Стрілець-чоловік і Стрілець-жінка?: сумісність в любові, шлюбі, на роботі, в дружбі

Любовний союз двох стрільців вважається одним з найкращих поєднань в зодіакальному колі. Однак вважати такі відносини ідеальними буде помилкою. Стрільці можуть подарувати один одному як довгу і міцну любов, так і непримітний швидкоплинний роман. Перш ніж задаватися питанням про сумісності цього знака, варто вивчити його характерні особливості.

Особливості знака Стрілець

Основні характерні риси дев’ятого знака зодіаку – оптимізм та активність. Незважаючи на життєві негаразди і проблеми, Стрільці завжди перебувають у щасливому і веселому стані. Саме тому вони є улюбленцями удачі. Представники цього вогняного знаку зодіаку прагнуть до успіху і популярності протягом усього свого життєвого шляху.

Енергія у стрільців постійно б’є ключем, причому виражається це не тільки фізичної, але і розумової діяльності. Вони стають володарями дипломів за кількома спеціальностями, домагаються високих посад відразу в декількох видах робочої діяльності та часто стають успішними бізнесменами. Завдяки відкритості характеру, доброзичливості і невиправного ідеалізму, Стрільці завжди оточені компанією друзів. З них виходять хороші організатори, громадські діячі, лідери і духовні наставки.

ВАЖЛИВО! Стрільці не терплять замахів на свою свободу. Це завзяті експериментатори, безстрашно які вирушають на пошуки нових пригод. Спроби обмежити їх хоч у чому-небудь завжди приречені на провал: це лише викличе бурю обурення.

До позитивних сторін знака відносяться:

 • Енергійність;
 • Амбіційність;
 • Харизматичність;
 • Незалежність;
 • Доброта;
 • Хоробрість.

Як і інші представники зодіакального кола, Стрілець має ряд якостей, які можна віднести до недоліків:

 • Непостійність;
 • Нездатність виявляти свої почуття, нетактовність, неуважність до близьких;
 • Агресивність;
 • Невиконання обіцянок, брехливість;
 • Нетерплячість;
 • Схильність до невиправданого ризику – наприклад, азартні ігри.

Характер Стрільця може мати свої особливості залежно від статі. Риси, властиві знаку, можуть виявлятися у чоловіків та жінок різного ступеня. Розглянемо детальніше особливості кожної статі.

Чоловіки-стрільці

Чоловік-Стрілець завжди впевнений у собі. Вроджена привабливість і чарівність робить чоловіків цього знака популярними серед жінок. Вони легко закохуються, швидко завойовують і розташовують до себе вподобаного людини, але так само швидко до нього остигають. Незважаючи на те, що Стрільців часто зараховують до кращим представникам сильної статі, в сімейному житті з ними виникає багато складнощів. Головна трудність – легковажність, небажання брати на себе зобов’язання і егоїзм партнера.

Жінки-стрільці

Жінки, народжені під знаком Стрільця, украй сприйнятливі до уваги сильної статі. Вони товариські і оптимістичні, ретельно стежать за своєю зовнішністю. На відміну від чоловіків-Стрільців, їх складно назвати легковажними відносинах. У любові вони максимально чесні, і повністю віддаються об’єкта інтересу, з-за чого часто стають жертвами обманів і зрад.

Сумісність двох Стрільців в любові і любовних відносинах

Романтичні стосунки між Стрільцями точно не можна назвати нудними. Так як в любовних зв’язках вони обоє шукають «споріднену душу», їх потяг засноване на однакових інтересах і схожих поглядах на світ. В людях Стрільці цінують саме ті якості, які притаманні їм самим – позитив, відкритість, товариськість і активний спосіб життя. Саме ці фактори стають фундаментом любовного союзу.

Стрільцям цікаво і комфортно бути разом: вони однаково сприймають те, що відбувається навколо і розуміють один одного з півслова. У таких стосунках немає потреби контролювати свою поведінку – обидва партнери відчувають себе вільно і розкуто. Виниклі непорозуміння зазвичай вирішуються дуже швидко, з властивою цьому знаку прямолінійністю.

