Овен-чоловік і Риби-жінка: сумісність в любові і шлюбі, дружбі, на роботі

Чоловік-Овен – мужній, напористий. Риби-жінка – ніжна, романтична. Ці представники зірок досить різні за темпераментом. Дізнаємося ступінь їх сумісності. Як і наскільки сильно підходять в дружбі, шлюбі, коханні і навіть бізнесі.

Особливості знака Овен

Овен – рухливий, пробивний, злегка впертий і егоїстичний знак вогню. Звик і любить досягати всіма способами поставлених цілей. Переконати його в чомусь практично неможливо. У відповідь може нагрубити, пустити в хід кулаки.

Овен – непосида, вигадник ідей для веселощів. Готовий піти на героїчні вчинки заради обраниці.

ВАЖЛИВО! Почуття для партнерів – на першому місці. Хоча чоловік складний у побудові довірчих, тривалих відносин. Часто тільки на словах і для показу він такий сміливий з дамою серця.

Особливості знака Риби

Жінка-Риби – подвійний, неоднозначний, суперечливий знак.

З вигляду – чуттєва, творча, романтична, мрійлива, сентиментальна натура, завжди перебуває під впливом свого внутрішнього конфлікту. Любить бути в центрі уваги, готова обдаровувати свого чоловіка відданою любов’ю, трепетною турботою.

Натомість вимагає віддачі, впадає в депресію, вигадує проблеми і починає їх переживати, як тільки щось піде не так. Хоча помсти немає. Жінка просто замикається в собі, сама себе крає думками довгий час.

ОСОБЛИВОСТІ! Поруч з жінкою-Рибою повинен бути рішучий, відповідальний обранець. Навряд чи вона кинеться на шию першому зустрічному. Швидше буде ретельно робити вибір. Хоча від відсутності шанувальників не страждає. Їх завжди у неї в достатку.

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Риби в любові і любовних відносинах

Темпераменти – абсолютно різні, але пасивні, часто витають у хмарах Риби і цілеспрямовані Овни в цілому можуть підійти один одному. В партнері кожен з цих двох може знайти те, що нехарактерно для себе.

Подібні відносини – своєрідна боротьба підлог, вулкан пристрастей. Але дами, безтурботні, спокійні, недовірливі, раздумывающие, мріють, що витають у хмарах, можуть просто не помітити, коли відносини тріснуть. Але сварки навряд чи будуть обтяжувати. Такі пари насолоджуються лайкою, тішаться. Миряться, лаються, знову миряться.

В цілому пара може скластися стосунки і шлюб. Овен висловлює свої чоловічі, а Риби – жіночі якості. Хоча союз досконалим назвати не можна. Найчастіше з’являється напруга, коли чоловік не терпить командування над собою. Риба занурюється у внутрішній світ через мрійливості і пасивності. Пропускає момент, коли відносини сходять нанівець, або просто почне дратувати обранця.

Жінка – мрійниця. Чоловік – прагматик. Спочатку буде балувати, догоджати своїй обраниці. Далі залицяння закінчуються. Відносини часом стають прісними.

Якщо оцінювати об’єктивно, то сумісність у знаків, швидше, середня. Напевно уживуться, якщо будуть адекватно і розумно вирішувати розвиваються конфлікти. Хоча завжди є над чим поміркувати.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Жінка-риби – надійна і дбайлива дружина, ніжна мати. Однак мрійниця днями безперервно. Забуває про насущні сімейних справах та й особливої хазяйновитістю не відрізняється.

Чоловік-Овен – захисник, годувальник. Часом виявляє агресію, буває ханжею. Хоча жінки-Риби під силу з ним упоратися, приголубити у відповідний момент. Шлюб може бути тривалим. Особливо враховуючи той очевидний факт, що овен – однолюб. Утримувати Рибі чоловіка біля себе не складе праці. Так і жінка-Риба нерідко мріє, щоб не відпускали її від себе ні за яких обставин.

Ця пара виглядає гармонійно, нехай і не дуже приваблива на вигляд. У Овна в крові – захищати слабких. Для Риби така поведінка багато в чому стане ідеалом. А він, у свою чергу, до самої старості поруч з нею не втратить мужності, сили, впевненості. Жінка ж тендітна, на перший погляд, завжди буде відчувати поруч підтримку, чоловіче плече. Вона захоплюється вчинками своєї половинки, схвалює будь-які вчинки. Подруги заздрять. Особливо ті, кого життя змушує піти від жіночності, звалити на свої плечі важку ношу буття.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Овни – вогонь. Риби – вода. Інтимна сумісність – протиборство океану з вулканом. Овен в ліжку – ураган. Буде вимагати задоволення своїх бажань. Жінка-Риби пасивна, непостійна: то гаряча, то холодна, як лід.

Сексуальна сфера Риб просто не непідвладна контролю. Вони то ніжні, то примхливі і скандальні. Овну по чинності з нею впоратися, якщо звичайно, почне стримувати сам душевний порив, повністю довіряти. Хоча при конфліктах доводить себе до агресії.

