Овен-чоловік і Стрілець-жінка: сумісність в любові і шлюбі, дружбі, на роботі

В даній статті розповідається про особливості знаків Овна і Стрільця. Описана можлива сумісність в різних областях чоловіки і жінки даних знаків.

Особливості знака Овен

Овен – це перший знак у списку кола (21 березня – 20 квітня). Всі Овни наділені неабиякою завзятістю і навіть упертістю. Але на відміну від тельців і козерогів ця риса характеру допомагає досягати будь-яких поставлених цілей.

Вогненний знак з надлишком володіє такими якостями як життєлюбність, енергійність, активність. Овен може виконати будь-яку роботу за умови постійної конкуренції і необхідності доводити своє лідерство.

Цей знак вельми матеріальний, він не любить займатися духовною стороною життя. Його погляди чіткі і зрозумілі. До себе він ставиться критично, до інших – поблажливо. Але це ставлення може кардинально помінятися до непримиренної жорсткості, як до себе, так і до оточуючих.

У більшості випадків Овни – холерики. Вони різко спалахують з новою ідеєю. Якщо інтерес до справи не підігрівати, то він швидко згасне. Овни – затяті противники нудьги й одноманітності.

Планетою Овна є Марс. Якщо розглядати цю планету з боку астрології, то стане зрозуміло, що вона одна з найбільш енергетично сильних. Під її заступництвом жага життя просто нездоланною. Всі людські почуття перебувають під владою Марса. Основним девізом можна назвати: «Дія, пристрасть, вогонь».

Знаки зодіаку, які перебувають під впливом цієї планети, схильні володіти самим повним набором лідерських. Внутрішня сила і енергетика буквально притягує оточуючих до таких людей.

Під впливом великої планети знаходяться два зодіакальних знака. Це Овен і Скорпіон. Розглянемо більш детально перший варіант. У Овна завдяки Марсу розвиваються такі особливості, як непереборне бажання досягти мети, постійно рухатися вперед, розвиватися. Це вплив діаметрально протилежно впливу на Скорпіона. Йому від Марса дістається агресія і холоднокровність.

Як у кожного прихильника знака, у Овнів є позитивні і негативні якості, які під впливом такої планети найбільш сильно виражені. Сила, бажання рухатися і досягати, невичерпний ентузіазм – ось прекрасні риси. Але і негативних моментів додає Марс Овнам: гнів, злість, поспішність у вчинках і словах.

Овен-чоловік

Гороскоп Овна кілька різний залежно від статі людини. Більш детально вивчимо Овна-чоловіка. Цей знак як не можна до речі підходить чоловікові, так як володіє набором якостей сильної і твердої особистості, характерної для стихії вогню.

ВАЖЛИВО! Стихія вогню дає внутрішню безлімітну зарядку своїм знаків. Будь талант, навіть знаходиться в стадії зародка, що розвивається в геометричній прогресії.

Як виділити чоловіка-Овна з усіх?

Володіючи нехитрими знаннями психології людської натури, можна виділити кілька характерних зовнішніх ознак:

 • Хода. Чіткі, упевнені кроки, ніяких вихляний;
 • Блиск в очах;
 • Здоровий колір обличчя. Можливі виключення в тому випадку, якщо людина надмірно багато працює;
 • Підтягнута фігура;
 • Яскраві, але комфортні речі.

ВАЖЛИВО! Основним каменем Овна-Чоловіки є алмаз. Він уособлює собою дорогу, але неограненную коштовність. Так само як представник цього знаку чудовий практично у всьому, але йому необхідно згладити кути.

Чоловіки цього знака зодіаку дуже комунікабельні. Вони люблять розповідати про свої перемоги і досягнення. Скаржитися на життя або ділитися проблемами Овни не будуть.

Лестощі, нехай навіть неприкрита, дуже важлива для чоловіка-Овна. Вона змушує його рухатися вперед. Це як рефлекс: він буде гори згортати, щоб отримати нову дозу похвали. Це досить циклічно. Єдине, треба враховувати один нюанс – хвалити потрібно щиро. Брехня Овни відчувають буквально на енергетичному рівні.

Ще однією яскравою рисою характеру чоловіка-Овна є впертість. Воно одночасно і плюс, і мінус. Допомагає досягти найвищих цілей, але не дає почути опонента і прийняти іншу, нехай і вірну точку зору.

ВАЖЛИВО! Нав’язати Овну будь-яке рішення, прийняте не їм самостійно, неможливо.

Чесність і пристрасть – незаперечні терміни, що застосовуються до Овна. Завдяки їм сім’ї такої людини досить комфортно. На такого чоловіка завжди можна покластися і надати йому рішення всіх проблем.

Є й інші компоненти, що доповнюють цей вогненний знак:

 • Пристрасність;
 • Зайва вимогливість;
 • Безпринципність (проявляється в критичних ситуаціях);
 • Холодність (межує з байдужістю, але більш підкреслено);
 • Сентиментальність.
 • Цей чоловік поєднує практично непоєднуване, тим самим стаючи цікавим коханцем, співрозмовником або іншому для інших

  Особливості знака Стрілець

  Знак Стрільця (23.11-22.12) належить до вогняної стихії. Представник цього знаку дуже харизматичний і з високо розвиненими якостями неперевершеного лідера. Вони дуже люблять успіх і визнання.