Але не все так гладко. Хоча більшу частину часу Стрільці віддають перевагу проводити разом, це зовсім не схоже на тих закоханих, що ніяк не можуть відірватися один від одного. Їх відносини скоріше нагадують нескінченне змагання – обопільне прагнення до свободи може не тільки об’єднувати, але й відштовхувати людей один від одного.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Початок відносин Стрільців зазвичай складається краще, ніж їх продовження. Так як рутина та побут зовсім не входить в сферу інтересів обох, шлюб може стати важким випробуванням для пари. Нездатність йти на компроміс, впертість і легковажність характеру часто призводять до сімейних конфліктів і розлучення.

На думку астрологів, шлюб чоловіка-Стрільця і жінки-Стрільця має дуже низьку сумісність. Ймовірність на щасливе сімейне життя з’явиться тільки з віком. У пар старше 30-35 років істотно зростають шанси на збереження відносин і сім’ї – до цього моменту обоє партнера, як правило, встигнуть «нагулятися».

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Сполучуваність в ліжку залежить від декількох факторів. З одного боку, обидва партнера темпераментні, прагнуть до різноманітності і не бояться експериментувати. Вони піклуються про романтичній атмосфері і виключають будь-які заборони в сексі. Однак характер знака може перешкодити розкриттю сексуального потенціалу. Відсутність чуттєвості і глибокого емоційного контакту частіше призводять не до обопільної пристрасті, а до простого задоволення фізичних потреб.

ВАЖЛИВО! Для Стрільця секс займає чільне місце у відносинах. У випадку незадоволення з легкістю піде на зраду.

Стрілець Стрілець на роботі і в бізнесі

Ділове партнерство між двома Стрільцями стане виключно рівноправним, успішним і продуктивним. Їм під силу навіть самі зухвалі і амбітні проекти. Стрільці можуть добре працювати і стати хорошими колегами, якщо знаходяться на рівних посадах. Хоча кожен сконцентрований на власній завдання, він не буде шкодити іншому співробітникові яким-небудь чином, і прийде на допомогу, якщо це буде необхідно. У випадку, коли один з них підлеглий, а інший – начальник, можуть виникнути конфлікти і непорозуміння з-за ураженого самолюбства.

Сумісність у дружбі

В дружбі однакові знаки зодіаку завжди добре гармонують один з одним, і Стрілець – не виняток. Стрільці часто стають кращими друзями: обидва мають однаково легким характером і схильні вплутуватися в небезпечні авантюри. Вони здатні розуміти один одного навіть без слів, а у разі, коли одному з них необхідна допомога або підтримка, готові прибігти на виручку в будь-який час дня і ночі.

Так як цей вид взаємин не передбачає які-небудь обмеження, сумісність двох Стрільців у дружбу максимальна. Такі міцні відносини зможуть винести будь-які негаразди та сварки. Єдине, що може розділити їх – зайва прямолінійність і критика в спілкуванні. Дружба, що виникла між представниками одного знака, з часом може перейти в пристрасні і тривалі любовні відносини.

Позитивні сторони сумісності

Спільне життя Стрільців наповнена позитивними враженнями, подорожами і азартом. Вони ніколи не сумують в компанії один одного і мають багато спільних друзів.

У такого союзу є безліч позитивних моментів:

 • Взаєморозуміння, яке в цьому випадку можна назвати ідеальним. Пара завжди знаходиться на «одній хвилі»;
 • Загальні життєві цілі;
 • Незалежність обох партнерів;
 • Відсутність ревнощів, образ і претензій – все виникають непорозуміння вирішуються в той же день;
 • Повага один до одного, яке пара зберігає навіть через довгі роки після розриву;
 • Готовність до взаємовиручку.

Негативні сторони спільної діяльності

У відносинах між представниками цього вогняного знаку зодіаку можуть виникати такі негативні аспекти:

 • Відносини можуть закінчитися так же стрімко, як і почалися через згасання інтересу з боку одного або обох партнерів;
 • Сварки в будинку Стрільців – частий гість. Кожен із партнерів бажає бути лідером, і буде доводити свою правоту з піною біля рота;
 • Схильність до шкідливих звичок може негативно вплинути на психологічну атмосферу союзу;
 • Брак емоційної зв’язку – відносини між Стрільцями засновані на більш поверхневому спілкуванні;
 • Невміння поводитися з грошима і надмірна марнотратність неминуче призводить до фінансової кризи в сім’ї;
 • Одночасне поєднання ревнощів і схильності до зради.

