Скорпіон-чоловік ? та Скорпіон-жінка ?: сумісність в любові і шлюбі, побуті, на роботі, дружбу

Два скорпіона, поміщені в одну банку, можуть вбити один одного, або об’єднатися в потужний і небезпечний союз. Так само і у представників цього знака зодіаку, що поєднує в собі любов і смерть одночасно. Відносини двох скорпіонів будуть пристрасні, глибоко чутливими і вибухонебезпечними. У статті розкриваються особливості романтичних, дружніх і ділових стосунків між чоловіком скорпіоном і жінкою-скорпіоном.

Особливості знака Скорпіон

Скорпіон – найбільш непередбачуваний знак стихії води. Подібно бурхливому гірському потоку, скорпіон зносить будь-які перешкоди на своєму шляху. Він любить гроші, влада, але при цьому вважає за краще залишатися в тіні, чекаючи свого зоряного часу. Представники цього знака цілеспрямовані, терплячі, фізично і психічно стійкі люди. Вони завершують все розпочате, незважаючи ні на що. Скорпіони часто схильні до «комплексу супермена» – вони прагнуть змінити на краще не тільки себе, але і весь світ.

Скорпіони мають глибоким внутрішнім світом, який не кожному дано зрозуміти. Вони схильні до замкнутості, і рідко розкривають свої емоції. Будучи природженими психологами, вони тонко відчувають оточуючих людей. Скорпіон – дуже небезпечний суперник, здатний звернути на свою користь навіть власні недоліки. Він готовий жорстоко мстити будь-кого, хто образить або розчарує його. Рішучість і холоднокровність робить скорпіона чудовим військовим, хірургом або рятувальником.

Підкорити скорпіона дуже складно. Тим, кого він обрав як одного або партнера сам, він вірний до кінця. Він цінує інтелектуальних, успішних людей.

ЦІКАВО! Особа представників знаку скорпіон завжди залишається байдужим. Навіть очі не можуть видати їх справжні емоції.

Позитивні якості:

 • Стійкість;
 • Сексуальність:
 • Цілеспрямованість;
 • Чесність;
 • Безстрашність;
 • Духовність.

Найгірші якості:

 • Закритість;
 • Підозрілість;
 • Схильний кидатися в крайності;
 • Мстивість;
 • Владність.

Чоловіки-скорпіони

Чоловіки-скорпіони – владні, горді і пристрасні. Своїми яскравими чоловічими якостями вони привертають до себе увагу багатьох жінок, але зацікавити їх здатна тільки загадкова і скритна натура. У любові такий чоловік вимагає повної самовіддачі і не потерпить суперників. Представники цього знака не здатні пробачити зраду, навіть якщо самі не без гріха.

Скорпіон любить гроші і вміє їх заробляти, але схильний до марнотратства. Також схильний до алкогольної та наркотичної залежності. Дуже вибірковий у спілкуванні – не підпустить до себе неприємного людини.

Жінки-Скорпіони

Жінку-скорпіона можна охарактеризувати як вабить і лякає одночасно. Звабливі від природи, вони розбурхують уяву всіх чоловіків, що зустрінуть на своєму шляху. Але завоювати її серце не просто впоратися з такою дамою зможе тільки самий успішний чоловік, розвиненого як фізично, так і розумово. Представниця знаку води бачить людей наскрізь і не дозволить себе обдурити.

Смілива і впевнена в собі, вона завжди прагне до влади. Незважаючи на суворий і небезпечний характер, дівчина-скорпіон дуже жіночна і чуттєва. Саме таких жінок часто називають «фатальними».

Сумісність двох Скорпіонів в любові і любовних відносинах

Союз двох скорпіонів має всі шанси на довгі і глибокі почуття. Вони підживлюють один одного своєю енергією – як позитивною, так і негативною. Завдяки цьому, в парі панує повне взаєморозуміння. Не рідкісні випадки, коли сполучною ланкою між ними стає загальна ненависть до кого-небудь.

