Овен-чоловік і Лев-жінка: сумісність в любові, шлюбі, на роботі, в дружбі

Овен і Лев вважаються однією з найкращих пар. Обидва ці знаки знаходяться під заступництвом стихії Вогню. Саме тому в цій парі найчастіше панує гармонія і щастя. Звичайно, не обходиться і без ложки дьогтю. Егоїстичні і норовливі натури Овна та Лева здатні зруйнувати будь-які, навіть самі щасливі й гармонійні відносини.

У сьогоднішній статті ми поговоримо про те, які стосунки найбільше підходять чоловіка-Овна і жінці-Леву. У чому сильні сторони такого союзу, а над чим парі доведеться попрацювати.

Особливості знака Овен

Чоловік-Овен – упевнений і цілеспрямований. Він завжди йде вперед, не озираючись навколо. Там, де інші шукають відмовки, він шукає можливості. Овен готовий взятися за будь-яку справу, лише б воно було цікавим.

Його люблять жінки. Їх приваблюють пристрасть, напір, прямота. Овен ніколи не буде мимрити або тремтіти від хвилювання. Він не стане піввечора дивитися на вподобану йому жінку з темного кута, а відразу підійде до неї і заявить про свої наміри.

Чоловік-Овен завжди трохи простодушний і здається трохи грубим. Але, насправді, він просто не звик лицемірити. Якщо ви хочете почути правду про себе, запитайте про це саме його.

Втім, такий благородний і прекрасний лицар має і своїх демонів, від яких часто страждає.

Овен буває нахабним і безцеремонним. Він не завжди здатний бути альтруїстичних. І взагалі скромність точно не його благодійник.

НА ЗАМІТКУ. До гірших рис цього знака також можна віднести схильність до тиранії і насильства, нетерплячість, жорстокість.

Овна легко вивести з себе. Він часто поступається більш гнучким суперникам, так як не здатний бачити і визнавати свої помилки.

Особливості знака Лев

Привабливість, царственість, чарівність, екстравагантність, граціозність – всі ці епітети як не можна краще характеризують жінку-Лева. Ви точно помітите цю даму. Адже вона – живе втілення Клеопатри.

Левиця дуже товариська і любить перебувати в центрі уваги. Як справжня королева потребує фрейлинах, так і жінка-Лев потребує своїх подруг.

Чоловіки буквально божеволіють, прагнучи роздобути таку даму. Але все, що вони отримують в нагороду за свої старання, – це легкий кивок голови і поблажливу посмішку.

Левиця любить комфорт і розкіш. Але це не просто бажання жити красивим життям. Така жінка дуже багато і старанно працює. Це саме типаж сучасної бізнес-леді, яка сама будує свою кар’єру і життя.

Також Левицю відрізняє приголомшливий смак і почуття стилю. Вона завжди прекрасно одягається. Навіть якщо їде за місто на пікнік або йде на виснажливу тренування в спортивний зал.

Втім, і їй притаманні недоліки. Самовпевненість Левиці нерідко переростає в гордовитість. Також їй не чуже марнославство. Але найбільший недолік жінки-Лева – це її его. З-за цього Левиця буває просто нестерпним людиною, з яким зовсім не хочеться мати нічого спільного.

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Лева в любові і любовних відносинах

Любовні стосунки чоловіка-Овна і жінки-Лева – це історія про прекрасну даму і хороброго лицаря.

Чоловік-Овен є невиправним романтиком по натурі. Він обожнює робити компліменти, дарувати подарунки і взагалі чинити всілякі знаки уваги дамі свого серця. Природно, що царственої Левиці все це припаде до душі. Заради такого вона навіть згодна поступитися лідерством у парі. Але тільки для того, щоб направляти свого чоловіка.

Однак не варто думати, що в такій парі працювати над відносинами буде тільки чоловік, а жінка – лише сидіти склавши руки і чекати подарунків, букетів і побачень. Жінка-Лев готова намагатися не менше. Вона завжди придумає, як провести разом час. Левиця добре планує заходи. Вона завжди дістане проходки на костюмовану вечірку, дізнається, де в місті можна посидіти на даху і куди варто піти в наступну п’ятницю.

Ці відносини можна було б назвати ідеальними. Якби не одне «але», а саме егоїзм Левиці і Овна. Тільки він здатний зруйнувати цю ідилію.

