10 кімнатних квітів з магічними властивостями

Зазвичай квітка в будинок або квартиру набувають заради прикраси простору. Зате в давнину рослинам приписували магічні властивості. Одні рослини приносили удачу, а другі – багатство. Така думка побутує й донині про деяких кімнатних квітках. Щоб перевірити наявність магічних властивостей, слід придбати хоча б одну рослину.

Де поставити рослини, щоб вони проявили свої чарівні властивості?

Купуючи зеленого «мешканця» зі змістом, слід його правильно розмістити. Якщо це квітка-захисник, то йому місце поряд з входом. Рослина, що несе любов, повинно знаходитися в спальні, а здоров’я – на кухні. Може чарівництва і не станеться, зате очам буде приємно дивитися на зелений колір і яскраві бутони!

Найвідоміші квіти з магічними властивостями

Азалія

Якщо в колі друзів з’явилися молодята, тоді варто подарувати їм азалію. Гарний квітка зміцнить подружню любов. Його магічне властивість – поширення позитивної енергетики. Народна мудрість говорить, що азалія повинна знаходиться поруч під час сімейної ради. Тоді правильне рішення швидко знайдеться без порожніх суперечок.

Бегонія

Обзавестися бегонією потрібно тим, хто хоче захиститися від впливу негативної енергії. Згідно з повір’ями, квітка негативну енергію перетворює в позитивну і заспокійливу.

Герань

Пералгония, більше відома як герань, підходить людям, яких пригнічують життєві обставини. Рослина втихомирити негативні емоції, внесе гармонію.

При цьому герань різного кольору відрізняється властивостями. Квітка з яскраво-червоними пелюстками є оберегом від злих сил, з рожевими допомагає знайти любов, а з білими обзавестися дітьми. Ефірні олії герані використовуються для нормалізації сну і лікуванні нервової системи. Запах рослини корисний страждають від захворювань ШЛУНКОВО-кишкового тракту, але в той же час є сильним алергеном.

Кактус

Природа не дарма «оснастила» кактус колючками. Це рослина покликане зберігати мир і спокій в домі, не пускати нечисть і злих духів на поріг. Щоб кактус правильно спрацював, його слід розмістити на підвіконні або навпроти дверей. Тим, хто не вірить у магічні властивості рослини, варто прислухатися до загальновідомого факту. Кактуси «вбирають» випромінювання від комп’ютера. Заради цього вже варто поставити вічнозелена рослина на стіл, поруч з монітором.

Лимон

Лимон позитивно впливає на настрій і не дозволяє впасти в депресію. Крім аромату і корисних плодів, цитрус приносить в дім достаток. Якщо третя властивість все ж залишиться міфом, то хоча б повітря в приміщенні буде продезинфікований, а шкідливі мікроби вбиті. І без усякої хімії!

Орхідея

Орхідею можна назвати діамантом царства флори. Вона особливо підійде слабкої статі, сприяючи розквіту чуттєвості і жіночності. Квітка уособлює чесноти і любов. А ще орхідея дуже красиве рослина, але вимагає правильного догляду!

Товстянка

Толстянку давно знають, як «грошове дерево». Тому її варто подарувати людям, які по професії пов’язані з грошима. Презент виявиться не тільки корисним, але і з гумором.

Традесканція

Якщо потрібно зняти псування або пристріт, потрібно обзавестися традесканцією. Вважається, що не пройде і місяця, як недоброзичливці забудуть дорогу до дому. У квітки є й більш реальне корисна властивість – не допускати розвиток хвороб верхніх дихальних шляхів.

Цикламен

Цикламен, або як його називають по-іншому «миротворець», може стати ще одним

подарунком зі змістом. Рослина допомагає подолати глибокий відчай, подолати сором’язливість і комплекси. Якщо вірити народній мудрості, цикламен заспокоює примхливих дітей і «гасить» конфлікти в будинку.

Фіалка

Фіалка – один з найбільш популярних кімнатних квітів. Але обов’язково посадити її потрібно тому, хто хоче знайти любов. Незважаючи на те, що квітка уособлює скромність, він сприяє новим починанням.

Вірити у магічні властивості кімнатних рослин – особиста справа кожного. Але пара кольорів у будинку підвищить рівень кисню і зменшить кількість вуглекислого газу. І просто посприяє гарному настрою!

Сонник - тлумачення снів