Грошовий місячний календар на січень 2020 року

У цій статті ми розповімо, які є сприятливі дні за Грошовим місячним календарем у січні 2020 року для того, щоб залучити гроші і фінансове благополуччя в своє життя, купити грошовий гаманець, перераховувати гроші і купувати подарунки.

Грошовий календар на весь січень 2020 року

Наш Грошовий місячний календар заснований на рух Місяця по зодіакальному колі, демонструючи силу нічного світила в різних знаках Зодіаку. Але також важливо враховувати індивідуальну грошову енергію. Як ви знаєте вона нам приходить з минулих життів. Її якість в цьому житті вимірюється кількістю добрих і злих справ в минулих втіленнях. Але Всесвіт нам дає можливість збільшити нашу персональну грошову енергію до максимальних висот. Тож скористаймося цим!

До речі, ви також можете ознайомитися з тлумаченням снів у перші 12 днів Нового року про майбутній стан ваших фінансів.

1 січня

Середа, Місяць у Рибах

Слово і думка сьогодні наділені могутньою силою: добре практикувати вербальну магію, формулювати бажання. День гарний для закладки нових починань.

2 січня

Четвер, Місяць в Овні

Осмислення помилок допоможе знайти шлях до достатку та успіху. У другій половині дня чистіть і заряджайте ваші особисті грошові талісмани, обзаведіться грошової скарбничкою.

3 січня

П’ятниця, Місяць в Овні

Не найкращий момент для управління грошовою енергією — результат, швидше за все вас розчарує. Необдумані магічні дії можуть призвести до збитків і втрати сил.

4 січня

Субота, Місяць у Тельці

Ефективні будь-які види магії, спрямовані на поліпшення життя. У другій половині дня можна зробити власний амулет для гаманця, провести обряд — приманку для роботи.

5 січня

Неділя, Місяць у Тельці

Ні в якому разі не давайте в борг — отримаєте пробоїну у вашому особистому грошовому энергопотоке. Після полудня зарядіть скарбничку на приплив грошей.

6 січня

Понеділок, Місяць у Тельці

Будьте обережні — зростає ймовірність нарватися на крадников, які можуть потягти удачу. Скористайтеся оберегом! Підказки Вищих сил допоможуть вам вибрати правильну магію.

7 січня

Вівторок, Місяць Близнюках

Енергетика дня підходить для поліпшення персональної енергії достатку в цілому. В цей день потрібно подавати милостиню, дарувати подарунки, пригощати інших солодощами і своєю домашньою випічкою.

8 січня

Середа, Місяць у Раку

Якщо ви докладете зусиль, то скоро ваше хобі принесе дохід. У другій половині дня потрібно зробити магічну прибирання за методом японки КонМари. Позбавтеся від непотребу, який заважає енергії грошей прийти до вас.

9 січня

Четвер, Місяць у Раку

Відмовтеся від великих витрат зосередитися на накопиченні грошей. Використовуйте Місячний календар магії, щоб ваші накопичення росли і множилися. Перерахуйте гроші.

10 січня

П’ятниця, Місяць у Раку — Напівтіньове Місячне затемнення.

У день затемнення по можливості відкладіть прийняття важливих рішень і початок нагромадження грошей. А також сьогодні не інвестуйте навіть у найвигідніші пропозиції. Великий ризик стати жертвою шахраїв, а сьогоднішня спонтанність і легковажність можуть зіграти з вами злий жарт.

11 січня

Субота, Місяць у Леві

Ні в якому разі не давайте в борг — грошова енергія витече від вас в кишеню прохача, і повернути її буде дуже складно. У другій половині дня прочитайте молитву про достаток.

12 січня

Неділя, Місяць у Леві

У першій половині дня не беріться на незвичну роботу — велика ймовірність упустити помилка. Обряди пов’язані з господарськими потребами, будуть ефективними.

13 січня

Понеділок, Місяць у Діві

Хороший момент, щоб провести обряд на збільшення зарплати, приманити нову грошову роботу, заговорити себе на грошовий успіх, а також для планування угод і контрактів.

14 січня

Вівторок, Місяць у Діві

Прочитайте молитву від заздрісників. Проведіть обряд на повернення боргів. Відмовтеся від великих витрат і покупок, зосередьтеся на плані грошових коштів.

15 січня

Середа, Місяць у Терезах

У першій половині дня вирішуйте питання, пов’язані з нерухомістю і торгівлею. Сприятливо зміцнювати ділові зв’язки і обзаводиться потрібними знайомствами.

16 січня

Четвер, Місяць у Терезах

Киньте всі сили на вирішення робочих питань: потужна енергетика дня відкриє у вас потенціал дипломата. Сьогодні добре починати пошуки нової роботи.