Пара, що складається з двох скорпіонів, зустрічається досить часто. Їх тягне один до одного на рівні підсвідомості. Початок відносин часто схоже на гру, метою якої є завоювання один одного. Вони вважають за краще не демонструвати зацікавленість один в одному. Вони обережно вивчають один одного на відстані, немов оцінюючи здібності суперника.

Сумісність цих відносин висока, але нестабільна. Відносини можуть стрімко обірватися, перетворивши вчорашніх коханців у ворогів. Сварки між скорпіонами завжди галасливі, з биттям посуду і демонстративним виходом з дому. Але їм важко один без одного, розлучившись, вони швидко сходяться знову.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Швидкоплинному роману скорпіони люблять тривалі серйозні стосунки. Шлюбу не уникають, а навпаки, прагнуть як можна швидше застрахувати себе від можливої зради. Союз двох скорпіонів може вимагати від них більше, ніж вони здатні дати.

Сімейні представники знаку часто сваряться, постійно розходяться і знову сходяться. Скандали і крики не покидають їх будинок. Це дуже емоційні відносини, які не кожен зможе винести. Тільки перемога над власним непростим характером допоможе обом знайти сімейне щастя.

Роль добувача вони вважатимуть за краще розділити на двох. Жінки скорпіони зазвичай не стають домогосподарками, і це може стати причиною невдоволення чоловіка. Тільки здатність до відкритої розмови, який дуже важко дається потайливим скорпіонам, готовність до компромісу і гнучкість допоможуть прийти до угоди.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Сексуальне напруження між представниками цього знаку відчувається майже миттєво, з перших хвилин зустрічі. Пристрасть спалахує подібно лісової пожежі, який з кожною секундою захоплює все нові території. Тільки в сексі скорпіони не бояться повністю розкритися один одного, демонструючи навіть самі слабкі точки. На початку відносин вони буквально не можуть один від одного відірватися.

Секс між скорпіонами може бути чудовим, або жахливим. З одного боку, загострення пристрастей забезпечує обопільне бажання. Представники цього знака не обмежують себе в ліжку і схильні до різноманітності і експериментів. Вони обидва люблять секс, і вважають його найвищим ступенем прояву почуттів.

Але в той же час їм властивий певний егоїзм та турбота про власне задоволення – кожен буде намагатися домінувати. Крім того, часто проектують проблеми й особисті образи на сексуальне життя. Іноді це виражається в бурхливому примирення після сварки, але частіше лише віддаляє один від одного. Ще одна перешкода на шляху до сексуальної гармонії – вроджена недовірливість знака. Для представників знаку важлива не тільки вірність, але і впевненість в тому, що відбувається в спальні не покине її межами.

Скорпіон і Скорпіон на роботі і в бізнесі

Один скорпіон – добре, а два – набагато краще, швидше і ефективніше! У робочих питаннях вони вдало доповнюють один одного, підвищуючи працездатність і швидкість праці. Вони можуть стати відмінними колегами або партнерами по бізнесу. Відносини між скорпіоном начальником і підлеглим складаються залежно від поведінки керівництва – скорпіони не терплять, коли оточуючі демонструють свою перевагу перед ними.

Перебуваючи в тихому і спокійному колективі, від нудьги починають ділити владу і наполегливо нав’язувати свою думку. При цьому вони не гребують використовувати «заборонені прийоми», такі як плітки і інтриги.

ЦІКАВО! Представники цього знаку часто заводять службові романи один з одним.

Сумісність у дружбі

Скорпіони можуть бути або друзями чи ворогами. Схожість характеру одночасно і зближує їх і відштовхує. У них завжди знайдуться спільні теми для розмов, вони розуміють один одного з півслова. Дружба можлива у випадку, якщо один з них погодиться прийняти іншого як лідера. Це буде складно назвати справжньою дружбою, швидше партнерством. Але стосунки все одно не буде тривати вічно, рано чи пізно самолюбство візьме вгору.

Замучав один одного нескінченними перевірками «на міцність», звинуваченнями і причіпками, скорпіони стають найлютішими ворогами. Між різностатевими друзями час від часу відбувається секс. Він може бути випадковим і не мати продовження.

Позитивні сторони сумісності

Удвох скорпіони здатні зробити неможливе. Один від одного вони отримують те, що інші дати не здатні.

