Чоловік-Козеріг і жінка-Козеріг сумісність ?

Сьогодні ми поговоримо про сумісність двох козерогів у різних сферах життя. Зазвичай, коли говорять про сумісність знаків зодіаку мають на увазі знак, в якому знаходилося сонце під час народження. Сонце в гороскопі відповідає за наші бажання, свідомість і сильно впливає на наш зовнішній прояв.

Ми розібрали в якому ключі будемо розглядати сумісність, давайте детальніше розберемо, наскільки сумісні жінка козеріг і чоловік козеріг у різних сферах життя.

Трохи про особливості знака

Коли говорять про сумісність якихось знаків, то в більшості випадків мають на увазі можливість спільного існування саме в любовних відносинах.

Отже, для того, щоб визначити наскільки люди підходять один одному астрологи будують спеціальну карту – синастрию, в якій враховується безліч різних аспектів і для її побудови потрібно знати не просто дату народження, але і місце, а також час з точністю до хвилин. Зараз ми розглянемо тільки одну частинку подібного гороскопу – знак Сонця.

Якщо у двох людей збігаються знаки зодіаку, то в широкому орбисе передбачають з’єднання двох планет. Зазвичай кон’юнкція, так ще називають цей аспект, трактується найчастіше як нейтральний. Щоб більше зрозуміти, що несе те або інше з’єднання має сенс розглянути знак більш детально.

Козеріг – це 10 сонячний знак, головний управитель якого – Сатурн. Традиційно ця планета відповідала за обмеження, позбавлення, але в той же час саме її пов’язують з дисципліною і кар’єрним зростанням, так як символічно Сатурн управляє 10 будинком.

Зазвичай Козерогам приписують похмурість, але в той же час відзначають їх одержимість роботою. Козерожки не роблять роботу заради роботи, як наприклад Діви, але вони здатні працює цілодобово заради поставленої мети. На цьому грунті у пари Козерогів можуть виникнути конфлікти, так як обидва будуть йти напролом заради задуманого.

Жінка Козеріг і Чоловік Козеріг сумісність в любовних відносинах

При знайомстві, зазвичай чоловік-Козеріг робить перший крок, так як Сатурн екзальтірует у Вагах, а Ваги відповідають за пристойності в суспільстві.

Любовні стосунки будуть розвиватися стрімко, як наприклад у Овнів. У випадку цієї пари ні чоловік, ні жінка не налаштовані на короткочасні романи.

Відносини, як і будь-яка інша сфера життя, сприймаються серйозно. Зазвичай чоловік-Козеріг в дівчині-Козерозі бачить деякі риси, властиві йому і розуміє, що така жінка чекає тільки серйозних намірів, що, власне, їй і нададуть.

Коли пара познайомиться ближче і зрозуміє, що один одному можна довіряти, вони поступово почнуть розкриватися один одному і багато часу проводити разом. Для спільного проведення часу. зазвичай такі пари будуть вибирати тихі і затишні місця, адже так можна відчути всю повноту часу.

Часто такі пари можуть дуже довго зустрічатися, але зазвичай перевіривши свої почуття одружуються.

Незважаючи на спільні погляди пари, де і чоловік, і жінка – Козероги, зустрічаються не часто. Так як жоден з представників не відрізняється гнучкістю і не звик йти на компроміси. Але якщо все-таки вони зможуть почати спілкуватися, то частіше їх шлюб у майбутньому з боку точно буде виглядати зразково-показовим.

Сумісність двох Козерогів у шлюбі та побуті

В незалежності від статі, будь то чоловік або жінка кожен з Козерогів намагаються вибрати пару швидше за розрахунком. Розрахунок може бути свій, не обов’язково він може бути виражений тільки в грошовому еквіваленті, це може бути поліпшення по кар’єрних сходах, наприклад, для чоловіка, або поліпшення житлових умов для жінки або просто задоволення якихось особистих емоційних потреб. Але цей розрахунок у даному випадку буде взаємовигідним, кожен отримає саме те, що він спочатку у відносинах бажав. Часто серед Козерогів можна зустріти пар з великою різницею у віці.

Об’єднує пару те, що обидва вони не люблять витрачати і не важливо, що чи то час, гроші або емоції. Часто в незнайомій кампанії їм складно виразити свої почуття, тому вони вважають за краще більше часу проводити вдома або на роботі.

Коли пара з’являється в суспільстві, то вони виглядають з боку ідеально, як і Скорпіони вони воліють не виносити сміття з хати. Обом важливо «що скажуть люди», тому в залежності від їх звичаїв і соціального шару, буде зроблено «як годиться» в колі, в якому вони обертаються.

Прикладом може послужити пара – Ірини Шейк і Бредлі Купера, обидва медійні особи, цілеспрямовані, на людях виглядають ідеально, про їхню сварку можна дізнатися лише зі слів інсайдерів, а заяви про особисте життя – вкрай стримані і навіть про їх розрив ми дізнаємося не відразу.

Козероги часто намагаються приховувати свої почуття, не показувати своїх емоцій, тому іноді всередині пари може з’являтися холод і кожен може відчути себе самотньо.

Незважаючи на деякі розбіжності, зазвичай це дуже міцна пара, яка здатна без скандалів, раціонально розподілити обов’язки між собою будь то побутові роботи або питання, хто приносить гроші в будинок.

Як згадувалося раніше обидва знака не люблять кидати гроші на вітер, тому в спільному союзі здатні накопичити гроші і майно. Зазвичай у працьовитих Козерогів з’являється матеріальний достаток після 30 років і часто їм є що залишити у спадок дітям.

