Овен-чоловік і Рак-жінка: сумісність в любові і шлюбі, дружбі, роботі

Чоловіки-Овни і жінки-Раки вважаються сумісними між собою, але багато залежить від того, чи зможуть вони зійтися, володіючи практично протилежними характерами. Хоча останнє може як раз і стати гарантією міцного союзу.

Особливості знака Овен

Овни цілеспрямовані і ініціативні. Вони часто досягають бажаного, навіть якщо мають від природи спокійним темпераментом. Завдяки високій активності постійно ставлять перед собою нові завдання, але часто ідеї так і залишаються незавершеними. Їм не властива послідовність і педантичність, вони люблять постійно одержувати нові враження і схильні до ризикованих занять.

У спілкуванні можуть проявляти зайву прямолінійність, межує з безтактністю. Часто розчаровуються в людях, так як не відразу можуть розгледіти приховані людські якості. Творчо обдаровані і сильні духом, нерідко стають професійними спортсменами, дослідниками або репортерами в гарячих точках.

ДОВІДКА. Мають впертим і впертим характером, з-за чого рідко затримуються на одному місці, це ж стосується і відносин. Егоїстичні, вимагають до себе уваги. Вибирають для досягнення не завжди правильні шляхи, які часто межують з базовими принципами моральності.

Без нової ідеї Овни відчувають себе невпевнено і придушене, після її появи – віддаються повністю. Рідко підкоряються правилам і умовностей, можуть порушувати дисципліну. Це часто стає проблемою в кар’єрі. Прагнуть до суперництва, з-за чого легко наживають собі ворогів.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ. Овни вибирають для тривалих відносин партнерів, які в змозі зберегти і підтримувати інтерес до себе.

Представники цього знака не емоційні, при цьому від партнерів часто вимагають повної віддачі. Не люблять відчувати себе в залежності від коханої людини.

Особливості знаку Рак

Раки сентиментальні, влюбливі, сповнені життєвих сил. У них досить часто змінюється настрій, вони виглядають миролюбними, але володіють внутрішнім стрижнем. Головне достоїнство жінок-Раків – вміння зберігати домашнє вогнище. Їх супутники життя відчувають турботу та захист.

Ще одна перевага – сверхточная інтуїція. Але це йде разом з чутливістю, вразливістю і зайвої ранимістю. Завдяки їх скритності, їм без праці можна довірити секстеты, але з-за цього вони можуть бути замкнутими з незнайомими людьми. Часто не можуть відразу справити належне враження.

Іноді вони відчувають зайвий песимізм, можуть витрачати колосальну енергію на власні страхи. В сім’ї вони стають прекрасними господинями і матерями.

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Раку в любові і любовних відносинах

Найбільш часто між представниками цих знаків виникає саме справжнє кохання. Такий союз сповнений ніжності, однак, є і проблеми. Вона воліє стабільність і спокій, він – бурю емоцій. Для нього важлива не тільки пристрасть, але і сварки, які створюють «емоційні гойдалки» у відносинах.

Жінка-Рак дуже постійна, вона вірна своєму партнеру, і рано чи пізно йому стає трохи нудно. Якщо вони ще не одружені, жінка-Рак буде легко терпіти мінливість характеру Овна, але як тільки відбудеться весілля, все зміниться. Овни, до речі, тому віддають перевагу відносин без зобов’язань. При цьому їм вдається задовольнити його потреби у необхідності завойовувати все нових жінок.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Шлюб у чоловіка-Овна і жінки-Раку, по всій видимості, буде міцним. В основному це завдяки рішучості настрою у дами. Раки спочатку шукають обранця на все життя, і готові весь вільний час присвячувати облаштування побуту.

Але Овен ставить інші умови для майбутньої дружини – любов і пристрасть. Він не любить побуту, дружина повинна бути завжди в хорошому настрої, радісна і красива. Надмірна опіка може загнати його в кут, в якому він не зможе відчувати себе вільним.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ. Головною в сім’ї буде дружина. До пропозиції вести ці стосунки Овен, але як тільки прозвучить заповітне «Так», жінка буде всіляко демонструвати, що вона не повністю підпорядковується Овну.

Продовжувати сімейну ідилію можна тільки в тому випадку, якщо чоловік буде відчувати себе завойовником, навіть якщо вони перебувають у шлюбі багато років і у них є діти. Овен повинен залишатися в захопленні від своєї обраниці.

ДОВІДКА. Якщо підтримувати взаємний інтерес постійно, то такий шлюб буде незрівнянним. Подружжя будуть ідеальними в очах один одного, вона прекрасна господиня і коханка, він годувальник, здатний пробити чолом стіну.

Овни розуміють, що вони не до кінця компетентні в питаннях, які стосуються відносин та шлюбу, тому дають можливість дружині вирішувати, як вчинити.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Сексуальне життя цієї пари можна назвати практично ідеальною. Жінка щиро любить і готова на все заради свого коханого. А чоловік-Овен меткий, з ним ніколи не буває все нудно і одноманітно. Займатися любов’ю вони будуть настільки часто, наскільки це можливо.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ. Але можуть виникати і специфічні проблеми. Приміром, Раки надмірно прискіпливі до себе. Вони не можуть розслабитися, якщо їм здається, що в їх зовнішності є якісь вади. Овни ж віддають перевагу раптовості, сексу в незвично місці і в невідповідний час. Жінки-раки можуть вести себе досить стримано, особливо в ліжку.

