Овен-чоловік і Водолій-жінка: сумісність у любові, у шлюбі, дружбі, на роботі

Відносини в парі чоловіка-Овна і прекрасної представниці знаку Водолія часто надійні і міцні. Любі швидко знаходять спільну мову: у них завжди є цікаві заняття, які захоплюють їх в однаковій мірі. На спільному життєвому шляху у пари можуть виникати труднощі, проте вони легко долають всі проблеми і надовго залишаються разом.

Особливості знака Овен

Постійне прагнення до певної мети забезпечує представників вогняного знаку енергією на короткий відрізок часу.

Швидке переключення на інші заняття і постійна потреба в нових враженнях штовхають Овна на різні авантюри.

В спілкуванні люди цього знака завжди відкриті і прямолінійні, довго не можуть тримати образи близьких і друзів. Готові долати будь-які труднощі, щоб добитися уваги цікавить їх об’єкта.

Овни відрізняються впертістю і наполегливістю. Люди, народжені під цим знаком, є творчо обдарованими. З них виходять видатні спортсмени, талановиті репортери, вчені-дослідники і мандрівники.

Представники цього знака зодіаку часто наполегливі, рішучі і дуже егоїстичні. Вони вимагають до своєї персони особливої уваги від оточуючих.

Якщо Овен щось задумав, то не слід ставати у нього на шляху. Він будь-якими шляхами і засобами доб’ється своєї мети.

Проте непередбачені паузи, тяганина з паперами і дрібні проблеми можуть надовго відбити охоту йти наміченим шляхом.

Люди, народжені під вогненним знаком дуже нетерпимі. Вони не прислухаються до чужих порад і рекомендацій, що призводить до складних ситуацій. В їх життя злети постійно чергуються з падіннями.

Для Овнів дуже важливо доглядати і дбати про кого-то. Вони завжди намагаються забезпечити своїх близьких всім необхідним.

Овни дуже багато вкладають у відносини зі своєю половинкою. Головне якість представників цього знака – вірність своїм ідеалам. У любовних стосунках вони виявляють надмірну пристрасть і наполегливість, іноді навіть деспотичність.

Особливості знака Водолій

Вміння швидко зав’язувати теплі приятельські стосунки і корисні зв’язки роблять Водолія незамінним товаришем і вірним однодумцем.

Представники цього знаку часто ризикують, люблять експериментувати і виділятися. Водолії дуже гостинні господарі, з легкістю переносять побутові нестатки. Вони здатні пристосовуватися навіть у самій складній і незнайомій обстановці.

Водолії імпульсивні, непостійні. Вони беруть на себе відповідальність за свою сім’ю і близьких друзів.

Легковажність у зв’язках, неосновательное ставлення до справ є головними недоліками знака.

Відсутність самодисципліни і недостатня концентрація уваги завжди перешкоджають доведення справ до кінця. Водолії залежні від обставин і оточення, часто перевершують інших інтелектуально.

У ситуації, що вимагає їх участі, можуть проявити емоційну холодність і пасивність.

Люди, народжені під цим повітряним знаком, наділені талантами, винахідливі, щедро обдаровані творчим початком.

В любовних відносинах Водолії схильні до незалежності, мають потребу в постійній зміні вражень. Є відмінними вихователями для своїх дітей, застосовують прогресивні навчальні методи.

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Водолія в любові і любовних відносинах

Партнерам міцний союз приносить тільки позитивні емоції. Вони являють собою єдиний організм, часто повністю розчиняються одне в одному. Іноді у представника вогняної стихії проявляється почуття власництва. Він намагається встановити жорсткий контроль над своєю половинкою. Для збереження союзу Водолію слід поступатися і гасити надмірну збудженість партнера.

Пару завжди пов’язують спільні цілі. Це сприяє збереженню міцних відносин. Ложку дьогтю вносять сірі будні і побутові клопоти. Періодичні спільні подорожі допоможуть не втратити колишню романтику між партнерами. Парі необхідно надавати один на одного мінімальний тиск, не вторгатися в особистий простір. Виділення часу на спілкування з товаришами і на заняття улюбленими справами допоможуть менше конфліктувати і продовжити союз.

Сумісність знаків в шлюбі і спільного життя

Шлюб часто міцний і щасливий. Спочатку буває важкий період: з’являються невеликі труднощі у відносинах з обопільної впертості і волелюбності. Однак якщо партнери будуть постійно проводити роботу над собою і припиняти непорозуміння на корені, їх шлюб обіцяє бути довгим і щасливим.

