Ваги-чоловік і Ваги-жінка: сумісність в любові, шлюбі, дружбі, на роботі

Люди, народжені під знаком Зодіаку Терези, прагнуть до рівноваги у всьому: кохання, сім’ю, роботу. Союз двох Ваг можна назвати спокійним, гармонійним і довговічним (але не у всіх випадках!).

Сила, що об’єднує Ваги один з одним, полягає в особливій любові до романтики, творчості, мистецтва. Обидва – витончені натури, які можуть не зійтися тільки на тлі природного прагнення до досконалості. Якщо хтось із партнерів буде далекий від ідеалу (а адже ми всі люди, зі своїми тонкощами і тарганами), то це може послужити причиною розриву.

Особливості знаку Терези

Відмінні якості Ваг – це вміння знаходити компроміси, наявність явних талантів у різних видах мистецтва, видатні акторські здібності.

З іншого боку, постійно прагнучи до досконалості, Ваги частенько довго можуть коливатися в прийнятті рішення. Звичайно, це нерідко дратує всіх оточуючих і є головною проблемою у цього знака. До речі, Ваги іноді не проти покласти прийняття рішень на чужі плечі – їм так легше живеться.

В астрології покровитель Терезів – Венера. Саме тому представники цього знака Зодіаку добиваються великих успіхів в акторському ремеслі, художньому справі, дизайні, режисурі. У Терезів розвинене почуття прекрасного, що виражається ще й у тому, що і чоловіки, і жінки Ваги живуть, що називається, на стилі»: вміють модно одягатися, знають свої привабливі і відразливі риси, здатні ідеально піднести себе в суспільстві.

Вміння ретельно обдумувати свої рішення принесе Терезам успіх і в будь-якої управлінської діяльності. Цей знак Зодіаку нерідко пробивається у владу, добивається успіхів у юриспруденції, політиці, керівництві, власному бізнесі.

Чоловіки-Терези

Взагалі, чоловіки-Терези – частіше егоїсти, які віддають перевагу дистанціюватися від більшості людей. Вони вміють керувати, тому нерідко викриті владою.

У відносинах краще поставляться до партнерок з глибоким внутрішнім світом, багатими знаннями. Саме таким поєднанням мають представниці прекрасної статі під знаком Терези.

ОБЕРЕЖНО! Іноді, чоловіки-Терези перемикають свою увагу на особливо пристрасних партнерок, якими в основному є представниці всіх вогняних знаків: Левиці, Овни або Стрільці.

Жінки-Терези

З позитивної точки зору жінки-Терези характеризуються як виключно тонкі, розумні, далекоглядні натури. Вони не з чуток знають, що таке відчуття стилю і смак. Плаття і виглядають жінки-Терези здебільшого бездоганно.

Але що стосується відносин, то прекрасна половина людства під знаком Терезів навряд чи може вважатися прекрасним варіантом. А криється вся причина в тому, що вони дуже вимогливі до своїх партнерів. Достаток і повагу їх супутника – для них далеко не порожні слова. Вони це оцінять, але при будь-яких негараздах можуть проявити всі свої негативні якості.

Сумісність двох Ваг в любові і любовних відносинах

Практично ідеальна сумісність між Вагами забезпечується головною особливістю їх знака, а саме якимось неймовірним умінням приходити до компромісу. Ніби це почуття у них в крові з самого народження. Швидше за все, так воно і є.

Складається таке відчуття (і воно близьке до реальності), що Ваги по природі своїй не вміють підставляти, обманювати, плести інтриги. Саме тому їх друга половина рідко виявляється на роздоріжжі і в безвиході, вважаючи за краще думати, що романтичні стосунки просто бездоганні.

Коли Амур з’єднує один з одним Ваг, такий союз практично не знає потрясінь, але може зачерствіти на тлі побуту. Терези обожнюють високі думки, а вже мити підлогу або посуд, пилососити і виносити сміття воліють віддавати на відкуп іншим. Деякі відмінні від них знаки Зодіаку, може бути, і не проти займатися облаштуванням затишку. Але якщо партнер такі ж Ваги, то проблеми в розподілі обов’язків точно будуть.