ЩО РОБИТИ? Не намагайтеся стати головним у цих відносинах, насолоджуйтеся почуттям любові, а не почуттям власного тріумфу.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Чоловік-Овен і жінка-Лев може створити ідеальну сім’ю. В ній завжди будуть гармонія і взаєморозуміння, спільні подорожі в інші країни, походи з наметами в ліс або гори, вечірки і фінансова стабільність.

Обидва знака люблять сім’ю та сімейні цінності. Вони готові стати хорошими батьками і виховати здорових, розумних дітей.

Однак для цього Барана і Леву доведеться приборкати своє его. Якщо чоловік і жінка зможуть зрозуміти, що в родині не так важливо «Я», як важливо «Ми», то їх союз буде успішний. Якщо ж вони будуть сприймати шлюб як гонку битва за трон, то їх сім’я довго не проживе.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Тут можна сказати лише одне: вона ідеальна. Володіючи схожими характерами, чоловік-Овен і жінка-Лев знайдуть один в одному найкращих коханців. Вони ніколи не будуть сподіватися на партнера, а спробують все взяти в свої руки. З-за цього їх сексуальна життя буде яскравим і насиченим. Прагнучи потішити своє его, вони будуть дивувати партнера кожен раз. Навіть через тривалий час інтимна близькість один з одним не перетвориться для них на рутину подружнього боргу. Вони завжди готові мінятися ролями і експериментувати.

Овен-чоловік і Лев-жінка на роботі і в бізнесі

Ця пара ідеально підходить для ведення спільної справи. Якщо Овен вирішив почати свій бізнес, то на посаду головного бухгалтера йому варто найняти Левицю. Вона буде стежити за його фінансами як за своїми, а ставитися до справи нарівні з ним.

Також обидва знака добре працюють в команді. Кожен буде привносити в проект свої ідеї. Справа буде буквально горіти. Вони будуть працювати ночами, без вихідних, але не заспокояться, поки не досягнуть перемоги.

Сумісність у дружбі

Варто відразу обмовитися, що дружба між Овном і Левом можлива, якщо між ними немає сексуального потягу.

А так ці двоє можуть стати хорошими друзями. У них багато спільного. І в поглядах на життя, і в захопленнях. Будучи підопічними Вогню, вони пристрасно захоплюються. Саме Овни і Леви створюють фан-клуби, що організують тусовки та вечірки.

У них завжди є загальна тема для розмови, обговорення якої вони можуть провести всю ніч. Суперництво завжди буде їх меж і змушувати розвиватися.

ЦІКАВО. Овен-хлопчик і Лев-дівчинка ніколи не зізнаються відкрито в своїй дружбі, хоча вони будуть ближче один до одного, ніж всі інші їх однолітки.

Позитивні сторони сумісності

Найголовніша перевага цієї пари перед іншими в тому, що обидва партнера стимулюють один одного. Ні Християнство, ні Лев не захочуть бути тінню своєї другої половинки. Кожен з них буде прагнути відповідати в статусі, успішності, цілеспрямованості.

Ще один плюс цієї пари – фінансова стабільність. Левиця, як ніхто інший, здатна розпланувати бюджет і контролювати фінанси. А ось Овен краще інших підходить на роль добувача. Витривалий і впертий, він може працювати не покладаючи рук, щоб задовольнити свою даму.

Обидва партнера підвищують самооцінку один одного. І що важливо, ніхто з них не робить це на шкоду іншому. Овен просто щасливий володіти кращою жінкою світу. А Левиця тішить своє его, бачачи на які вчинки заради неї готовий її чоловік.

Овен і Лев відмінно доповнюють один одного емоційно. Обидва знака перебувають під заступництвом Вогню, а це значить, що вони патологічно не переносять нудьгу і поганий настрій. І, якщо хтось засумує, другий зробить все, щоб підняти настрій своїй половинці.

Обидва цих знака однаково дивляться на шлюбні відносини. І Овен і Лев люблять дітей, люблять комфорт і завжди працюють на благо сім’ї. Вони створюють міцні, гармонійні сім’ї.

