Лев-чоловік і Лев-жінка: сумісність в любові і побуті, на роботі, в дружбі

Іноді трапляються вдалі і завжди неповторні збігу обставин, і два прекрасних людини починають спілкуватися, тісно дружити, зустрічатися або зовсім вступають у шлюб.

Два Леви – воістину прекрасна пара, що складається з виняткових людей. Адже обидва – яскраві, сміливі і достойні особистості. Така пара обов’язково зачепить погляд і залишить про себе хороші враження. І чоловік, і жінка – Лев дуже привітні, доброзичливі і ввічливі в спілкуванні з іншими людьми, а їх головне спільне прагнення – блищати як можна яскравіше і викликати позитивні емоції у оточуючих.

З самого дитинства і хлопчики, і дівчатка, народжені під цим знаком Зодіаку, відрізняються веселим і грайливим характером і прагненням до щастя. Дитина-Лев завжди буде тягнутися до лідерства, намагатися демократично «підім’яти друзів під себе», викликати симпатію й інтерес.

З віком нічого не змінюється. В юності Леви остаточно розуміють свою природу, і, незважаючи на невелику марнославство і схильність до маніпуляцій, стають досить приємними молодими людьми.

ВАЖЛИВО! Леви – досить суперечливі натури. В один день вони комунікабельні, активні та мобільні, а в іншій – валяються на дивані в нападі апатії. Щоб не падати з крайності в крайність, Левам необхідно розвивати самодисципліну й навчитися спостерігати за собою з боку. У хід можуть йти заняття спортом, медитація, парні прогулянки або спільний активний відпочинок зі своєю другою половинкою.

Особливості знака Лев

Чоловіки-Леви

Такий чоловік неодмінно зачепить погляд і вріжеться в пам’ять. Його гордість і велич можна побачити за кілометр, а від впевненості в собі твердне повітря і захоплює дихання у жінок, що знаходяться поруч. У чоловіка-Лева прекрасний стиль, спокійний, але такий чаруючий погляд і впевнена, майже військова постава. За його манері триматися, рухів тіла і ході помітно, що він хижак, підступний викрадач жіночих сердець і просто людина, яка знає собі ціну.

Незважаючи на всю свою важливість, елегантність і царствений вигляд, Лев – дуже весела, товариська й життєрадісна людина. Він вміє розташовувати людей до себе за лічені секунди, ділитися своєю потужною енергетикою і заряджати інших. У цьому її сенс життя – ділитися, радувати і захоплювати. Він дуже рідко буває зарозумілий і грубий, найчастіше він допоможе навіть мало знайомому людині тим, що йому потрібно на даний момент: грошима, порадою або просто хорошим настроєм.

Чоловік-Лев дуже амбітний, що укупі з його гарячим характером дає хороший результат у майбутньому. Його активність пояснюється здоровим оптимізмом і веселим характером. Він ніколи не буде сумувати завчасно або шкодувати про втрачені можливості – адже так легко знайдуться нові! А вже галантність і щедрість чоловіка-Лева приваблюють весь жіночий підлогу. Не дивно, що він користується такою популярністю!

Однак у чоловіка-Лева є і недоліки. Через владного характеру і звички все контролювати, чоловік-Лев вкрай деспотичний, а іноді навіть і жорстокий. Варто контролювати ці риси характеру, щоб не перерости в психопата.

Жінки-Леви

Жінка-Лев дуже гаряче і міцно закохана в життя, а та відповідає їй взаємністю. Вона не може сидіти вдома і нічого не робити – така жінка завжди при справі, завжди зайнята, завжди нарозхват. У неї купа знайомих, друзів, колег, родичів, які не можуть без неї жити і не чують у ній душі. І цілком зрозуміло, чому – вона життєрадісна, активна і гаряча. У свою чергу, жінка-Лев не уявляє своє життя поодинці, без близьких (і не дуже) людей навколо.

Левицю можна виділити з сірої юрби оточуючих сумовитих дівчат, адже вона красива, артистична і граціозна. Її енергетика просто б’є через край – саме тому чоловіки не можуть пройти повз такої привабливої особистості. Візитною карткою жінки-Лева є не тільки ефектна зовнішність, але і гострий розум, що дозволяє дивитися прямо в корінь і бачити трохи більше, ніж інші. Додатково до цього, у неї надто розвинена інтуїція і емпатія, що дозволяє читати оточуючих, як відкриту книгу і безпомилково розпізнавати істини емоції і думки.