Переваги союзу:

 • Однакові життєві цілі і плани;
 • Інтелектуальна сумісність;
 • Ідеальна сексуальна сумісність;
 • Схожий темперамент;
 • Емпатія – скорпіони підсвідомо відчувають потреби свого партнера;
 • Глибокі і щирі почуття один до одного.

Негативні сторони спільної діяльності

Відносини між скорпіонами завжди починаються з бурхливих пристрастей. Однак після того, як почуття трохи вщухають, в парі починається справжня боротьба за владу. Любов до свободи та незалежності також часто стає причиною сварки або навіть розлучень.

Основні мінуси союзу:

 • Необґрунтовану недовіру до партнера, ревнощі;
 • «Пересичення» партнером, відсутність яскравих вражень;
 • Скритність і емоційна замкненість;
 • Упертість, небажання поступатися, боротьба за лідерство;
 • Максималізм;
 • Невміння розпоряджатися спільним бюджетом.

Що потрібно знати один про одного

Доля цієї пари точно не найлегша. Вивчивши особливості характеру чоловіки й жінки цього знака, можна уникнути помилок в майбутніх відносинах.

Цілеспрямований і харизматичний чоловік-скорпіон стане добрим і турботливим чоловіком. Але його дбайливість може межувати з тиранією і манією. Для нього все навколо – підлеглі, які повинні жити за його правилами.

Скорпіон хоче бачити поряд з собою неконфликтную жінку, яка буде погоджуватися з нею у всьому. Сам він зовсім не вміє підкорятися, ні поступатися, і піде на все, щоб зберегти позицію лідера в сім’ї. Такий чоловік любить вказувати на чужі недоліки і влаштовувати сцени ревнощів.

Жінка скорпіон – загадкова і красива, вона здатна звести з розуму чоловіка одним поглядом. Вона однаково успішною на роботі і вдома. В офісі вимоглива начальниця, а вдома ідеальна господиня і мати. Для чоловіка вона швидше сильний суперник, ніж супутник життя.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Відносини людей, народжених під цим знаком, можна назвати кармічними. Чим би не закінчилися їх історія, обидва вони отримають важливий життєвий урок – не потрібно «замовчувати» проблеми і прокручувати діалоги в голові. За недовірливістю і скритністю скорпіонів ховається невпевненість у собі. Важливо вміти ставити прямі і чесні питання, як би не було страшно почути відповідь.

Відносини часто стають нестерпними саме через відсутність щирості між партнерами. Це призводить до затаєним образ, а потім і до помсти, в якій скорпіони дуже добре розбираються. Обидва намагаються маніпулювати, що тільки ускладнює становище.

Від чого залежить добробут пари?

Закохані скорпіони з’єднані між собою особливою магією. Пари, які будуть пам’ятати про те, що вони є відображенням один одного, зможуть пережити всі труднощі та випробування і зберегти свою любов.

ВАЖЛИВО! Хороша сумісність не є запорукою щасливих відносин. Щоб отримати результат потрібно докласти власні зусилля.

Благополуччя пари двох скорпіонів залежить від кількох факторів:

 • Здатність до відкритого діалогу. Цей знак самий потайний з усіх, йому неймовірно важко розкритися навіть перед близькими людьми. Це стає причиною недомовок і сварок.
 • Матеріальне становище. Жінку скорпіона розчарує чоловік, який заробляє менше за неї і неспроможний задовольнити її фінансові потреби.
 • Повага кордонів партнера. Ревнощі і владність часто обмежує особисту свободу оточуючих. Боротьба з жагою контролю – важливий крок до успіху в особистому житті.
 • Психологічна витривалість. Не всі можуть винести постійні сварки і конфлікти. Успішність союзу двох скорпіонів залежить від бажання ці конфлікти згладити.
 • Висновок

  Сумісність між двома скорпіонами дуже висока: вони можуть стати друзями, коханцями або подружжям. Відносини можуть бути непростими, але нудно точно не буде. Приклавши трохи зусиль до розуміння свого партнера, представники цього знаку зможуть створити щасливу і міцну сім’ю.

  Сонник - тлумачення снів