Ревне ставлення до коханої дружини поступово проходить і змінюється довір’ям та прихильністю. Якщо обранець побачить у своїй половинці справжню любов, то він ніколи не зрадить і не залишить жінку.

Незважаючи на свою надмірну товариськість, дружина-Водолій починає проводити практично весь свій вільний час з чоловіком. Однак припинити спілкування зі своїми приятельками вище її сил.

ОБЕРЕЖНО! Чоловіка-овна ні в якому разі не слід перешкоджати дружині зустрічей з подругами, так як це розсердить половинку.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Між партнерами виникає палка і чуттєва пристрасть. Сексуальний потяг пара відчуває практично з першого побачення.

Партнери не сприймають одноманітні інтимні стосунки. Їм необхідні нові яскраві емоції. Вони можуть зайнятися сексом в незвичайних місцях і в дуже складних умовах.

Головний недолік чоловіки в сексі – швидке повернення до своїх справах після чуттєвої гри. Він вважає зайвими ласки і обійми після статевого акту. Представник вогняної стихії завжди думає більше про задоволення власних потреб, ніж своєї партнерки.

НА ЗАМІТКУ. Жінки, народженої під знаком Водолія, більше до душі довгі попередні ласки і еротичні ігри. Якщо коханець докладе зусиль і приділить достатньо ніжності перед інтимною близькістю, то зможе пробудити у своїй дамі дику і палаючу пристрасть.

Овен-чоловік і Водолій-жінка на роботі і в бізнесі

Партнерам часто вдається створити успішний бізнес-тандем. Спільна робота робить учасників винахідливими і штовхає їх на сміливі вчинки. Діловий союз може досягти неймовірно високих успіхів. Пара намагається уникати повсякденною і одноманітної роботи, так як у них не вистачає достатнього терпіння для її виконання.

Вони будуть намагатися ухилитися від монотонних обов’язків. Це може перешкодити їм розкритися повною мірою. Найбільш відповідними проектами для них будуть ті, які вимагають активності і рішучих дій.

Жінка-Водолій не здатна бути керівником для підлеглого-Овна. Він з неймовірною легкістю маніпулювати начальником. Якщо ж на керівній посаді буде представник вогняної стихії, то він швидко знайде важелі для управління своєю колегою.

Надмірна ділова активність жінки здатна привнести хаос в робочу обстановку. Однак завзятість у праці і любов до цікавих завдань врівноважують подібну особливість характеру. Чоловік допоможе стабілізувати зусилля своєї колеги, а вона у відповідь підтримає просування його робочих ідей.

Сумісність у дружбі

Всі водолії – віддані і вірні особистості. Жінка, народжена під цим знаком, часто стає для Овна вірним товаришем і нерозлучним другом.

Вона має свій особливий погляд на життя, товариська і добра. У такої жінки відсутня потреба у використанні всіх цих знаменитих жіночих штучок. Відвертість і порядність Водолія часто підкуповують чоловіка. Він виручить партнера, дасть дружню пораду.

Позитивне ставлення до всіх життєвих аспектах і оптимістичні погляди об’єднують Овна і Водолія. Найчастіше в обох присутній відмінне почуття гумору, їх розмови можуть тривати годинами. Велика кількість спільних інтересів і занять сприяють зближенню партнерів за дуже короткий термін. Їм подобається спільно відвідувати інтелектуальні ігри, спортивні клуби, пара любить подорожувати. Іноді дружні стосунки переростають у взаємну любов.

Позитивні сторони сумісності

Союз Овна і Водолія побудований на взаємоповазі та любові. Успішний союз завдяки присутності в обох сторін таких позитивних якостей, як:

 • активна життєва позиція;
 • велика кількість спільних занять і інтересів;
 • серйозне ставлення до партнера;
 • вміння швидко розташувати до себе опонента;
 • готовність до вступу в шлюб;
 • здатність жартома долати перешкоди.

Також цих двох об’єднує те, що у них не виходить довго ображатися на свого партнера. Така якість допомагає їм уникати критичних сварок і проблем в парі.

Негативні сторони спільної діяльності

Необгрунтовані сцени ревнощів Овна призводять до нерозуміння і скандалів. Власникові не до вподоби внутрішнє чарівність його партнерки. Щасливий союз може припинити своє існування із-за таких якостей чоловіки:

 • егоїзм і надмірна ревність своєї жінки;
 • раптові спалахи агресії;
 • дратівливість по відношенню до своєї половинці;
 • особливий погляд на необхідну кількість друзів і товаришів;
 • самозакоханість Овна.