ВАЖЛИВО! Стрільці абсолютно не відчувають докорів сумління через свою невірність. Вони здатні приховувати пригоди наліво дуже довгий час.

Що потрібно знати один про одного

Перш, ніж вступати у відносини будь-якого роду з представником цього знаку, потрібно знати деякі нюанси характеру майбутнього партнера.

Чоловік-Стрілець завжди вислухає і підтримає у важку хвилину. Він стане вірним другом і хорошим товаришем, однак сімейне життя з ним може скластися не найкращим чином. На перше місце чоловік цього знака завжди ставить себе самого і свої інтереси. У шлюбі зі Стрільцем не варто сподіватися на бурхливі прояви любові. Як би не хотілося, він не буде носити вас на руках і дарувати квіти щодня. А наплювацьке відношення до свого майна і грошей може вкрай негативно позначитися на сімейному бюджеті.

Жінка-Стрілець не терпить побутових обмежень. Їй не судилося стати зразковою господинею або домосідкою. Такій жінці необхідний вільний спосіб життя, в якому вона сама буде встановлювати правила і межі. Любов до уваги протилежної статі і схильність до романів на стороні робить Стрільця не найкращою і вірною дружиною. Не дивлячись на це, вона стане хорошою люблячою матір’ю.

Чого варто уникати і чого побоюватися

Знак Стрільця – кентавр з цибулею в руках, наполовину людина, наполовину кінь. Це як не можна точно символізує подвійність і суперечливість цього знака. Представники знаку Стрілець можуть бути абсолютно різними: одні веселі й активні, інші – безпечні та несерйозні.

Подвійні стандарти можуть зіграти поганий жарт. Закриваючи очі на власні пригоди на бік, Стрільці не виносять зрад. Гармонійні стосунки неможливі, якщо кожен робить тільки те, що хоче сам, при цьому не схвалюючи свободу дій партнера.

У цій парі можливі скандали і сварки – Стрільці безкомпромісні і не визнають жодних авторитетів. У будь-яких стосунках вони прагнуть захопити чільну позицію і підім’яти партнера під себе. Спільне життя двох Стрільців можлива, тільки якщо вони обидва захочуть піти на зустріч один одному і вирішити спірне питання без скандалів.

В будинку одружених кентаврів завжди панує хаос і безлад. Серед Стрільців і жінки, і чоловіки володіють дивовижною недбалістю та безвідповідальністю по відношенню до свого майна. Несерйозне ставлення до побутових завдань зазвичай закінчується розлученням.

Від чого залежить добробут пари

Для гармонійного союзу знадобиться освоїти кілька корисних навичок:

 • Навчитися слухати співрозмовника. Стрілець – самий комунікативний знак. Він буде годинами розважати вас розмовами, цікавими історіями та жартами. У теж час стрільці абсолютно не здатні слухати інших. Навчившись уважно слухати і розуміти свого співрозмовника, стрілець виведе відносини на новий рівень.
 • Підтримка спільних захоплень партнера. Як було сказано вище, Стрілець зацікавлений тільки у своїх власних інтересах, тому об’єднати двох представників цього знаку може тільки взаємний інтерес до спільної справи.
 • Навчитися йти на поступки. Кожен з Стрільців прагне зайняти позицію лідера. Для збереження щасливих стосунків рекомендується придушувати свою звичку до контролю оточуючих.
 • Висновок

  Незважаючи на те, що шанс провести все життя разом невеликий, Стрільці можуть подарувати один одному безліч приємних спогадів. У таких відносинах, кожен з партнерів може навчитися чомусь новому і корисному. Наприклад, почати просити, а не вимагати, слухати, а не базікати без угаву, стримувати свої бажання заради комфорту і спокою близької людини.

  Сонник - тлумачення снів