Негативні сторони спільної діяльності

Незважаючи на все видиме благополуччя, у пари є серйозні недоліки, з якими треба працювати:

  • І Овен і Лев – патологічні ревнивці і власники. Обидва знака люблять легкий, ні до чого не зобов’язує флірт, що просто виводить з себе іншого партнера.
  • Овен готовий кинутися з кулаками навіть на неіснуючого залицяльника своєї дами. І Левиця дає йому відмінний привід для цього, зберігаючи купу дрібничок, що залишилися від минулих стосунків.
  • Відносини двох природжених лідерів, Овна та Лева, завжди мають ризик перерости в суперництво. Тоді чекай біди.
  • Обидва партнера страждають від спалахів гніву. Особливо, коли у них виникають якісь проблеми, і щось не виходить. Особливо легко вивести з себе Овна.
  • У цій парі рідко можна почути слово «Вибач». Вантаж невирішених проблем і минулих образ може просто зламати ці відносини.
  • Овен любить все контролювати, а Левиці потрібна свобода. Якщо чоловік в парі сильно старше, це незмінно спричинить за собою проблеми.

Що потрібно знати один про одного

Овну потрібно пам’ятати, що Левиці потрібно увагу. Їй лестять компліменти, подарунки та надані знаки уваги. Це царствена особа, а, значить, на неї завжди будуть дивитися інші чоловіки. З цим нічого не поробиш. Якщо Овен не може з цим змиритися, то саме він зруйнує цей союз. Але йому варто пам’ятати, що Левиця вибрала саме його, а, значить, вважає його найбільш гідним і кращим.

Жінці-Леву треба розуміти, що чоловік, що народився під знаком Овна, завжди буде прямим, чесним, впертим і нахабним. Така його натура: йти вперед, не помічаючи перешкод, і домагатися бажаного. Якщо жінку більше приваблюють солодкі, але порожні слова, ніж реальні чоловічі вчинки, то щастя в парі з Овном їй не буде.

Обом партнерам варто пам’ятати про егоїстичності натури другої половинки. Як би те ні було, доведеться змиритися з тим, що в такому союзі завжди буде деяке суперництво. Нехай навіть на дрібному, побутовому рівні. Якщо вас це стомлює і лякає, то краще шукати собі іншого супутника життя.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Овну варто побоюватися Левової хитрощі і гніву. Левиця завжди дивиться на кілька кроків уперед. Ще така жінка не прощає навіть натяку на зраду. Вона ненавидить півтони: або ви з нею, або пішли на всі чотири сторони.

НА ЗАМІТКУ. «Не грайтеся з вогнем» – це про жінку-Лева. Вона може не звертати уваги на якісь дрібниці, але з-за серйозних вчинків розсердиться так, що мало не здасться.

У відносинах з Овном дуже важливо пам’ятати про те, як страшний він в люті. Незважаючи на те, що це впевнений і сильний чоловік, він схильний до спалахів гніву. Овен простодушний і не має візантійським підступністю. Він слабкий в інтригах і підкилимних іграх. Ставши у чиїйсь грі, він легко втрачає самовладання, починає помилятися, злиться на себе і, врешті-решт, зганяє свою лють на близьких.

НА ЗАМІТКУ. Уникайте стикатися з Овном лоб в лоб. Дійте м’яко і непомітно.

Від чого залежить добробут пари?

Чоловік-Овен здатний стати для Левиці її прекрасним і відважним лицарем, який завжди буде захищати свою королеву.

Жінка-Лев ідеально підходить Овну для ролі матері його дітей і берегині сімейного вогнища.

У пари великі шанси створити благополучний і гармонійний союз. Їм не треба долати критичні розбіжності або вести спільне життя, боячись сказати зайве слово. Обидва знака люблять прямоту і чесність у відносинах. Вони схильні поважати партнера, якщо вважають його рівним собі.

НА ЗАМІТКУ. Овну варто давати своїй жінці більше свободи. Такого впевненого і сильному чоловікові не личить сумніватися в чесності своєї жінки.

Благополуччя пари цілком і повністю залежить від розсудливості жінки і чоловіки. Зірки прихильні до цього союзу, і головне нічого не зіпсувати.

Не бійтеся довіряти партнеру і погоджуватися з ним у рішеннях.

НА ЗАМІТКУ. Левиці варто поступитися видиме лідерство в парі. Овну приємно відчувати себе головним. Він любить бути ватажком. А мудра жінка завжди знає, як переконати чоловіка прийняти правильне рішення.

Висновок

Незважаючи на те, що Овен і Лев буквально створені одне для одного, цій парі не варто зупинятися у розвитку відносин. В характері кожного з цих знаків тяга до лідерства і досконалості. Якщо партнер раптом почне лінуватися, перестане рости, то пару почне лихоманити. Втім, не поспішайте лякатися, якщо обидва партнера – дорослі, сформовані особистості, то вони і так знають, що відносини вимагають постійної роботи.

Сонник - тлумачення снів