  Порівняно з Овнами Стрільці більш духовно розвинені. Вони цікавляться філософією, психологією, езотерикою. Різнобічний розвиток цього знака робить його привабливим для будь-якої людини.

  У Стрільця, як і в Овна, є свій список позитивних якостей:

  • Доброта;
  • Життєлюбність;
  • Незалежність;
  • Дуже чутливе ставлення до всього;
  • Справедливість.

  Позитивне не може існувати без негативного:

  • Надмірна гордість;
  • Лінь;
  • Низька зосередженість на завданнях;
  • Прямолінійність.

  Стрілець не схильний до приховування чого-небудь, він прямо скаже, чим незадоволений і що хотів би змінити.

  Планета Стрільців – Юпітер. Він допомагає людям, яким протегує досягти багатства, визнання і любові. Планета допомагає людям соціалізуватися і знайти спільну мову з іншими.

  Жінка-Стрілець

  Представниці такого зодіаку дуже чуттєві, енергійні і закохуються. З них виходять прекрасні матері і дружини. Притому побутовими питаннями вони майже не займаються.

  ВАЖЛИВО! У дівчат – Стрільців є обереги. Це такі коштовні і напівкоштовні камені, як бірюза, топаз, гранат. Останній приносить багатство і любов.

  Жінка-Стрілець підкуповує своїм справжнім поведінкою. Будь-які емоції вона показує, не приховуючи і не вуалируя. Вона практично завжди знаходить вихід з будь-якого становища і ситуації. Погано сприймає критику, при тому, як на свою адресу, так і на адресу оточуючих.

  Такі дами одні з найбільш позитивних, справедливих і оптимістичних.

  Сумісність чоловіка-Овна і Жінки-Стрільця в любові і любовних відносинах

  Для вищеописаних знаків гороскопа передбачений дуже цікавий і багатообіцяючий союз. Найбільшим плюсом є те, що і того, і іншого об’єднує одна стихія – вогонь. Це означає, що темпераменти і інтереси пари будуть схожі.

  Як не дивно, але такі знаки відчувають і розуміють один одного на ментальному рівні. Незважаючи на те, що обидва є лідерами, жінка-Стрілець готова поступитися своєму коханому. Вона майстерно вміє тримати себе в руках, тим самим не провокуючи чоловіка-Овна на надмірний негатив в її бік.

  Чоловіка приваблює у такій жінці активність і щирість. Йому подобається її допитливий розум і почуття гумору. А жінці подобається напористість і яскравість Овна. Єдине, що потрібно враховувати для створення тривалого союзу – це зайва вразливість чоловіки. Потрібно навчитися ігнорувати негативні моменти і намагатися згладжувати емоції.

  Сумісність у коханні таких знаків знаходиться на максимальному рівні. Чоловіки-Овни для своєї коханої можуть здійснювати справжні подвиги. Жінка відчуває поруч з цим знаком свою захищеність.

  Жінка-Стрілець дуже любить нові емоції, подорожі, сюрпризи. Чоловікові, в свою чергу, подобається ця безпосередність. Ще одним зближуючим якістю пари є інтелект. Вони схожі за типом мислення, часто думають над одними ідеями і їм завжди є про що поговорити.

  Сумісність в шлюбі і сімейного життя

  Шлюб таких зодіакальних представників унікальний своєю ідеальною сумісністю. В першу чергу це обумовлено схожої енергетикою, адже саме вона – база побудови будь-яких відносин на будь-якому рівні.

  Парі рекомендується розвиватися разом, відпочивати, придумувати щось нове, знайомитися з людьми. У такому разі нудьга, небезпечний ворог відносин, буде не небезпечна.

  Шлюб Овна і Стрільця пов’язаний з частими сварками, так як обидва знака імпульсивні і образливі. Також вони відхідливі. Головне зрозуміти межу, де дрібна сварка може перерости в побутовий конфлікт.

  Вогненні люди – екстраверти. Тому в союзі завжди відчувається шалена енергія, в більшості своїй вона позитивна. Рідко коли сходяться люди таких знаків з яскраво вираженою негативною енергетикою.

  Ставлення до грошей зазвичай легке. Пара вільно розлучається з грошима, тим самим залучаючи у свою сім’ю нові надходження. Іноді виникають складності з побудовою відносин з дітьми. Жінка-Стрілець дуже лояльна до нащадків і намагається заслужити їх довіру. Чоловік-Овен схильний до тоталітарного способу контакту з дітьми.

  Є певна небезпека перервати відносини на початковому етапі. Але це скоріше буде фатальна помилка, ніж правильне рішення. Жінка-Стрілець може занадто насісти на чоловіка, намагатися нав’язати свої ідеї. Чоловік сильно ображається такою поведінкою. Це сильний удар по чоловічому его і самолюбству.