Правда, величезною підмогою для розвитку любові між Вагами, а потім укладення шлюбу, є щирий прояв добрих почуттів один до одного. Дійсно, для цього знака Зодіаку просто не по нутру шукати конфлікти, довго з’ясовувати стосунки. Як ми вже відзначили, притирання в парі, звичайно, трапляються – це цілком нормальна ситуація. Але обидва партнери зможуть проявити далекоглядність, вислухають іншої людини, зроблять правильні висновки. А якщо пощастить – навіть щиро погодяться займатися ненависною справою. Головне, щоб іншому або інший було добре.

Як жити довго і щасливо? Ідеальні спілки рано чи пізно мають неприємну властивість перетворюватися в рутину. Так може статися і з Вагами: їх багато в чому ідеальний або навіть високий шлюб може запросто стати прісним, невиразним, звичним, передбачуваним. Тому досить важливий момент збереження любові у випадку з Вагами означає обов’язкові перерви один від одного. Відрядження, роздільні прогулянки – все це обов’язково піде на користь, але головне, дозволить зберегти колишній вогонь в очах і серцях на довгий термін.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Давайте відзначимо – шлюби між Вагами частіше міцні, ніж навпаки. Але без негативних моментів теж не обійшлося.

З хорошої точки зору, можна стверджувати, що Терези знають, як підтримати один одного, вміють слухати і в принципі уникають конфліктних ситуацій. Навіть якщо до сварок і з’ясування відносин все ж доходить (всі ми люди), то саме Ваги часом на рівні внутрішнього чуття здатні вирішити будь-які, навіть безвихідні на перший погляд ситуації. Причому переслідувати обидва представники знаку будуть не власні цілі, а спільне благополуччя.

Поява дітей для Терезів – серйозне випробування характерів. Хоча вважається, що цей знак Зодіаку проявляє турботу про своє потомство, дає нащадкам найкраще, що знає сам. В цілому, Ваги – справжні гуру у вихованні та розвитку інтелектуальних здібностей своїх дітей, але це якщо говорити про навчання, осягненні мистецтва і т. д. А ось банальні памперси, хвороби, безсонні ночі, школа – ненависний для Ваг побут.

Правда, найбільша проблема інша. На жаль, над шлюбом двох Ваг ні-ні, та й нависають фінансові проблеми. Можна сказати, що якщо в сім’ї не буде проблем з грошима, то союз Ваг буде міцніше каменю. Але якщо ж гаманець відразу спорожніє, то почнуться чвари. До нещастя, Ваги якось дивно легко вміють розлучатися один з одним. Розлучення в цих знаків трапляються досить часто.

Терези люблять розкішне життя, не проти проводити час у вищому світі. Але це бажання іноді йде в розріз з можливостями гаманця. Інакше кажучи, Терезам не завжди вдається заробляти стільки, скільки вистачило б на всі їхні високі потреби. А для цього знака характерна певна інфантильність, перекладання відповідальності за нестачу грошей на партнера, але не себе.

Як вирішити проблеми? Вихід із ситуації досить консервативний. Сім’я Ваг повинна більше схожим на усталені традиції: чоловікові варто сконцентруватися на зароблянні грошей, жінці – на вихованні дітей. Дуже важливо також мати якусь фінансову подушку на випадок непередбачених ситуацій: втрати роботи, тимчасової непрацездатності. Така подушка може бути додатковим заробітком, другий роботою, рахунком у банку, що здається в оренду квартирою. Тоді не вийде так, що різке скорочення на основній роботі раптом погубить хороший шлюб.

Сумісність Ваг в сексі

Мабуть, секс між двома Вагами – справжня ідилія. Причини прості: відносини між двома коханцями в ліжку дуже красиві, наповнені романтики і пристрасті. І чоловік, і жінка, народжені під знаком Терезів, не будуть прагнути до грубості або домінування. Навпаки, для них важливо зрозуміти бажання свого партнера і повністю віддатися романтиці. При цьому не можна сказати, що секс у Терезів з часом перетворюється на буденність. Ні, обидва готові експериментувати і у них це чудово виходить.