Мрійливим Рибам притаманна романтика. Це типовий знак води. Знаки сходяться в сексі, але якщо хтось зазіхне на руйнування їх ілюзій, то швидко розлучається, починають виявляти невдоволення. Риба боязка і сором’язлива з вигляду, відчуває свою жіночність і красу тільки при наявності поруч велелюбного, всепрощаючого Овна.

Овен-чоловік і Риби-жінка на роботі і в бізнесі

У знаків – абсолютно різний темперамент. Отже, створення ділового союзу навряд чи можливо. Ні Риби, ні Овен не поступаються, не горять бажанням допомагати один одному.

Втім, тут є нюанси.

Робота в руках Овна як закипає, так і швидко йде на спад. Чуйна, співчуваюча Риба – природжена психотерапевт. Якщо виявиться поруч, то ділові відносини ймовірно складуться. Тут роль грає рівність. Якщо Овен – підлеглий, а Риби – директор, то сумісність – нульова. Овен не розкриє свій внутрішній потенціал. Дами часом обережні. Не візьмуть на себе обов’язки, переговори, якщо здадуться занадто проблематичними.

Якщо Риби – підлегла, а Овен-начальник, то робочі стосунки можуть наблизитися до ідеальних. Мудрий чоловік знайде ключик і вихід для перенаправлення енергії Риб в потрібне русло. Хоча з його імпульсивністю складно справлятися. Жінка відступає. Ділові відносини руйнуються.

До речі у холостих і навіть одружених Овнів службовий роман можливий. Чоловіки – розумні, природжені бізнесмени. Підуть напролом заради успіху, показу себе незалежно від професії. Їм важливий результат.

Сумісність у дружбі

Багато сфери, зокрема дружба, для таких знаків – суцільне протиріччя. Імпульсивні, прямолінійні Овни здатні стати своєрідним якорем для Риб, допоможуть спуститися з небес для подолання життєвих труднощів.

Овни – ризиковані, але потайливі. При появі негараздів не будуть ділитися ні з ким своїми проблемами. Навіть зі своєю жінкою – ніжною поціновувачкою чужих душ, що так властиво знаку Риби. Втішають, сострадают, але не запропонують вірний вихід з положення, що створилося, навряд чи будуть надихати свого чоловіка на просування вперед.

ДОВІДКА! Якісь нестиковки є. Але дружба, надійне партнерство все ж не чуже. Овну під силу справлятися з образливою і мрійливої жінкою-Рибою. Вона ж швидко напоумить, заспокоїть “вогняного звіра”, зможе захистити від несправедливостей світу цього.

Позитивні сторони сумісності

Овен – егоїстична натура. Готовий отримувати від відносин все без залишку. З Рибою бажає лідирувати. Навіть різниця у віці не буде перешкодою. Але доводити справою своє верховенство він не завжди бажає.

Риба повинна розуміти, поважати, підкорятися. Якщо партнерка спробує взяти на себе провідну роль і виявиться сильніше, то красномовні, чудові Овни починають болісно переживати все, що відбувається. Благо, що Риба напевно вважатиме за краще не втручатися в справи. Навпаки, почне розділяти успіхи і будь-які невдачі свого обранця.

Плюси союзу:

 • наявність спільної тяги до побуті, вдома, іншим місцем для відпочинку після трудових буднів;
 • спільна реалізація планів, успіхів;
 • вміння партнерки чути і це дуже важливо для Нього;
 • щире поділ чоловічих емоцій дамою-Рибою;
 • бездоганна загадковість і височина партнерки для підігріву цікавості чоловіки;
 • дозволеність Йому опікати Її;
 • готовність дорожити, забезпечувати даму всім необхідним.

Не схильна до скандалів жінка-Риби розділить будь-які емоції свого партнера. Хоча по суті, такі знаки повинні лякати один одного. Овнів від Риб – мрійливість, постійне перебування в своїх фантазіях, дитячий погляд на світ. Риб від Баранів – жорсткість, упертість, небажання йти на компроміси, авторитаризм. Але жінки розумні, як протилежне додаток для Овнів в їх життя, професійної діяльності, любовних відносинах. Ці дві протилежності – вода і вогонь. Але на подив вони цілком вдало сходяться

Негативні сторони спільної діяльності

Нестиковки у цих двох виникають нерідко. Перші зациклені на своїх переживаннях, направляють всю свою діяльність вглиб себе. Другі, навпаки, назовні. Чоловіки люблять виставляти все напоказ і так, щоб інші помітили, обов’язково оцінили. Вони часто зляться на те, що їх не хочуть чути або не відповідають конкретно поставлені запитання. Жінки-Риби – повільні, не приймає поспішних рішень і провокують конфлікти.

Мінуси відносин:

 • наявність у партнерів різного вектора захоплення і роду занять;
 • можливість заподіяння душевної травми партнерці необережними словами, діями партнера;
 • вихлюпування гніву чоловіком-Овном, несприйняття такої поведінки Рибою;
 • брехня, егоїзм з боку партнерки;
 • тиранство і деспотія, що надходять від партнера, які призводять до проблем і нестиковок.

