Чоловік-Телець і Жінка-Телець – сумісність

Астрологія як наука відома з незапам’ятних часів. Гороскоп – це складання передбачення на основі астрологічних знань. Гороскоп можна використовувати як навігатор в людських відносинах. Протягом життя ми зустрічаємося з різними людьми. Напевно, кожен з нас, дивлячись на нового знайомого, думав, що добре було б з першого погляду зрозуміти, що це за людина. І

в цьому нехай нам трохи, нехай поверхнево, але допомагає гороскоп. Так, на людину в момент народження впливає безліч аспектів. Дуже важливий не тільки рік, місяць і день народження, але також і час і місце. В залежності від цих показників характеру людини народженої в один день може істотно змінюватися. Однак можна точно сказати, що загальні риси все ж залишаються незмінними. Нижче ми розглянемо яка сумісність між двома Тілами.

Особливості знаку Телець

Астрологічний рік складається з дванадцяти зодіакальних знаків. Другий знак Зодіаку – Телець. Його символ – голова і роги бика. Управляюча планета – Венера. Сонце знаходиться в Тільце з 21 квітня по 21 травня. Це символ волі, завзяття, стабільності і міцності. Тельцем керує стихія землі. Вона надає своєму підопічному твердість, силу, впевненість, неквапливість. Девіз Тельця: «Терпіння і труд все перетруть».

У спілкуванні з оточуючими тельці доброзичливі. Їх важко вивести з себе, і тільки відверта агресія в їх адресу може пробудити в них гнів.

  • Позитивні якості Тельців: висока працездатність, грунтовність, вірність, уважність до дрібниць, терплячість.
  • Негативні: жадібність, упертість, розважливість і норовливість. Зазвичай у тельців міцне здоров’я, але якщо вони хворіють, то повільно одужують. Причина того вперте небажання підкорятися лікаря.

Дивовижне завзятість допомагає Тельцям домагатися поставлених цілей, йти вперед, коли інші вже зійшли з дистанції. З іншого ж боку небажання експериментувати і пробувати щось нове, може його від цих цілей віддаляти. Тельці конформісти. Їм не зрозуміло, навіщо вигадувати щось нове, якщо все і так чудово йде. Будь-які зміни виводять їх із стану душевної рівноваги.

Чоловіки-Тельці

Чоловіки цього знака не люблять виділятися в компанії незнайомих йому людей. Зате в колі друзів може бути душею компанії. Він домосід, любить затишок і смачно поїсти. З віком можуть з’явитися проблеми із зайвою вагою. Телець не самий пристрасний знак гороскопу, але якщо йому хтось дійсно сподобається, то він буде домагатися розташування з властивою йому наполегливістю.

Супутницю життя він вибирає грунтовно. Для нього важливо щоб обраниця була не тільки гарною коханкою, але й прекрасною господинею. Адже сімейний затишок для цього чоловіка дуже важливий. За ним дружина як за кам’яною стіною. Дуже любить дітей. Щиро радіє народженню доньки. При цьому виховує дітей суворо.

Дуже важливо, щоб діти поважали і слухали його. Чоловік-Телець буде відданим чоловіком. У першу чергу тому, що найбільше не любить зміни. Тим не менше, сам Телець дуже ревнивий, часом навіть до абсурду. Переконати його в чет-то дуже складно, адже не дарма з’явилася приказка: «Упертий як бик». У фінансовому плані життя з Тельцем буде приємною. Він любить книги, риболовлю, відпочинок на природі.

Жінки-Тельці

Венера – її покровителька, вона знає, як привернути чоловіка. Вона сентиментальна, чуттєва, сексуальна і знає, чого хоче. В мистецтві спокушання вона майстер. Однак така жінка не створена для випадкових зв’язків. Їй потрібен справжній чоловік – щедрий, надійний, перспективний. Вона практична і більше цінує справи, ніж пусту красиву балаканину. Жінку-Тельця притягує земля, тому дуже часто вона любить село, запах скошеної трави, свіжого хліба. Вона знає толк в дорогих винах, одязі, мистецтві. Починаючи стосунки з такою жінкою потрібно віддавати собі звіт, що протікати відносини не будуть гладко.

