Овен-чоловік і Діва-жінка: сумісність в любові і шлюбі, на роботі, дружбу

Активний, цілеспрямований і іноді занадто впертий Овен і спокійна, романтична, але трохи скептично налаштована Діва є прямими антиподами один одному. Вона – уособлення Землі. Спокій і мудрість. Він – справжнє полум’я. Впертий і амбітний. У сьогоднішній статті ми розглянемо всі можливі варіанти розвитку взаємин у Овна-чоловіки і Діви-жінки і дізнаємося, яке майбутнє чекає такий союз.

Особливості знака Овен

Чоловік-Овен – яскравий представник знака Вогню. Зазвичай це стійкий, впевнена в собі людина. Про таких кажуть: «Сам собі голова». Він не терпить зовнішнього впливу і присікає будь-які спроби підпорядкувати його.

В його голові постійно народжуються нові ідеї, плани, якісь задуми та проекти. Часто вони зовсім далекі від реальності. Що, втім, зовсім не бентежить Овна. Він рішуче хапається за будь-яку справу, наполегливо намагається довершити його, але часто кидає, так і не отримавши бажаного результату. Невдачі своїх проектів сприймає емоційно. Взагалі емоційність – дуже характерна риса знака Вогню.

Достоїнствами цього знака, що дозволяють Овнам бути хорошими лідерами і успішними підприємцями, є:

 • Рішучість;
 • Впевненість у собі;
 • Незалежність оцінок і суджень;
 • Твердість духу;
 • Здатність йти наперекір усім негараздам і перешкодам;
 • Самостійність.

Але, як це часто буває, там, де гідності, криються і недоліки. У чоловіків-Овнів вони такі:

 • Напади гніву;
 • Впертість і нездатність бачити свої помилки;
 • Несприйнятливість до критики;
 • Нездатність завершити розпочате
 • Гординя і нахабство.

ДОВІДКА. Втім, свої недоліки Овен здатний контролювати і перетворювати їх у достоїнства.

У жінок чоловіки-Овни цінують красу і загадковість. Однак вони також звертають увагу і на поведінку дами. Для Овна важливо, щоб його жінка завжди була на висоті, і плювати, скільки їй доведеться витрачати на це часу. Але, варто визнати, що Овен завжди намагається бути чесним зі своєю обраницею. Він не ходить навкруги, а відразу заявляє про свої почуття і наміри. Овен прямо скаже і про те, що він закохався, і про те, що розлюбив.

Особливості знаку Діва

Жінка-Діва – справжнє втілення цього знака Зодіаку. Вона жіночна, романтична і, в той же час, не відірвана від реальності, турботлива і уважна. Представниці цього знаку здатні підкорити будь-якого чоловіка жіночністю і елегантністю. Однак у той же час Діви рішучі і мають вольовим характером. Вони ніколи не падають духом і сподіваються тільки на себе.

Просто на відміну від чоловіків жінки-Діви прагнуть бути скромними, не випинати своє «Я», а спокійно йти до наміченої мети без зайвого апломбу.

У жінки-Діви завжди багато друзів і шанувальників, хоча вона і не любить багатолюдних зібрань і гучних вечірок. Представниці цього знаку більше віддають перевагу сімейний затишок і компанію рідних і близьких їм людей.

Незаперечними достоїнствами цього знака Зодіаку є:

 • Практичність у вирішенні побутових питань;
 • Надійність і вірність;
 • Скромність;
 • Цілеспрямованість;
 • Доброта і уважність до людей.

Недоліками можна назвати:

 • Нерідке відсутність амбіцій;
 • Зайве захоплення чужими проблемами;
 • Стриманість і закритість;
 • Перфекціонізм.

У чоловіках Дів залучають грунтовність, чесність, домовитість. Дещо насторожено вони ставляться до тих чоловіків, які довго витають у хмарах, більше говорять і менше роблять.

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Діви в любові і любовних відносинах

Любовні взаємини Овна і Діви – штука досить-таки складна і неоднозначна. По ідеї у цього союзу має бути велике майбутнє. Вогонь принесе у відносини яскравість і новизну відчуттів, Земля додасть стабільності і впевненості у своєму партнері. В ідеальному світі такі чоловік і жінка швидко стають одним цілим, прекрасно доповнюють і роблять сильнішими один одного.