Вогненному знаку важливо, щоб її половинка була відданим другом. Він гостро потребує постійної уваги супутниці.

Сварки можуть народжуватися з-за її потреби в дружньому спілкуванні з іншими людьми. Часте спілкування Водолія з товаришами дратують і порушують душевну рівновагу Овна.

Що потрібно знати один про одного?

Розглянемо ті особливості характерів, на які обов’язково потрібно звернути увагу перед тим, як зав’язувати серйозні стосунки.

Що потрібно знати Жінці-Водолію про Чоловіка-Овні

Овни володіють великим набором позитивних якостей: вони завжди відкриті до спілкування, доброзичливі, мають відмінне почуття гумору, дотепні й допитливі.

Овни легко спалахують з приводу і без, внаслідок чого здатні наговорити всяких гидот. Вони не здатні довго ображатися і першими можуть йти на примирення.

Чоловіки Вогню – егоїстичні натури, яким притаманне почуття власництва. Конфліктувати і з’ясовувати стосунки з коханим – шлях до збільшення напруження пристрастей і роздування скандалу. Ласка і ніжність супутниці приведуть партнера в почуття.

Що потрібно знати Чоловікові-Овну про Жінку-Водолії

Дама знака Водолій комунікабельна та привітна. Її кавалеру не слід ревно реагувати на часті зустрічі своєї половинки з її подружками або порятунку товариша, якому необхідна допомога. Водолії дуже цінують навколишнє їх суспільство. З них виходять прекрасні дружини і господині. Вони створюють затишок і сприятливу обстановку в будинку. Однак повсякденні побутові обов’язки можуть призвести до частих змін настрою і депресивних станів. Спільні подорожі, походи в кіно або кафе допоможуть партнерці залишатися в доброму настрої.

Чого варто уникати і чого побоюватися

Пару ніколи не налякають грошові проблеми, відсутність стабільної роботи і власного житла. Страх може з’явитися при виникненні байдужості і байдужості.

Партнерам буде важко змиритися з тим, що друга половинка не відгукується на прохання і слова. Також є побоювання віддати більше, ніж отримати. Їм важливо, щоб вкладені в союз сили і емоції поверталися до них у подвоєному, а то і потроєному обсязі.

Партнери бояться втратити незалежність і можливість самореалізовуватися. Жінка-Водолій постійно відстоює свободу і своє оточення. Однак якщо це робить чоловік, обраниця висловлює невдоволення.

Спочатку пара стикається з проблемами і часом їм здається, що почуття охололи, поступово зникає віра у щасливе спільне майбутнє. Для збереження любовного союзу партнерам слід уникати:

 • Непохитності і безкомпромісності. Чоловіка-Овна треба навчитися поступатися своїй половинці, тому що вона дуже береже свою незалежність.
 • Нерозуміння потреб партнера. Представнику вогняного знаку доведеться змиритися і прийняти оточення коханої, так як друзі для неї мають велике значення.
 • Небажання проводити роботу над собою. Взаємні звинувачення в проблемах, відмова помічати за собою невдачі і промахи можуть привести до розставання.
 • При розчарування у своїй обраниці, Овен втрачає до неї довіру і стає байдужим. Щоб повернути його розташування, партнерці доведеться докласти чималих зусиль.

  Від чого залежить добробут пари

  Для збереження міцного і щасливого союзу партнери повинні постійно працювати над відносинами. Кожному необхідно враховувати особливості характеру другої половинки. Слід виділяти достатньо часу на спільні заняття, щоб жінка довірилася своєму обранцеві і відчувала себе захищеною.

  Складна перепона у відносинах, яку потрібно буде подолати, – постійне бажання жінки бути незалежною. Щоб зберегти союз їй доведеться навчитися жертвувати своєю свободою.

  Благополуччя пари завжди залежить від обох партнерів.

  ВАЖЛИВО! Взаємна повага, здатність поступатися і цінувати партнера збільшать шанси зберегти союз на довгі роки.

  Висновок

  Діючи спільно, обидва партнера проявляють свої кращі сторони. Саме в цьому полягає секрет успішних відносин.

  Для вогняного знаку це наполегливість, а для повітряного знака це вміння відшукати оптимальний шлях вирішення, часом досить нестандартний.

  Після декількох років спільної праці над союзом їм можуть позаздрити навіть самі міцні і перевірені часом пари. Працьовитість Овна і креативне мислення Водолія допоможуть партнерам створити успішний бізнес-союз.

  Сонник - тлумачення снів