Завдяки ефектній зовнішності, прозорливості і дружелюбності, у Левиці багато знайомих, але так мало справжніх близьких подруг і друзів. Також, завдяки вогненному характеру і душі, спраглої протесту, жінка-Лев схильна влазити у відносини, посварити людей і розбивати сім’ї. Це – головний недолік, над яким необхідно старанно працювати.

У такій жінці, як у флаконі, дуже неординарно змішуються і достоїнства, і недоліки. Доброта сусідить поруч з марнославством і самозакоханістю, бажання покращувати себе з невгамовністю, істеричністю і запальністю. Важкий характер і не завжди адекватні вчинки – ось над чим необхідно активно і посилено працювати.

Сумісність двох Левів в любові і любовних відносинах

Іскра, що спалахнула між двома Левами, може розростися в великий, теплий і затишний вогнище, яке буде зігрівати теплом любові все життя. У Левиці і чоловіка-Лева дуже висока любовна сумісність. Все завдяки тому, що ці двоє дуже схожі один на одного і завжди розуміють справжні мотиви вчинків. Навряд чи вони будуть грати один з одним, адже якщо в парі 2 сильні особистості, мова може йти тільки про суперництво, але ніяк не про здогадах і утайках.

Цілком можливо, що ці прекрасні відносини будуть продовжуватися нескінченно, якщо Леви зможуть поставити на перше місце не себе, а свого гаряче улюбленого партнера. Для цього знаку Зодіаку таке завдання досить проблематична, так що якщо змістити пріоритети все ж вдалося, то полум’я любові буде розгоратися з новою силою.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Не варто думати, що сімейні відносини двох Царів будуть милими і спокійними, як тиха гавань. З-за вогняної природи свого знака, вони будуть підливати масло у вогонь і тут же намагатися загасити його. І Лев і Левиця дуже горді і примхливий, тому їм буде дуже нелегко віддати пальму першості один одному. У їх випадку компроміс важливий, як ніколи. В іншому випадку постійні змагання, гонки і істерики не приведуть ні до чого хорошого – шлюб розпадається.

На людях відносини можуть виглядати просто ідеально, а насправді пара може знаходитися на межі розлучення. У всьому винне природне хвастощі і марнославство цієї парочки – про проблеми люди дізнаються в останній момент, якщо взагалі дізнаються.

ВАЖЛИВО! Для збереження гармонійних відносин Леву необхідно відключати свою деспотичність (хоча б відносно дружини), і проявляти терпимість до «загонах» і «заскоки» дружини. Левиці таки слід бути акуратніше із запальністю, причіпками і прямотою. Подружжю потрібно приймати недоліки один одного, бути м’якше і добріше.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Де-де, а вже в цій області у Львів все шикарно. Вони надзвичайно чутливо ставляться до бажань партнера, беззаперечно готові їх виконувати, відкриті для експериментів та інших принад. Саме на цій екстравагантній, але такої бажаної ланцюга тримаються їхні відносини. Леви можуть сперечатися один з одним, конфліктувати, не бачити майбутнього один з одним, але при цьому продовжувати зустрічатися заради жаркого сексу.

Часто зустрічаються пари Лев-Левиця, які згодні на вільні стосунки один з одним заради запальних ночей. Привабливість один одного розбурхує свідомість, підсвідомість і розум, змушуючи бажати один одного і мати хоча б в ліжку.

Леви можуть мінятися ролями, ставати ведучими і веденими. Навряд чи секс один з одним колись набридне двом енергійний і трохи стурбований «котам».

Лев і Лев на роботі і в бізнесі

Спочатку енергійні Леви будуть просто у нестямі від радісного усвідомлення: колега просто ідеальний (на перший погляд). Такий же бадьорий, енергійний, перспективний та амбітний чоловік. Царі звірів будуть продумувати разом все до дрібниць – масштабні плани, грандіозні ідеї, нововведення. На цьому грунті вони можуть міцно подружитися, перейнятися один до одного теплими, майже братніми почуттями. Бурхлива діяльність може бути надзвичайно ефективною, за умови, що Леви правильно зрозуміють один одного і не будуть гидувати дрібною роботою.

