а також його перебування у знаках Зодіаку: Риби і Стрілець. Сукупність цих факторів може створити сприятливу ситуацію для здійснення такої купівлі. Так само, знаходження Місяця в сузір’ї Водолія виявиться найбільш вдалим часом для такого роду покупки.

Шопінг

Під шопінгом розуміють просто відвідування магазинів і торгових центрів без складання певного плану покупок. При цьому людина купує те, що йому несподівано сподобалося, сподобалося, здалося корисним.

Не варто думати, що шопінг — це безцільна трата грошей. Як раз навпаки, в більшості випадків від шопінгу є безсумнівна користь. Тільки так можна купити річ, про яку не знаєш, але вона може виявитися незамінною для людини особисто, або корисної для сім’ї. Багато моїх найвдаліші покупки зроблені саме під час шопінгу.

Однак, якщо сам по собі шопінг спонтанний процес, то для нього час слід вибирати цілком усвідомлено, і краще якщо при цьому використовується Місячний календар.

Для вдалого шопінгу більше підходять дні зростаючого Місяця, і сприятливе розташування Меркурія в знаках Зодіаку, а також його аспекти.

Ювелірні прикраси

Ювелірні прикраси багатьма відносяться до предметів розкоші, що не зовсім вірно. Адже розкішшю називається те, без чого в принципі можна обійтися. Але яка жінка може обійтися без прикрас?

Прикраси, точно так само як і інші товари, краще купувати на зростаючу Місяць, але не менш важливим виявиться розташування Місяця в сузір’ї Тельця, якого не просто так називають золотим. Саме Телець відповідає за те, щоб покупка виявилася не просто важливим і потрібним аксесуаром, але і стало родинним надбанням, вдалим розміщенням капіталу.

Крім це дуже важливе положення планети Венери, і перебування її в знаках Зодіаку, а також аспекти інших планет по відношенню до неї.

Сприятливі дні для покупок за Місячним календарем у 2020 році

Наш календар розрахований на орієнтовний час 12:00, а також на більшість людей, у яких немає у натальній карті прямих вказівок на невдачі з придбанням дорогих речей.

Січень 2020

Купівля побутової техніки і телефонів – 25, 27 і 28 січня.

Шопінг – 30 і 31 січня

Ювелірні прикраси — сприятливих днів немає.

Докладніше про календар важливих дат у січні 2020 року.

Лютий 2020

Купівля побутової техніки і телефонів — 1 та 2 лютого.

Шопінг – 1 та 2 лютого.

Ювелірні прикраси — сприятливих днів немає.

Березень 2020

Шопінг, купівля техніки і телефонів — сприятливих днів немає. Меркурій ретроградний в Рибах. Можна купити зайве, особливо в святкові дні.

Ювелірні вироби – 29, 30 і 31 березня.

Квітень 2020

Шопінг, купівля техніки і телефонів — сприятливих днів немає. Меркурій в Рибах. Можна не помітити приховані недоліки.

Ювелірні прикраси – 2 та 3 квітня.

Травень 2020

Купівля побутової техніки і телефонів – 1, 2 і 3 травня.

Шопінг – з 1 по 6 травня включно.

Ювелірні вироби — вдалих днів немає.

Червень 2020

У червні сприятливих днів немає.

Липень 2020

У липні сприятливих днів немає.

Серпень 2020

Купівля побутової техніки і телефонів – 27 серпня.

Шопінг – 27 серпня.

Ювелірні вироби — вдалих днів немає.

Вересень 2020

У вересні сприятливих днів немає.

Жовтень 2020

У жовтні вдалих днів для великих придбань немає.

Листопад 2020

Купівля побутової техніки і телефонів – 23, 25 і 26 листопада.

Шопінг – 23, 25 і 26 листопада.

Ювелірні вироби — вдалих днів немає.

Грудень 2020

Купівля побутової техніки і телефонів – 28 грудня.

Шопінг – 24, 25, 26, 27 грудня.

Ювелірні прикраси – 17, 18, 24, 25, 26, 27 грудня.

Підведемо деякі підсумки сказаного. Місяць робить величезний вплив не тільки на саму людину, але і на всі його вчинки. Особливо її фаза. Крім цього, потрібно звертати увагу також на руху Меркурія і Венери. Вони нам дають підказки, в які дні слід утриматися від покупок, а в які сміливо відправлятися в магазин за телевізором, телефоном або жіночими прикрасами. Звичайно, якщо уважно прочитати рекомендації нашого Місячного календаря.

__________________

Сонник - тлумачення снів