Овен-чоловік і Козеріг-жінка: сумісність

Овни надзвичайно волелюбні і імпульсивні, в той час як Козероги більше люблять стабільність і спокій. Чи вдасться створити надійну пару чоловіка-Овна і жінки-Козерога, адже незалежність першого знака зодіаку буде підкріплена чоловічим характером, а сталість другого – більш спокійною жіночою натурою?

Особливості знака Овен

Чоловік, що народився під знаком Овна, завжди прагне до лідерства, він прямолінійний і емоційний. Йому бракує терпіння і часто це стає причиною агресії. Чоловік-Овен не любить грати за чужими правилами, над усе він цінує власну свободу і завжди відстоює свою думку.

Овен товариський і доброзичливий, хоча у випадку виникнення конфліктної ситуації запальний і легко переступає межі дружелюбності, після чого швидко відходить і просить вибачення. Він намагається бути в центрі уваги, при цьому завжди йде назустріч при проханні про допомогу, так як відчуває власну перевагу і здатність контролювати ситуацію краще за інших.

У спілкуванні Овен простодушний і відкрито, не приховує своїх емоцій і щедро обдаровує оточуючих компліментами, тому легко сходиться з людьми. Він не здатний довго тримати образу і легко бере на себе відповідальність за розвиток відносин з друзями і протилежною статтю.

Особливості знака Козеріг

Жінка-Козеріг характеризується працьовитістю, цілеспрямованістю, завзятістю, що межують з упертістю, навколишній матеріальний світ для неї також суттєвий, як і внутрішній духовний. Подібна позиція вносить свої корективи при виборі нею супутника життя. І тут не останню роль відіграє фінансова вигода. Однак це не можна назвати меркантильністю, так як жінка, яка народилася під знаком Козерога, сама готова віддати багато сил для поліпшення матеріального благополуччя в родині.

У Козерога стійкий емоційний стан. З одного боку, це непогано, так як зіпсувати йому гарний настрій досить складно, з іншого – якщо людина, що народилася під цим знаком, впадає в депресивний стан, він буде перебувати в ньому, незважаючи на зусилля оточуючих виправити ситуацію.

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Козерога в любові і любовних відносинах

Активний чоловік-Овен із задоволенням стане красиво доглядати за своєю обраницею, що є ідеальним варіантом для врівноваженою і трохи холодної жінки-Козерога. Вона зможе приймати компліменти, як належне, а він візьме її таку, як є, з усіма її достоїнствами і «тарганами».

У любовних стосунках такої пари не знайдеться місця обману, партнери будуть прагнути в усьому підтримувати один одного. Відразу після знайомства сварки можливі вкрай рідко, роман може стрімко розвиватися, при цьому недоліків своїх коханих ніхто не буде приділяти особливої уваги.

Однак пізніше, коли закохані звикнуть один до одного, можливі сварки. Наприклад, коли хтось із партнерів повинен поступитися. Жінка-Козеріг стане відстоювати особисте право зробити так, як вона бажає, у той час як чоловік-Овен не буде більше стримувати емоцій при протиріччях, створюючи грунт для конфлікту.

ВАЖЛИВО! Сварки між чоловіком-Овном і жінкою-Козерогом протікають дуже бурхливо. Якщо почуття закоханих недостатньо глибокі, союз може при цьому розпастися.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Зовні шлюб між чоловіком-Овном і жінкою-Козерогом може виглядати успішним з тієї причини, що подружжя воліють не виносити сварки і конфлікти на огляд оточуючим. Однак для того, щоб досягти глибокого взаєморозуміння, обом подружжю необхідно докласти багато зусиль.

Союз буде успішним у тому випадку, коли розсудлива дружина навчиться направляти невгамовну енергію чоловіка в потрібне їй русло. Іноді для цього варто навіть вдаватися до хитрощів, щоб чоловік не здогадався про маніпуляції. Самої ж дружині за це доведеться змиритися з емоційними спалахами чоловіка і не реагувати на них гостро. Якщо подібна притирання характерів пройшла успішно, можна говорити про міцному шлюбі, який може витримати серйозні випробування важкими життєвими ситуаціями.