Вона терпима до болю і емоційним стресам, але в той же час в пориві ревнощів може влаштувати бурхливу сцену з биттям посуду. Якщо жінку-Тельця сильно образити, вона стане небезпечним ворогом, готовим використовувати для помсти будь-яку зброю. Вона повинна відчувати фізичне задоволення від усього, чим вона займається.

Чоловік повинен добре пахнути, а його одяг має бути приємною на дотик. Вона практична, чуттєва і не вірить в платонічну любов. Якщо чоловік не може її задовольнити, вона, не замислюючись, знайде йому заміну. Жінка-Телець гарна господиня, дуже гостинна, любить робити гарне враження. У сімейному житті завжди буде підтримкою для свого чоловіка, а від дітей вимагає суворої дисципліни. Непослух і неакуратність можуть вивести її з себе.

Сумісність двох Тельців в любові і любовних відносинах

Спочатку відносини в цій парі не будуть бурхливими. Вони довго придивляються один до одного. З часом вони розуміють, наскільки схожі – уперті, наполегливі, повільні, не люблять змін.

Вони буквально читають думки один одного, вгадують бажання. Їм може навіть здаватися, що вони дивляться на партнера, як у дзеркало. Що перед ними споріднена душа. Як же можна не любити того, хто так на тебе схожий.

Проблеми почнуться, коли їх бажання перестануть збігатися. Обидва, з властивою їм впертістю, будуть стояти на своїй думці, не намагаючись прислухатися до іншого. Зв’язок може бути приємною і навіть перерости у щось більше, якщо партнери навчаться йти на компроміс.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

У класичному розумінні такий союз навіть можна назвати ідеальним життя без ілюзій, змін і повітряних замків. Вони розуміють, з ким мають справу і отримують задоволення від простих речей, таких як спільний перегляд фільму після роботи або спілкування за вечерею. Однак без конфліктів тут все ж не обійтися.

Це пов’язано з тим, що під час сварки ніхто не готовий поступитися. Телець упертий, а в цій парі можна спостерігати впертість у подвійному розмірі. Йде протиборство, яке може тривати досить довго. Це може навіть зруйнувати стосунки і шлюб, але тут треба згадати, що ми говорили про Тільцях.

Вони не люблять змін. Заради цього вони готові продовжувати тягнути ці відносини аж до золотого весілля. У цьому шлюбі партнери не отримують особистого зростання, нового досвіду та вражень. Вони застигають в постійності і затишку. І якщо для оточуючих такі відносини можуть здатися нудними, то Тельці почувають себе чудово.

Якщо обидва партнера достатньо зрілі, щоб пробачити один одному старі образи, якщо одному із партнерів вистачить мудрості поступитися, то такий шлюб буде дуже міцною. А побороти нудьгу допоможуть друзі, діти та розваги.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Ерогенна зона тельців – шия. Телець легко активується, якщо почати з поцілунків і пестощів в області шиї. Це стосується як жінок, так і чоловіків цього знака. Так як у сексі вони люблять одне і те ж, то можуть стати ідеальними коханцями. Сильний сексуальний потяг може перерости в більш серйозні стосунки. Проте в майбутньому можливі проблеми. Позначиться одноманітність в ліжку. Сексуальна техніка буде відточена до ідеалу, але не буде фантазії придумувати нові сексуальні ігри. Це могло б посилити бажання, розпекти притихлим почуття і прибрати зі спальні Тельців оселилася там нудьгу.

Телець і телець на роботі і в бізнесі

Тут сумісність буде практично ідеальною. Два воли в одній упряжці. Можуть створити дуже прибуткове підприємства. Повільно і поступово досягнуть великих фінансових висот. Працюють вони в однаковому ритмі. Обидва працьовиті, старанні і цілеспрямовані. На них завжди можна покластися в роботі, в їх справах панує порядок.

І дівчата, і чоловіки Тельці вміють справити хороше враження, з ними приємно вести справи. Чого не вистачає Тельцям, так це ініціативності та рішучості. Не готові ризикувати. Тому частіше бувають виконавцями. Свій бізнес створити вирішуються рідко. Для цього вони дуже консервативні і негнучкі. Але вже якщо їм щось доручити, то можна бути впевненим, що робота буде виконана в строк. В цьому тандемі не вистачає лише того, хто буде генерувати ідеї.

