Коли садити огірки на розсаду за Місячним календарем 2020?

Саджаючи насіння огірків на розсаду, важливо знати про те, який термін потрібно майбутнім рослинам, до їх висадки в теплицю або відкритий грунт. Щоб домогтися високих результатів сходів насіння для здорової, міцної розсади огірків можна скористуватися Місячним календарем. Місячний календар підкаже найсприятливіші місячні дні для посадки.

Скільки росте розсада огірків?

На швидкість росту розсади огірків впливають багато факторів. Передусім, це якість насіння. Як не дивно, найкращі результати дають не минулі, а дво — трирічні, їх і слід брати для посіву.

Вважається, що розсада готова до пересадки, коли у рослини з’явилося як мінімум два справжніх листків, для висадки у відкритий грунт краще дочекатися появи третього — четвертого листочка. Це відбувається приблизно через 25 днів від посіву насіння, але цей термін може подовжитися, так і вкоротитися.

Для швидкого проростання важливий ретельно підготовлений грунт, підтримання постійної, досить високої температури (23-25 градусів), достатнє зволоження грунту.

Після появи сходів їм також потрібен дбайливий догляд. Потрібно забезпечити паросткам достатню освітленість, дотримувати температурний режим і вчасно поливати сходи. Саджанцям допомагають рости і підгодівлі.

Готову розсаду висаджують або в теплиці, або у відкритий грунт. У тепличних умовах саджанці можна висаджувати набагато раніше, ніж у відкритому грунті, адже в них земля прогрівається швидше, а якщо приміщення штучно опалюється, то ростити в ній огірочки можна цілий рік.

Звичайними термінами посадки огірків насінням для середньої смуги є кінець березня, початок квітня, якщо планується висаджувати молоді рослини в теплиці, і початок — середина травня, якщо саджанці планується висаджувати у відкритий грунт. В опалювальне тепличне приміщення можна починати посадку вже починаючи з січня або лютого.

Які фази Місяця найкраще підходять для посадки на розсаду огірків?

Як показали дослідження вчених — агрономів, на схожість насіння великий вплив надають фази Місяця. Втім, це стосується не лише овочів. Немає, напевно, жодної сфери життя або явища на нашій планеті, які не мали б впливу фази Місяця.

І в цьому немає нічого дивного, адже Місяць — найближче до нас небесне тіло, яке не тільки притягується Землею, але саме володіє силою тяжіння нашої планети. І це тяжіння змушує здійматися приливними хвилями будь-які рідини, що знаходяться в природі і в живих істотах.

Від того, в яку фазу Місяця посаджені насіння, залежатиме не тільки їх схожість, але і подальший розвиток рослини. Посаджені під невдалою, несприятливої фазою Місяця саджанці будуть слабкими, схильними до різних захворювань, дадуть найгірший урожай, ніж рослини, висаджені в сприятливий день, під вдалим розташуванням нічного світила.

Не слід займатися посадкою в Повню й Молодик. Ці перехідні місячні фази несприятливо впливають на будь-яку рослину, в тому числі і на насіння. Не варто забувати, що насінина — живий, хоч і крихітний організм, і його зростання також залежить від чергування місячних фаз, як і життя підростаючого рослини.

Виявляється, що рослини, у яких в їжу планується вживати верхню, надземну частину, слід садити в період зростання Місяця, на зростаючу Місяць. У цій фазі посилюється струм соків в рослині від кореневої системи до її надземної частини, що в майбутньому забезпечить пристойний урожай і швидке зростання саджанця. За винятком проходження Місяця в зодіакальних знаках Терези і Водолій.

Але, оскільки, навіть у сприятливу фазу можливі несприятливі дні, вибирати дату посадки краще не навмання, а користуючись складеними астрологами Місячними календарями. У них враховуються важливі чинники і вказуються дні, сприятливі для посадки конкретної культури. Нижче дані сприятливі дати, користуючись якими можна досягти самих дивних результатів.

Сприятливі дні для посадки насіння огірків на розсаду в 2020 році за Місячним календарем

У різних регіонах країни, посів насінням огірків на розсаду відбувається в різний час. Вибираючи час посіву, слід враховувати, що після посіву насіння має пройти приблизно 4 тижні до моменту висадки розсади.

Січень 2020

З 1 по 8 та з 27 по 31января.

Лютий 2020

З 1 по 7, і з 24 по 29 лютого.

Березень 2020

З 1 по 8 та з 25 по 31 березня.

Квітень 2020

З 1 по 6 і з 24 по 30 квітня.

Травень 2020

З 1 по 3 і з 23 по 31 травня.

Підведемо невеликий підсумок всьому вищесказаному. Від посадки саджанців до їх висадки в теплицю або відкритий ґрунт проходить у середньому 25 днів. Найсприятливішою фазою для посадки огірка насінням виявляється фаза зростаючої Місяця. Посадку саджанців слід проводити, погоджуючи свої дії з нашим Місячним календарем висадки розсади у відкритий грунт в 2020 році, що забезпечить усі умови для гарного проростання, їх впевненого росту, захисту від хвороб рослин і отримання відмінного врожаю.

__________________________

Сонник - тлумачення снів