Водолій-жінка і Водолій-чоловік сумісність

У цій статті мова піде про партнерському гороскопі двох Водоліїв. Вона допоможе дізнатися про сумісність цих партнерів в любові, шлюбі та бізнесі. Тут зібрані всі можливі плюси і мінуси, які можуть виникнути у відносинах між жінкою та чоловіком під знаком Водолія. Також ви дізнаєтеся, до чого така пара прагне, і чого уникає за будь-яку ціну. Існує думка, що подібні знаки можуть взаємно знищувати один одного, а протилежності підтримують і доповнюють недоліки партнера. Нижче ми розглянемо правда це чи ні.

Особливості знака Водолій?

Риси характеру, які відрізняють Водоліїв від інших знаків:

  • відкритість іншим людям;
  • тиша;
  • спокій;
  • терпіння;
  • завзятість.

Це добродушні люди, не впадають у гнів без причини. Водолії часто в миттєвих невдачах використовують поради людей інших знаків. Однак, вони не завжди збігаються з їх думкою, тому Водолії часто можуть використовувати рада у своїй власній трактування і тому можуть бути розчаровані.

Водолія можна впізнати за зовнішнім виглядом, саме серед цього знаку часто можна зустріти людей, які володіють нестандартною зовнішністю, або принаймні намагаються зробити її такою, наприклад пофарбувавши волосся в неприродні кольори. Їм рідко важливо, що про них думають. Ці думки про себе вони не приймають близько до серця, але якщо їм що-то кажуть друзі, то така думка швидше за все буде почуто. Незважаючи на це, від них завжди виходить спокій, вони вміють співпереживати, завжди їм раді в компаніях.

Чоловіки-Водолії

Чоловік-Водолій дуже часто трохи самозакоханий і егоїстичний, занадто зосереджений на своїх власних справах, мрії та проблеми. Він знає, чого хоче, не очікує якихось порад. Такий чоловік вирішує незручні ситуації, з якими йому доводиться стикатися в житті. Він не нав’язує свою думку іншим, але залишається твердим з тим, що він вирішив. Його важко відмовити.

Він вірний, але часто бореться з вираженням своїх почуттів та емоцій. Це не той тип партнера, який буде обсипати свою улюблену компліментами або палкими зізнаннями. У той же час він зможе забезпечити їй мирну, безпечне життя з повним комфортом. Він підтвердить свою любов справами, а не словами.

Жінки-Водолії

Жінка-Водолій мінлива і примхлива. Ніколи не знаєш, що може прийти в голову. Вона не краща домогосподарка, але у неї є шарм і чарівність, завдяки якій вона компенсує всі ці недоліки. В ліжку їй не вистачає спонтанності та ініціативності. Тим не менш, вона буде пристосовуватися до свого партнера завжди і скрізь.

Жінки-Водолії не можуть впоратися з повсякденними справами, мають погану пам’ять і не можуть робити які-небудь висновки з помилок на майбутнє. Хоча вона мила і товариська, але може відштовхнути від себе всіх і вся. Але частіше у жінки цього знаку багато друзів.

Цікаві взаємини у представниці цього знака з тваринами. Чим більше вона їх любить, тим швидше вони від неї тікають.

Жінки-Водолії творчі, але в своїй більшості це утопічні ідеї. Вони не тільки створюють, але і впроваджують свої ідеї в дію. Ці жінки завжди виглядають щасливими і зазвичай з веселою усмішкою на обличчі.

Цікаво! Якщо ви чекаєте від Водоліїв сім’ю і затишок в класичному розумінні, то швидше за все, якщо знак в натальній карті у обранця дуже сильний – це не ваш варіант. Думки друзів і чужі проблеми для людей цього знаку часто важливіше власного побутового комфорту і сім’ї. Вони відчайдушно можуть боротися за “мир у всьому світі”, при цьому не помічаючи того, що діється у них під носом. Але з представниками цього знаку ніколи не буває нудно.

Сумісність двох Водоліїв в любові і любовних відносинах

Любовні стосунки Водолія засновані на взаємній повазі. Таким чином, вони захищають індивідуальність обох партнерів. Це дуже корисно, тому що вони за своєю природою непередбачувані. Ніколи не знаєш, що у них на розумі.

Два Водолія підносять любовні стосунки на новий рівень. Вони додають до них дружбу з чистими, незмінними очікуваннями. Можна навіть сказати, що дружба відіграє для них головну роль. Що не є недоліком. Шлюб з кращим другом, однодумцем — це верх мрії Водолія.

