Овен-чоловік і Телець-жінка: сумісність в любові, шлюбі, на роботі, дружбу

Союз чоловіка Овна і жінки Тельця часто буває дуже міцним, продуктивним і довгим. І велику роль у цьому відіграє прямо-таки полярне відношення до всіх сфер життя і від Баранів, і від Тельців. Ось ця різниця і дозволяє обом знаків довго один одному не набридати, відкривати щось нове навіть через прожиті разом роки і десятки років, підтримувати успіх і благополуччя сім’ї за рахунок правильного розподілу своїх ролей.

Мабуть, мало хто буде сперечатися, що ці якості є найважливішими, основоположними, коли мова йде саме про сімейне життя.

Про те, як це зробити Овнам і Тельцям, ми розповімо у сьогоднішній статті.

Особливості знака Овен

Овен зараховується до знакам вогню. В цьому криється головна характеристика його знаку.

Чоловіки цього знака пристрасні, гарячі, певною мірою романтичні, майже не здатні скупитися на залицяння за протилежною статтю. Це приваблює всіх жінок, не тільки під знаком Тельця.

В якійсь мірі, Овен завжди налаштований на будівництво, відкриття чогось нового. Це закладено в його природі – імпульсивність, швидкість реакції, здатність горіти кожен день.

З цієї причини, Овни дуже люблять свою роботу, проводять на ній більше часу, ніж вдома. З-за цього шалено дорожать своєю свободою, зав’язують шлюбні відносини, тільки ретельно все зваживши. З іншого боку, дітей дуже люблять і вкладають у їх виховання всю душу без залишку.

Особливості знаку Телець

Телець – знак землі. У зв’язку з цим, жінки Тельці є прямою протилежністю Овнів: м’які, доброзичливі, досить образливі, безмежно люблячі побут і ніби анітрохи від нього не втомлюються.

Деяким вогненним знакам (природно, Овнам в першу чергу) може здатися, що Тельці повільні, загальмовані, апатичні. Звичайно, це не так. Просто важливо пам’ятати – Тельці не люблять рубати з плеча. Вони належать до стихії землі, а значить, завжди сім разів відміряють, перш ніж один раз відрізати.

Тельці хоч і працьовиті, але краще розкриваються саме в сімейних справах: організації побуту, прибирання, вихованні дітей, ремонті сімейного гніздечка, догляду за чоловіком (а ось це і є та скріпа, яка потрібна Овнам).

Скаржитися на життєві негаразди – досить характерна риса Тельців, яка може сподобатися далеко не всім. З нею доведеться миритися, тому що Тельцям необхідно час від часу вимовлятися і знімати таким чином напругу.

Сумісність чоловіка Овна і жінки Тельця в любові і любовних відносинах

Любовні стосунки між Овном і Тельцем – зовсім не рідкість. Інше питання в тому, що які б пекучі і класні вони не були, не завжди вони переростають у щось більше, начебто шлюбу, народження дітей.

Чому? Тому що левову частку турботи про відносини повинна взяти на себе жінка, в даному випадку – Телець. А для цього їй доведеться вчитися відступати, боротися зі своєю завзятістю, якщо треба – організовувати все до найдрібніших подробиць. У той же час, Овен подібними «дрібницями» займатися точно не захоче, а присвятить себе більш глобальних справах.

Ось і виникає цілком закономірне умова: якщо жінка Телець витримає такі завдання, захоче продовжувати стосунки, то все повинно виходити. Якщо ні, то пара не проіснує довго, скільки б ні було їм добре разом.

З іншого боку, чоловікові Овна завжди буде цікаво з жінкою Тельцем. Ця пара буде коли пристрасної, коли ніжною. Якщо чільну роль буде брати на себе Овен, то пара виявиться рішучої і успішною. Якщо Телець у відносинах буде романтика, ніжність і м’якість. Чудово, якщо ці стани будуть чергуватися між собою.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Можна з упевненістю стверджувати, що до шлюбу між Овном чоловіком і Тельцем жінкою доходить не так вже часто. Але якщо обидва зважилися на союз, то, як правило, будуть до останнього дорожити один одним.

