11:33 на годиннику: значення, ангельська нумерологія

Доля посилає нам різні знаки, у вигляді зустрічей, прийме і снів, але в деяких ситуаціях досить побіжного погляду на годинник, щоб побачити важливу комбінацію або отримати попередження згори. Ось які значення несуть цифри 11 і 33 на годиннику.

Яке несуть значення цифри 3 і 1?

В класичний нумерології число 1 вказує на силу особистості. Чим більше одиниць, тим сильніше виражено це якість, яке при правильному розвитку дає цілеспрямованість, при неправильному – егоїстичність. Багато одиниць говорять про впертості характеру.

Одиниця відповідає за силу волі, наполегливість у досягненні поставленої мети та прояв особистих якостей. Але це ж число сприяє прояву егоїстичності, запальності, прагнення йти по головах заради поставленої мети, жорстокість.

Трійка визначає появу симпатій, випадковостей у житті людини. Це число вказує на харизматичність чарівність, використання моменту. Чим більше трійок в даті народження, тим сильніше людина висловлює свої емоції і тим краще у нього виходить вести за собою оточуючих. Він легко домагається своїх цілей не за рахунок наполегливої праці, а завдяки вмінню користуватися моментом і вдалому збігу обставин.

Важливо! Чим частіше ви бачите трійки, тим більше шансів у щасливого випадку з’явитися у вашому житті.

Яке значення має час 11:33?

Поява таких чисел говорить про те, що в житті людини надасться шанс проявити свої здібності завдяки вдалому збігу обставин. Не варто ігнорувати щасливий випадок або можливість проявити себе у творчій сфері.

Число 11 говорить про зміни в кар’єрі, прояві особистості, а число 33 вказує на те, що найближчим часом може вирішитися якась проблема, неприємність, яка була перешкодою до успіху. Ймовірно несподівана подія в особистому житті, яке допоможе досягти успіху і буде сприяти артистичності, талановитості.

Важливо! Число 3 пов’язано з артистичною діяльністю і чарівністю. В датах народження багатьох артистів фігурує це число.

Значення 11:33 на годиннику в ангельської нумерології

У ангельської нумерології ці числа пов’язані з творчістю і наполегливістю, силою думки і характеру. Вони вказують на те, що людині, яка бачить їх часто, варто зайнятися не рутинною роботою, а переключитися на творчість. Ситуація розташовує до нестандартних вчинків та артистичності, використання чарівності, вміння переконувати для того, щоб досягти поставленої мети.

Як подієві цифри 11 і 33 говорять про дозвіл конфлікту або неприємної ситуації найближчим часом. В цей час краще відпустити те, що важко, не виходить або те, що завдає чимало неприємностей і турбот і скористатися моментом. Краще звернути увагу на особисте життя, тих, хто дійсно доріг, постаратися справити сприятливе враження на оточуючих. Має значення і день тижня, в який ви побачили ці цифри на годиннику:

 • У понеділок вони віщують новини, несподівана зміна планів;
 • У середу – прихід гостей або подія, яка змусить змінити плани на майбутнє;
 • У п’ятницю – чекайте несподіваного повороту в особистій сфері або новини;
 • В неділю в найближчі 3 дні імовірна дорога або несподіваний прихід гостей.

Увага! Побачити ці цифри на годиннику в гостях – до того, що скоро ви і самі не помітите, як будете відвідувати це місце.

В якому випадку бачити ці цифри значить отримати підказку від ангела?

Комбінація 11:33 дає важливу інформацію тільки тим людям, кому виповнилося 25 років. Особливо варто звернути увагу на них тим, кому в даний момент 33 року або у кого дитині 13 років виповнилося зовсім недавно. Часте повторення цифри 33 – несприятливий знак, який може передбачати неприємності зрілим людям, смугу страждань, так як це число має відношення до Ісуса Христа, який пішов з життя у 33 роки.

Підказкою від ангела може бути це число в наступних ситуаціях:

 • Коли на душі кішки скребуть, а думки витають навколо невирішених проблем. Така комбінація віщує швидке вирішення неприємної ситуації;
 • Якщо ви бачите ці цифри в похмурий і дощовий день – така комбінація пророкує швидке настання світлої смуги у вашому житті;
 • Творчим людям не варто проявляти багато зусиль, бачачи такі цифри – краще скористатися отриманою інформацією і шанс сам упаде в руки;
 • Закоханим такі цифри можуть передбачати зміни в інтересах або швидке розставання, але в деяких випадках посилення почуттів.

Ангели можуть провіщати через таку комбінацію новини, які можуть змінити життя, тому варто скористатися шансом і не йти в рутинну роботу.

Що значить якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Це заклик до дії і до того, що не варто йти з головою в побутові проблеми. Тим, хто мріє про взаємного кохання, потрібно скористатися своєю чарівністю, інакше можна все зіпсувати і упустити. Водоліям, Овнам і Близнюкам варто звернути увагу на цю комбінацію, так як вона передвіщає успіх у творчості і поїздках. Варто звернути увагу на такі цифри і студентам – вони підказують, що треба проявити творчий підхід до занять і не боятися суворості викладачів – креативність буде оцінена позитивно.

Увага! Часто бачити ці цифри знак того, що скоро доведеться вирушити в дорогу або приділити увагу друзям і однодумцям.

Що означає 3 і 1 у звичайній нумерології

У класичній нумерології цифра 1 вказує на силу особистості, конфлікти з-за егоїстичності і норовливість співрозмовника. Таке число може вказувати на самотність і проблеми в особистому житті, невміння будувати стосунки з оточуючими або різкі, несприятливі зміни.