Але, на жаль, не все так однозначно. Все впирається в протилежність темпераменту і характеру, а також очікування від партнерів. Не кожен Овен здатний ужитися зі спокійною та домашньої Дівою. Справедливо і у зворотний бік. Не кожна Діва здатна винести нескінченні ідеї і проекти Овна. У цій парі все багато в чому буде залежати від конкретних людей і їх взаємної симпатії.

ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ. І Овен і Діва хочуть серйозних і довгострокових відносин.

Тому вони з самого початку будуть дивитися один на одного з далекосяжними планами. Це одночасно і плюс, і мінус в їх відносинах.

Плюс полягає в тому, що вони відразу будуть чесні перед собою і партнером.

Мінус в тому, що такі відносини ризикують перетворитися на бізнес-проект. Замість того, щоб насолодитися взаємними почуттями, Овен і Діва будуть зважувати ризики і зрозуміють, що їх погляди і цінності не збігаються.

ПІДСУМОК. Така пара може страждати від постійних сварок та дрібних побутових конфліктів. Але рішення завжди лежить на поверхні. Треба не намагатися зробити партнера своїм відображенням, а дозволити йому доповнювати власну особистість, щоб разом стати сильніше.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Шлюб – ще більше випробування для цих двох, ніж вільні стосунки. Особливо складним буде початковий період. Чоловік спробує нав’язати дружині свою волю, показати, хто в домі господар. Жінка ж буде нервувати чоловіка зайвої педантичністю, неймовірною увагою до побуту і незначним (на думку Овна) деталей.

Успіх такого шлюбу буде залежати від розуму і хитрості жінки. Якщо вона готова піти в тінь, показати чоловікові, що він головний і його слово вирішальне, то, можливо, все вийде. При цьому їй доведеться стати «сірим кардиналом» у власній сім’ї, навчитися переконувати чоловіка поволі й м’яко впливати на його рішення. На жаль, на таке здатна не кожна.

Здавалося б, навіщо тоді жінці такий шлюб? Але, насправді, в ньому є безліч позитивних моментів. Відчуваючи себе лідером (нехай і не є таким насправді, чоловік-Овен буде готовий гори звернути для своєї сім’ї. Він буквально буде носити жінку на руках, стане ідеальним чоловіком і батьком.

Як мовиться, вибір за вами.

РАДА. Овну і Діві не варто кидатися у вир з головою і йти під вінець вже на наступний день після знайомства. Найбільш благополучні сім’ї виходять з тривалих відносин.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Ще один досить складний момент у стосунках цієї пари. Для Овна секс – невід’ємна частина життя. Діва відноситься до інтимної близькості більш спокійно. Це може стати справжнім каменем спотикання, навіть якщо в інших сферах у них все добре.

У сексуальному житті Овна і Діви багато залежить від чоловіка. Якщо він зможе завести свою жінку, зуміє показати їй всю красу інтимних стосунків, то у пари є шанс. Але знову-таки все впирається в характер конкретної людини. Не кожен чоловік-Овен зможе на якийсь час поступитися задоволенням заради своєї дами і збереження відносин.

Але, якщо це відбудеться, то у пари буде гармонійне сексуальне життя. Просто Овен повинен розуміти, що для жінки-Діви важливо, щоб чоловік показав себе не просто самцем, а людиною, якій можна повністю довіритися. Підкорити її серце і розум, і тоді вона повністю розкриється перед вами.

ВАЖЛИВО. Чоловікові-Овну не потрібно забувати, що, незважаючи на зовнішній спокій і незворушність, всередині його дами серця може ховатися справжній вогонь. Скористайтеся цим!

Овен-чоловік і Діва-жінка на роботі і в бізнесі

Якщо в романтичних стосунках у Овна і Діви все досить складно й неоднозначно, то в бізнесі у них все просто чудово.

Ці двоє здатні працювати для досягнення мети і отримання потрібного результату. Головне – правильно розподілити ролі. Не варто звалювати на Овна вирішення дрібних щоденних завдань. Точно так само не потрібно ставити перед Дівою завдання пошуку клієнтів і «холодних дзвінків».

Він чудово впорається з самими складними переговорами і виб’є в банку кредит на найвигідніших умовах. Вона зробить так, що клієнти самі будуть приводити в їх фірму своїх знайомих, а податкова і носа не підточить до фінансових документів.

ПІДСУМОК. У них все вийде в бізнесі, якщо вони не будуть намагатися все зробити поодинці.

