10 кімнатних квітів з магічними властивостями

Зазвичай квітка в будинок або квартиру набувають заради прикраси простору. Зате в давнину рослинам приписували магічні властивості. Одні рослини приносили удачу, а другі – багатство. Така думка побутує й донині про деяких кімнатних квітках. Щоб перевірити наявність магічних властивостей, слід придбати хоча б одну рослину.

Де поставити рослини, щоб вони проявили свої чарівні властивості?

Купуючи зеленого «мешканця» зі змістом, слід його правильно розмістити. Якщо це квітка-захисник, то йому місце поряд з входом. Рослина, що несе любов, повинно знаходитися в спальні, а здоров’я – на кухні. Може чарівництва і не станеться, зате очам буде приємно дивитися на зелений колір і яскраві бутони!

Найвідоміші квіти з магічними властивостями

Азалія

Якщо в колі друзів з’явилися молодята, тоді варто подарувати їм азалію. Гарний квітка зміцнить подружню любов. Його магічне властивість – поширення позитивної енергетики. Народна мудрість говорить, що азалія повинна знаходиться поруч під час сімейної ради. Тоді правильне рішення швидко знайдеться без порожніх суперечок.

10 komnatnykh cvetov s magicheskimi svojjstvami 10 кімнатних квітів з магічними властивостями

Бегонія

Обзавестися бегонією потрібно тим, хто хоче захиститися від впливу негативної енергії. Згідно з повір’ями, квітка негативну енергію перетворює в позитивну і заспокійливу.

10 komnatnykh cvetov s magicheskimi svojjstvami1 10 кімнатних квітів з магічними властивостями

Герань

Пералгония, більше відома як герань, підходить людям, яких пригнічують життєві обставини. Рослина втихомирити негативні емоції, внесе гармонію.

При цьому герань різного кольору відрізняється властивостями. Квітка з яскраво-червоними пелюстками є оберегом від злих сил, з рожевими допомагає знайти любов, а з білими обзавестися дітьми. Ефірні олії герані використовуються для нормалізації сну і лікуванні нервової системи. Запах рослини корисний страждають від захворювань ШЛУНКОВО-кишкового тракту, але в той же час є сильним алергеном.

10 komnatnykh cvetov s magicheskimi svojjstvami2 10 кімнатних квітів з магічними властивостями

Кактус

Природа не дарма «оснастила» кактус колючками. Це рослина покликане зберігати мир і спокій в домі, не пускати нечисть і злих духів на поріг. Щоб кактус правильно спрацював, його слід розмістити на підвіконні або навпроти дверей. Тим, хто не вірить у магічні властивості рослини, варто прислухатися до загальновідомого факту. Кактуси «вбирають» випромінювання від комп’ютера. Заради цього вже варто поставити вічнозелена рослина на стіл, поруч з монітором.

Лимон

Лимон позитивно впливає на настрій і не дозволяє впасти в депресію. Крім аромату і корисних плодів, цитрус приносить в дім достаток. Якщо третя властивість все ж залишиться міфом, то хоча б повітря в приміщенні буде продезинфікований, а шкідливі мікроби вбиті. І без усякої хімії!

10 komnatnykh cvetov s magicheskimi svojjstvami3 10 кімнатних квітів з магічними властивостями

Орхідея

Орхідею можна назвати діамантом царства флори. Вона особливо підійде слабкої статі, сприяючи розквіту чуттєвості і жіночності. Квітка уособлює чесноти і любов. А ще орхідея дуже красиве рослина, але вимагає правильного догляду!

Товстянка

Толстянку давно знають, як «грошове дерево». Тому її варто подарувати людям, які по професії пов’язані з грошима. Презент виявиться не тільки корисним, але і з гумором.

10 komnatnykh cvetov s magicheskimi svojjstvami4 10 кімнатних квітів з магічними властивостями

Традесканція

Якщо потрібно зняти псування або пристріт, потрібно обзавестися традесканцією. Вважається, що не пройде і місяця, як недоброзичливці забудуть дорогу до дому. У квітки є й більш реальне корисна властивість – не допускати розвиток хвороб верхніх дихальних шляхів.

Цикламен

Цикламен, або як його називають по-іншому «миротворець», може стати ще одним

подарунком зі змістом. Рослина допомагає подолати глибокий відчай, подолати сором’язливість і комплекси. Якщо вірити народній мудрості, цикламен заспокоює примхливих дітей і «гасить» конфлікти в будинку.

10 komnatnykh cvetov s magicheskimi svojjstvami5 10 кімнатних квітів з магічними властивостями

Фіалка

Фіалка – один з найбільш популярних кімнатних квітів. Але обов’язково посадити її потрібно тому, хто хоче знайти любов. Незважаючи на те, що квітка уособлює скромність, він сприяє новим починанням.

10 komnatnykh cvetov s magicheskimi svojjstvami6 10 кімнатних квітів з магічними властивостями

Вірити у магічні властивості кімнатних рослин – особиста справа кожного. Але пара кольорів у будинку підвищить рівень кисню і зменшить кількість вуглекислого газу. І просто посприяє гарному настрою!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort