Овен-чоловік і Скорпіон-жінка: сумісність в любові, шлюбі, на роботі, в дружбі

Всіх нас турбують відносини з протилежною підлогою. Хтось звертається за порадою до близьких друзів, хтось шукає відповіді в інтернеті на форумах, а хтось довіряє зіркам і гороскопів.

У сьогоднішній статті ми розповімо про союз чоловіка-Овна і жінки-Скорпіона. Подивимося, що говорять зірки про даній парі. Чи є у них шанс на щасливе спільне майбутнє і, якщо так, то в якому статусі?

Погодьтеся, така пара Вогню і Води виглядає інтригуюче. Від цих двох відразу чекаєш якихось неймовірних емоцій і почуттів у стосунках. Але про все по порядку.

Особливості знака Овен

Овен – перший знак Зодіаку, і він у всьому хоче бути лідером.

Чоловік-Овен – це той чоловік, який здатний пробити чолом стіну на шляху до своєї мети. Він упертий, вважається тільки зі своєю думкою, енергійний і амбітний.

Овен любить змагатися. Перемоги в поєдинках підживлюють його его. Без них він швидко псується і стає лише блідою тінню самого себе.

Чоловік-Овен дуже дорожить своєю свободою і незалежністю. Вам не вдасться поставити його у стійло і перетворити в милу овечку. Він любить бути на виду і обожнює кидати виклик всьому світу. Він прямолінійний і простий. Овен не буде тримати цегла за пазухою, а відразу скаже, що ви їй не подобаєтеся. До речі, це виключно ваші проблеми. І так, Овну дуже часто бракує тактовності.

Сила Овна таїть у собі його слабкість. У нього зовсім відсутня тактична гнучкість і здатність бачити на кілька ходів вперед. Він не вміє маневрувати і домовлятися, так як звик діяти прямолінійно, покладаючись на свою силу. Коли досягти мети не виходить, Овен або кидає справу, або починає нервувати. Це призводить до спалахів люті і гніву, втрати впевненості в собі.

З-за своєї прямолінійності Овну важко спілкуватися з іншими людьми, але друзі його обожнюють. Чоловік-Овен дуже цінує дружбу і сім’ю. Саме це для нього є по-справжньому важливим у житті. Відчуваючи опору і підтримку, Овен стає тільки сильніше. А, якщо поруч буде мудра жінка, яка зможе правильно направити його невгамовну енергію, то Овен може домогтися дуже і дуже багато.

НА ЗАМІТКУ. Зламати Овна неможливо. Він буде підніматися після кожного падіння.

Особливості знака Скорпіон

Скорпіон – це дуже неоднозначний знак Води, в якому поєднані не просто випадкові, а прямо протилежні якості.

Жінка-Скорпіон – це та сама фатальна красуня, яка розіб’є вам серце. У будь-якій компанії завжди буде в центрі уваги: чоловіки будуть їй захоплюватися, а жінки заздрити і ревнувати.

Така дама володіє природним магнетизмом. Вона вміє показати себе, але, в той же час, багато чого приховує від чужих очей. У жінці-Скорпіоні схована безліч самих різних талантів. Але головний її талант – це вміння маніпулювати людьми. Робить вона це за допомогою своєї краси і привабливості, так і з допомогою свого неабиякого розуму.

Вона може з вами кокетувати і фліртувати, давати надію, але пам’ятайте – у такої поведінки є мета, і добре, якщо ви не є жертвою в її грі.

Жінки, народжені під цим знаком, відрізняються чуйністю, емоційністю і захопленістю. Якщо Скорпионша береться за справу, то вона неодмінно доведе його до кінця. Жінки цього знаку люблять активне життя, нові знайомства і самосовершенстование.

Її не зламати і не підкорити. Вона сильна і духом, і тілом. За себе і своїх близьких жінка-Скорпіон буде битися до самого кінця.