Такі люди романтики, але вони не часто це показують. Їх дуже легко можуть розчулитись. Вони хочуть, щоб їх любили, а самі будуть любити натомість. Вони цінують турботу у відносинах від свого партнера. Зі свого боку все можливе вони віддають своїй половинці, але якщо вони відчують, що вони десь потрібніше, наприклад “голодуючим дітям Африки”, то можуть перенаправити всю свою турботу в те русло. Водолій не боїться будь-яких проблем, вони оптимісти, і завжди намагаються побачити у всьому тільки гарне та хороше.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Сім’я і шлюб для Водоліїв дуже важливі, тому вони не поспішають заводити дітей. Але коли це відбувається, вони всіма зусиллями намагаються приділити рідним і близьким багато турботи і любові. Така подружня пара має велику кількість друзів, яким завжди раді в своєму будинку.

Особливості батьків-Водоліїв у сімейному житті:

  • Водолій не чіпляється без причини, не обмежує дитини;
  • відсутня надмірна захист;
  • багато дозволяє дитині;
  • вчить хорошим манерам;
  • прищеплює позитивні цінності.

Жінка-Водолій працьовита, винахідлива і економна, вона здається ідеальним кандидатом для дружини і матері. Навіть якщо мама під знаком Водолія не проявляє сильних почуттів до дитини, вона здатна добре за ним доглядати і виховувати.

Увага! Чоловік-Водолій не може розпоряджатися сімейним бюджетом, а жінка-Водолій легко витрачає всі наявні гроші. З-за цього у них можуть бути фінансові або житлові проблеми.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Для Водолія секс — не найважливіша складова відносин. Загальні ідеали, прагнення і взаєморозуміння душ — це важливі для них речі. Узи, що виникають у них, майже незруйновними і дуже рідкісні. Ймовірно, тому що Йому складно знайти правильного партнера. Найчастіше це трапляється тільки один раз в житті.

На щастя, він знає про це, і як тільки він знайшов любов, він намагається вдосконалюватися. Хоча він часто робить це більше в уяві, ніж у повсякденному житті. Секс, у світлі вищесказаного, є лише одним із способів виразити глибоку зв’язок, яка пов’язує його з його коханою людиною. Ідеальна регулярність сексу для Водолія — два або три рази в тиждень. У той же час, прелюдія починається для нього за годину до статевого акту. Це може бути розмова на захоплюючу тему, не обов’язково пов’язану з сексом.

Якщо запитати Водолія, в який час дня йому найбільше подобається займатися любов’ю, він без вагань вказав би на ранок. Йому подобається добре починати день і займатися любов’ю відразу після пробудження.

Вони можуть ладити як друзі, але як коханці не дуже. В основному це пов’язано з їх низьким інтересом до сексу. Вони обидва думають, що є більш важливі речі, ніж сексуальна життя, і навіть більш важливі, ніж особисте щастя. Для Водолія важливі високі ідеї і шляхетні цілі, яким він може присвятити себе.

Водолій і Водолій на роботі і в бізнесі

Від двох Водоліїв в роботі не варто очікувати великих результатів, незважаючи на їх високий рівень кваліфікації. Вони без проблем знайдуть спільну мову, і не будуть поводитися один з одним нетактовно. Сварки це не про них.

Цікаво! Представники знаку Водолій володіють особливим мисленням, але з-за того, що ці ідеї в своїй більшості утопічні, удвох вони зможуть зруйнувати будь-яку справу. Водолії не є дуже працьовитими, тому довести до кінця навіть самі прості ідеї буде важко. З-за цього, для успіху в бізнесі, Водоліям краще створити тандем з іншими знаками зодіаку.

Водолії часто дражнять один одного, ведучи інтелектуально просунуті суперечки. Це пов’язано з тим, що Водолії дуже розумні і їх інтереси великі. Іноді вони настільки захоплюються роздумами, що забувають про рахунку часу. Вони багато працюють над своїми ідеями, намагаючись втілити їх у практичні проекти. Також вони цінують винаходи і знання. Дуже часто вони знаходяться в перших рядах фахівців у своїх областях.

Сумісність у дружбі

Познайомитися з Водолієм легко в будь-якій компанії. Це той чоловік, на якому зосереджені люди. Водолій володіє широкою жестикуляцією і любить дивувати друзів щедрістю. Він не робить це з-за марнославства, тільки з-за щирість і відсутність егоїзму. Хоча у неї багато друзів, він ні з ким не дружить. Він не може дозволити собі емоційну залученість.