В якійсь мірі, це в житті або романтичних відносинах Ваги іноді стикаються з тим, що одному з партнерів доводиться першому йти на поступки і підлаштовуватися під іншого. А в сексі ж часто поведінка і бажання обох збігаються буквально на 100%.

До речі, незважаючи на те, що секс між Вагами схожий на ідеал, він ніколи не ставиться в главу кута, слабо впливаючи на розвиток подальших стосунків. Фактично, Ваги дивним чином знаходять взаєморозуміння з такими ж Вагами і, якщо когось щось не влаштовує в ліжку, обов’язково поділяться переживаннями. Більше того, обидва навіть цілком легко і безболісно можуть на цьому тлі розлучитися і почати нове життя.

Ваги і Терези на роботі і в бізнесі

Не сама правильна думка у Терезів займатися якимись загальними справами, вести спільний бізнес. Справа в тому, що обом потрібно відпочивати один від одного – так їх відносини будуть набагато тривалішими і міцнішими.

З іншого боку, Терезам властиво практично в будь-яких ситуаціях залишатися тонкими дипломатами, хорошими стратегами і просто ввічливими людьми. А значить, робочий союз може існувати і навіть приносити певні плоди.

Мабуть, єдиним складним моментом у діяльності спільної робочої Ваг можна назвати можливі аврали. До них цей знак Зодіаку відноситься нервово, чого може відіграватися на партнерах, звинувачуючи тих у всіх проблемах. Зрозуміло, що до хорошого це призводить рідко.

Висновок все ж невтішний: Терезам краще займатися різними видами діяльності, об’єднуючись в робочі союзи з іншими знаками Зодіаку. Там буде продуктивніше.

Сумісність у дружбі

Дружба між двома вагами – явище рідкісне і унікальне. Зовсім як амурські тигри. І причини такого положення речей цілком прозаїчні: Ваги, стикаючись з такими людьми можуть хитнутися в дві крайності – або зануритися у вир кохання, сексу або шлюбу, або розлучитися, навіть не згадуючи один про одного.

Об’єднання Ваг, однак, може статися, як правило, на тлі загальних інтересів. Цей знак цінує мистецтво: театри, кіно, виставки і т. д. Якщо у обох Ваг приблизно схожі прагнення в життя, то вони можуть почати дружити. Правда, швидше за все, це буде ненадовго. Коли обидва вичерпають зацікавленість один в одному, то без проблем розлучаться назавжди.

Тому дружити Ваги не вміють. Обидва не прагнутимуть будувати довірчі відносини, тому що самі собі не зможуть відповісти: «а що ж мені чекати від цієї дружби?». В якійсь мірі, вони чекають від цієї дружби результат, але не цінують беззавітні відносини. З-за цього, взаєморозуміння у Терезів-друзів вибудовується складно, ніхто не хоче грузити опонента своїми проблемами і переживання. Такі відносини і дружбою то назвати складно. Набагато правильніше вони характеризуються словом «спілкування».

Позитивні сторони сумісності

  • Ваги створені одне для одного, і це далеко не порожні слова. Обидва знака, зведені долею разом, являють собою гармонійний романтичний союз. Ваги-чоловіки і Ваги-жінки розуміють один одного, легко вирішують конфлікти і просто не налаштовані з’ясовувати стосунки. Вони вище цього.
  • Якщо і чоловіки-Терези, і жінки-Терези працюють разом, можуть утворити відмінний тандем. Саме в цих знаків проявляється дивовижна гармонія в плані поєднання трудоголізму, енергії і стратегічного мислення.
  • Сім’я у Терезів найчастіше виходить міцна. Подружжя поважають один одного, їх об’єднують загальні інтереси і захоплення. Обидва виявляють турботу про дітей і прикладають багато зусиль до виховання майбутнього покоління.

