Коли буде коридор затемнень в 2020 році?

Коридором затемнень називають період між сонячним і місячним затемнень, який становить 14 днів. Сонячне і місячне затемнення завжди трапляються парами, якщо сталося одне, обов’язково станеться і друге. Але саме 2020 рік у цьому відношенні є унікальним. Протягом року ми зможемо спостерігати відразу чотири місячних затемнення і два сонячних. А значить станемо свідками трьох коридорів затемнень. А всякий коридор — це містичний, наповнений прихованою енергією шлях до свого призначення.

Чому коридор затемнень — це час для зміни долі?

Коридори затемнень вважаються знаковими подіями для кожної людини. Це багато в чому переломні моменти долі, коли людина знаходить здатність поглянути на своє життя ніби з боку. Він зауважує колишні помилки, розуміє, що в його житті є важливим і вічним, а що наносным і проходять. Ці періоди дозволяють людині задуматися про власне життя, врахувати минулі помилки, позбутися ілюзій, і зробити крок у новому напрямку, змінитися самому і змінити свою долю.

У цей період кожній людині надається унікальна можливість почати нове життя, побудовану з урахуванням попереднього досвіду. Не кожен здатен скористатися цим подарунком долі, але той, хто зуміє це зробити, повинен пам’ятати про те, що подальша зміна шляху, вибраного в цей період, практично неможливо.

А значить в цей час потрібно уникати поспішних рішень, вчинків, починань.

Чим можна займатися в період коридору затемнень

Будь затемнення — це насамперед можливість переосмислити прожите, а значить цей час ідеально підходить для медитацій, самопізнання, самоконтролю та самоочищення.

Це час відмінно підходить для здійснення паломництва, і освоєння духовних практик. У цей період найлегше позбутися від шкідливих звичок, від негативних емоцій, у тому числі легше зрозуміти причини виникнення залежностей і розібратися у своїх почуттях.

Відмінно підходить цей період і для початку дієти.

Велике значення в цей час буде мати позитивний настрій. Він допоможе змінити своє життя на краще. Головне, не робити надто кардинальних рухів, все можна змінити малими вчинками та діями. Навіть їх вплив на майбутнє може виявитися дуже великим.

Що не можна робити в період коридору затемнень?

Цей період не тільки дає кожному унікальні нові можливості, але і накладає величезні обмеження. Адже можливість вибору — це завжди нова можливість зробити помилку, яка може виявитися фатальною.

Тому в цей час не рекомендується починати щось нове. Не слід вплутуватися в нові проекти, не потрібно заводити нових друзів, не слід робити дорогих покупок. Не можна проводити планові медичні операції, в тому числі з власною зовнішністю. Краще в цей час уникати далеких подорожей, а деякі радять взагалі якомога рідше виходити з дому.

Не варто намагатися кардинально змінити своє життя — не слід вступати в шлюб чи розлучатися, треба уникати сварок і з’ясування відносин, не можна змінювати місце роботи.

Але не все так страшно. Це астрономічний час не є злом саме по собі. Просто в цей час кожна людина повинна бути гранично обережним і обачним. Поспішність може бути небезпечна в будь-який час, але в цей час вона небезпечна подвійно.

Народжені в коридорі затемнень і їх доля

Люди народжуються кожен день, і чимала їх кількість народжується в періоди коридорів затемнень. Чим же відрізняються долі цих людей, зазначених таким знаком, від доль людей, народжених в будь-який інший період?

Насамперед зумовленістю. Це астрономічна подія накладає на долю людини свої обмеження, відтепер вся його життя буде проходити по якомусь вищому доктринам приреченості. Це приречення, або фатальність, може бути більш яскраво вираженою або менше. Дуже ясно про неї можна прочитати в індивідуальному гороскопі людини.

Чим ближче дата народження людини до затемненню, тим більше доленосним виявляється вплив на подальше життя людини.

Людина затемнення

Це людина народжений в момент повного сонячного або місячного затемнення. Це дає майже стовідсоткову зумовленість подальшої долі людини.

Але не варто лякатися, адже зумовленість — не означає погано. Як правило, люди, народжені в період такого коридору, відрізняються оригінальним мисленням, багато з них дуже талановиті, вони немов народжуються для великих звершень. Їх життя насичене подіями, а вміти радіти будь-яким подарункам долі людина повинен виробити в собі сам.

Зрештою, Бог створив людину творцем, а це значить, що і творцем власної долі.

Але тут є суттєва відмінність від людей, у яких немає такого знака в гороскопі. Ця відмінність полягає в тому, що звичайна людина має широкі можливості, щоправда в рамках свого гороскопу, створити свою долю за власним шаблоном. А людина затемнення при кожному повороті своєї долі чомусь повертається до вихідної точки. І не розуміє чому іншим можна, а йому не можна.

Давайте розглянемо як така фатальна доля виглядає на прикладі всім нам знайомої покупки квитка та вибору маршруту для поїздки на залізничному вокзалі.

Люди з звичайним гороскопом приходять на залізничний вокзал і спокійно вибирають собі поїздку, купують квитки, здають квитки і взагалі роблять що хочуть. Але коли в касу приходить “людина затемнення”, то виявляється для нього маршрут обрано, квиток куплений, і навіть якщо цей квиток втратити або тихенько перебратися в інший потяг, то його все одно скрізь знайдуть і в потрібний поїзд посадять.

Вибір такої людини полягає тільки в тому – в якому класі цього поїзда подорожувати: в плацкарті, в купе або в вагоні ресторані. Крім цього, можна вибрати своє ставлення до цієї поїздки. Можна скаржитися і страждати, або просто подорожувати радіючи життю.

Найпростіший спосіб дізнатися, чи є ви людиною затемнення, подивитися було під час вашого народження таке астрономічне явище, плюс — мінус один день. А також виявити не потрапив ваш день народження саме в коридор між двома затемненнями. Це зробити легко звернувшись до астрономії або астрологічне знання.

Коридор затемнень в 2020 році

У 2020 році людство чекає проходження відразу трьох коридорів затемнень, один з яких триватиме цілий місяць, так як буде складатися з двох місячних і одного сонячного.

Перший коридор затемнень наступаючого року розпочнеться ще в кінці 2019 року і закінчиться місячним затемненням 10 січня.

Другий буде охоплювати період між місячним затемненням 5 червня та 5 липня, в який впишеться і сонячне затемнення 21 червня.

І третій почнеться місячним затемненням 30 листопада, а закінчиться сонячним затемненням 14 грудня.

Підіб’ємо підсумок вищесказаному. Цей магічний період дає нам можливість змінити життя на краще, але ці зміни повинні починатися з малого. Не можна в цей час приймати поспішних і доленосних рішень, а слід спробувати змінитися самому. Він подарує нам ясність мислення і треба використовувати його для того, щоб усвідомити минулі помилки, і не вчиняти подібні знову. До речі, ви також дізнатися детальніше про кожну затемнення в 2020 році, а також свою персональну рекомендацію за датою народження в цей період. Якщо звичайно ваша дата народження потрапляє в чутливі астрономічні точки.

Сонник - тлумачення снів