  Сумісність знаків зодіаку в сексі

  Прекрасна сумісність пари. Зважаючи на загальних енергетичних потоків і однією вогняної стихії темпераменту таких людей можна позаздрити. Вони відчувають найменшу зміну один одному і моментально на нього реагують. Любов до експериментів є у обох партнерів. Саме тому можливість зради мінімальна.

  Фантазія в області сексу і у того, і іншого воістину невичерпна. Вони щиро і зі всією душею віддаються процесу. Це найвище задоволення, причому не стільки фізична, скільки емоційний.

  ВАЖЛИВО! Існує думка, що саме у такого союзу самі яскраві і цікаві сексуальні стосунки, які тривають протягом усього життя.

  Овен-чоловік і Стрілець-жінка на роботі і в бізнесі

  Спільні проекти в більшості випадків успішні, так як обидва знака люто переслідують свою мету. Головне, щоб вона була актуальною і для того, і для іншого. Робочі стосунки чоловіка-Овна і жінки-Стрільця продуктивні і часто будуються на дпужбе.

  Мінусом може бути неуважність. Іноді, сліпо переслідуючи вигоду, компаньйони упускають важливі деталі, вважаючи їх непотрібними. Переоцінка своїх можливостей іноді затьмарює глобальну мету.

  ВАЖЛИВО! Часто робочі ставлення переростають в любовні. При такому союзі ймовірність вище середнього.

  Сумісність у дружбі

  Дружба для таких знаків дуже важлива. Вони обидва справедливі і прямолінійні, готові завжди допомогти. І Овен, Стрілець не люблять інтриги і плітки.

  Шляхетність – основна складова дружніх відносин.

  Крім схожого темпераменту і загальних інтересів чоловік-Овен і жінка-Стрілець люблять екстремальні види спорту. Цей момент може ще сильніше зблизити цих людей.

  Позитивні сторони сумісності

  Однозначними перевагами вважаються:

 • Вірна багаторічна дружба
 • Виконання найскладніших проектів у роботі
 • Міцний шлюб
 • Якщо дивитися з об’єктивної сторони, то будь-який союз цих вогненних знаків буде позитивним.

  Негативні сторони спільної діяльності

  Здавалося б, ідеальна пара у всіх відносинах, але з-за максимальної подібності можуть виявитися й інші, не самі позитивні сторони взаємного спілкування:

 • Чоловік-Овен може передавити жінку-Стрільця. Своєю владністю він охолоджує всі пориви.
 • Овни самі по собі дуже ревниві і можуть створити скандал.
 • Стрільці надмірно прямолінійні. Не вчасно сказане слово сильно підриває віру в себе у чоловіків.
 • Нудьга, якщо вчасно її не виявити і не вжити заходів, може знищити будь-які відносини.
 • Що потрібно знати один про одного

  Жінці-Стрільцеві потрібно чітко навчитися не скандалити через уперту характеру чоловіка-Овна. Партнерка отримує впевненість у собі, слухаючи свого обранця. Це допомагає і чоловікові теж, він відчуває свою необхідність і важливість. Почуття найважливіше для підкорення нових вершин. Її може дати тільки улюблена жінка.

  Знаючи сильну ревнощі чоловіка-Овна, кохана не повинна відкрито фліртувати. Пара повинна відчути впевненість у своїх відносинах. Розмови на самі таємні теми, повага і довіра – ось основні якості, які допоможуть зробити союз дійсно щасливим.

  Чого варто уникати і боятися?

  Саме основне, чого варто боятися:

 • Скандали. Овен і Стрілець емоційні і люблять займати лідерські позиції, тому часті сутички неминучі. У кожній сварці потрібно розуміти межу дозволеного і не дозволяти її переходити. У такому разі дрібні негаразди не зіпсують відносини. Пара не злопамятна і швидко відходить.
 • Побутові питання. Овен тоталітарний. Такий чоловік вважає, що всі домашні клопоти це доля тільки жінок. Стрілець більш ніж прохолодно ставиться до ведення господарства і гостро реагує на вменение їй таких обов’язків. У такому випадку необхідно знайти компроміс.
 • Волелюбність. Це одна з характеристик Овна. Жінку треба зрозуміти, що чим більше вона буде давати волі, тим сильніше обранець буде прагнути лише до неї однієї.
 • Від чого залежить добробут пари

  Довгий і продуктивний союз Овна і Стрільця залежить від:

 • Уміння розмовляти і домовлятися. Потрібно розуміти, коли потрібно вислухати, підтримати або дати пораду
 • Похвала. Якщо жінка-Стрілець постійно, а, головне, щиро, хвалить свого коханого, то він зверне заради неї гори
 • Не допускати флірту. Це може послужити причиною чергової сварки і підірвати довіру в парі.
 • Висновок

  Союз чоловіка-Овна і жінки-Стрільця майже за всіма показниками позитивний. Є тільки невеликі нюанси, які варто пам’ятати при побудові гармонійних, а головне довгострокових відносин.

  Сонник - тлумачення снів