По-перше, з-за згадуваного вже доповнення один одного. Овни, швидше за все, будуть забезпечувати сім’ю фінансово, а Тельці можуть цілком гідно займатися побутом.

По-друге, через ставлення до дітей. Як правило, Овни дуже дорожать своїми коренями, є хорошими батьками і можуть жертвувати навіть деякими рисами свого его – все заради свого потомства. Так-так, для вогняного знаку це рідкісне якість, а Тельці його точно оцінять по достоїнству.

З іншого боку, спільне життя чоловіка-Овна з жінкою-Тельцем ніколи не назвеш безхмарним. Якщо обом подружжю вдається грамотно розмежувати свої «сфери відповідальності» в сім’ї, бізнесі та вихованні дітей, то один з одним у них трапляються сварки. Багато в чому визначальне значення тут відіграють різні стихії, властиві знаків. Овни є типовими представниками вогню, а це пояснює їх запальність, імпульсивність і навіть надмірну агресію. Тельці – класичні представники землі, тому часто володіють спокійним і поступливим характером, але можуть помилково здаватися іншим знакам дивно холодними і дуже впертими.

Таким чином, в цьому союзі конфліктів просто ніяк не уникнути. А ось вміння їх згладжувати або як мінімум не доводити до ручки і є головною якістю, тією основою, яка забезпечить загальну міцність спільного шлюбу.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Овни і Тельці обов’язково доповнять один одного в ліжку. Овен чоловік буде відповідати за якісь експерименти, що-те нове, вогонь і пристрасть. Тельці – за консерватизм, ласку, ніжність. Кожен раз хтось буде брати верх, але однозначно настільки різноманітна сексуальне життя навряд чи коли-небудь набридне.

Можливо, дівчині-Тельцю буде складно розкритися з-за певних рамок, затискають її часто крихкий жіночий внутрішній світ. Але коли вона довіриться Барана на всі сто відсотків, їх спільний секс можна буде назвати самим якісним і практично ідеальним.

Овен чоловік і Телець жінка на роботі і в бізнесі

Найпевніше, що чоловік-Овен, що жінка-Телець, не зможуть ужитися в спільній справі. Причина банальна – аж надто різне бачення ділової сфери у кожного з них.

Терпіння вистачить обом. Але Телець не схильний до імпульсивних, швидких рішень. А Овен, мабуть, тільки так і веде справи – наскоком, рішуче, агресивно. Якраз з цієї причини, якщо вже склався діловий союз чоловіка Овна і жінки Тельця (що, по правді кажучи, навряд чи), то перший буде бігти попереду паровоза, а друга завжди озиратися назад і зменшувати оберти партнера. Довго так тривати не зможе.

Сумісність у дружбі

Як правило, на тлі вміння доповнювати один одного, між Овном-чоловіком і Тельцем-жінкою може виникати міцна і взаємовигідна дружба. В якійсь мірі, жінку приверне в чоловікові Овні рішучість, наполегливість, упертість і діловитість. А чоловіки знайдуть в жінці Тільце так необхідну їм турботу, м’якість, відданість, якусь особливу родинну теплоту. І на тлі цього не обов’язково дружба таких знаків переросте в любов і щось більше. Іноді, що Овни, що Тельці знаходять партнерів з інших знаків, а між собою міцно і щиро дружать все життя, не переходячи межу. Та їм це і не потрібно.

РАДА. Але і тут для довгої дружби обом доведеться вчитися закривати очі на недоліки один одного. Овнам – на повільність і нерозторопність Тельців. Тельцям – на силу і агресію Баранів.

Позитивні сторони сумісності

Без сумнівів, найголовніше якість стосунків чоловіка Овна з жінкою Тельцем полягає в тому, що обидва знака мають точки дотику, і їх навіть до непристойності багато. Позначається, що Тельці в зодіакальному колі слідують відразу за Овнами. Тому можна навіть не звертати надто пильну увагу на те, що формально обидва знака належать до різних стихій.