Мстивість і підступність Скорпіонів стали притчею во язицех. А у жінки ці якості розвинені сто крат сильніше. Бійтеся образити Скорпионшу. Вона ніколи вас не простить і завжди знайде час, щоб помститися. І зробить це якомога болючіше.

З жінкою-Скорпіоном ніколи не буде просто. У неї складний внутрішній світ, і ніхто ніколи не знає, що ж насправді коїться у неї всередині. Вона схильна до самоїдства і ніби впивається своїм болем. Замість того щоб відпустити болючі спогади, кожен раз пропускає їх через себе знову і знову. З-за цього в критичних ситуаціях жінка-Скорпіон може злякатися і накоїти дурниць, про які потім довго шкодувати.

Дуже погано, якщо така дама не може реалізувати свої амбіції на роботі або в хобі. У ній буде збільшуватись негативна енергія, яка буде вихлюпуватися назовні спалахами гніву і істерик. Найчастіше вони будуть спрямовані на близьких, яких Скорпионша буде жалити з особливою жорстокістю.

Загалом, якщо ви боїтеся, то краще не ризикувати. Завоювати серце цієї жінки зможе тільки сміливий і впевнений у собі людина.

НА ЗАМІТКУ. У жінки-Скорпіона особливі відносини з магією. Її буквально тягне до всього містичного і таємничого.

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Скорпіона в любові і любовних відносинах

Любов в цій парі буде розвиватися стрімко. Швидше за все, це буде той самий «вулкан пристрастей» з періодичними скандалами і бурхливими примиреннями.

Чоловік і жінка в цій парі здатні подарувати один одному незабутні і ні з чим не зрівнянні емоції. Чоловік-Овен звик завойовувати і перемагати. Ну що ж, нехай спробує завоювати Жінку-Скорпіона. Швидше за все, вона через деякий час сама здасться йому в полон, коли вважатиме витрачені Овном зусилля достатніми.

Жінка-Скорпіон любить маніпулювати і залишати позаду себе осколки розбитих сердець. А ось Овен здасться їй міцним горішком. Такого підпорядкувати собі буде дуже складно. Тут треба буде діяти нишком, тягнути за різні ниточки і вибудовувати довгу гру.

Загалом, ця пара створена для пристрасті, бурхливих курортних і службових романів.

ВАЖЛИВО. Пам’ятайте про можливі наслідки. І чоловік-Овен і жінка-Скорпіон – не ті люди, за рахунок яких можна самоствердитися або використовувати їх у своїх цілях. Це погано скінчиться, перш за все, для вас. Обидва знака вміють і люблять мстити своїм кривдникам. Пам’ятайте, що почуття повинні бути щирими. Нехай навіть це буде навіть скороминуща інтрижка.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Шлюбний союз Овна і Скорпіона міцний і гармонічний. Але є один нюанс. Все добре у цієї пари буде в тому випадку, якщо обидва партнера – дорослі, сформовані особистості, які знають, чого вони хочуть від себе і від чоловіка.

Якщо ж шлюб став результатом бурхливого роману двох молодих людей, то тут все може скластися по-різному.

Справа в тому, що обидва цих знака – сильні, незалежні особистості, які і в спільному житті будуть цінувати свободу і незалежність. Не варто чекати від цієї пари патріархальної, пасторальної сім’ї з дружиною, що стояла біля плити і потопаючої в пранні, і годувальником-чоловіком, скоріше поспішають зі служби додому.

Все буде з точністю до навпаки. Кожен з цієї пари захоче бути рівноправним партнером, здатним самостійно вирішити, яку користь сім’ї можна принести. Ніхто не повинен зазнавати примусу, докорів на свою адресу і одноосібного прийняття рішень.

Такій парі краще заздалегідь «на березі» домовитися про правила поведінки при спільному веденні господарства та укласти договір нехай навіть на словах. Це буде набагато краще, ніж тероризувати один одного у шлюбі. Розподіл ролей і взаємна повага – ось, що стане основою міцної сім’ї Овна і Скорпіона.

Якщо вас такий стан речей не влаштовує, то, може пошукати своє щастя в парі з іншою людиною?