17 січня

П’ятниця, Місяць у Терезах

У першу половину дня будьте напоготові — недоброзичливці активізуються, і якщо ви не зробите помилку, скористаються ситуацією, щоб розхитати ваше матеріальне становище.

18 січня

Субота, Місяць у Скорпіоні

Час робити великі покупки, здійснювати угоди, що стосуються продажу нерухомості, налагоджувати нові ділові зв’язки. Після полудня читайте змови на несподіваний прибуток.

19 січня

Неділя, Місяць у Скорпіоні

Час робити великі покупки, здійснювати угоди, що стосуються продажу нерухомості, Сьогодні удача благоволить сміливим і рішучим! Зробіть крок в багату життя — зробіть карту бажань, шукайте грошову роботу, знайомтеся із заможними людьми для посилення своєї персональної енергії достатку.

20 січня

Понеділок, Місяць у Стрільці

Не відмовляйте близьким, якщо вони попросять у борг. Хороший вчинок незабаром обернеться благополуччям. Але важливо позичати рівно ту суму, яку не боїтеся втратити. Не розкривайте секрет своїх доходів, щоб вони не обернулися витратами.

21 січня

Вівторок, Місяць у Стрільці

Інтуїція буде вам кричати, що ви робите помилку, але самовпевненість її заглушить. Не вірте обіцянкам нових партнерів, не приймайте спонтанних рішень.

22 січня

Середа, Місяць у Козерозі

Небажано повертати борги — можете витратити грошову енергію. Краще перенести передачу коштів на завтра. Якщо це неможливо, віддавайте гроші до полудня.

23 січня

Четвер, Місяць у Козерозі

День, захищаючий малому бізнесу і особливо торгівлі. Проведіть обряд проти підступів конкурентів. Перерахуйте гроші.

24 січня

П’ятниця, Місяць у Водолії

Віддайте борг або оплатіть кредити в першій половині дня, щоб більше не повертатися до цього. Попереду тільки накопичення коштів і ніяких боргів!

25 січня

Субота, Місяць у Водолії — молодий Місяць

У Молодика поколдуйте над новим гаманцем і скарбничкою для приросту доходів і збільшення накопичень. Купуйте нерухомість, побутову техніку, телефон — всі покупки підуть вам на благо. Плануйте Новосілля. У другій половині дня зверніться до слов’янської магії достатку. Пошуршите або подзенькайте грошиками на молодий Місяць.

26 січня

Неділя, Місяць у Водолії

Влаштуйте собі свято, щоб відлякати енергію бідності. Щира радість допоможе вам звільнитися від усього, що заважає вам розбагатіти. У другій половині дня проведіть грошовий обряд.

27 січня

Понеділок, Місяць у Рибах

Не беріть у борг! Викручуйтесь як завгодно, інакше провалитесь в яму злиднів. І вибратися з неї буде дуже і дуже непросто! Уникайте азартних ігор — збиток виявиться великий! Здавайте нерухомість в оренду — отримаєте свій пасивний дохід. Купуйте побутову техніку, телефон — всі покупки підуть вам на благо.

28 січня

Вівторок, Місяць у Рибах

Обладнайте робоче простір по фен-шуй. Жаба з монетою в роті або інший амулет для багатства, розміщений в південно-східному секторі вашого столу, допоможе кар’єрних досягнень і зростання зарплати. Купуйте побутову техніку, телефон — всі покупки підуть вам на благо.

29 січня

Середа, Місяць в Овні

Енергетика дня сприяє змов пов’язаних з швидким збагаченням. Зате добре спрацює магія, спрямована на довгострокові перспективи.

30 січня

Четвер, Місяць в Овні

Вивчайте нові магічні практики, виготовляйте чаклунські артефакти. Велика сили змов на повернення боргів, зарядки бізнесу на успіх, обрядів для торгівлі. Вирушайте на шопінг.

31 січня

П’ятниця, Місяць в Овні

День повернення боргів, як кармічних, там і матеріальних. Поверніть гроші і грошовий енергопотік активізується і потече в ваш гаманець. Вирушайте на шопінг.

На закінчення можна сказати, що добре давати в борг 20 січня, а краще не давати – 5 і 11. Якщо потрібно позичити гроші, то варто це зробити, 15 січня, щоб не нашкодити собі енергетично. Ні в якому разі не можна брати в борг 21 і 27 січня. Віддавати борги добре – 31 січня. Не варто віддавати борги 22 січня. Перерахувати гроші – 5 і 23. Купівля гаманця вдала 5 січня, а купувати подарунки близьким та рідним краще всього 17 і 24 січня.

Сонник - тлумачення снів