Виняткова гармонія у стосунках можлива тоді, коли обидва партнери доповнюють один одного, перекривають негативні сторони і посилюють позитивні якості. У чому це виражається? У тому, що Овни не любителі думати про повсякденні турботи. Тим більше, якщо Овен – чоловік. І добре, коли Телець готовий взяти на себе побут: сорочки попрасувати, обід приготувати, ключі і шкарпетки по поличках розкласти, документи зібрати в одному місці. Якраз таку приземлену роботу Тельці нерідко люблять і з задоволенням на себе беруть.

З іншого боку, Тельцям майже завжди не вистачає рішучості, сили, далекоглядності. Якщо цю сторону життя візьме на себе саме чоловік Овен (а він, як раз, цими якостями в повній мірі володіє), то їх союз, сім’ю чекає виключне фінансове благополуччя і успіх. До речі, як правило, більша частина сімей чоловіків Овнів з жінками Тільцями проблем з грошима толком і не має.

Сильні якості союзу чоловіків Баранів і жінок Тельців:

 • Відмінне розмежування сфер відповідальності.
 • Чоловік може реалізуватися в заробітку грошей, жінка – в організації побуту.
 • Вміють і люблять контролювати здоров’я один одного.
 • Стежать за своєю зовнішністю навіть у побуті.

Негативні сторони спільної діяльності

При всіх моментах збігаються в характерах і ставленні до життя, Овни і Тельці – різні люди. Овни, як представники знаку вогню, часто імпульсивні, енергійні, агресивні. Ці якості гарні в бізнесі, але не в родині. Овна чоловіка майже напевно дратуватиме повільність і впертість жінки.

На противагу цьому, Тельцям завжди властиво даний бичаче впертість. Воно й породжує більшість конфліктів в такій сім’ї. Адже обоє мимоволі побажають спрямуватися до управління сім’єю. Якщо Овен це робить агресивно і напористо, то Телець прагне до першості швидше тихою сапою. Звідси виникає дуже багато сварок. Овна не влаштовує повільність своєї половинки, а Телець занадто приймає до серця імпульсивність партнера.

НА ЗАМІТКУ. Із-за частих сварок сім’я може зруйнуватися. Нерідко Овен за своєю природою готовий розірвати сімейні узи, грюкнувши дверима першим. Але його можна зупинити, і ця складна завдання лягає на плечі жінки Тельця. Якщо вийде стерпіти, вчасно загасити конфлікт, то сім’я буде існувати далі.

В цілому, негативні якості союзу чоловіка Овна і жінки Тельця такі:

 • Агресія, абсолютна амбіційність з боку Овна.
 • Надмірна впертість з боку Тільця.
 • Націленість обох до лідерства – звідси конфлікти.
 • Часте з’ясування стосунків у сім’ї.

Що потрібно знати один про одного

Незалежно від того, які знаки беруть участь у відносинах, головний секрет тривалого союзу завжди криється в тому, що потрібно знати партнера, вміти поступатися, чимось жертвувати.

Стосовно союзу чоловіка Овна і Тільця жінки, увагу варто приділяти:

 • Овнам на те, що Тельці насправді не проявляють холодність, так і з вогняним знаком їм не буває нудно. Швидше, Тельці просто навчені такої моделі поведінки, в деякій мірі вони бувають дуже виховані, щоб відкрито виявляти приховане глибоко всередині. А Овнам потрібно згоряти, любити, палати. Але іноді цей вогонь в собі доведеться пригасити.
  У той же час, надмірна агресія по відношенню до жінки, народженої під знаком Тельця, може розворушити навіть її м’яке, спокійне серце. Запальність властива і Тельцям також, важливо пам’ятати про це. Тому запам’ятайте, не варто тиснути на обраницю, народжену під знаком Тельця. Це може призвести лише до її відчайдушного впертості, скандалів і сварок.

НА ЗАМІТКУ. Звідси висновок: з жінкою-Тельцем потрібно розмовляти, м’яко, дохідливо, приводити в захист своєї думки незаперечні аргументи. Тільки так можна прийти до консенсусу і піти правильною дорогою вперед.

