Чоловік-Овен і Жінка-Овен: сумісність в любовних відносинах

Пара чоловіки і жінки, народжених під сузір’ям Овна – це яскравий і незвичайний союз зі своїми проблемами і викликами. Люди цього знаку володіють пристрасним і рішучим характером. Таке поєднання гарантує відносини, наповнені емоціями та враженнями.

У зв’язку з темпераментною натурою знака взаємини двох Баранів можуть зрівнятися з ураганом, цунамі, пожежею. Однак тільки від них самих залежить щастя в шлюбі. Можлива між знаками дружба, як поведуть вони себе будучи колегами по роботі. Яка сумісність в цьому союзі можна дізнатися з цієї статті.

Особливості знака Овен

У перший астрологічний місяць (з 21 березня по 20 квітня) народжуються прямолінійні, сильні особистості. Овни відносяться до знаку вогняної стихії. Вплив Марса дає цим людям кипучу енергію. Вони прагнуть домогтися своїх цілей будь-якими методами.

Переваги Овна

 • вміння приймати рішення;
 • товариськість;
 • енергійність;
 • оптимізм

Недоліки характеру

 • нетерплячість;
 • самовпевненість;
 • упертість;
 • нестриманість, імпульсивність;
 • честолюбство

Овен не вміє бути стриманим, тому завжди намагається перебивати співрозмовника під час розмови. Він прагне висловити свою точку зору, тому слід враховувати таку особливість, щоб не конфліктувати з ним. Люди, народжені під ці м знаком наділені рішучістю, вперто йдуть до мети. Вони народжуються борцями, що мають великі організаторські здібності.

Овни люблять незалежність, наділені і величезною силою волі і сповнені ідей і планів. Ніхто не змусить їх змінити точку зору. Часто їм бракує обережності. Овни різання відверті ніж наживають ворогів. Часто знаходять успіх в житті, займаючи відповідальні посади і накопичують стан. Це природжені лідери та організатори, що підтримують нові ідеї.

Увага! Особисте життя може скластися сприятливо, якщо Овнам вдасться зустріти людину, що розділяє їх плани і інтереси. В області матеріального успіху для них немає недосяжних вершин, завдяки наполегливості, розумових і організаторських здібностей. Хоча у представників знаку багато спільного, чоловік і жінка мають свої особливості характеру.

Чоловіки-Овни

Чоловіки цього знака сповнені кипучої енергії. Вони мають рішучістю, це самовпевнені, нетерплячі особистості. Ці люди-природжені лідери, які користуються в колі друзів і будь-якої компанії авторитетом. Люблять радості життя і намагаються жити насиченим долею. Чоловіки Овни енергійні, веселі люди, їх можна побачити на стадіонах або ганяють на мотоциклах. Овни не опускають руки навіть у складних ситуаціях, не бояться першими підійти до людини, зробити крок назустріч любові, чим викликають повагу.

Чоловік-Овен сповнений планів, ідей, проектів, часто неіснуючих. Він є романтиком, ідеалістом, прагнути напролом до мети. Чоловіки цього знака великі трудівники. Вони мають слабку нервову систему запальні, відрізняються агресивністю, у них загострене почуття справедливості. Через гарячого характеру бувають часті сімейні сварки, тут все залежить від тактовності партнера.

Жінки-Овни

Прекрасні представниці, що з’явилися на світ під сузір’ям Овна, мають швидку реакцію, здатні до швидкого навчання. Вони вперті, нетерплячі, обожнюють доводити свою правоту в суперечці. Дамам не сидиться на одному місці. Кипуча енергія жінок Овнів стомлює оточуючих, але в той же час дає заряд позитивних емоцій. Жінки Овни відмінні друзі, які прибіжать на допомогу, навіть якщо на дворі глибока північ. Вони ніколи не кинуть людей у біді

Овен-жінка активна особа. Вона весь час у русі. Жінки легко опановують чоловічі професії. В шлюбі прагнуть зайняти головну роль, вміють подати себе, самі вибирають чоловіків, знають свою неперевершеність і не дозволять тиснути на себе. Коли зустрічаються партнери знака Овен і між ними пробігає іскра, як можуть скластися взаємини в даному союзі?