Набагато більш привітним і доброзичливим вважається число 3 – воно вказує не тільки на креативність, прояв творчих здібностей, але й на цікаві новини, поїздки, успіх у комерційній діяльності, зустрічі, поліпшення відносин з друзями. Але в деяких випадках це число може вказувати на нерозумні вчинки, яких слід уникати – сумбурність, поспішність можуть призвести як до дрібних матеріальних втрат, так і до серйозних аварій, особливо мають відношення до транспортній сфері.

Значення трійок і одиниць згідно Піфагору

У квадраті Піфагора число 1 відповідає за силу особистості, яскравість індивідуальності, незалежність, а число 3 – за порядок, аналітичний розум і здатність до наук. Чим більше одиниць в даті народження, тим сильніше характер людини. Він може бути яскравим, але конфліктною особистістю, яка буде сіяти навколо себе конфлікти і постійно відстоювати власну думку там, де варто відступити.

Число має 3 2 тлумачення в нумерології. У першому випадку воно символізує чарівність людини, силу переконання, артистичність та емоційність, у другому – прагнення до порядку і пошуку істини. Одні нумерологи вказують на те, що число 3 говорить про талановитості, здатності виступати перед публікою, чим більше трійок, тим сильніше вплив на оточуючих, харизматичність особистості, а інші запевняють в тому, що занадто багато трійок говорить про надмірному прагненні до чистоти, порядку і правді.

Важливо! Багато трійок і одиниць в даті народження вказують на яскраву і неординарну особистість, яка здатна досягти багато чого завдяки своїй харизмі та чарівності.

Якщо в даті народження є цифри 3 і 1

Екстрасенси стверджують, що трійка говорить про артистичності і містичних здібностях. Люди, народжені 13 числа будь-якого місяця, можуть бути або закоренілими невдахами, або фатальними особистостями, здатними змінювати все навколо себе, причому чітко і швидко. Зустрічі з такими особистостями, ніколи не проходять безслідно, і вони практично завжди або виявляються згубними, або підносять важливий урок, який докорінно змінює життя такої людини. Тому число 13 в даті народження – особливий знак, який говорить про те, що людей послано понад для змін.

Що можуть означати інші комбінації з трійками і одиницями?

Люди, народжені 1 березня або 3 числа будь-якого місяця наділені творчими здібностями і комунікабельністю. Цьому сприяє Меркурій – планета, яка пов’язана з числом 3. Він сприяє тому, що людина природно проявляє свої здібності, не відчуває ніякої сором’язливості, комплексів, переживань і негативних почуттів, емоцій, виступаючи на публіці, йому вдається заразити своїми талантами оточуючих і допомогти їм досягти успіху.

13 число будь-якого місяця вважається фатальним – такі люди не приходять у цей світ просто так. Найчастіше вони стають або невдахами або сильними, харизматичними особистостями, які впливають на чужі долі. Якщо в даті народження посилюється трійка, то у людини виражені творчі здібності, наприклад, якщо він народився 13 березня, а у народжених 13 листопада або січня посилюється егоїстичність і жорсткість.

Народжені 31 числа будь-якого місяця володіють аналітичними здібностями і вмінням поставити себе на місце іншої людини, розуміти психологію оточуючих.

Незвичайні факти про цифру “3” і “1”

Ось які сьогодні відомі факти про цьому числі:

 • У листопаді 1933 року в Москві вперше відкрилося рух тролейбусів;
 • Юна співачка Євгенія Отрадна, зуміла без грошей і зв’язків справити яскраве враження на творчому конкурсі молодих виконавців, що народилася 13 березня;
 • Відомий фігурист Євген Плющенко народився 3 листопада;
 • Третина аварій літаків відбувається 13 і 31 числа.

Що означають трійки і одиниці в інших ворожіння?

Одиниця пророкує самотність, егоїстичність і конфлікт. Вона може передвіщати раптовий початок неприємної ситуації. Трійка в картах Таро символізує бурхливу діяльність, як позитивного, так і негативного характеру, наприклад, трійка мечів вказує на розумний і жорстокий вчинок всупереч почуттям і серцевим прихильностям, трійка пентаклей символізує високооплачувану роботу і грошову діяльність, трійка жезлів вказує на кипучу роботу, а трійка кубків – на любов і бурхливий роман, міцні дружні відносини.

Увага! Часта поява трійки у ворожінні – щасливий знак.

Про що можуть попередити ці цифри?

Числа 11 і 33 рідко несуть негативні події, але бачити їх у світанку своєї діяльності і кар’єри – несприятливий знак, що попереджає, що період процвітання і благополуччя незабаром може закінчитися. Особливо на це число варто звернути увагу тим, кому виповнилося 33 роки – саме їм може загрожувати проблема в реалізації намічених цілей. Перед поїздкою побачити такі цифри в аеропорту або на вокзалі – знак вдалої поїздки, однак варто проявити обережність з особистими речами – під час розмов з попутниками можна позбутися великої суми грошей або потрапити в лапи шахраїв.

Значення інших однакових комбінацій на годинах

Ось кілька значення декількох комбінацій з цифрами 1 і 3:

 • 01:03 – знак початку нового, цікавого справи;
 • 01:13 – утримайтеся від імпульсивних вчинків, вони можуть принести невдачу в справах;
 • 03:11 – чекайте несподіваного поява гостей або подвійної вигоди в якійсь справі;
 • 03:13 – знак швидкої, але неприємною поїздки;
 • 11:03 – не спізніться на важливу зустріч;
 • 11:31 – остерігайтеся конфліктів і не висловлюєте власну думку, якщо в цьому немає необхідності.

Можна не вірити в магію чисел, однак вони посилають нам не просто так. Тому краще на всяк випадок звіритися з прикметами – а раптом вони застерігають нас від бід або підказують світлу дорогу до успіху і особистого щастя?

Сонник - тлумачення снів