Овен-чоловік і Рак-жінка на роботі і в бізнесі

До роботи у них абсолютно різні підходи, що може викликати певні труднощі. Вони рідко стають колегами: Овни віддають перевагу більш динамічні і ризиковані професії, Раки – вимагають витримки і терпіння.

Якщо жінка-Рак буде працювати підлеглим у начальника-Овна, то у такого поєднання можливе майбутнє, але це за умови, що вона буде займатися рутинною роботою. Періодично можливі напади гніву з боку начальства. Жінка-Рак як начальник не зможе зрозуміти свого співробітника з-за його запального характеру і нелюбов до критики в свою адресу.

До РЕЧІ. Чоловік і жінка, представники цих знаків зодіаку, здатні розкрутити досить успішний бізнес. Завдяки здатності помічати хороші ідеї, вони можуть створити популярний бренд.

Проблеми можуть початися на етапі витрати грошей. Раки дуже ощадливі, коли Овни смітять грошима направо і наліво. Тому для досягнення успіху їм доведеться піти на компроміс.

Зазвичай за просування ідей в цій парі відповідають чоловіки, жінки ж контролюють процес виконання і стежать за ідеями.

Сумісність у дружбі

В дружбі може бути два варіанти: або вона буде дуже міцною, або її не буде взагалі. У пари настільки сильна любовна сумісність, що перешкодити їм стати партнерами по життю допоможе тільки сильна любов до іншої людини. Якщо один з них одружений, то другий з подружжя може підозрювати зраду. Про сексуальні стосунки будуть замислюватися і оточуючі.

Якщо така дружба все-таки відбудеться, то вона буде виглядати досить дивною. Потребувати жінка-Рак і чоловік-Овен один одного будуть тільки епізодично. Вона, щоб вислухати його, коли він хоче виговоритися, а він – щоб допомогти їй вирішити конкретні проблеми. Можливо, дружба триватиме кілька років, а потім все-таки настане любов.

Позитивні сторони сумісності

Основна перевага такої сумісності пари – їх протилежність. Завдяки цьому вони практично ідеально доповнюють один одного. Вона чутлива і ніжна, він активний і енергійний. Іноді здається, що Овен абсолютно не звертає уваги на думку інших людей, але це не зовсім так. Його здатна вивести з себе навіть найменша критика. Зате завдяки спокою і врівноваженості жінки-Раку вона здатна вплинути і на свого партнера, заглушивши у нього напад люті.

З іншого боку, при необхідності вона зможе і дати йому відсіч. Це буде сприяти тому, щоб життєві цілі Овна ставали більш реальними.

Негативні сторони спільної діяльності

Незважаючи на те, що ця пара має досить високий ступінь сумісності, у них можуть все-таки зустрічатися розбіжності і непорозуміння. Жінка-Рак схильна до депресії, ніж вона може сильно приголомшити чоловіка-Овна. Він по життю оптиміст і не розуміє, чому вона так сильно засмучується через дрібниці.

При кожній сварці вона сильно починає накручувати себе, з-за чого сильно страждає. Що б вона почувала себе впевнено і була щаслива, чоловік-Овен повинен її переконати в тому, що вона буде забезпечена як любов’ю, так і дітьми.

Що потрібно знати один про одного

Овен повинен розуміти, що якщо він вибере жінку-Раку, то рано чи пізно йому доведеться відмовитися від пригод. Доведеться стримувати себе і в поривах постійно змінювати цілі. Зате він отримає підтримку вірною і люблячої дружини, створює сімейне вогнище.

Жінка-Рак повинна розуміти, що її улюблений страшно не любить нудьгувати. Відносини повинні бути різноманітні. Це зовсім не означає зради. Він оцінить, якщо вона займеться собою, буде ходити на фітнес або до косметолога.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

У першу чергу жінки-Раку варто уникати критики чоловіка або обранця, так як він ставиться до неї негативно. Особливо це стосується тих, в яких він вважає себе кращим.

Ще один фактор, який не терпить Овен у відносинах – це нудьга. Його життя повинна бути максимально різноманітною і завдання обраниці – допомогти йому в цьому. Він не буде терпіти постійних докорів, дружина повинна бути завжди красивою і в хорошому настрої.

Жінка-Рак дуже терпляча, і на перший погляд невибаглива. Але погане ставлення її також може легко образити, хоча вона і не покаже виду. Особливо критика її здібностей як господині, матері і дружини.

Від чого залежить добробут пари?

Є речі, на які Овни і Раки у відносинах і в житті дивляться по-різному. Чоловік марнотратний, що дуже часто стає основною причиною конфлікту. Тому йому потрібно обов’язково аргументувати свою позицію дружині. Раки, навпаки, схильні до накопичення грошових коштів, іноді навіть занадто. Це може стати перешкодою.

Але навіть якщо жінка-Рак висварить партнера за надмірно дорогий подарунок, насправді, їй буде дуже приємно. Єдине, що вона віддає перевагу більш практичні речі, тому зрадіє більше посудомийній машині, ніж діамантів.

Чоловік Овен навпаки буде радий подарунку для себе, такого як новий гаджет, хороші парфуми або стильна одяг. Цей подарунок обов’язково повинен бути якісним.

Щоб не провокувати Овна на скандал слід уникати критики щодо нього. Не варто висміювати його сміливі мрії. Краще підтримувати коханої, якщо він поставить собі якусь певну мету, це йому допоможе її досягти.

Висновок

Успішність відносин буде цілком залежати, наскільки пари над цим працює. Тільки взаєморозуміння, робота над відносинами і поступки допоможуть їм залишитися разом назавжди.

Сонник - тлумачення снів