УВАГА! Чоловіка-Овна і Жінки-Козерога, пов’язаними шлюбними узами, піде на користь спільний активний відпочинок. Це значно сприятиме зростанню взаєморозуміння в сім’ї, оскільки обоє освіжать враження один від одного поза контекстом рутинних турбот.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Сексуальність жінки-Козерога повністю розкривається після досягнення їй 30 років. Незважаючи на розважливість і холодність в побуті, вона може бути дуже пристрасною в ліжку. Тому, чим старше вік пари, тим більш задоволеними один одним партнери. При цьому чоловік-Овен може бути і молодше обраниці – це буде тільки сприяти гармонії в сексі.

У цього союзу також є наступна особливість: з часом партнери все більше відкриваються один одному, а з повним становленням сексуальності жінки-Козерога вона може навіть намагатися перехопити ініціативу в інтимному житті, чого енергійний Овен-чоловік постарається не допустити. Це може призвести до такого напруженням пристрастей, який закінчиться повним емоційним вигорянням партнерів.

В цілому ж проблеми в інтимній сфері властиві тільки тим парам, у яких молода жінка поки ще не змогла оцінити важливість розкутості і різноманітності в сексі, що може викликати нерозуміння у темпераментного чоловіка. Однак після притирання партнерів це проблемне питання можна вважати вирішеним.

Овен-чоловік і Козеріг-жінка на роботі і в бізнесі

Дует чоловіка-Овна і жінки-Козерога в діловій та професійній сфері повністю самодостатнім, оскільки ці двоє доповнюють один одного. Обидва налаштовані неухильно домагатися мети і не сходити з дистанції на половині шляху, спокійний Козеріг буде брати на себе вирішення рутинних проблем, тоді як Овен покаже себе в нестандартних ситуаціях. Однак така ефективність буде можлива, якщо обидва знаходяться на одній сходинці ієрархічної драбини.

У випадку більш високих повноважень одного із знаків можуть виникнути серйозні конфліктні ситуації між працівниками: норовливий підлеглий Овен може ігнорувати накази педантичного Козерога, а допитливий підлеглий Козеріг буде вважати імпульсивного Овна недостатньо організованим.

Сумісність у дружбі

Цікаво, що Козеріг-жінка не схильна до крайнощів у дружніх стосунках. Вона не потребує розради і турботи про себе, не потребує великої кількості близьких подруг, оскільки не буде ділитися найпотаємнішими таємницями. Тому Дружба у Козерога буде заснована, насамперед, на вигоду, а не на емоціях.

А ось Овен-чоловік у дружбі буде сконцентрований, насамперед, на свої потреби, і емоційна близькість від Козерога йому також не особливо потрібна. Ідеальним варіантом дружніх відносин для чоловіка також будуть засновані на взаємовигідних умовах.

Резюмуючи все вищесказане, можна сказати, що в дружній парі з Овна-чоловіки і Козерога-жінки обидва допомагають один одному впоратися з життєвими труднощами, не вдаючись у тонкощі особистому житті. Так що можна сказати, що цей союз має право на життя, оскільки вигода очевидна, а претензії, як правило, відсутні повністю.

Позитивні сторони сумісності

Тандем чоловіка-Овна і жінки-Козерога класичний: Овен грає роль добувача, а жінка стане надійно забезпечувати побут. Так як обидва партнери цінують матеріальне благополуччя, то кінцеві цілі збігаються, а обов’язки ефективно розподілені. Плюси цього тандему наступні:

  • обидва партнера достатньо цілеспрямовані і досить сильні духом, тому не будуть докоряти один одного в слабкості;
  • згодом чоловік і жінка притираються один до одного, конфліктів стає менше і союз міцнішає;
  • обидва партнера без перешкод можуть реалізувати себе.

І чоловік-Овен і жінка-Козеріг у спілці можуть покластися на свого партнера, що тільки сприяє зміцненню відносин.