Така пара, якщо це не суперечить традиціям, зазвичай відкладає народження дитини до більш пізнього строку. Так як саме Козероги як ніхто інший, розуміють значення слова «відповідальність». Вони гарні батьки, які намагаються виховувати дітей у строгості, але при цьому забезпечити всім необхідним.

Цікаво, що з появою дітей у Козерогів можуть з’явитися нові можливості кар’єрного зростання, так як це змушує виходити їх із зони комфорту.

Козероги зазвичай у молодості дуже стримані, їх порівнюють з брюзжащими старими, так як для їх віку така цілеспрямованість найчастіше не притаманна, вони можуть відмовляти собі в розвагах, як би залишаючи найсмачніший шматок торта на потім. Але саме вони можуть в життя в певному сенсі втілити історію Бенджаміна Баттона і як би помолодшати з віком. Вони можуть почати проявляти активність після 30. І знайти спільне хобі, наприклад, походи в гори або що-небудь ще.

Сумісність між чоловіком Козерогом і жінкою Козерогом в любовних відносинах вважається високою. Головний девіз Козерогів – ефективність, завдяки йому вони здатні зрозуміти одне одного, але в той же час вирішити завбачливо всі питання так сказати на березі.

Зверніть увагу! Сумісність по сонячному знаку працює тільки як частина гороскопу, при спільному проживанні і більш близькій взаємодії починає працювати вся натальна карта.

Якщо ж у парі все-таки трапляються великі сварки, то вони будуть грандіозними. Вирветься все, що дуже довго накопичувалося. Можуть постраждати оточуючі предмети. А скандал буде чути всім. Із знаків кардинального хреста Козероги – найтерплячіші, завдяки стихії землі, але коли емоції доходять до точки кипіння, то вони бурею вириваються назовні.

Сексуальні стосунки

З технічної сторони вони намагатимуться задовольнити один одного на вищому рівні. Обидва звикли, що якщо беруться за справу, то роблять його на всі 100%. Сексуальне життя – не виняток. Можливо обом буде не діставати різноманітності, адже обидва не люблять змін, принаймні бути їх ініціаторами.

У багато дана сторона життя залежить від близькості партнерів. Козероги не звикли повністю розкриватися людям, яким не довіряють повною мірою. Через відсутність довіри може з’явитися відчуженість і деяка незадоволеність. Якщо ж питання з довірою вирішене, то вони будуть повністю задовольняти один одного.

Цікаво, що з віком пара стає більш розкутою в сексуальному плані, чим довше чоловік з жінкою буде в місці, тим більше різноманітності на цьому терені почне між ними з’являтися. І саме в парі Козеріг-Козеріг у кожного з’являється можливість бути собою.

Сумісність у роботі

У спільному житті Козероги часто здатні раціонально вирішувати побутові проблеми, але у спільній роботі все може бути не так гладко. Саме там Козероги можуть не зійтися, так як не зможуть вирішити хто ж все-таки буде начальником.

Спільний бізнес

Якщо немає ще одного компаньйона, який володів би іншою стихією, то робочий процес може не піти. Жінка-Козеріг, так само як і чоловік-Козеріг захоче бути начальником, обидва вони трудоголіки, але в той же час обидва люблять владу. Ні той, ні інший не вірить в удачу, тому вони не будуть братися за підприємства, в яких немає 100% впевненості, тому будуть пропускати хороші можливості.

Бізнес буде розвиватися, але не отримає таких висот, як якщо б у тандемі виявилися знаки інших стихій. А може вийде так, що вони не поділять перше місце і бізнес взагалі не піде.

Вище описаний випадок відноситься до людей, які мають недостатньо зрілими поглядами, наприклад, в силу молодості.

Якщо ж Козероги зможуть заздалегідь домовитися і розділити сфери впливу, то завдяки своїй цілеспрямованості у них вийде гори звернути і створити досить міцну робочу систему, яка буде давати хороший дохід і де всі бізнес-процеси будуть чітко налагоджені.

У разі якщо жінка – начальник?

Швидше співпраця буде короткостроковим. Чоловіки-козероги люблять ієрархію і місце начальника – одна з їх цілей, так і підкорятися жінці такий чоловік довго не зможе, тому якщо не буде видно перспектива отримати керівну посаду, то швидше Чоловік-Козеріг з жінкою-Козерогом не спрацюється.

Начальник чоловік-Козеріг?

Цей випадок не такий критичний, як попередній. Тут є шанс успішного взаємодії. В даному випадку всі будуть визначати бажання жінки. Якщо підлеглі до чоловіка-Козерога потрапила кар’єристка, то вона в хід впустить всі засоби, щоб отримати заповітне місця начальника і є великий шанс, що вона його отримає. Якщо ж підлегла має більш традиційні погляди, то вона буде дуже хорошим і старанним працівником, який буде виконувати свою роботу максимально якісно і добре.

Як сумісні в дружбі?

Якщо Козерогам нічого ділити на роботі, то дружба між жінкою-Козерогом і чоловіком-Козерогом не просто можлива, а скоріше станеться. Вони зможуть знайти безліч спільних тем для розмови, а також вони розуміють один одного дуже добре. Така дружба буде довгою і в той же час щирою. Кожен буде намагатися допомогти іншому, але ця допомога буде виражатися в основному діями. Ні той ні інший не люблять вести якихось задушевних бесід, тому підтримати словом вони навряд чи зможуть, але при необхідності будуть дуже сильно старатися.

Висновок

Тепер ви знаєте про сумісність Козеріг + Козеріг трохи більше, але ми відразу хочемо попередити, що хтось не впізнає себе у наведених описах до кінця, повний гороскоп формує не тільки сонячний знак, але і купа інших факторів, про які ви зможете дізнатися, склавши повноцінну натальну карту.

Сонник - тлумачення снів