З-за хорошого розуміння, два Водолія будуть мати прекрасні дружні відносини. Однак це буде дружба, заснована більше на спільності інтересів, ніж на близькості душ.

Водолії — любителі високих ідей. Вони допомагають один одному і підказують, що треба зробити, щоб досягти адекватного рівня задоволеності життям. Вони виходять за всі межі, тому що разом вони володіють великою силою. Їх дружба ніколи не буває нудною. Вони обидва люблять експериментувати і практично нічого не бояться. Що б не цікавило їх, вони побіжать за цим, тримаючись за руки, як жваві діти.

Позитивні сторони сумісності

Безумовно, великим плюсом сумісності двох Водоліїв є те, що вони належать одному знаку. Вони завжди зможуть знайти спільну мову, так як мають спільні погляди на життя і інтереси.

Представники знаку Водолій відкриті, і легко знаходять нові знайомства. Тому, маючи схожий характер, обидва партнера завжди зможуть зрозуміти одне одного. Двом Водоліям ніколи не буде нудно, вони люблять все нове і незвичайне.

Сильною стороною відносин між Водолієм і Водолієм є взаєморозуміння про підхід до життя і взаємний інтерес до мистецтва або науки, завдяки яким вони мають можливість проводити час разом і дискутувати. Це елементи, які зближують і зміцнюють їх відносини.

Негативні сторони спільної діяльності

Емоції не є сильною стороною Водолія. Тому, коли вони разом, їм важко виражати свої почуття. Проблеми для них створюють негативні емоції.

Водолій замість того, щоб злитися, закривається і обмірковує всі нюанси в своїй голові. Щоб серйозно поговорити з Водолієм, потрібно докласти чимало зусиль, тому вони часто намагаються уникати проблем. Представники цього знаку часто створюють в голові ідеальний світ і достучатися до них стає складно.

На жаль, слабкістю їх відносин є низький інтерес до сексуальної сфери і низька емоційна зв’язок між партнерами. Також їх відносин загрожують моменти самотності і віддаленості, в яких вони обидва потребують. Вони можуть віддалитися один від одного занадто далеко, і більше не зможуть знайти дорогу назад.

Що потрібно знати один про одного?

Чоловіки і жінки, народжені під знаком Водолія є впертими. Ця проблема може з’явиться в перші моменти знайомства. З-за гендерної різниці у них не збігаються всі смаки і захоплення. У такій парі важко буде знайти того, хто поступиться іншому.

Обережно! Великою проблемою двох Водоліїв є романтичні відносини, які з часом можуть зникнути. Пара не помітить, як із закоханих перетворилися на друзів. Це триватиме до тих пір, поки хтось із них не зустріне свою любов.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Проблеми зі спілкуванням. Незважаючи на те, що вони схожі за характером і темпераментом, відмінності з-за гендерної різниці можуть виявитися непереборними, і, швидше за все, рано чи пізно їм набридне їх взаємна непередбачуваність.

Багато розмов, мало дій. Водолій, зазвичай, зупиняється на етапі планування і розповідей про те, що він хоче зробити. Це їх великий недолік, який у відносинах між двома Водоліями може вирости до рівня життєвої катастрофи.

Від чого залежить добробут пари?

Пара під знаком Водолія не повинна боятися складання і реалізації різних життєвих планів. Тимчасові невдачі в їхньому житті відбуваються, та порядок і світ швидко повертаються до них. Вони повинні враховувати той факт, що в їх життя можуть бути деякі трагічні невдачі, які, однак, будуть мати хороший фінал. Благополуччя пари проявляється в умінні говорити без сварок і у відсутності бажання домінувати над партнером. Це полегшує досягнення угоди, а для обох партнерів це дуже важливо.

Висновок

Пара з двох Водоліїв – не рідкість. Але назвати такі відносини ідеальними не можна. Така пара не обійдеться без сварок і непорозумінь. Водолій є домінантом, тому в такій парі хтось повинен жертвувати своїми інтересами.

Давайте також пам’ятати, що Водолій — повітряний знак. Вони не дозволять різного виду обмежень перешкодити їм здійснити свої мрії. Такі люди роблять те, що вважають правильним, і ніколи не здаються негативного впливу долі.

Сонник - тлумачення снів