Негативні сторони спільної діяльності

  • З одного боку, гармонія – головне слово для любовних стосунків двох Ваг. Але очевидно, що обидва представники цього знака не дуже налаштовані на побут, який, на жаль, буває далекий від ідеалів, підглянутих у книгах і фільмах. Щоб зняти напругу, кому-то одному доведеться жертвувати собою: прибирати вдома, готувати, прати. Тільки так союз двох Ваг зможе існувати довше появи в квартирі протоптаних серед пилу тропок.
  • На жаль, одним з Ваг рано чи пізно може заволодівати апатія. Позбутися від неї вийде, тільки відпочивши один від одного. І як би погано не звучало, такий відпочинок може легко перетворитися з тимчасового в постійний. Дивно, але Терези знають толк в розставання… Якщо дозволите так висловитися.
  • Тяга до романтики може зіграти і злий жарт. Терези дуже вразливі до представників протилежної статі вогняних знаків. Леви, Овни або Стрільці дивно точно знають, що потрібно Ваг, і вміють цілковито заволодіти їх увагою.
  • В якійсь мірі, Ваги не вміють дружити ні з собі подібними знаками, ні з іншими. Любити – так. Працювати – теж. Але ось беззавітно збирати навколо себе друзів у них виходить не дуже.
  • Фінансова стабільність – це велика справа для Ваг. Саме тому при найменших проблемах з грошима, ці знаки проявляють свої негативні сторони характеру.

Що потрібно знати один про одного

Секрет довгих відносин між Вагами ховається в умінні знаходити точки зіткнення один з одним. А це, між іншим, доволі рідкісний талант, який деякі осягають все життя.

У Терезів є така характерна риса, як чергування періодів особливої активності з явним неробством. Ось в цьому і криється небезпека, адже в сімейному житті більша частина недоліків помітна, ніби під лупою. Саме в умінні одного з пари закривати очі на приземленість свого партнера і ховається весь секрет успіху в любові, родині або роботі двох Ваг.

Чоловіки-Терези за своєю природою мають особливим смаком у виборі речей. Але саме вміння презентувати себе для них є найважливішим. Тільки виділяється представника Ваг (розумом, стабільністю, впевненістю, положенням) може замінити жінка такого ж знака.

А ось що стосується жіночої половини Ваг, то їм навіть намагатися особливо не потрібно. Головне проявити весь свій інтелект, як обранець відразу зверне увагу. Розум, до речі, сильна сторона у жінок-Терезів.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Так, Ваги хороші романтики, але навіть сюрпризи і несподіванки можуть набриднути. На жаль, рутина – найбільше зло, яке здатне зруйнувати союз двох Ваг. Тому від будь одноманітності слід тікати.

В ідеалі, Терезам краще всього працювати на різних роботах, мати різні кола спілкування. Тоді життя разом їм ніколи не набридне, адже виходи для емоцій знайдуться на стороні. Але, на жаль, так буває не завжди, через кому-то й пари кожен новий день буде нагадувати день бабака.

Наслідок звідси таке: побут потрібно вміло розмежувати за сферами відповідальності між один одним. Не варто займатися спільною справою довго. Нарешті, бажано все ж мати спільні інтереси в тому, що приваблює обох: мистецтві, кіно, театрі і т. д.

Від чого залежить добробут пари?

Як би гарно не звучало таке, але Ваги – жахливі матеріалісти. І перша ознака невдало вибраних відносин для них: неуспіху, поразки, брак коштів. А апетити, між тим, в обох будь здоров.

Тому добре у парі Ваг буває тоді, коли кругом достаток. Інакше – на жаль! Швидше за все, пара розпадеться на тлі образ один на одного і нереалізованих бажань.

Висновок

Союз двох Ваг в нашому житті зустрічається. Обидва знака один одного можуть помітити в натовпі, у них дуже часто перетинаються інтереси, що природним чином може призвести до захопленості, глибокому почуттю, створення сім’ї.

Якщо обидві людини навчаться розуміти один одного, зможуть жити по коштах, то такі романтичні відносини або шлюб будуть жити довго.

Але не все буває гладко, труднощі трапляються у всіх. На жаль, у випадку з Вагами левова частка проблем впирається у фінансову сферу. Тому цим двом знакам важче разом працювати і важче жити разом, коли з’являються перші ознаки незабезпеченості. Зрозуміло, що від цього ніхто не застрахований, але обом Терезам потрібно намагатися забезпечення не лише актуальних потреб сім’ї, але робити запаси на чорний день.

Сонник - тлумачення снів