Сумісність двох Баранів в любові і любовних відносинах

Після першої зустрічі Овни легко знаходять спільну мову, партнерам здається, що вони є ідеальною парою. У пору закоханості чоловік здатний здійснювати божевільні вчинки, гучні освідчення в коханні, дарувати дорогі подарунки. Жінки, народжені під цим сузір’ям чекають від своєї половинки надійності і рішучості, що може дати чоловік-Овен.

Від дівчини він чекає м’якості, ніжності, впевненості, вірності, ці якості поєднуються в особистості, народженої під схожим знаком. На початку знайомства любов схожа на казку Закоханість на початку знайомства може тривати нетривалий період, адже кожен із партнерів хоче стати лідером. Через деякий час жінка перестає бути м’якою і ніжною кішечкою, якщо щось піде не по її волі вона може випустити кігтики.

Юнак цього знака не зможе терпіти таку поведінку і виникне сварка з гучними криками і биттям посуду. Конфлікт буде виглядати як вогнище, що розгорається від великого вітру, але так само швидко згасає, коли знову настає тиша і спокій.

Примирення у Овнів таке ж яскраве, як і скандал, потім настає черга любові і романтики.

Між закоханими представниками сузір’я Овна часто будуть виникати розбіжності і сварки, адже обидва хочуть бути лідерами. Вони люблять командувати, що дуже дратує обох партнерів. Командирські нотки і непоступливість – основна причина розриву. Кожному із закоханих необхідно усвідомити: для збереження відносин, слід знаходити компроміс.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

На самому початку сімейного життя двом сильним особистостям складно знайти порозуміння. Обидва партнери прагнуть стати лідерами в сім’ї, при вирішенні фінансових питань, вихованні дітей. З часом вони починають притиратися і знаходять спільну мову. Добре, якщо жінка зможе проявити мудрість та навчитися поступатися чоловікові.

Але представниця цього знаку не захоче завжди виявляти покірність, тому чоловікові Овну не варто чинити на неї тиск. Якщо партнерам не вдалося знайти компроміс, то такий шлюб розпадеться. Жінкам Овнам не вистачає спілкування, вони прагнуть скоріше вийти на роботу, здатні швидко зробити кар’єру і заробити багато грошей. Це не подобається дружину, яка звикла завжди бути в усьому першим.

Увага! Ще одним каменем спотикання в шлюбі може виявитися ревнощі, притаманна обом партнерам. З-за цього часто спалахують сварки, навіть з рукоприкладством. Коли подружжя вчаться довіряти один одному і перестануть ревнувати, в сім’ї настане ідилія.

Овни вірні партнери і зради в шлюбі трапляються рідко. Слід бути спокійніше, адже нікому не подобається постійний контроль. Незважаючи на мінуси, шлюб наповнений веселощами, спілкуванням з друзями. Діти народжені у такому шлюбі ростуть самодостатніми, без комплексів. Якщо подружжя візьмуть один одного зі всіма достоїнствами, недоліками, їх союз стане сповнений любові і взаєморозуміння.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

В інтимному житті у подружжя відмінна сумісність, в обох існує висока потреба в сексуальних відносинах, прагнення до романтизму і фантазії. Це важливо, адже гармонія в спальні може допомогти подружжю стати м’якше один до одного.

Овни вірні партнери, що є великим плюсом в сімейному житті. Вони не можуть пробачити зраду, але і не змінюють партнера, навіть якщо почуття пройшли. Овен пристрасний знак. Незважаючи на те, що сумісність подружжя цього знака в сексі має великий відсоток, у них можуть виникнути проблеми.