УВАГА! Риби недовірливі, легкоранимі. Овни часом дратівливі, мстиві. Навіть якщо жінці і вдасться погасити полум’я, то швидко настає розчарування в людині. ВОНА замикається в собі, не надає значення деколи серйозним домашнім, життєвим проблемам. ВІН помічає дрібниці, просте вважає важливим, навіть починає сумніватися в партнерці. ЇЇ байдужість часом і стає останньою краплею в їх спільного життя.

Що потрібно знати один про одного

Жінка-Риби – тонко організована, дуже тендітна натура. Її обранець запальний і нетерплячий. Астрологи для підвищення сумісності уживчивости радять чоловікові бути більш терплячим і ласкавим. Дамі – небайдужої, не мрійливої, а більш приземленою, націленої на прості людські цінності.

Партнерка як губка вбирає в себе образи і агресивний настрій свого обранця. Чоловікові ж треба стримуватися, будучи поруч з нею, цінувати кохану.

Риба – віддана. Не почне змінювати і, більше того, навіть давати найменшого натяку на невірність. Чоловік-Овен оцінить. Союз після пізнання характерів обох партнерів цілком може виявитися вдалим.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Ця пара цілком може бути гармонійною. Але страхи жінки і палкість чоловіки можуть швидко зруйнувати гармонію. Побоюватися у відносинах слід зради, зради. Чоловіка насторожить будь погляд у бік інших кавалерів. Але, якщо почуття взаємні, а відносини складаються добре, то боятися нічого. Риба напевно віддасть перевагу спокійний і розмірений побут.

Овен не зможе повністю зайнятися дитиною або перебувати на утриманні дружини. Це роботяга, для якого кар’єра відіграє велику роль. Хоча знаки прив’язані один до одного. Жінка-Риби буде болісно переживати догляд партнера. Не зможе довго почати інших відносин.

Звичайно, наскільки збігаються такі пари можна судити, тільки грунтуючись на безлічі факторів (наприклад, на вихованні та закладених з дитинства установках).

У той же час, знаків знайома «сліпа любов». Закохані готові піти всупереч громадській думці, щоб залишитися поруч.

ВАЖЛИВО! Головне, відмовитися Рибам від маніпуляцій і внутрішнього «накручування» себе. Буде краще, якщо жінка буде прямо розмовляти з чоловіком, наводячи свої аргументи і вислуховуючи його.

Від чого залежить добробут пари?

Овни часто впевнені, що можуть переробити кохану, підпорядкувати і створити свій власний ідеал. Риби ж надто сильно притягуються до свого чоловіка, не можуть стійко переносити розрив і невдачі у стосунках.

Такі жінки схильні ідеалізувати свого обранця, готові прощати, приймати, сприймати помилки. Овни приваблюють жінок мужністю, в міру хуліганством своєї поведінки. Їх спільний шлях часто важкий. Особливо, якщо вони не вміють слухати, чути або діють тоді, коли розумно помовчати, пожаліти, втішити, проявити милосердя.

Можливо, що для благополуччя варто відвідати психолога, навчитися виробити в собі тверді принципи і вміння настояти на своєму. Це дуже важливо в житті – вміти чітко озвучувати свою позицію і вміти відстоювати її.

У пані-Риби є багато задатки для щастя і благополуччя. Але тільки при відсутності поспіху з прийняттям рішень. Овнам важливо відсторонитися від нетактовності, брутальності. Хоча Рибам властиво терпіти, прощати, постійно роздумувати про життя, буття.

Благополуччя цих знаків залежить від духовної єдності. Овен, що йде по шляху деградації, стає деспотичним, жорстоким. Рибам притаманна висока духовна моральність. Значить, не витримають грубий натиск, не зможуть себе захистити.

УВАГА! Навіть якщо Риби доведуть Овна до невиразної позиції, то швидко миряться. Якщо чоловік не почне рубати з плеча і навчиться остигати, то пара ймовірно складеться. Якщо жінка – вивертка манипуляторша, то уживеться з чоловіком-Овном. Потерпить якийсь час, дасть партнеру шанс виправитися, простить незначні недоліки.

Висновок

Загальна оцінка сумісності пари – тверда трійка за п’ятибальною шкалою. Підводячи підсумок, можна сказати, що добробут залежить від:

 • чіткого розмежування понять: що таке добре, що таке погано;
 • вміння приймати другу половинку такою, якою вона є;
 • врегулювання та напрацювання чітких моральних принципів.

Щастя не дочекатися навіть при однаковому духовному рівні, якщо Овен – запальний, а Риби – недовірлива, регресивна, неоднозначна жінка. Чоловікам потрібно вчитися не рубати зопалу, не приймати спонтанних рішень, не покладатися на бурхливі емоції.

Всі проблеми у відносинах, звичайно виправити, якщо пара навчиться чітко розмежовувати зміщені в них поняття добра і зла, хорошого і поганого.

Сонник - тлумачення снів