 • Жінкам-Тельцям, які вибрали в супутники чоловіка-Овна, можна порадити запастися терпінням. Спочатку обранець буде шалено залучати своєю діловитістю, дбайливістю, розумом. Але з часом прийдуть і скандали, підігріті запалом вогняного знаку. Пережити їх буде непросто, але можна. Головний секрет: навчитися зменшувати обороти самої. Побачите, жити стане простіше.

НА ЗАМІТКУ. Справа в тому, що дуже багато проблем у будь-якому союзі Овна і Тільця приховано у суперництві за лідерство. Але коли Тілець в парі жінка, їй простіше поступитися, зайнятися побутом, облаштовувати житло і виховувати дітей, а глобальні питання залишити на відкуп вогняного чоловіка, який буде тільки радий такому розподілу (хоч і може іноді цим хизуватися).

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Як це ні дивно, але слід уникати довгих образ один на одного.

Як правило, в парі жінка-Телець – чоловік-Овен за аспект примирення «відповідає» Телець. Овен швидко розкручується і злиться, але так само швидко остигає. А ось Тільця довести складніше, але якщо це вийде, то потім обидва будуть довго мовчати і навіть не захочуть заговорити один з одним. Сумно, але все це може привести до розставання або зраді з боку Овна.

Друга серйозна небезпека криється в сексуальне життя партнерів.

Тельці, як відомо, не такі гарячі і розкуті в сексі, як Барани. У свою чергу, останнім це може здатися неприємним знаком і відштовхне від партнера. Щоб цього уникнути, Тельцям треба вчитися розкріпачуватися і, наступаючи на горло своїй строгості у вихованні (найчастіше так і буває), навчитися розмовляти на делікатні теми, розкриватися в ліжку по-новому.

Головна ж проблема Овнів, яка нерідко і є першою причиною для розлучення – надмірна агресія.

Мало кому це може сподобатися, тому їх партнерам залишається тільки звикати до цієї якості. Самим же Овнам слід частіше не відразу ж йти на поводу в емоцій, а вчитися проявляти терпіння хоча б по відношенню до самим близьким людям.

Від чого залежить добробут пари?

Безумовно, без підводних каменів не обійшлося і в парі чоловіка Овна з жінкою Тельцем. Однак приділяти негативних якостей такого союзу багато уваги точно не варто. Ці два знаки зодіаку можуть побудувати гармонійні стосунки і навіть напевно це зроблять, якщо докласти всього лише кілька зусиль.

Правда, основна проблема в тому, що таку ношу доведеться повністю взяти на себе одного з партнерів, а саме жінці Тельцю. Так, доведеться наступити на горло своєму природному впертості, навчившись вчасно згладжувати конфлікти. Можливо, буде потрібно пожертвувати своїм прагненням до контролю і управління (повірте, земному знаку це зробити під силу, а ось вогненному – Овну – взагалі ніяк).

Але нагорода буде гідною. Сім’я з чоловіком-Овном буде міцною, цього імпульсивної чолі сім’ї не захочеться шукати щастя на стороні, ну а вже любов обох до дітей не знатиме меж.

Хоча навіть в ідеальних відносинах без гучних сварок не обійдеться. Але це, на жаль, така вже доля пари Овна і Тільця.

Висновок

Є багато думок, про те, що чоловіки Овни слабо підходять жінкам Тельцям для довгих, міцних відносин. Як, втім, існує не менша кількість спростувань такої теорії.

Однак можна з повною впевненістю сказати, що при певних обставинах чоловік Овен здатний створити гармонійний союз з жінкою Тельцем. Ці романтичні або сімейні відносини будуть доповнювати один одного, обидва партнера зможуть «закрити» недоліки іншого. Звичайно, це зробить пару міцно пов’язаної один з одним.

Але важливо пам’ятати і те, що для справжньої гармонії доведеться постаратися. В першу чергу, талант тонкого психолога доведеться проявити жіночій половині – Тельцям. Натомість можна отримати люблячого чоловіка, практично повна відсутність рутини на корені, чудових дітей з батьком-прикладом перед очима, фінансове благополуччя пари.

Сонник - тлумачення снів