Негативні сторони спільної діяльності

Овну-чоловікові і Козерогові-жінці іноді важко прийти до взаєморозуміння з-за кардинально різного темпераменту: перший схильний до швидкого, імпульсивної вирішення проблем, а друга віддає перевагу все ретельно зважити, перш ніж прийняти рішення. На цьому грунті можуть виникнути конфлікти. Також даний союз характерний наступними негативними сторонами:

  • Схильність Козерога до повчань може дратувати запального Овна;
  • Чоловік буде приймати раптові і швидкі рішення про солідних витратах, тоді як жінка є противницею необдуманих покупок, при цьому обидва цінують матеріальне, і чвари на цьому тлі будуть доволі запеклими;
  • Овен схильний до емоційних сплесків, з-за чого його жінці доведеться постійно заспокоювати неврівноваженого кавалера.

Створювати напругу в парі буде також бажання Козерога бути в курсі всіх справ, окремі з яких Овен бажає вирішувати тільки за своїм розсудом.

ОБЕРЕЖНО! Чоловік-Овен через свою імпульсивність може піддатися несподіваного спокусі і змінити партнера, тоді як жінка-Козеріг вважатиме це непрощенним вчинком. Така ситуація може легко призвести навіть до розпаду шлюбу.

Що потрібно знати один про одного

Чоловіка-Овна слід знати, що його обраниця жінка-Козеріг готова до самопожертви заради загального блага, проте, це не слід сприймати як бажання догодити і потурання. Насправді, Козероги здатні бути егоїстичними, особливо у випадку розбіжностей, але доводити ситуацію до такого не рекомендується – нанесені образи вони довго не можуть забути, а деякі проступки принципово не прощають.

Жінці-Козерогові потрібно пам’ятати, що Овен нетерплячий, тому при взаємодії або пропонувати найкоротший шлях рішення проблеми, або довіритися своєму обранцеві, дати йому право розібратися в ситуації самостійно. Не варто прагнути бути в курсі абсолютно всіх справ Овна, йому обов’язково слід давати трохи свободи дій.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Пані не варто категорично відстоювати свою думку в спірних питаннях, коли чоловік буде прагнути вступити, виходячи з власних мотивів. Як жінка, вона повинна іноді поступатися чоловікові і давати йому змогу відчути господарем становища.

Овну-чоловікові не потрібно постійно ставити свою точку зору вище, ніж у своїй обраниці, оскільки вона сама компетентна в переважній більшості ситуацій. Бути маріонеткою в чужих, хай і улюблених руках, така жінка ніколи не стане.

Обом слід навчитися довіряти один одному і пам’ятати, що вони обидва не проти зайняти лідируючу позицію, проте мета у них одна. Усвідомлення спільної мети виключить виникнення безлічі конфліктів.

Від чого залежить добробут пари?

Основою для міцного союзу є повага Овна і Козерога один до одного. Обидва партнера настільки цілеспрямовані, що можуть змітати все на своєму шляху до досягнення бажаного результату. Від уміння звернути увагу на партнера при цьому буде залежати вся атмосфера взаємодії.

Також благополуччя взаємин багато в чому є наслідком правильного розподілу обов’язків. Ті турботи, які вимагають уваги і терпіння, краще виконувати зосередженому Козерогові, а не гніву Овну. І, навпаки, якщо потрібно прийняти негайне рішення, жінці-Козерогові краще довіритися своєму чоловікові і не намагатися розкласти все по поличках за короткий час.

Згодом обидва в цій парі починають усвідомлювати переваги взаємодії один з одним і розподілу обов’язків, коли кожен вирішує тільки свою частину проблем, повністю покладаючись на іншому партнера. Це стає доступним тільки з досвідом, проте складає основу успішного союзу.

Висновок

В парі з чоловіка-Овна і жінки-Козерога перший відрізняється амбіціями й норовливістю, однак, жіноче терпіння і тактовність будуть прекрасно згладжувати чоловічі пориви. Кожен з партнерів буде доповнювати один одного, в результаті чого утворюється надійний і стійкий союз.

Сонник - тлумачення снів