Кожен думає про власні потреби і ігнорує бажання свого партнера. Коли Овни почнуть більше приділяти увагу один одному, можна легко подолати будь-які складнощі.

Жінка повинна бути ніжною і ласкавою особливою. Чоловік повинен стати м’якше зі своєю партнеркою, забувши про лідерські амбіції. Слід більше виявляти взаємну турботу, тоді можна буде легко впоратися з усіма труднощами. До того ж плотські втіхи для пристрасних Баранів можуть виявитися способом примирення після гучних сварок і конфліктів.

Овен і Овен на роботі і в бізнесі

Овни володіють хорошими діловими якостями, Вони сильні, витривалі, особистості, які не бояться ризику. Однак вони мають великий мінус, у них відсутня обережність та тактовність. Якщо в бізнесі співпрацюють два Овна, то вони можуть прекрасно зрозуміти один одного.

У такій парі зазвичай присутня підвищена працездатність, партнери проявляють ініціативу. Жінка знака Овен працює нарівні зі своїм колегою чоловіком-Овном. Тому їм важливо розподілити обов’язки, щоб не конфліктувати, інакше діловий союз може стати ворожим, а місце роботи перетвориться на поле бою

Жінка Овен – керівник, чоловік-Овен – підлеглий

Чоловіки знака Овен часто не дотримуються дисципліни. Тому якщо керівником є жінка схожого знака, вона зуміє заслужити повагу у колег Овна сильної статі своєю прямолінійністю, відкритістю. Ділова дама змусить його діяти за встановленим розпорядком, а він буде прагнути не підводити керівника.

Чоловік-Овен – керівник, жінка Овен – підлеглий

Прекрасний тандем, де працьовитість і сильний характер жінки знака Овен по достоїнству оцінені керівником. Така співробітниця не стане розпускати плітки про своїх колег. Жінки цього знаку зручно працювати під керівництвом людини, що дотримується такого ж ритму і стратегії в роботі, що і вона сама.

Сумісність у дружбі

Дружба людей, які з’явилися на світ під сузір’ям Овна може тривати протягом усього життя і міцніти з роками. Спільні інтереси і активність згуртує цю пару. Таким друзям не буде нудно в обопільному суспільстві. У таких друзів багато спільного: від темпераменту до захоплень. Дівчата часто захоплюються спортом, зброєю, бізнесом.

Зверніть увагу! Єдина складність – прагнення до лідерства одного з партнерів. Зазвичай до цього прагне юнак, який може вирішити складні проблеми, що подруга буде йому вдячна.

Однак вона не дозволить придушувати свою волю. У друзів відмінне взаєморозуміння. Буває, що дружба переростає в любовні відносини, але тільки якщо старі зв’язки розірвані і колишні почуття згасли. Другим половинкам не варто хвилюватися, так як Барани ніколи не підуть на зраду близької людини. Краще не варто перешкоджати такій дружбі, влаштовуючи сцени ревнощів. Розлючений Овен жахливий – перемогти його в скандалах ніхто не зможе.

Позитивні сторони сумісності

Овен з задоволенням починає зустрічатися з подібною собі за характером особистістю. Його не лякають конфлікти. Обопільна розпалюється пристрасть, емоції вихлюпуються через край. Сварки швидко забуваються, у пари гарна сексуальна сумісність. Серед позитивних моментів можна відзначити такі факти:

 • Самостійність. Партнер звертається за допомогою лише в особливих випадках, намагаючись не завантажувати близької людини проблемами.
 • Щедрість. Чоловіки і жінки Овни люблять дарувати своєму обранцеві презенти і рідко приходять в гості в порожніми руками.
 • Допомога. Партнери готові в будь-яку хвилину надати допомогу. Жінка намагається надихнути свого чоловіка на досягнення мети, допомогти подолати труднощі.
 • Овнам властива відкритість, прямолінійність. Між собою вони можуть проявляти грубість, імпульсивність, запальність. Багато чого залежить від виховання, духовного зростання, ставлення до жінок. Заради щастя можна поступитися принципами і амбіціями.