Сумісність у дружбі

Хороша сумісність у дружбі. У них схожі цінності і почуття гумору. Можуть розмовляти годинами і обидва вміють слухати. Обидва люблять смачно поїсти, цінують мистецтво і красиву музику. З однаковим задоволенням можуть провести час в картинній галереї або на заміському пікніку. Цим двом легко разом, вони розуміють один одного з півслова.

Завжди допоможуть і підтримають один одного в будь-якій ситуації. Можуть надати при необхідності фінансову підтримку. Високо цінують ці ж якості в своїх друзях. Часто у них з’являються свої традиції, яких вони дотримуються з року в рік.

Якщо одному із партнерів вистачить мудрості не зачіпати теми, за якими у них вони розходяться в думках, то свою дружбу вони пронесуть через роки.

Позитивні і негативні сторони сумісності

Такий союз часто зустрічається. Він стабільний, взаємовигідний, практичний. Партнери добре розуміють один одного, мають багато спільних інтересів. Жінка-Телець любить красиві речі, а чоловік-Телець вміє заробляти на ці речі гроші. Він любить домашній затишок, а вона хороша господиня. Союз може впасти, якщо один з партнерів почне тиснути на іншого. Адже навіщо щось змінювати, якщо все і так було добре. Тельці не люблять змін і в цьому їх і сильна і слабка сторона.

Що потрібно знати один про одного. Чого варто уникати і чого побоюватися?

Ця пара може чудово існувати пліч – о – пліч багато років. Обидва цінують спокій і порядок. Таке життя зміцнює здоров’я Тельців як емоційний, так і фізична. Вони з великим трепетом та увагою ставляться один до одного. Але при наявності всіх плюсів у цій парі, не варто недооцінювати і мінуси.

І чоловік, і жінка в цій парі повинні розуміти, що не варто розцінювати впертість партнера як особисту образу і не варто відповідати тим же. Це тільки перетворить невеличку сварку в скандал, що затягнувся надовго. Тельці – консерватори. І це їх якість не дає їм погодитися з чужою думкою, заважає поступитися партнерові. Це стане серйозною проблемою в парі.

Вони повинні навчитися вести себе під час сварки. Якщо спір по дрібниці, то жінка-Телець зможе поступитися, або чоловік проявить великодушність і поставиться до причини спору, як до жіночого капризу. Але якщо глобальна причина – гроші, побут, здоров’я? Тут можливо все. Від сильної люті, до затяжної холодної війни. Щоб не допустити такого результату, Тельцям важливо відразу розподілити зони відповідальності. У будь-якому разі не треба боятися йти першим на примирення. Такий крок буде оцінений по достоїнству.

Від чого залежить добробут пари

Сумісність пари можна вважати дуже високою. Обидва настільки не люблять зміни, що навіть подати на розлучення для них неприпустимо. Адже тоді все зміниться і потрібно буде вчитися жити по-іншому. З цієї ж причини вони довго придивляються, щоб зважитися на шлюб. При цьому воліють, щоб рішення за них прийняв партнер.

У відносинах Тельці ведуть себе природно, що, безсумнівно, є плюсом. Вони не надягають маски і не будують з себе когось іншого. Так що можна не переживати, що людина з яким ви вирішили зв’язати себе узами шлюбу з часом почне вести себе по-іншому. Якщо чоловік спочатку був ласкавий і уважний, то можна очікувати, що так буде і надалі.

З іншого боку, якщо жінка не вміла готувати, то точно не стане зразковою господинею навіть через час. З кожним роком, почуття будуть ставати все сильніше.

Важливу роль у цьому відіграє звичка. До розставання може призвести тільки ревнощі. Адже обидва жахливі власники і егоїсти. В цілому ж союз міцний і надійний. Як і сам знак Тельця.

Так, в цій парі не вирують пристрасті, так вони їм і не потрібні. Адже Тельці набагато вище цінують стабільність і спокій. З боку здається, що ця пара живе «душа в душу». Їм цікаво разом навіть через багато років після знайомства. Однак не варто забувати, що у цих людей однакові не тільки позитивні якості, але і негативні риси характеру. А це означає, що спілкування не завжди буде спокійним. Все ж не можна не погодитися, що два Тільця можуть скласти хорошу пару. І в любові, і в бізнесі і в дружбі.

Сонник - тлумачення снів