Сумісність у дружбі

Мабуть, це ідеальний варіант розвитку відносин між чоловіком-Овном і жінкою-Дівою. Справжньої дружби між ними не буде (але ж ми і так знаємо, що між чоловіком і жінкою не буває справжньої дружби). Зате вони завжди будуть ставитися один до одного з повагою. Будучи протилежностями, вони чудово бачать недоліки один одного. Знаючи, що кожен хоче від життя, такий друг завжди дасть слушну пораду, спокійно вислухає і навіть допоможе у вирішенні проблем.

До РЕЧІ. Якщо в перші дні немає взаємного потягу, то за таку дружбу можна не турбуватися. Вона ніколи не переросте в щось більше.

Позитивні сторони сумісності

У такому союзі є позитивні сторони:

 • Зацікавленість один в одному.
 • Знаки відмінно доповнюють один одного.
 • Щирість і відсутність брехні у відносинах.
 • Взаємний потяг.

Негативні сторони спільної діяльності

Серед негативних моментів, які можуть зруйнувати пару, варто відзначити:

 • Розбіжність характерів, темпераментів, ставлення до життя.
 • Слабку сексуальну сумісність.
 • Погане взаєморозуміння.
 • Невелика кількість спільних інтересів.
 • Різне відношення до фінансів.

Що потрібно знати один про одного

Дівам потрібно знати, що Овен любить бути лідером і здобувати перемоги. Він уперт у своїх рішеннях і буде слідувати за ним до кінця, ніколи не буде уникати конфліктів і згладжувати кути.

Також потрібно враховувати, що чоловік-Овен не дуже тактовний. Ще одна шкідлива звичка – спалахи гніву.

У той же час, жінкам варто знати, що за таким чоловіком вони будуть як за кам’яною стіною. Овни небайдужі і завжди люблять щиро і всім серцем.

Про Дів потрібно знати, що вони в усьому прагнуть до досконалості і завжди намагаються довести справу до кінця. Ще їх відрізняє зайвий скептицизм. Діви критично ставляться до всього, з чим мають справу.

Овен повинен пам’ятати, що його обраниця завжди буде трохи скутою, скромною і неемоційної. Але важливо розуміти, що це не завжди ознака холодності і байдужості. Просто риса характеру, з якою треба змиритися.

Чоловікові варто знати, що така жінка завжди буде йому опорою і підтримкою, забезпечить йому затишок в домі і не відвернеться під час найжорстокіших життєвих випробувань.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

І Овнам, і Дівам, в першу чергу, варто побоюватися своїх внутрішніх демонів, які здатні зруйнувати цей союз.

Овну потрібно побоюватися спалахів гніву та нестриманості. Також йому потрібно виявляти у відносинах більше такту і терпіння.

Діві потрібно притримати критичні оцінки для своїх підлеглих на роботі, а не для чоловіка. Краще похвалити свого чоловіка і натякнути, що він здатний на більше. Також такий дамі варто проявляти трохи більше теплоти у відносинах.

Обом ж можна порадити, не бути дуже впертими. Головне – пам’ятати, що людина навпаки – це їхня половинка, а не суперник. Улюбленим багато чого можна пробачити. Їх потрібно підтримати і підбадьорити.

Від чого залежить добробут пари?

Благополуччя цієї пари залежить від здатності одного з партнерів піти на поступки і віддати лідерство у відносинах іншому. Найпростіше, звичайно, це зробити жінкам. Нехай чоловік-Овен будує грандіозні плани, головне – поволі переконати його, який саме план потрібен.

Якщо стабільна і розважлива Діва зможе приборкати характер Овна і навчиться направляти його енергію, то ця пара стане ідеальною в усіх відношеннях.

Але не варто думати, що все у цих відносинах можна звалити на жіночі плечі. Чоловік-Овен повинен пам’ятати, що часто його дама стримує свої емоції в силу природної скромності, хоча зсередини її спалюють пристрасті та бажання. Варто частіше влаштовувати своїй половинці приємні сюрпризи, дарувати цікаві і не обов’язково дорогі подарунки і взагалі всіляко демонструвати свою любов і увагу.

Кожному в цій парі варто поставити себе на місце партнера і подумати: «Чого б хотілося моїй половинці?»

Висновок

Довіряти зірок чи ні – це особиста справа кожного. Важливо пам’ятати, що доля будь-яких відносин знаходиться в руках двох людей: чоловіка і жінки. Якщо вони захочуть бути разом, то ніяка зоряна несумісність не стане їм перешкодою на шляху до спільного щастя. І, навпаки, якщо вони налаштовані на деструктив у відносинах, намагаються самоствердитися за рахунок партнера, то шансів у союзу не буде.

Сонник - тлумачення снів