ВАЖЛИВО! Овну і Скорпіону в шлюбі не варто втрачати себе. Пам’ятайте, що ваша друга половинка любить вас за те, якою ви є насправді, а не за те, що ви стаєте тінню і втрачаєте власну індивідуальність.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

І Овен і Скорпіон просто обожнюють секс. Така пара – це ідеальні коханці. Вони завжди відкриті один одному, готові до експериментів і спонтанного прояву почуттів.

Ні Овну, ні Скорпіону не буде нудно, і ніхто з них не втомиться один від одного. Якщо б всі відносини можна було б обмежити тільки сексом, то така пара була би справжнім ідеалом.

ГОЛОВНЕ. Дозвольте у цій парі чоловікові бути чоловіком, а жінка – жінкою.

Овен чоловік і Скорпіон жінка на роботі і в бізнесі

У цій сфері все може скластися зовсім по-різному. Овен і Скорпіон можуть стати вірними союзниками і бізнес-партнерами, так і лютими конкурентами з усіма відповідними атрибутами нечесної економічної боротьби.

У великій фірмі цих двох краще розвести по різним відділам. В одній клітці вони швидше повбивають один одного в боротьбі за лідерство, ніж поступляться. А ось в різних командах вони цілком здатні працювати на результат. Більш того, відчуваючи по сусідству таку ж сильну особистість, вони здатні тягнутися один за одним. Це дуже корисно для бізнесу.

Добре все складеться, якщо жінка-Скорпіон буде начальницею чоловіка-Овна. Тільки їй він зможе підкорятися. Звичайно, не обійдеться без образливих слів на адресу керівництва, але справу свою Овен буде робити справно, щоб не втратити авторитет.

Сумісність у дружбі

Чоловік-Овен і жінка-Скорпіон рідко дружать.

По-перше, всі натикається на різницю характерів. Овен занадто прямолінійний, а Скорпіон дуже обидчива. Рано чи пізно хитка рівновага порушиться і дружба завалиться.

По-друге, кожен з цих знаків прагне до лідерства і дружити на рівних їм важко.

По-третє, занадто велике між цими двома сексуальну напругу. Дружба рано чи пізно закінчиться в ліжку. А от що буде далі, не скаже ніхто: чи бурхливий роман, або справжня війна.

Позитивні сторони сумісності

У відносинах цих двох знаків багато позитивних сторін. Поговоримо про них.

  • Обидва партнера – сильні і незалежні особистості. Визнавши рівного собі, вони не стануть тиснути і намагатися підпорядкувати собі іншого.
  • Висока сексуальна сумісність. Обидва знака люблять секс, так що в цій сфері їх чекає повна гармонія.
  • Двоє закоханих дарують один одному свіжі емоції та враження. Їхні почуття одне до одного не остигають з часом і роблять життя яскравим і насиченим.
  • Чоловік-Овен і жінка-Скорпіон «тягнуть» один одного вгору. Вони обидва досить амбіційні, але при цьому з радістю готові допомогти своєму партнерові в його справах.
  • Два цих знака сумісні з внутрішньою енергетикою. Вони люблять спонтанність, пристрасність, живий прояв емоцій.

ВАЖЛИВО. Все вищесказане справедливо для дорослих сформованих людей, які знають, чого вони хочуть і вже досить реалізувалися в житті.

Негативні сторони спільної діяльності

Незважаючи на гадану ідеальну сумісність, у цієї пари може виникнути безліч проблем, які будуть накопичуватися як сніжний ком до тих пір, поки альянс не зруйнується, і вчорашні коханці не перетворяться на заклятих ворогів.

  • Головна небезпека, якщо один з партнерів пожертвує своїми амбіціями заради сім’ї. Незадоволене его буде постійно нагадувати про себе. Все це виллється в скандали і сварки.
  • Ще один потенційно небезпечний момент – зайва емоційність жінки-Скорпіона і зайва прямолінійність чоловіка-Овна. Хтось щось скаже в серцях, інший не промовчить, – і ось вона, сварка з биттям посуду, відходом з будинку і т. д.
  • Також варто згадати, що це союз двох ревнивців і егоїстів. Ніхто з цієї пари не потерпить навіть натяку на флірт від партнера.
  • Бажання мстити колишньої любові за розбите серце.