  Негативні сторони спільної діяльності

  Незважаючи на схожі темпераменти, у відносинах Овнів крім позитивних якостей існують і негативні моменти.

 • Влюбливість. Почуття Баранів можуть стрімко спалахувати, і швидко остигати. Додається прагнення до свободи і незалежності.
 • Егоїзм. Часто люди цього знака думають тільки про свої інтереси, не намагаючись стримувати негативних емоцій, відсутність тактовності.
 • Лідерство. Шпалери партнери намагаються стати лідерами і можуть чинити тиск.
 • Астрологи рекомендують влаштовувати невеликий відпочинок один від одного, залишати більше особистого простору. Це допоможе партнерам у розвитку нового рівня відносин.

  Що потрібно знати один про одного?

  Коли до Овна знайдений грамотний підхід, то з часом коханий чоловік почне проявляти поступливість і м’якість. Представники цього знака мають високу самооцінку і хочуть, щоб їх цінували в сім’ї. Існують і інші факти, які повинні бути відомі людям цього знака для взаєморозуміння.

 • Слід хвалити один одного. Овни люблять захоплення і відкритість у почуттях.
 • Жінці-Овну необхідна самореалізація і особистий простір. Дівчина не зможе постійно перебувати вдома, їй потрібне спілкування. Чоловік може стати лідером у родині якщо стане для дружини вчителем, буде опікати її і допомагати в розвитку. У шлюбному союзі потрібна взаємна моральна підтримка.
 • Необхідно частіше влаштовувати для своєї половинки романтичні подорожі, робити сюрпризи. Слід урізноманітнити дозвілля і знаходити спільні інтереси.
 • Не варто диктувати свою волю, чинити тиск на партнера, потрібно рахуватися з ним. Важливо виправляти свої недоліки, вчитися мудрості і терпінню, вмінню йти на компроміс.
 • Якщо подружжя не зможуть приборкати негативні емоції, шлюб може потерпіти крах. Що зробити, щоб цього не сталося?

  Чого варто уникати і чого побоюватися?

  Щоб союз не розвалився, слід прислухатися до думки астрологів і дотримуватися рекомендації від погіршення відносин. Жінка в такій парі повинна бути терплячою. Тут вона не зможе бути амазонкою з лідерськими замашками.

  Вона повинна планувати сімейні витрати, виховувати дітей, стримувати себе і поступитися чоловікові. Чоловікові слід бути терпиміше і м’якше дружині, не тиснути на неї, уникати грубості, постійного контролю та необгрунтованої ревнощів. Слід побоюватися втрати довіри яке відновити дуже складно.

  Від чого залежить добробут пари?

  Зваживши всі плюси і мінуси можна стверджувати, що сприятливих моментів у цьому шлюбному союзі, значно більше. З віком подружжя стануть більш врівноваженими людьми. Частота сварок зводиться до мінімальної кількості. Боротьба за першість не зникає, але й сильно отруювати життя партнерам вже не буде

  Благополуччя залежить від здатності і бажання йти на компроміс, знаходження спільних інтересів, обліку сексуальних бажань свого партнера, взаєморозуміння, здатність спокійно вести діалог. Коли існує взаємне тяжіння, завжди можна знайти вихід із складних проблем

  Висновок

  Узагальнення у відсотках. Зробивши аналіз сімейних любовних дружніх ділових сексуальних відносин різностатевих Баранів можна зробити висновок, що сумісність союзу чоловіка і жінки з’явилися на світ під цим сузір’ям приблизно дорівнює 50%. Таке процентне співвідношення може змінюватися в більшу сторону з віком. Згодом представники даного знака стають терпиміше, легше ладнають з іншими людьми, прощаючи їм помилки.

  Сонник - тлумачення снів