Якщо ж Леви не зможуть правильно поводитися один з одним, така співпраця різко зійде нанівець. Головне, щоб на поступки йшли обидва – якщо один буде піддаватися, а інший панувати, милим кішечки не уникнути скандалу і швидкого розірвання контрактів.

Якщо Леви працюють на одній роботі, в схожих посадах з однаковим окладом – між ними може виникнути жива конкуренція. Так вони будуть показувати один одному свою перевагу, важливість і успішність. І зовсім неважливий підлогу, вік – їх сутичка буде феєричною.

Сумісність у дружбі

Цілком можлива. Поза роботи і сім’ї вони можуть знайти багато цікавих тем, спільних захоплень та інтересів. Саме Леви можуть довести дружба між чоловіком і жінкою можлива!

Один одного вони знайдуть потужного союзника, цікавого співрозмовника і просто людини, з яким можна пожартувати і повеселитися. Вони є енергетичної зарядкою один для одного, адже розуміють один одного на ментальному рівні.

Якщо у Львова є любовні відносини або сім’я, то вони ніколи не змінять обранця зі своїм другом, так що друга половинка може бути спокійна.

Позитивні сторони сумісності

  • Взаємне розуміння мотивів і вчинків один одного з півслова. Лев і Левиця, немов дзеркало, повторюють дії один одного і ніколи не задаються питаннями про почуття чи дії партнера. Все завдяки однаковим життєвим принципам і вродженим якостям
  • Сексуальна сумісність. Два слова, а так багато прихильності і сенсу.
  • Благородство, відсутність брехні і щедрість по відношенню до партнера.
  • Здатність «заряджати» енергією, дати слушну пораду або просто підтримати.

Негативні сторони сумісності

  • Як говорилося вище, взаємна конкуренція. Після декількох місяців «рожевих окулярів» починається цілодобове змагання. Воно може тривати довго, виснажувати нерви обом. З-за природного гордості ніхто не зможе поступитися, а це загрожує болючим розривом.
  • Вся духовна зв’язок може виявитися надуманою. Сексуальне бажання може затьмарити розум.
  • Взаємна тиранія. Якщо зачепити самолюбство Лева, він може довго і наполегливо мстити. А що робити, якщо мстити почали обидва і відразу?
  • З часом любов може ослабнути і перерости в міцну дружбу: вогненні знаки вже дуже схожі один на одного і можуть розуміти істини причини дій.

ВАЖЛИВО! Плюси і мінуси, представлені в даній статті, узагальнено і суб’єктивні. У кожної людини своя доля, свій шлях та особливості розвитку, тому робити висновок заздалегідь не рекомендується!

Що потрібно знати один про одного

Перед тим, як вступати в які-небудь відносини, Левам необхідно дізнатися один одного трохи краще. Чоловікові-Леву необхідно подивитися на поведінку жінки в колективі. Все тому, що Левиці такі жінки романтичні, привабливі і чарівні. При таких даних просто гріх не фліртувати з кожним симпатичним чоловіком, пускаючи в хід звабливі штучки. Також потрібно знати про вимогливості і запальності цієї жінки-кішки. Раптом партнеру буде важко змиритися з цією жіночою сутністю?

Звичайно ж, жінка теж повинна помацати грунт. Насамперед, необхідно дізнатися, наскільки саме цей чоловік вимогливий і жорстокий. Нерідко у чоловіків-Львів зустрічаються схильності до психам і нарцисизмом. Варто подивитися на його поведінку в різних компаніях з різними людьми, зробити висновки про імпульсивність і лише тоді стрибати у вир стосунків з головою.

Чого варто уникати і чого побоюватися

У відносинах необхідно відчувати партнера. Звичайно, вогняні знаків стримувати пориви емоцій дуже важко, але якщо любов щиро і взаємна, необхідно трохи поступатися, жертвувати своїми засадами і відходити від шаблонів.

Від чого залежить добробут пари?

Благополуччя пари і щасливий результат залежить тільки від поведінки конкретних людей. Слід пам’ятати, що любов – це велика робота, від якої залежить добробут і щастя двох, а також навколишніх їхніх близьких і рідних людей.

Висновок

Відносини двох Левів, киплячі серед життєвих пристрастей захоплюють дух перспективі, а в житті все відбувається в 100 разів цікавіше!

Сонник - тлумачення снів