Що потрібно знати один про одного

Жінки

Треба розуміти, що її обранець іноді буває занадто прямолінійний і часто спочатку говорить, а потім думає. Іноді не варто таїти образу. Потрібно прощати винного. Особливо, якщо він відразу ж вибачився.

Навчіться говорити. Овен не здатний проникнути у вашу свідомість. Якщо ви чогось хочете, просто прямо скажіть йому про це. Ось побачите, результат буде набагато краще, ніж, якщо ви будете мовчки чекати дій з його боку.

Чоловіки-Овни зазвичай чесні і відкриті. Від них найменше варто чекати удару в спину. Якщо ви завоюєте його, він буде вірний тільки вам і завжди прямо скаже про те, що почуття пройшли.

Овни – люди справи, тому судити їх за вчинками, а не за словами.

Чоловікові

Ваша жінка буде про що мовчати. Доведеться іноді напружити свою уяву і спробувати розгадати її таємниці.

Скорпіони дуже вразливі і ревниві. Намагайтеся не давати їй зайвого приводу. Це для вашого ж блага.

Якщо ви вперлися в глухий кут, попросіть поради у своєї половинки. Ніхто інший не здатний з такою ж легкістю знайти вихід зі сформованої ситуації.

Конкурент в бізнесі на крок попереду? Саме час підключити свою жінку. Скорпіон знайде слабкі місця у суперника і допоможе вам вийти переможцем з боротьби.

ВАЖЛИВО! Ніколи і не за яких обставин не обговорюйте вашу особисту життя з друзями в барі або з колегами по роботі у офісного кулера. Отмалчивайтесь, отшучивайтесь, обходьтеся загальними фразами. Інакше біди не минути.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Насамперед, обом партнерам варто побоюватися самих себе. В парі Овна і Скорпіона найчастіше саме люди створюють проблеми на рівному місці і самі все руйнують.

Скорпіони накручують себе, вигадують небилиці і в результаті завдає біль і їй, і собі.

Овни звикли діяти напролом, ніколи не відступають. У підсумку вони заплутуються у власних почуттях, словах і вчинках, піддаються паніці, зриваються і руйнують залишки колишньої любові.

Найчастіше саме внутрішні страхи стають причиною дуже хворобливого розриву. Щоб цього не сталося, більше говоріть один з одним. Будьте відвертими і обговорюйте спільне життя. У такій парі це буде складно, але інакше нічого не вийде.

Від чого залежить добробут пари?

Благополуччя цих відносин здебільшого залежить від конкретних людей та їх здатності піти на компроміс і вміння домовитися між собою.

Скорпионше варто бути трохи більш відкритою і частіше говорити зі своїм чоловіком. Овну треба бути більш чуйним і стежити за своєю мовою.

Намагайтеся не провокувати один одного на скандал. Якщо ж сварки не вдається уникнути, намагайтеся тримати голову холодною. Особливо це стосується жінок-Скорпіонів. Вже вони-то точно знають, як болючіше вколоти. Справа в тому, що секундне задоволення власним тріумфом може обернутися розривом відносин.

Висновок

Союз двох егоїстів, Овна і Скорпіона, виглядає дуже багатообіцяюче. Сильні і незалежні особистості здатні доповнювати один одного і робити свого партнера сильніше. Якщо їм вдасться знайти точки дотику і втриматися разом хоча б декілька місяців, то це буде міцна пара зі здоровими відносинами.

Але для цього обом партнерам доведеться час від часу йти на поступки один одному. Десь треба буде приборкати гординю, десь відступити в потрібний момент. І хоча це не в характері ні Овна, ні Скорпіона заради коханої людини вони здатні на такий крок.

Сонник - тлумачення снів